Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) domi007 válasza domi007 (#14028) üzenetére


domi007
őstag

Ezzel [link] vagy ezzel [link] kapcsolatban kérném egy kedves Arcképgyáros segedelmét!

Köszönöm! :R :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#14052) koxx válasza ProEvoFan (#14050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen kell egy kicsi is, a nagy képből készítettem egy kicsivel nagyobbat is. A fülek miatt talán nem hat annyira nagynak még 54 px magasan sem.


41x52

;
42x54

[ Szerkesztve ]

(#14053) koxx válasza domi007 (#14051) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem egészen értem hogy gondolod az antennát, de a többire kérésedre egy ilyet készítettem.

(#14054) ProEvoFan válasza koxx (#14052) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tökéletes, köszi!

Akkor ezt tisztelettel megkérnélek benneteket, h valaki véleményezze hogy mehet e a "Arckép request topic-ba" :R

(#14055) daninet válasza Ndruu (#14032) üzenetére


daninet
veterán

Köszönöm :R
Nekem az 1. emberke a házzal tetszik (ez volt eredetileg is) kíváncsi vagyok egy mod véleményére is :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14056) domi007 válasza koxx (#14053) üzenetére


domi007
őstag

Ez kva jóó!

Nem kell antenna, ez így ahogy van tökéletes!

Kérlek készítsd el a hivatalos verziókat, és akkor még beadhatom 15éig!

Nagyon szépen köszönöm, állati jó lett! Riszpekt! :R :R :R :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#14057) David75


David75
őstag

Up

Engedély

Előre is köszönöm:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14058) koxx válasza domi007 (#14056) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ok :)

Készítettem egy laposabb kalapos modellt is, kicsit talán jobbak az arányok. Bár így kicsit olyan mint vmi szafarin eltévedt turista :D

;

;

szerk: nekem ok, ha méretarányosnak ítélik

[ Szerkesztve ]

(#14059) domi007 válasza koxx (#14058) üzenetére


domi007
őstag

A második, eredeti arányos variációt támogatom, Kidus/moderátor?

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#14060) F34R


F34R
nagyúr

(#13931) Wyll

nah ez jó nagyon köszönöm , remélem valaki rábök :R

(#14061) Findzs


Findzs
addikt

ezt kértem és nekem ezek szerint megfelelne
most modira várok mondjon valamit az arcképről, kell -e javítani rajta vagy maradhat
:R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14062) Ndruu válasza Geller72 (#14037) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem értem, hogy ha évekig sikerült várni, akkor most azt a pár napot miért nem lehet kivárni. Egyik Arcképgyáros sincs 24/7-ben erre a feladatra alkalmazva, sőt egyáltalán nincs alkalmazva. Mindenki a szabadidejéből áldoz erre az egészre, amint látod még én is.
Nagy most a sürgés-forgás, már mondtam is, hogy legyen mindenki egy kicsit türelmesebb, erre ezt kapom/kapjuk:

..nem csak ő...(maradt ki). Én úgy a negyedik napja. Így feladom. Köszönöm szépen. Már nem kell. - Az ilyenek megjegyzésektől szokott elmenni a kedvem és akkor arra a napra már nem is foglalkozom arcképkészítéssel, még ha lenne rá időm, akkor sem.

Úgyhogy kérlek várj a sorodra, te is meg fogod kapni az arcképedet, ha nem is a mostani körben, de a következőben mindenképpen.

Aki úgy érzi, hogy nagyon elsüllyedt a kérése és nincs itt a neve a listán, az írjon egy privátot nekem. Köszönöm!

