Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) [pod]Diablo válasza tildy (#6200) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6202) WonderCSabo válasza Hasek (#6199) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó lesz! Köszönöm szépen! :R

Kedves moderátorok! Átvonulhatok az arckép request topikba ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#6203) Kidus válasza WonderCSabo (#6202) üzenetére


Kidus
őstag

At.

Assuming Control

(#6204) tildy válasza [pod]Diablo (#6201) üzenetére


tildy
nagyúr

Mintha homályos lenne a füle is meg hátul a haja is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6205) DigitXT válasza tildy (#6204) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem még a színe is elég gáz így.:(
(Pl. mintha a szeme alá ütöttek volna.:DDD)

(#6206) RoyalFlush válasza DigitXT (#6205) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Van benne valami .. :D Vagy nem aludt már 3 hete.

(#6204) tildy: az is.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6207) Hasek válasza Kidus (#6203) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

És House? :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#6208) RoyalFlush válasza Kidus (#6000) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az "eredeti" és két világosabb verzió:

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6209) BITBOYS válasza RoyalFlush (#6208) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szexi a válla :)
Nem nagyon hamuszürke a leányzó?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6210) philoxenia válasza BITBOYS (#6209) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezüst.... :D Tudod, holdfény ilyesmik.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6211) BITBOYS válasza philoxenia (#6210) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor ezüst és szexi:D
De nem zombijány ugye? Mert akkor mégis hamuszürke :U

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6212) philoxenia válasza BITBOYS (#6211) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Albínó elf ... :U Piros a szeme :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6213) RoyalFlush válasza BITBOYS (#6209) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Így néznek ki:

Klikk!

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6214) philoxenia válasza RoyalFlush (#6213) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk itt nem annyira vérszínű a szeme... Az avatar nem lenne szebb picit barnásabb szemmel ? Esetleg a fülbevaló? Kis M betűvel... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6215) BITBOYS válasza RoyalFlush (#6213) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szépek ezek az Elfek, pedig van egy kis szépséghibájuk :)

philoxenia: Így is szép :K Mondjuk a második kép féle szem igéző :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6216) RoyalFlush válasza BITBOYS (#6209) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Eredetileg Mistique volt, ő lett átalakítva.

(#6214) philoxenia: nem tudom. Ezt már Kidus leokézta, csak variáltam még egy kevesett a fényerővel.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6217) Hasek válasza BITBOYS (#6215) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Micsoda? Hogy csupán fantáziaszülemények? ;]

Üdv. H

(#6218) BITBOYS válasza Hasek (#6217) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hát fantáziám az van ;] :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6219) Solad válasza Hasek (#6199) üzenetére


Solad
őstag

én egy picit túl kontúrosnak találom. a többiek hogy gondolják?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6220) Hasek válasza Solad (#6219) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A kontúrt le tudom nyesni. A többiről mit gondolsz, azok kívül alakítsak még mást?

Üdv. H

(#6221) Solad válasza Hasek (#6220) üzenetére


Solad
őstag

a válla és a haja tetszik, az arcán a bőr picit világos sztem elvesznek miatta a részletek

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6222) Hasek válasza Solad (#6221) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Így?

Üdv. H

(#6223) Solad válasza Hasek (#6222) üzenetére


Solad
őstag

igen erősen alakulunk :C A szeme nem az igazi még, de tippem sincs hogy mi a baj, csak azt látom hogy nem jó. Sztem azért mert nem különöl el élesen az alatta lévő táskátol, így igazából nem látszik, hogy hol is kezdődik igazából a szeme. remélem érthető :F :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6224) Hasek válasza Solad (#6223) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ok. Elkülönítettem a szemeit:

;]

Na jó komolyan:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#6225) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Mivel ma meglesz a 600 napom, ezért szeretnék egy egyedi arcképet csináltatni magamnak. Már korábban elkezdte nekem Jag kolléga, de mivel akkor még nem volt meg a 600 napom, ezért elhajtottak innen a modik. :O

Itt vannak az eddigi képek. Részemről már így is jók, de majd a tőlem jobban hozzáértők eldöntik, hogy kell-e még rajtuk változtatni valamit:

Nagy:

Kicsi:

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6226) RoyalFlush válasza Hasek (#6224) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szerintem nagyon elmosódott/homályos.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6227) WonderCSabo válasza Hasek (#6224) üzenetére


WonderCSabo
félisten

- :Y

Egyébként sztem is homályos.

(#6228) BITBOYS válasza Hasek (#6224) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az a két szem lenne igazán jó avatarnak :)
Tényleg homályos kicsit

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6229) Hasek válasza RoyalFlush (#6226) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Így?

Üdv. H

(#6230) Vistaboy válasza Vistaboy (#6225) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor szerintetek így jó lesz? :DDD ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6231) philoxenia válasza Vistaboy (#6230) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem az arc kicsit elmosódott, a kicsinél meg csak a csuklya látszik szinte, szerintem kell még dolgozni rajta. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6232) sgergi


sgergi
veterán

Akkor mégegyszer:

Clint Eastwood-ból szerintetek mit lehetne kihozni? Pár kép, ami tetszene: [link] [link] [link] [link] esetleg: [link]
Kösz előre is, ha rájuknéz valaki.

