Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Köszi a cikket, nem kicsit mecha lázba hozott.
Viszont lenne egy kérdésem, ez mi?
"New Game+ és a New Game++"

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) arpi6k


arpi6k
addikt

Soha nem játszottam a sorozattal, sőt még nagyon mech-es játékkal sem. Ennek ellenére kíváncsi lettem rá. Szerintem a téli időszakra beszerzem. Köszi a gyors tesztet. :R

Intel & ATI

(#3) oriic válasza VágniValó (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a kifejezés szerintem amúgy elég régi. A lényeg, hogy a végigjátszás után ugyanazokkal a meglévő cuccokkal újra tolhatod a kampányt, majd a második után a harmadszorra is nekimehetsz. (Így szerezhetsz meg extra cuccokat)

Live-Die-Respawn

(#4) Pip3.9 válasza VágniValó (#1) üzenetére


Pip3.9
kezdő

From Software játékokban ha végigvitted a story-t, kezdheted előlről nehezebb módban, karakter szint plusz cuccok maradnak.
Csak ha nem lenne elég nehéz amúgy :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Phobion


Phobion
őstag

A Bornemissza tank buildet akarom, legyen már péntek! :DD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#6) VágniValó


VágniValó
addikt

Mostmár értem, köszi mindkettőtöknek :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na ez lehet be lesz szerezve PS5-re :B Már csak a csapat támogatása miatt is :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vártam a játékot, de nincs benne nehézség választása, így nálam kuka. :( :(( :(((

(#9) TESCO-Zsömle válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

From játékokban általában a build-del állítod a nehézséget.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) ldave válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


ldave
félisten

Nézd, ha oriic végig tudta játszani, nem lehet olyan nehéz ;]

A Slime draws near! Command?

(#11) oriic válasza ldave (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

Live-Die-Respawn

(#12) Phobion válasza ldave (#10) üzenetére


Phobion
őstag

Vannak benne elég izmos harcok, főleg a boss fightok.
Nagyon figyelni kell az ammo-ra, resource management a buildnél. Nem egy rocket science, de senki ne várjon előre gomb = win kategóriát, csak azért mert egy 20 méteres robotot irányítunk majd. ;]

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#13) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Morzsoljunk el egy könnycseppen a MechWarrior szériáért...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Phobion válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


Phobion
őstag

Hátha egyszer az is feltámad majd. 🤞

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Abból egy szimebb jellegű valamit kéne evolválni, ha már az AC feltámadt. Az adna még neki egy külön réteget.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) ldave válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


ldave
félisten

Van ismerősöm, akik elég gyakran előveszik a Mechwarrior 5-öt online multira, azért az nem olyan régi játék.

A Slime draws near! Command?

(#17) Hunpriest válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Az MW5 nem jött be? Szerintem az elég jól sikerült MechWarrior rész lett.

(#18) TESCO-Zsömle válasza Hunpriest (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gameplay-t néztem belőle megjelenéskor, az alapján eléggé középszerűnek tűnt. Nehezemre esik elhinni, hogy ez annyira niche kategória lenne, mikor jóformán FPS/TPS-ként is tekinthető.

Majd holnap elválik, mint tud az AC.

Én sajnos nem fogom játszani, mert nem fér bele. Még be kéne fejezni az Atlas Fallen-t, 1-én meg Starfield.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) Rony949 válasza ldave (#10) üzenetére


Rony949
őstag

Ő az újságírói verziót kapta. :C

(#20) Phobion


Phobion
őstag

Akit esetleg komolyabban érdekelnek ezek az AC modellek:

https://www.kotobukiya.co.jp/en/title/armored-core/

2024-től leszek hivatalos AC 6 modellek. 🔥😳

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy kedvenc harcomból egy részlet. (Lééézerek mindenhol :D)

[link]

Live-Die-Respawn

(#22) TESCO-Zsömle válasza oriic (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Impozáns. Azért a Souls-os hagyaték itt-ott megfigyelhető az UI-n a harcon, stb.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy kis aréna harc

Live-Die-Respawn

(#24) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mindenképpen ki szeretném próbálni, de ha ennyire hardcore cucc, akkor nem rohanok előre a vesztembe. Várok valami kellemesebb leárazára, meg egy kicsit pangósabb időszakra, amikor jobban el tudok mélyedni a rendszerben. Valahogy nem vágyom egy újabb DS3/Elden Ring kaliberű sz.póroller menetre, csak azért mert annyira erőlködök, holott nem igazán ismerem a világot és a harcrendszert.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25) markknight


markknight
veterán

Amúgy a Game Awards nem 12 hónapja volt ;]

(#26) oriic válasza markknight (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Részletkérdés. ;] (javítottam thx.)