David75 (Gordon Gekko), sto1911 ([link]), MZsoltee ([link]), tomic (Elvis), Mr.Csizmás ([link]), Geller_1972 (Clint Eastwood), woland_y2k ([link]), x_o_n (???), Bulitt ([link])

Geller_1972: Most jut eszembe, hogy Clint Eastwood már van. emre

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#14063) Synthwave válasza Agostino (#14046) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy annál pontosabban nem tudom körülírni, minthogy íves legyen és ne legyen benne éles törés (vagy jól látható recék, esetleg hiányzó "darab"),ill. hogy a feje búbján egy picit sötétebb kontúr kellene. :S A "gond" ott kezdődött, hogy valamivel szélesebb volt a teljes kép, mint amilyen kellett volna, hogy legyen és fodrászhoz kellett mennie. :)
Nem tudom, hogy nagyban hogy néz ki; lehet, hogy csak a méret miatt jönnek elő ezek a dolgok. (Jobb lett volna egyébként, ha nagyobb felbontású a kép?) Amúgy nem kell vele ám sietned, csak szépen, nyugodtan, ahogy csillag megy az égen. : )

:R :R

Geller_1972: Már 4 teljes napja? ;] :D Én még március közepén kérvényeztem (pont a változtatások előtt, szóval az időzítésem remek volt, mint mindig : ) ) és 3 hónap elteltével került terítékre, mégsem fordulok be. Mert nincs rá okom. Nekik is van más dolguk és csak SZÍVESSÉGET tesznek azzal, hogy vesződnek az arcképeinkkel (helyettünk), szóval igazán mutathatnál több megértést/türelmet. No offense.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14064) koxx válasza Ndruu (#14062) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bulitt avatarját megpróbáltam

nyak/vállrésszel kell még kezdeni valamit mert nem igazán látszik

[ Szerkesztve ]

(#14065) Wyll válasza F34R (#14060) üzenetére


Wyll
őstag

Kidus már rábökött. :U :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#14066) Agostino válasza Synthwave (#14063) üzenetére


Agostino
addikt

Értem én, de fogj egy akármilyen képszerkesztő programot, és kicsinyítsd le a képet ekkora méretre. Onnantól világos lesz neked is, hogy miért történnek ezek a recék és miegymások. Ennek semmi köze a mérethez, ez egyszerű képszerkesztési eredmény. Nem kizárólag a mérettel van a gond, hanem a helykitöltéssel. Ezért kellett a hajból levenni. A feje búbja pedig ismét a kicsinyítés miatt olyan, amilyen. Ha valami alapból kicsi, század akkor képen század akkora lesz.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14067) Synthwave válasza Agostino (#14066) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Értem én. Ilyen szempontból akkor (valamennyire) irreleváns, hogy mekkora a kezdőkép, tekintve, hogy a kimeneti méret ugyanakkora lesz (csak kisebb finomságok lehetnek a különbségek). Jó lenne PS guru-nak lenni és akkor nem kellne túráztatnom téged. :B
(Azért nem értettem ezt, mert pl. a te avatarodnak sokkal részletgazdagabb a haja, mégsem kelt olyan "kivágott"/recés hatást. Vagy pont azért, mert nem annyira "letisztult"/hosszabb vonalak alkotják a sérót, hanem sokkal kisebbek, ráadásul fekete is? :S)

Ha nem lehet a feje tetején csak egy picivel hangsúlyosabb kontúrt eszkábálni, akkor azt hagyhatjuk, csak a jobb (neki bal) copf ívére/recétlenítésére összpontosítsunk (persze amennyire a lehetőségek engedik).

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14068) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Itt az engedélyem az egyéni avatarra.

A kép amit gondoltam. [link] Vagyis csak a fejre gondoltam. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14069) Wyll válasza Synthwave (#14067) üzenetére


Wyll
őstag

Nem követtem pontosan a kálváriátokat, de én kíváncsiságból próbálkoztam vele korábban, és szerintem kontrasztosabb a fejebúbja. Már ha erre értetted.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#14070) koxx válasza Sub-ZeRo (#14068) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Esetleg ezek közül? [link]

(#14071) Agostino


Agostino
addikt

Akkor 14067 meet 14069. Csak választanod kell.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14072) Synthwave válasza Wyll (#14069) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Kálvária." : ) Mondjuk szegény Agostino-nak lehet, hogy már az. : )