(#6233) BITBOYS válasza Hasek (#6229) üzenetére


BITBOYS
addikt

Alakul, de jobb oldalt az arc vonala nagyon kontúros.

Nézd, ez egész jó eddig:

sgergi: Szerintem a második képből ki lehetne hozni egy avatart:[link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6234) Hasek válasza BITBOYS (#6233) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ezt nem én csináltam. Ha ez a jó, akkor nem engem kell keresnetek.

Én ennyit tudok, ez az én "ujjlenyomatom".

Üdv. H

(#6235) BITBOYS válasza Hasek (#6234) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tudom, csak példának tettem be. :R
Viszont a kontúr a jobb szélen eltűnt, így sokkal szebb.

Űrdongó lett a legszebb legjobb :K :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6236) philoxenia válasza sgergi (#6232) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rajzosabb kellene, ilyesmi technikájú kép...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6237) sgergi válasza philoxenia (#6236) üzenetére


sgergi
veterán

Az a baj, hogy nem nagyon találtam, ha valaki találna, megköszönném. De még nem adom fel. A 2. képből nem lehet elindulni?

[ Szerkesztve ]

(#6238) Vistaboy válasza philoxenia (#6231) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gondolkoztam még egy másikon is, mivel a Runes of Magic magyar oldalának vagyok a társszerkesztője, ezért lehet hogy jobban illene a profilomba egy ilyen témájú avatar.

Ebből lehetne egy normális változatot készíteni? Mondjuk úgy deréktájig, vagy mittudomén, a felirat nélkül természetesen. Majd még keresek jobb minőségű változatot is.

Meg is van, bár ez wallpaper.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6239) BITBOYS válasza philoxenia (#6236) üzenetére


BITBOYS
addikt

Rajzosabb :)
Zenésebb :K
Rugdalózó :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6240) prmcsk


prmcsk
addikt

Kérdezem az illetékeseket, hogy az itteni múltam alapján, egyáltalán eljátszadozhatok e az egyéni avatar gondolatával ?

Üdv...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6241) ngabor2 válasza prmcsk (#6240) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha jövő októberig semmi olyat nem követsz el, akkor igen.

(#6242) syC


syC
addikt

Tisztelt arcképgyárosok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ebből:
[link]
a képből ki lehetne hozni valami avatart? Előre is köszönöm!

üdv :U

[ Szerkesztve ]

(#6243) prmcsk válasza ngabor2 (#6241) üzenetére


prmcsk
addikt

Köszönöm, a válasz nem lep meg...

Öreg vagyok én már ahhoz, hogy sima és egyszerű legyek. Ezért is szeretik a munkaadók a max. 40 alatti korhatárt, ennek pszihológiája van. :DDD

Nem magam miatt lett volna érdekes, mert nem ettől vagyok más, az egyetlen fiam, Dani emlékének szerettem volna adózni, aki 17,5 évesen, balesetben, tavaly hunyt el. Az ő átdolgozott fotóját szerettem volna avatarnak, hogy ezzel is emlékezzek rá... :O

Szerk: helyesírás

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6245) alien_


alien_
őstag

Üdv, összedobtam magamnak egy avatart, kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Swarm is coming.

(#6246) Kidus válasza alien_ (#6245) üzenetére


Kidus
őstag

Kalap teteje homalyos, es nehol reces is, kene finomitani rajta.
Meg a szaja jobb oldalanal van valami, nem tudom, mit akar abrazolni, piros ( barna? ) vonalnak latom.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#6247) Boci_83 válasza Kidus (#6246) üzenetére


Boci_83
őstag

cigaretta a szájában...

**********

(#6248) alien_ válasza Kidus (#6246) üzenetére


alien_
őstag

Ma kijavítom a hibákat, így hogy állt egy fél napot a dolog, már nekem is szemet szúrt.
Egyébként a kép Hunter S. Thompson figurája alapján készült, és hozzá tartozik egy nagyon jellegzetes, szipkás cigaretta, ami mindig ott lóg a szájában, azt nem lehetet kihagyni :) Esetleg megpróbálok változtatni a cigi helyzetén, de legjobban így szeretném..
Amúgy a postodat csak utólag vettem észre arról, hogy le kell ellenőriztetni a képet először.. Ha előbb látom, kapásból ide jövök.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#6249) philoxenia válasza alien_ (#6248) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fehérebb cigarettával és erősebb kalapkontúrral fönn.
még egy kis javítás..

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6250) alien_ válasza philoxenia (#6249) üzenetére


alien_
őstag

Pont most csinálom én is. Nálam is lekerekedett a kalap :D
A fölső tetszik, az alsónál szerintem a sapi már nagyon afrika feeling.
Végül is megpróbálom, hogy máshogy hogy állna a cigi, az takart részeket már megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.