Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Archero

Hozzászólások

(#51) mike1334 válasza Peaceliker (#50) üzenetére


mike1334
veterán

Feldobta, és rá is nyomtam, hogy oké..mert azt hittem ezt veszi alapnak..most már hiába töröltem le, meg vettem el tőle a netet..maradt a másik..
Ha nem lehet önerőből visszacsinálni, akkor felejtős a játék.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#52) icemad válasza mike1334 (#51) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Play játékokban ugyanazzal a fiókkal léptél be? Én most próbáltam ki, nekem működik. (Samsung galaxy s10+ és s8+ között.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#53) akooos


akooos
veterán

Srácok ti a coint a talents upgradere szoktátok pazarolni, vagy csak a gear fejlesztésre?

(#54) Peaceliker válasza akooos (#53) üzenetére


Peaceliker
őstag

először talent. később az úgyis belassul sajna akkor marad gearre bőven

"Oh my Goa'uld!"

(#55) Sinu


Sinu
senior tag

Hogy a bánatban van az, hogy soha, egy darab itemet nem dobnak a mobok? Csak scrollok. Nyitom a ládákat is gemből, az is max szürkét ad :( itt toporgok a négyesen már majdnem egy hete, és lvl 10-nél nem jutok tovább :(

[ Szerkesztve ]

No Future

(#56) Peaceliker válasza Sinu (#55) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nagyon ritka az item drop :(

Én akkor nem tudom mit csinálok, amikor -nemsoká- 25ös azaz max lvl a fegyóm :Y így sem nagyon megy a gyilok :O

"Oh my Goa'uld!"

(#57) penge111


penge111
addikt

[link] Nem tudom, hogy ez hack, vagy csak irgalmatlan pénzt locsolt el erre a srác.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#58) akooos válasza penge111 (#57) üzenetére


akooos
veterán

Mi lesz a 7es világban anyám...

Én az 5-ös világban meghalok azonnal, 11-ig jutottam. De itt a level up elég szarul ad skilleket, 5 kör alatt egyetlen hasznos sem pörgött ki. Csak ilyen ricochet meg piercing és hasonló. Kezd elmenni így a kedvem tőle :)

[ Szerkesztve ]

(#59) Peaceliker válasza akooos (#58) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, 5-ös nagyon kemény. Ma 4est toltam hogy pörgeti tudjak egyáltalán. :)
Viszont 4esben ma 2x elmentem final bossig... tippem nincs elsőre hogy sikerült kinyírni! :O

"Oh my Goa'uld!"

(#60) powerwade válasza penge111 (#57) üzenetére


powerwade
senior tag

Kommentben írja, hogy 100£ fizetett az egészért. Valahol én is kezdem érezni, hogy 5-7 fele kevés lesz a drop rate, meg az hogy szimplán játszol, nagyon az IAP felé tolódik majd.

(#61) Peaceliker válasza powerwade (#60) üzenetére


Peaceliker
őstag

én lvl22 körül járok act 5 ben és jó ideje nem is pörkölöm el a max staminát...bár az tény, hogy fegyóm 22 es, páncél is...lassan vége a fejlődésnek. :)
De én sosem vtam ügyes ilyesmi játékokban, marioban pl második pályát is talán csak 1x tudtam befejezni anno :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#62) Amur válasza icemad (#42) üzenetére


Amur
addikt

Amur:"Csatlakozom én is. Tegnap felraktam, azóta nem tudom letenni.
16-os szint, 2.világ 17-es pálya ezidő alatt."
Icemad:"Azt meg hogy? Én vagy 2 hete raktam fel, és nem sokkal vagyok előrébb"

Toltam nonstop, ha elfogyott az energy töltöttem videóval(amennyit engedett..), mindet eljátszottam a két nap alatt, és haladtam szépen. Jó kis játék! Ahogy olvasom azért egy idő után be kell majd húznom a kéziféket..mert keményedik, de addig még van jópár órányi játékidőm.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#63) twi452 válasza Amur (#62) üzenetére


twi452
senior tag

4-esnél jön egy kicsit komolyabb fal aztán az 5-ös rendesen pofán vág a szemét mobjaival 😄
2 minibossig jutottam eddig max el amik könnyűek voltak de a sima mobos pályák kikészítenek idegileg 😅

(#64) Peaceliker válasza twi452 (#63) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, 5-ös azért "vicces" mert 4-5 mob van a pályán de volt hogy kettes szintén szétcsaptak :D

"Oh my Goa'uld!"

