Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Archero

Hozzászólások

(#101) akooos válasza Amur (#100) üzenetére


akooos
veterán

Élvezd ki, az ötödikhez képest a harmadik csak gyerekjáték :))

(#102) Amur válasza akooos (#101) üzenetére


Amur
addikt

Ez valahogy sejtettem. :DDD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#103) jonnyjoker01 válasza akooos (#101) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azok a forgó kődobáló köcsögök itt nagyon idegesitenek. Teljesen véletlenszerű, hogy hova lőnek és általában van belőlük vagy 4, de emellett csontik, denevérek és azok a lila valamik is vannak ezerrel :O Szenvedés ez a dungeon.

Üdv. Johnny

(#104) gbela válasza jonnyjoker01 (#103) üzenetére


gbela
senior tag

Oh, jól sejtem hogy 5/20 alatt vagy akkor még? Mert azután jön az igazi szenvedés, a reaperek a bumerángos kaszáikkal. Na azok magukban szopatósabbak mint minden amit felsoroltál. Akkor sem mennék vissza chapter5-be ha lila chest járna minden run végén :) Rémálom.
Persze most 7es is durva, de itt még csak 2 napja szopok nem két hete.

(#105) jonnyjoker01 válasza gbela (#104) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

5-29 a rekord. Érdekes, nekem nem gyűlt meg a bajom a reaperekkel, csak távolságtartóan befókuszálom őket minél hamarabb.

Üdv. Johnny

(#106) rendzso válasza akooos (#99) üzenetére


rendzso
tag

Na én ugyanezt csinálom, csak nem vettem meg pénzért semmit. Annyi különbséggel, hogy nekem minden 2-3. körben scroll esik, és olyan 20-30 körönként jön egy szürke item is... Ezek szerint igen szerencsés vagy.

(#107) akooos válasza rendzso (#106) üzenetére


akooos
veterán

Ma megfigyeltem, hogy minden menetben esik legalább 10 scroll. Akar armor, akár ring, barmi. Common és great itemek is esnek 2-3 körönként.

Ebből ti mit választanátok? ;]

(#108) sztanozs válasza akooos (#107) üzenetére


sztanozs
veterán

Melyik pályán? Én most tartok a 3. elején, de nekem szinte csak scroll esett eddig. a cuccaim több mint fele dobozból van. Tegnap összesen egy gyűrű és egy köpeny esett.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#109) akooos válasza sztanozs (#108) üzenetére


akooos
veterán

5-42 a rekordom, az elmúlt pár napban (lehet már megvan 1 hét is), csak ott grindolok az 5-en.

(#110) Peaceliker válasza akooos (#107) üzenetére


Peaceliker
őstag

ezt már adta be nekem is... ilyenkor marha nehéz a választás :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#111) Sinu


Sinu
senior tag

2 hete act 4, most másodszor jutok el az utolsó pályára, de nem sikerül. Valami taktika a boss ellen?

No Future

(#112) powerwade válasza Sinu (#111) üzenetére


powerwade
senior tag

En is leragadtam a 4. vilagban... Varom a tippeket :D Sajnos mostanaban nagyon gyenge skilleket kapok menet kozben.

(#113) rendzso válasza akooos (#107) üzenetére


rendzso
tag

Hát akkor nem értem... Szintén 5. Világ. De olyan eloszlásban esnek ahogy írtam az előbb is. Szerencsés vagy.
(Vagy így is meghálálja a játék , hogy fizettel nekik :DDD )

(#114) akooos válasza rendzso (#113) üzenetére


akooos
veterán

Nálam ilyen egy átlagos kör vége :))
Mondanám, hogy lehet az IAP miatt van ez, de míg nem vettem meg a 2 packet is ilyenek voltak :DDD

(#115) jonnyjoker01 válasza akooos (#114) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem F2P jatekoskent is igy jonnek a cuccok.

