Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) NorDezs válasza KrAt (#4250) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ilyesmire gondoltál?
[kép] [kép]

Hopsz! Most látom, hogy rosszul olvastam. A fejét kellett volna szélesíteni, nem a szemét :B
Na majd holnap.

[Szerkesztve]

(#4252) CPT.Pirk válasza NorDezs (#4249) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

húúú, Isten vagy! :R Egy apró módosítást szeretnék kérni, lehetne, hogy a lézersugár kimenjen a fejéből, ahogy a linkelt képeen?

Szerintem em feltétlen baj, ha kis képen annyira nem kivehető...

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4253) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Egy kis figyelmet!
Értsétek meg a szabályokat. Akár 15 nap van hátra akár 1, akár 100 hozzászólás van hátra akár 1 csak akkor kérjetek itt avataros szerkesztést ha már jogosultak vagytok elméletben.
Pont most volt ebből itt egy kis feszültéség, legalább erre legyetek egy kis figyelemmel!

(akinek nem inge...)

Feel Good Inc.

(#4254) Winner_hun válasza KrAt (#4250) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az opel jel az nem logónak számít, ami nem lehet?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4255) NorDezs válasza Winner_hun (#4254) üzenetére


NorDezs
senior tag

Szerintem pólón bőven belefér. Az lenne a gond, ha konkrétan egy opel jelet szeretne arcképnek, de itt nem erről van szó.

(#4256) Winner_hun válasza NorDezs (#4255) üzenetére


Winner_hun
félisten

logó, logó, de nekem mindegy, csak leírtam

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4257) #72042496 válasza NorDezs (#4238) üzenetére


#72042496
törölt tag

Huhh, köszönöm szépen!

Sajnos úgy látom, a körvonal nem tesz jót neki...ha ezt le tudnád szedni, s hússzínű bőrrel, ill. olyan pupillákkal, mint a #4184-ben el tudnád készíteni, nem akadékoskodom többet! :R

(#4258) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Itt az idő. :)

Szeretném azok segítségét kérni, akik értenek a képekkel való motoszkához és kivetni valót találnak, tisztelt horny fórumtársunk munkájában.

[kép] [kép]

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4259) csapos2 válasza csapos2 (#4258) üzenetére


csapos2
addikt

Namost, ez két dolgot jelenthet, vagy annyira tökéletes, hogy nem kell rajta változtatni, vagy a sok segítőkész emberkéből egy sem ért rá. :B

Mehetek vele a kérőbe?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4260) C4mp3r válasza csapos2 (#4259) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem nyugodtan mehetsz. Ha valami nem jó akkor Ők úgyis megmondják és vissza kell jönni. De szerintem jó lett nagyon. ;)

(#4261) csapos2 válasza C4mp3r (#4260) üzenetére


csapos2
addikt

Az érdem horny-é.
Éppen azt szeretném elkerülni, hogy a rekeszből visszazavarjanak ide. Egy kicsit még várok és, ha nem lesz ellenvetés, megyek kérni. :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4262) csapos2


csapos2
addikt

Köszönetem szeretném kifejezni horny fórumtársamnak.

Köszönöm szépen a segítséget horny! :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4263) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Remélem jó helyre megy a hsz-em.2 nap múlva elérem a 600 napot.És szeretnék magamnak új arcképet.Na most találtam egyet[link] és ha valami módosítanivaló lenne azt jelezzétek köszi.

(#4264) Nightmare válasza Bencus88 (#4263) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezen kell dolgozni;és nagy hibát követtél el azzal;hogy betetted az arcképes topicba beraktad.Az ilyennek nem örülnek. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#4265) Bencus88 válasza Bencus88 (#4263) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha valakit megkérek nagyon szépen akkor meg tudná csinálni azt a képet amit belinkeltem?Elnézést kérek a kellemetllenségért.