Live-Die-Respawn

(#27) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Elkezdtem strem-et nézni, nos a harcrendszer eléggé souls. A sztoriban messzire nem jutottam, de eddig tetszik. Az újrajátszhatóság ha nem is feltétlenül souls szint, de azért erősen érződik a játékon, hogy kik csinálták. Nekem tetszik. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) oriic válasza TESCO-Zsömle (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. végigjátszás végén vagyok. Van néhány különbség azért, akadnak új küldetések, sőt olyanok is, amik másképp alakulnak. Csak egy példa (Nem konkrét SPOILER szerintem, de azért ide teszem)

SPOILER

Live-Die-Respawn

(#29) markknight válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


markknight
veterán

Olyan 2-4 órám van benne, nem olyan nehéz ám ez a játék mint mondjuk a sekiro v a elden ring

(#30) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Én nem játszottam ilyen tipusú meches játékokkal ezelőtt, így ezzel sem. ÍViszont eddig tetszik, bár még az elején járok. Majd lesz róla tesztvideóm úgy is nemsoká.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#31) markknight


markknight
veterán

6 óra után azt gondolom, hogy ennek a játéknak nagyobb a füstje mint a lángja. Konkrétan semmi más dolgod nincs, csak fegyókat venni és nyomni a lövést mint egy hülye. Annyira cső az egész, hogy az hihetetlen. Maga a játék amúgy jópofa, de azért nem egy év játéka cucc. Nálam idáig egy erős 7-es. Hasonlóan a Zeldához a kritikusok itt is azt nézték ki csinálta, nem azt, hogy mit.

Írom ezt úgy, hogy nem vagyok élet-halál rajongója a mecháknak, csak mint egyszeri játékos beültem egy From játék elé. Nem genyózásból, de Segás Iron Man flashbackek játszódtak le előttem játék közben.

[ Szerkesztve ]

(#32) TESCO-Zsömle válasza oriic (#28) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugye jól sejtem ,hogy nem 2 nap alatt pö rgetteed ki 2x? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33) oriic válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, kicsivel több mint egy hete van nálam a játék. A második végigjátszás amúgy a meglévő build miatt és az átnyomott átvezetőkkel már csak 4-6 óra, a harmadik talán még kevesebb lesz.

markknight:

"Konkrétan semmi más dolgod nincs, csak fegyókat venni és nyomni a lövést mint egy hülye. "

Nem tudom hogy hol tartasz jelenleg (Balteus fight megvolt?), de ez egy idő után kevés lesz már csak, hogy nyomod a gombot és halnak népek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) markknight válasza oriic (#33) üzenetére


markknight
veterán

Nem és nem is találom most ahogy a full gameplayt görgetem, hogy hol lehet.

(#35) oriic válasza markknight (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha mondasz egy küldetés nevet a misszió indításakor, akkor megmondom hol vagy :D

Live-Die-Respawn

(#36) Pip3.9 válasza oriic (#33) üzenetére


Pip3.9
kezdő

4-6 óra másodjára??? Ez elég szarul hangzik, vagy túl erős lett a karakter az első végére... :D

(#37) oriic válasza Pip3.9 (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nincs nehézségi szint növelés, így a feltuningolt builddal mint forró kés a vajon, úgy lehet haladni másodjára, harmadjára.

Live-Die-Respawn

(#38) heihachi


heihachi
addikt

meg birtam volna a harcot :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) Pip3.9 válasza oriic (#37) üzenetére


Pip3.9
kezdő

Semmi "new game plus" mint a többi From Software játékban? Bleh :))

(#40) oriic válasza Pip3.9 (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a New Game+ csak a nehézség nem növekszik :D

Live-Die-Respawn

(#41) pRoject22 válasza markknight (#31) üzenetére


pRoject22
őstag

Nekem ezzel még nem is lenne olyan nagy bajom, mert amúgy szerintem elég jó game, de amit a multiplayerrel műveltek az valami okádék megoldás, nem hiszem ,hogy nehéz lett volna megírni egy Multiplayer menüt és berakni 4 -5 különböző robotot ami kivan egyenlítve és akkor menjen a 3v3 vagy 4v4 egyenlő feltételekkel.