Üdv. Johnny

(#116) akooos


akooos
veterán

Eljutottam végre 5-50-re, de sajnos csak 890 hp-val... A boss életének a felét tudtam leszedni, de most először láttam egyáltalán, hogy mi ez, ezért nem tudtam milyen támadásai vannak. Hajszálnyira voltam végre a rémálom végétől. Ma még meg lehet :))

(#117) gbela válasza akooos (#116) üzenetére


gbela
senior tag

Érdemes nézni videot előtte, pont azért, hogy nagyjából tudd mit csinál. Én legalábbis megnéztem. Így is kellett 4-5 próba rajta.

(#118) powerwade válasza gbela (#117) üzenetére


powerwade
senior tag

Oh... walkthrough videok. Elkapott a nosztalgia :D

En meg szerencsere olyan 'korban' nottem fel, ahol nem volt video a jatekokhoz, csak max 1 homalyos fekete-feher foto egy ujsagban, mellette egy fel oldalas ajanlo :) Walkthrough... ugyan. Sokkal nagyobb elvezetett adott egy pixelhalmaz 20 evvel ezelott mint most barmelyik jatek, akkor tudtunk igazan orulni a jatekoknak, atjottek a haverok es egyutt toltuk oket a TV elott. A jatekmentes / save game ismeretlen fogalom volt akkoriban :D

Ez most nem neked szolt direkt, no offenz, csak ugy kijott belolem :U

(#119) sztanozs


sztanozs
veterán

Mit jelen az hogy ‘Ad not ready yet’?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#120) jonnyjoker01 válasza powerwade (#118) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én az internet korában nőttem fel, de mivel szüleim korlátozták a játékidőmet, ezért nem néztem walkthrough videókat vagy guideokat sosem. Szerintem sokat elvesz a játékélménytől, még ha néha frusztráló is egy-két helyzet amikor nagyon jól jönne :DDD

Most is pl. tökre rákaptam arra az ötletre, hogy a tapasztalataimból írok egy boss/enemy segédletet ehhez a játékhoz. Valamelyik nap felmentem redditre, és ott van 7-es szintig mindenhez segédlet :(((. Hát jól elvette a kedvem tőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#121) Amur válasza jonnyjoker01 (#120) üzenetére


Amur
addikt

Nekem adhatnál(adhatnátok) tanácsot a 4-es világ kőgolemére. Talán egyszer sikerült még lenyomnom.
A normál támadásai mechanikáját értem, el is tudom kerülni, viszont az ugrásait nem.
Valahogy mindig arra ugrik ahová menekülnék, egyszerüen nem tudom kiszámolni merre mozogjak az ugrások elől. Van vmi trükkje kőgolem úrnak?
Ráadásul a játék elkezdett szivatni, mert zsinórban már első bossnak is a 10-es pályán folyamatosan ezt adja be...a többi boss azért jóval könnyebb..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#122) jonnyjoker01 válasza Amur (#121) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A kőgólem nem ugrál, csak a zöld fa :F

Ha a fára gondolsz, akkor ha elkezd ugrálni én körkörösen szoktam rohangálni a pálya széléhez közel, megállás nélkül és csak az érkezés utálni zöld izékre figyelek, azokat kerülgetem a folyamatos rohangálás közben.

Ha a kőgólemre gondolsz, akkor ő csak forog és követ, miközben köveket hajigál. Csak futni kell tőle is elfele, de ő nem olyan vészes mint a fa, sidestepelve is lehet támadni őt.

Üdv. Johnny

(#123) Peaceliker válasza jonnyjoker01 (#122) üzenetére


Peaceliker
őstag

fa az konkrétan ránk akar ugrani, nem? én elég közel álltam hozzá mindig és 1-2, 4-5, 7-8, 10-11 óra irányban mozdultam el mielőtt leért....de amúgy úúúútáltam :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#124) Amur


Amur
addikt

Igazatok van. A fára gondoltam.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#125) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A 3. világra tudtok valami trükköt? Már vagy egy hete kínlódok vele... Szerintem nem is vagyok annyira gyenge...
Így állok most:

Mit érdemes használni a petek közül?