(#65) rendzso


rendzso
tag

Sziasztok!
Eddig 5:39 a rekord.... Hát amik a második boss után jönnek, akik azt a piros valamit dobálják, azok megölnek idegileg... Itt szenvedek az 5oson már majdnem egy hete. Itt már érezni , hogy nagyon kevés a zöld/kék cucc... Eléggé megtört a lendülete és már a kedvem is. Pedig frankó játék lenne :)

(#66) powerwade


powerwade
senior tag

Amikor unatkozom / farmolok, akkor ilyen bazari majon uzemmodban tolom :D

[ Szerkesztve ]

(#67) Peaceliker válasza powerwade (#66) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hát ez nagyon búcsús! Lelki füleimmel hallom a Scootertől felcsendülni a Fire-t (nálunk dodgemnél állandóan az szólt :-) ). :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#68) jonnyjoker01 válasza rendzso (#65) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon szép! :Y Nekem még nagyon távol van az 5:39 úgy érzem... A cuccaim nagyon gyengék jelenleg, alig sebzem az 5-ös mobokat, igy most farmolok a 4-esen sorozatnézés közben.

Más:

Jött update! Kicsit optimalizálták a játékot és két új szintet hoztak be.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#69) icemad válasza jonnyjoker01 (#68) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kár, hogy item shop még mindig nincs...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#70) Peaceliker válasza jonnyjoker01 (#68) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem még nem jött...jól sejtem, hogy ios-re jött? :)

"Oh my Goa'uld!"

(#71) mike1334 válasza mike1334 (#51) üzenetére


mike1334
veterán

Vissza tudtam mókolni az eredeti mentésem..
Letöröltem mindkét telóról a játékot meg a google play games-t is, aztán visszatelepítettem az eredeti telefonra a játékot, és visszaállt a mentésem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72) Peaceliker válasza mike1334 (#71) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na szuper, akkor lehet tolni! :) Illetve másnak is hasznos lehet ez az infó ha így járna.

"Oh my Goa'uld!"

(#73) jonnyjoker01 válasza Peaceliker (#70) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Androidos vagyok, nekem már megy a frissítés :)

Üdv. Johnny

(#74) Peaceliker válasza jonnyjoker01 (#73) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem 05.19 az utolsó update ideje...na mindegy, majd ideér :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#75) rendzso válasza jonnyjoker01 (#68) üzenetére


rendzso
tag

A cuccaim nekem is nagyon gagyik szerintem :( ilyen:
[kép]
Updatet nem látok :O

(#76) Amur válasza rendzso (#75) üzenetére


Amur
addikt

Nálam van update(android).
Na az én cuccaim tényleg gagyik a tiédhez képest! (level4 a legerősebb cuccom.)
A laser denevérem is csak szürke és kettes.
Igaz még nincs egy hete hogy tolom. 2-49 a rekord, közel az áttörés!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#77) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha valamelyik újabb képességet megkapjuk, azt nem adja be a régebbi pályákon? Shadow clone meg ilyesmi. Azokon jobban kitudnám tapasztalni melyik mire jó.

Ez meg egy elég jó oldal, sok információval:
[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ma nyitottam 3 kis ládát, mindháromban pet volt. :DDD
Egy tündér, egy kaszás halál, meg egy lézer denevér. A tündér és lézer denevér páros nagyon jó. A tündér sokszor beáll a lövedékek elé, így azok nem sebeznek. Érdemes használni.

Jelenleg így állok:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#79) Amur válasza icemad (#78) üzenetére


Amur
addikt

Megnéztem pontosan: jún.13-án telepítettem fel, tehát ma 10 napja tolom.
Én így állok:

Minden jel szerint jóval több játékidőm van benne, mert már 23-mas vagyok.(még mindig szinte minden második órában letolom az energiamennyiséget, esténként meg videóval visszatölthető mennyiséget is lejátszom! Nem tudom abbahagyni!)
Ma átjutottam a hármas világba, és ott az 5-ös pályán álltam meg.
Azért ez jóval keményebb(még) mint a kettes, de ott rendszeresen 45-50ig megyek már, és nagyon hosszú úgy, itt ez a pár pálya ugyanannyi aranyat hoz, és jóval kevesebb idő.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#80) icemad válasza Amur (#79) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én napi 20-30 percet játszok. Szóval biztosan több órád van benne, mint nekem. Viszont én 3-14-en vagyok most. És állandóan gagyi képességeket ad. :((( Ezekkel nem tudok haladni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#81) jonnyjoker01 válasza icemad (#78) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hmm... Nekem a tündér véletlenszerűen repked össze vissza és nem blokkolja a lövedékeket :F. Azt viszont alá tudom írni, hogy a denevér nagyon király :R

Üdv. Johnny

(#82) twi452 válasza jonnyjoker01 (#81) üzenetére


twi452
senior tag

Így van csak a wingman skill-el blokkolnak a petek

(#83) jonnyjoker01 válasza twi452 (#82) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is erre gondoltam, @icemad valószinűleg megvolt a wingman képesség amikor ezzel a jelenséggel találkoztál.

Egyébként a saját haladásommal kapcsolatban: én nagyon el vagyok akadva 5-ös dungeonben. Átváltottam farmolási módra, kaptam egy rare tornádót, most azt próbálom felhúzni, hogy ugyanabban a szintben legyen mint az ijam (lvl 20).