(#4266) X@b3e válasza Bencus88 (#4265) üzenetére


X@b3e
addikt

Legalább azt a 2 napot kibírnád, hogy ne szivasd saját magad... :(
[link]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4267) robekri válasza Yooha (#4117) üzenetére


robekri
addikt

Hi Yooha!
Letelt a büntim! :DDD

Meg van még a Yosemit-em? [link]
A nagyobb kép hiányzik?! :F

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4268) Pompi válasza robekri (#4267) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 60 napos büntetésed után kaptál még egy 3 napos tempbant is az arckép requestes műsorodért.
Tehát először ez volt: [link]

Aztán sikerült ezt elintézned: [link]

Ahogy akkor már leírtam ha engem kérdezel sose lesz egyéni avatarod, mert ez a dolog nem erről szól, hogy itt kihisztizel magadnak egy képet. De majd meglátjuk, hogy a többiek hogyan állnak a kérdéshez.

Feel Good Inc.

(#4269) robekri válasza Pompi (#4268) üzenetére


robekri
addikt

Ez a kihisztizés kicsit durva!!! Nem pár naposan kértem arcképet, hanem járt nekem a dolog! Én voltam figyelmetlen, nem olvastam el 1. hsz-t! :O (amiért elnézést kérek 100x MÁR)

Itt kellett volna kezdeni dolgokat, szerkezgetést stb...! :O:O

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4270) Bencus88 válasza X@b3e (#4266) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azért írtam, hogy 2 nap múlva nem gondoltam volna, hogy azonnal megkapom.Azért írtam, hogy addig is csinálják meg.

Pompi hallom te mestere vagy a képek elkészítésében meg tudnád nekem csinálni amit pár hsz-el az elöbb belinkeltem?Elörre is köszönöm

[Szerkesztve]

(#4271) Hasek válasza robekri (#4269) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Bocsánat hogy közbe szólok, de csak annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy ez nem jár kötelező szerűen... ez egy olyas fajta dicséret azért, hogy a fórumon kielégítőnek mondható az eddigi viselkedésed, viszont ha nem kapod meg, annak nyomós oka van. Nem kötelesek megadni a modol, még akkor sem, ha te voltál a minta fórumozó. De ez a Request topic 1-es hsz-ben is benne van ha jól tudom...

Üdv!

Üdv. H

(#4272) [pod]Diablo válasza Bencus88 (#4270) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Csináltam belőle egy versiot:[kép](ahogy elnézem ez egy picit fosra sikeredett:D.)

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#4273) bandus válasza robekri (#4269) üzenetére


bandus
veterán

''- 600 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, de azután sem jár automatikusan (notórius offolók gondolkozzanak mielőtt kérnek) és a Modok egyetértenek a döntésben.''

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4274) Hasek válasza Bencus88 (#4270) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Töllem is egy verzió:

[kép]
[kép]

Üdv

mod: csak pancserkodok...

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#4275) Pompi válasza Bencus88 (#4270) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igazából kellene egy nagyobb verzió, hogy ne csak ebből a 60x60 pixelből tudjunk kiindulni.

Feel Good Inc.

(#4276) robekri válasza bandus (#4273) üzenetére


robekri
addikt

(notórius offolók gondolkozzanak mielőtt kérnek)

Nem ez a kategória vagyok, hidd el!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4277) Bencus88 válasza Pompi (#4275) üzenetére


Bencus88
nagyúr

[link]
758-as hszbe van benn.

Hasek király lett :R

(#4278) Hasek válasza robekri (#4276) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szerintem abban az idézetben nem arra akarta felhívni a figyelmedet, hanem inkább erre a részre: de azután sem jár automatikusan

Ripper03: Köszönöm! :R

Üdv. H

(#4279) Bencus88 válasza Hasek (#4278) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mondjuk a farkát kicsit lecsipted:D

(#4280) Bencus88 válasza [pod]Diablo (#4272) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nincs kommentár:D

Még így is jobb lett mint amilyet sztem én tudnáék csinálni.