(#126) twi452 válasza icemad (#125) üzenetére


twi452
senior tag

Szerintem a petek olyan gyengék, hogy szinte lényegtelen mit viszel :D

(#127) icemad válasza twi452 (#126) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Először azt hittem viccelsz... :D
De jobban belegondolva tényleg nincs sok hasznuk, csak zavarnak a lövéseikkel. Na most megpróbálom petek nélkül.

(#128) Amur


Amur
addikt

Szerintem a lila petet vidd,csak húzd fel! Mondjuk 8-10esre. Ott már jóval 100 feletti sebzést ad le. Nekem egy kék denevér van meg egy zöld, ketten majdnem 300at sebeznek.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#129) powerwade válasza twi452 (#126) üzenetére


powerwade
senior tag

Ha be lehet bujni moge (skill) es felfogja a lovedeket, akkor elegge lehet hentelni veluk. Csak neha fogjak magukat es elmasznak eloled, es olyankor oda az 'elo pajzs' :D

(#130) twi452 válasza powerwade (#129) üzenetére


twi452
senior tag

Igen mindig a legrosszabbkor lépnek le a lövedék elől úgyhogy elég lutri :D
A pályák vége felé meg már annyi hp-ja van a kis moboknak is, hogy az a 100-150 sebzés tényleg nudli amit az enyémek tudnak. Ha egyáltalán eltalálnak valamit ugye.. itt is a lézer denevér a legmegbízhatóbb.
Ez is kb olyan érzésre mint az életszívó skill..kb 30 élet per kill.. nevetséges mikor 500at sebez már rajtad egy sima mob :D

(#131) Rula


Rula
tag

A tűz és a méreg között van különbség, vagy teljesen mindegy melyiket választja az ember?

(#132) jonnyjoker01 válasza Rula (#131) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A tűz rövidebb ideig éget, de többet sebez.

Üdv. Johnny

(#133) Amur válasza twi452 (#130) üzenetére


Amur
addikt

Nekem teljesen jó a két lézer denevér, relatív jól is sebeznek(mindkettő kék és 12-es szintig húztam 130 felett sebeznek ha jól emlékszem, az ugye párban 260, én meg 460-at sebzek alapból, nem elhanyagolható az azért!
Pláne a critical-juk is elég jó. Ha semmi attack növelőt nem dob fel, és van benne petekre ható sebzés vagy critical akkor azt szoktam választani az olyan hülyeségek mint chill és death bomb ,oldalsó,hátsó plusz nyíl stb.. helyett..
A kedvencem amikor a szerencsekerékből megkapom a piercinget mikor a bumerángos fegyverrel megyek..
Amióta módszeresen sebzésnövelést választok minden lehetséges kombóban azóta a boss-okkal nincs gondom, viszont a tömegben bajban vagyok, pláne ha beszorulok valahová, ezért váltottam nyílról a tornado-ra.
Igy egy fokkal jobb.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#134) twi452 válasza Amur (#133) üzenetére


twi452
senior tag

Én kaszára váltottam a tornádóról mert tényleg nem láttam semmit csak a mindenfelé repülő szarokat a vége felé 😃
Kaptam egy kék kaszát úgyhogy kipróbáltam és 6 szinttel alacsonyabban is teljesen jónak érzem és kényelmesebb számomra :D

[ Szerkesztve ]

(#135) akooos


akooos
veterán

Valaki küzd még rajtam kívül ezzel a játékkal? :)
7. világ 8 pályánál nem bírok tovább jutni :)

(#136) gbela válasza akooos (#135) üzenetére


gbela
senior tag

Én küzdök, 7es világ 9es volt meg eddig, de az patch előtt. Szóval láttam a főbosst is...hát...elég esélytelennek tűnt. De patch óta asszem csak 6ig jutottam mert nem lehet már bossokat skipelni sem.
Elvagyok vele..:)

(#137) powerwade válasza akooos (#135) üzenetére


powerwade
senior tag

Jól nyomjátok... én hetek óta állok az 5/27-n de már csak napi 2-3 körrel . A rózsaszín kaszás szarokat nem bírom eliminálni :)

(#138) jonnyjoker01 válasza powerwade (#137) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Dettó, csak akkor jutok tovább, ha front arrow +1 és multishot megvannak.