Ehhez képest menjél el a chapter 2 ig és akkor csinálj magadnak szerót amire vagy belép valaki vagy nem :))

¯\_(ツ)_/¯

(#42) Phobion


Phobion
őstag

Nem vagyok souls játékos, ez az első AC játékom, de a rohadt életbe, ez brutális volt. (Chapter 1 end boss) És igen tudom, csak rosszabb lesz.

SPOILER:
[kép]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#43) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Köszi a kedvcsinálót, életemben nem játszottam AC játékkal, de ezzel lehet teszek egy próbát, mert eléggé tetszik👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#44) callmeakos válasza Phobion (#42) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, a From Software sem ugrik a szomszédba egy kis set design-ért. Az Elden Ring is sokszor olyan volt környezetileg, hogy a hajam letettem. Persze a textúrák nem olyan tűélesek mint más AAA játékban, de basszus. Ők aztán tudják, hogy kell világot építeni.

All→M8

(#45) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#42) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szintén zenész. Én From játékokat streamereken keresztül fogyasztok. Ahogy callmeakos is írja a From legendás az "abból építkezünk, amink van"-ból. Sosem volt top AAA grafika, talán a 60FPS is csak Elden Ring kapcsán ütötte fel a fejét, de amilyen tereket, látványokat össze tudnak rakni... Örök klasszikus: Dark Sould 3 - Anor Londo. Vagy Elden Ring-ben, mikor először nyitod ki a kaput, mikor Marika után először látod meg a kastályon túli részt vagy mikor először találod meg az egyik kutat és mész le a "pincébe". Hihetetlen. Csak állsz ott, tátott szájjal és szívod magadba a látványt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46) copass válasza markknight (#31) üzenetére


copass
veterán

azt kell megérteni hogy ez a játék arról szól hogy úgy szabod egyedire a mechedet hogy a fix nehézségű küldetéseknél/arénában legyen meg a Ranked S . pölö
nem soulslike robotokkal, nem nyílt világ.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#47) KoNZoLik@ válasza TESCO-Zsömle (#45) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Sosem volt top AAA grafika"
Azért a DS3 nem egy mai játék, és a maga idejében igen csak áll leejtős volt a grafika, még mostani szemmel is, igencsak kispadra ültet sok mostani triplaA játékot 😳

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#48) Phobion


Phobion
őstag

Imádom ezt a buildet, 2x gatling gun (Dafeng) + 2x Songbird (Melinite), az énekes madaraknak nagyon szép a hangja :DDD

No spoiler:
[kép]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#49) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Egyelőre elég felemás az élmény, szombaton eljutottam a Chapter 2 végére, de az a pálya annyira kiégetett, hogy azóta se volt kedvem elindítani. Este szemezgettem vele, de inkább játszottam mással. És nem is a bossal volt a baj, az lement másodikra, hanem az odáig vezető úttal.
Bossok ellen (eddig) működött a brute force, legnehezebb páncél és megoldom erőből. Eddig működött, a gőzmozdonyt (Juggernaut ha jól emlékszek) és ezt a pókot leszámítva elsőre haltak :D

S-rankokra kell(ene) külön setup, párat megcsináltam, de az egyik az istennek sem jött össze. Már videót is néztem, elvileg gyorsabb is voltam, kevesebbet is sérültem, mint a videóban, mégis csak A-t adott :((

Szerk.: Phobion: Nahát, nekem valami hasonló, minigunos, gránátvetős szörnyetegem van, csak én lánctalpakkal megyek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#48) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha nem jönne a héten Starfield, eskü megpisszenteném az egyik CE-t... Nagyon nagyon tetszik ez a gamma, pedig eredendően nem csípem ezt a fajta Souls-like játékmenetet. :O

Erősnek kell lenni! A végtelenbe és tovább! ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.