Valóban kontrasztosabb, de kevésbé "finom" a végeredmény (megint a szakkifejezéseim : D).
A legjobb szerintem ebből az első (ami tudtommal az ő keze munkáját dícséri), ellenben a felsorolt képek közül ebből a harmadik az, amelyiknek az a "bizonyos copfja" a legközelebb áll ív szempontjából az általam vízionálthoz. : )

Akkor lehet, hogy csak egy nagggyon hangyányit kéne a kontraszton javítani (kevesebbet az általad linkelteknél), meg egy-két pixel-t odarakni ahhoz az ominózus "töréshez" a jobb oldalt és kész is lenne? :F

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14073) Synthwave válasza Synthwave (#14072) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak addig agyaltam, hogy hogyan kellene megfogalmazni, hogy kicsúsztam a módosítási időből.

"Valóban kontrasztosabb, de kevésbé "finom" a végeredmény."

Ezt úgy értem, hogy kevésbé hat illusztrációnak a túlságosan definiált kontúrok miatt (ill., hogy az arcát elnyomják a belógó tincsei a vastagabb körvonalak miatt).

Agostino:
"Akkor lehet, hogy csak egy nagggyon-nagggyon hangyányit kéne a kontraszton emelni, meg egy-két pixel-t odarakni ahhoz az ominózus "töréshez" a jobb oldalt és kész is lenne?"

Kontraszt szempontjából kb. ilyen 8-10%-ot (?) - számottevően kevesebbet a Wyll által linkelteknél, hogy ne legyenek ennyire hangsúlyosak a körvonalak -mert azok tagadhatatlanul nála a legjobbak, ezen nem is kellene nagyon változtatni. Az is lehet, hogy csak az a pár pixel a copfnál is elég volna és polcra kerülhetne az arckép.

(Túl szép lett volna, ha ezt ilyen egyszerűen meg tudtam volna fogalmazni. : U)

:R

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14074) Bulitt válasza koxx (#14064) üzenetére


Bulitt
őstag

Alakul :R Kellene még rá egy kis váll és nyak :)

(#14075) ProEvoFan válasza koxx (#14052) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elnézést a tolakodásért, de hátha beférek a holnapi zárásba, és még a hónapban lehet egyéni arcképem :B

Moderátor urak, erre mondjatok egy ítéletet hogy mehet e a Arckép request topic-ba :R

(#14076) Findzs


Findzs
addikt

én is tolakodnék hátha én is beleférek a zárásba:
:B :R

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14077) koxx válasza ProEvoFan (#14075) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem kell aggódni, Kidus esténként/hajnalban néz be, gondolom ő is dolgozik.

Bulitt: igen, majd hegesztek rá vmi váll féleséget :)

[ Szerkesztve ]

(#14078) Wyll válasza Vladi (#14049) üzenetére


Wyll
őstag

Nem igazán értem, mire gondolsz.. Előzetes! Ilyesmire? :F
Vízszintesen szerintem nagyon hülyén (értelmetlenül) nézne ki a bunkó. Továbbá nem gáz, hogy nem tartja semmi, hanem csak úgy ott van? Vagy rajzoljak hozzá kezet? Kifutunk a mérethatárból, ez már így is 46px a 40 helyett..

Baloldalt meg pont egy bunkónak van kitalálva az a hely ott..
A tetoválást természetesen át lehet tenni.

Mr.Csizmás: én is épp akartam említeni :P

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#14079) Mr.Csizmás válasza koxx (#14077) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Kidus esténként/hajnalban néz be, gondolom ő is dolgozik.

kicsit más időzónában, asszem floridában

(#14075) ProEvoFan-nak válasz

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14080) koxx válasza Mr.Csizmás (#14079) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bash van/volt Floridában, sztem Kidusék valahol máshol vannak. Ez az egyik oka, hogy hajnalban néz be. Majd ő pontosítja : )

(#14081) Sub-ZeRo válasza koxx (#14070) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Uhh, a felső nagyon komoly, nekem az is nagyon jó lesz. :Y :B
Nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14082) koxx válasza Sub-ZeRo (#14081) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elő kell vadásznom a gyári képet, mert rég készült :)
Kidusnak akkor nem volt ellenvetése [link] persze ettől még meg kell várni a jóváhagyását. Készítek egy kisképet hozzá.