Üdv. Johnny

(#84) icemad válasza jonnyjoker01 (#81) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem direkt blokkolja, csak ha éppen útban van. Akkor a lövedék eltűnik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#85) icemad válasza icemad (#84) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedtem, nektek van igazatok. Kicsit elnéztem. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#86) gbela


gbela
senior tag

Kb 1 hét szenvedés után végre túljutottam chapter 5-ön. Már túlgearelt voltam az biztos, csak béna. Utsó bosson próbálkoztam már 4-5ször, extra élettel sem ment le, ma reggel 1400hp-val mentem be hozzá és éledni sem kellett.
Aztán még lendületből rápróbáltam chapter 6-ra ami elsőre lement éledés nélkül..lol.

(#87) sztanozs


sztanozs
veterán

Pár napja kezdtem, de az Act 2-n nem tudok keresztül jutni a 10 vagy 20-as pályán, ha a hurrikános boss van. mi a titka? Vagy farmoljak még act 1-en?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#88) Peaceliker válasza sztanozs (#87) üzenetére


Peaceliker
őstag

Először én is küszködtem azzal, de amúgy legkönnyebb. Beállsz egy sarokba és alig talál el. Ha nagyon közel jön érdemes egy másikba átszaladni, de ennyi :)

"Oh my Goa'uld!"

(#89) citkar


citkar
addikt

Kíváncsiságból kérdezem, rajtam kívül van e valaki akinek nincs lila tárgya a 6os világban, 40-és szint fölött, vagy csak en vagyok ennyire peches?

(#90) akooos válasza citkar (#89) üzenetére


akooos
veterán

És epic gear nélkül eljutottál a 6. realmba? Grat hozzá, nekem csak epic és rare itemeim vannak, mégis szenvedek az 5.35-ön. Az a max eddig...

És jelenleg fuse sem lehetséges, mert mindenből maximum 2 van :D

[ Szerkesztve ]

(#91) citkar válasza akooos (#90) üzenetére


citkar
addikt

Most így nézek ki, de alapból alig sebzem a lényeket, ha nem kapok megfelelő skillt lohetem, összegyűlnek az első szobában is.

(#92) Amur válasza citkar (#91) üzenetére


Amur
addikt

Lehet hogy gyengébb cuccaid vannak de az attackod bő 200-al jobb, azért az sokat számít!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#93) citkar válasza Amur (#92) üzenetére


citkar
addikt

Valszeg mert 25-ös szinten van a fegyver és talán a 44-es szintig jött is arra is egy talent.
Kipróbáltam a bumeráng szerú fegyvert, de nem jött be, mást nem is tudok azok még fehérek ráadásul (kivéve a Bow-t).

(#94) Peaceliker válasza citkar (#93) üzenetére


Peaceliker
őstag

én tornado t toltam, de most kattogok hogy lehet nem azt kelett volna... vissza felé jövet nem sokat sebet csak annyi szar van már a pályán, hogy nem látok semmit. :D Bár alapból piercinges ami meg előny... fene tudja már :)
Most hirtelen felindulásból elszaladtam 5/48ig de final bosst nem sikerült megnézni :(

"Oh my Goa'uld!"

(#95) WhiteWalker válasza Peaceliker (#94) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jesszus , mennyit játszotok ezzel a játékkal?
:Y
Én marhára unom ha már egymás után 3x kell ua a pályán menni ... :(((

(#96) rendzso válasza akooos (#90) üzenetére


rendzso
tag

Hogy szedtél ennyi lilát? Nekem még a nagy ládából is mikor reklámból lehet nyitni eddig a legjobb kék volt, abból is eddig 1 összesen. Amúgy zöld vagy szürke... :F

(#97) Peaceliker válasza Peaceliker (#94) üzenetére


Peaceliker
őstag

Eleinte eltoltam az összes staminat, hetek óta napi 1-2 kört megyek csak :)

"Oh my Goa'uld!"

(#98) citkar válasza rendzso (#96) üzenetére


citkar
addikt

Testvér :D

(#99) akooos válasza rendzso (#96) üzenetére


akooos
veterán

Megvettem a 790 forintos kezdő és a 2000 forintos chapter 2 packet. Ezek adtak pár lila kulcsot, a többi pedig fuseolva lett. Minden 2. vagy 3. körben esik valami item, amit lehet fuseolni, plusz naponta nyitom a kisebbik ládát. Ha összegyűlik elég gyémánt, akkor abból is lila ládát nyitok, nem használom feléledésre.

(#100) Amur


Amur
addikt

Végre túlmentem a 3.világon, nekem az a dungeon nagyon nehéz volt. Mindenhol rengeteg mob, és ha nem kaptam olyan képességeket akkor pár pálya után bukta..Ma végre tömegpusztitó build jött össze, és végig is szaladtam rajta! Biztos nem jövök vissza farmolni!
Pláne hogy a negyedik világ nekem sokkal könnyebb!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Archero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.