(#4281) Muton válasza [pod]Diablo (#4272) üzenetére


Muton
addikt

mi ez ez? dragon ball-os linux pingvin :F

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4282) Bencus88 válasza Muton (#4281) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan!

(#4283) robekri válasza Pompi (#4268) üzenetére


robekri
addikt

Jó lenne ha megpuhulnál! Hisz holnap kapom kulcsot! :DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4284) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Pompi ha ma áész és szánnál rám egy kicsi időt akkor megcsinálnád az avataromat?

(#4285) Yooha válasza robekri (#4267) üzenetére


Yooha
aktív tag

A nagy kép nem tudom hova tünt, majd a ''benti'' gépen megnézem holnapután. De előbb tisztázd a moderátorokkal a helyzeted!

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4286) [pod]Diablo válasza Bencus88 (#4280) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

:D mondjuk mégcsak most kezdtem el photoshopal buheránli.Szal nemvok még 1 photoshop pro:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#4287) Bencus88 válasza [pod]Diablo (#4286) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem meg nincs fenn a progi és ha már egyéni avatarom lesz akkor olyat kérek meg aki ért eléggé hozzá.De kezdésnek nem rossz grat neked is :C

(#4288) robekri válasza Yooha (#4285) üzenetére


robekri
addikt

Nézd meg légyszi!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4289) [pod]Diablo válasza Bencus88 (#4287) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

köszi:D:D.Ha kell csinlok egy profi verziót:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#4290) Bencus88 válasza [pod]Diablo (#4289) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hát lehet kéne.Nemtom mikor ér rá egy ''igazi profi'':D

(#4291) Yooha válasza robekri (#4288) üzenetére


Yooha
aktív tag

Megtaláltam az eredetiket: [kép] [kép]

Meg csináltam egy pisztolyosat is: [kép] [kép]

És most mentsd le magadnak a képeket, biztos ami biztos!

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4292) KrAt


KrAt
veterán

Újra itt :)

Szóval horny kolega elsőkörben csinált egy képet, én ezt kicsit szerkesztgettem painttel, szóval most van egy beta1 képem :) Ha úgy elfogadható, akkor kicsit kicsinosítaná, és megcsinálná, h elfogadható legyen? :B (én ehhez totál nemértek, csak a painttel bénáztam kicsit :) )

Íme ő lenne: [kép]

Előre is köszi a segítséget :)

Atesz

mod: képet elbénáskodtam :B

[Szerkesztve]

(#4293) robekri válasza Yooha (#4291) üzenetére


robekri
addikt

Vááá nagyon nagy vagy! Kapsz egy virtuális sert! :DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4294) Bencus88 válasza Yooha (#4291) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szia meg tudnád nekem ezt bütykölni?kis kép meg ilyenek.Nagyon megköszönném.[kép]

(#4295) Yooha válasza Bencus88 (#4294) üzenetére


Yooha
aktív tag

[kép] [kép]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4296) Bencus88 válasza Yooha (#4295) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi, de ez nem lett kisebb a kelleténél?

(#4297) Yooha válasza Bencus88 (#4296) üzenetére


Yooha
aktív tag

Kisebb lett, de az eredeti 60x60, és az optimális méret 40-50x40-50 pixel körül van.
Ha bejönne az imageshackus, akkor belinkelnék egy kisebbet is.. :W

[Szerkesztve]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4298) Bencus88 válasza Yooha (#4297) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jólesz köszi!!!Akkor remélem az avatarom hamarosan ez lesz.
Írtam privit!

[Szerkesztve]

(#4299) Pompi válasza Bencus88 (#4298) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy kicsit várj még szerintem, mert ez nekem hangyányit életlennek tűnik.
Holnap ha lesz egy kis időm próbálkozok majd vele.

Feel Good Inc.

(#4300) KrAt válasza KrAt (#4292) üzenetére


KrAt
veterán

Kicsit ügyeskedtem még rajta :)
[kép]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.