(#14083) Vladi válasza Wyll (#14078) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igazad van, azt nem is írtam, hogy kezében fogja. Viszont ha így kifut a maximális méretből, akkor gondolom nem is kivitelezhető? Akkor meg maradjon az eredeti oldalon, a 2. koncepció rajz a tetoválással.

Hozzátennéd a mini képet, és muti így? :)

Ha így már egy hullámhosszra kerülünk, részemről kész is. :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14084) Sub-ZeRo válasza koxx (#14082) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Oké. Írja hogy valami jeges valami is kellene, azt tudnál rá csinálni? Mondjuk a maszkból 2 kis gőz. :B Ha nem az sem baj, a felső kép az is nagyon tetszik. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14085) Penge_4 válasza Ndruu (#14062) üzenetére


Penge_4
veterán

Szia!

Az én kérésem is nagyon elsüllyedt és nincs a nevem a listán.

(#14086) koxx válasza Sub-ZeRo (#14084) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt az utolsó avatarhoz írta.

Penge: előkeresem a tied is mert amikor belinkelted akkor én megcsináltam

(#14087) koxx válasza Penge_4 (#14085) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

;

[ Szerkesztve ]

(#14088) MZsoltee válasza Ndruu (#14062) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszönöm! Nem akartam senkit sürgetni, ha csak a 2 kör múlva kerülök oda, hogy saját képem legyen az sem gond. Csak azért "UP"-oltam, mert nem kaptam semmilyen visszajelzést, hogy valaki észlelte a kérésemet. És eléggé pörög a topic... :R

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#14089) Kidus válasza koxx (#14041) üzenetére


Kidus
őstag

Kicsit a korvonalon szerintem kene meg dolgozni, receske.

Assuming Control

(#14090) Kidus válasza Findzs (#14076) üzenetére


Kidus
őstag

Ez a kep is hatareset, mar maga az eredeti sem egy csucs...
En ezt igy nem dobnam tovabb.

Assuming Control

(#14091) Kidus válasza koxx (#14080) üzenetére


Kidus
őstag

Looserville, Kentucky :P

Assuming Control

(#14092) koxx válasza Kidus (#14091) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tudtam én, hogy nem Florida :)

A recéken megpróbálok javítani, bár én nem látom, megint vmi orvosi monitoron nézed :DDD (tudom tudom, mac)

#14087-re mit mondasz, ok?

[ Szerkesztve ]

(#14093) Kidus válasza koxx (#14092) üzenetére


Kidus
őstag

Az jo, mehet :)

Assuming Control

(#14094) Findzs válasza Kidus (#14090) üzenetére


Findzs
addikt

szomorú vagyok mert erről a figuráról nincsen jobb sajna és nekem sokat jelent :((( :(

nem lehetne mégis ? annyira szerintem nem rossz, léccci

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14095) Kidus válasza Findzs (#14094) üzenetére


Kidus
őstag

Tolem vidd de nem garantalom, hogy nem dobjak vissza.
Most mit lehet egy ilyen nezesre mondani :U

Assuming Control

(#14096) Sub-ZeRo válasza koxx (#14086) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14097) koxx válasza Sub-ZeRo (#14096) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megtaláltam az eredeti képet, este még készítek egy másikat.

(#14098) Findzs válasza Kidus (#14095) üzenetére


Findzs
addikt

nagyon szépen köszönöm :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14099) Wyll válasza Vladi (#14083) üzenetére


Wyll
őstag

Voilá:

41x46 px 18x20 px
[link] [link]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#14100) daninet


daninet
veterán

Nudruu munkájáról kérnék véleményezést :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.