Egyébként kevesebbet játszok már, mint megjelenéskor, elvitte a kedvem az hogy nem kapok jó lootot, még mindig csak egy epicem van (tornado) és az armor még mindig ugyanaz amit első játékhéten nyitottam ládából, egy common. Nagyon kevés az életem az ötös pályához, 3 lövésből bármi kinyír.

Üdv. Johnny

(#139) powerwade válasza jonnyjoker01 (#138) üzenetére


powerwade
senior tag

Én is érzem, hogy a cuccok ritkán esnek... van hogy napokig csak pénz meg pár tekercs jön. A hetek alatt nyitogatott ingyen ládából fuseoltam pár zöld cuccot, meg kéket aztán kb. ennyi. 1 db epic denevér van ami majdnem maxos már :)

(#140) akooos


akooos
veterán

Nekem egész jó gearem van, de szerintem a jatektudas miatt vagyok elakadva a 7-es világban.

Ezeken kívül van még 1 epic tündérem és 1 epic bombadobalo szellemem is. Az 5-ös vilagon való szenvedés után a 6-oson egyébként elsőre átjutottam..

(#141) jonnyjoker01 válasza akooos (#140) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mi vaaan:Y Ezt hogy?

Üdv. Johnny

(#142) akooos válasza jonnyjoker01 (#141) üzenetére


akooos
veterán

Soha nem nyomok rá a revivera. Ha meghalok, akkor vége. Az elmúlt 2 hétben keveset játszottam nagyon, de előtte mindenből kihasználtam a napi maxot. Pörgetésekből, reklámokból stb. Ahogy összegyűlik a gyémánt, nyitom az Obsidian chestet.
Az első 3 chapter packet megvettem ami asszem 2500 forintba került. Ezen kívül, ahogy korábban is írtam, minden grindolós kör után legalább 2-3 common item esik amiket lehet fuseolni. A scythe mage pl azért lett perfect epic vagy hogy hívják ezt az arany-pinket, mert mindegyikből volt 2 darab... :D Aztán esett egy common valamelyik pályán és egyből tudtam fuseolni a végéig. De most is van egy csomó itemem, amiből van 2 common, 2 great, 2 rare... Medvés gyűrű, farkasos gyűrű, kígyós gyűrű és a sólyom gyűrű pl :D
A vest of dexterity nevű ruhából van 1 common 2 great 2 rare és 1 epic pl.. :D
Amikor nagyon nem megy a 7-es világban, akkor visszamegyek a 3-asra vagy a 6-osra grindolni, mindig jön valami item.

(#143) akooos válasza akooos (#142) üzenetére


akooos
veterán

Ja és az egyik héten volt 2 egymást követő nap, hogy adtak ajándékba 2x200 gyémántot, mert valami hiba volt előtte a rendszerben :D bár gondolom ezt mindenki megkapta

(#144) jonnyjoker01 válasza akooos (#142) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem egyáltalán nem droppol felszerelést lootként a játék. Hetek óta még csak egy commont se kaptam.:( A napi reklámokból meg mostanában kevesebbszer kapok gemet. Szóval király akkor igazából ugyanazt csináljuk csak neked sokkal nagyobb mázlid van:DDD

Üdv. Johnny

(#145) sztanozs válasza akooos (#142) üzenetére


sztanozs
veterán

Én 32. szinten vagyok de egy kezemen meg tudom számolni azokat cuccokat, amik nem ládából estek...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#146) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Jaj végre sikerült az 5. szint:R

Üdv. Johnny

(#147) gbela válasza jonnyjoker01 (#146) üzenetére


gbela
senior tag

Gz, welcome to the real hell (7es világ)...

(#148) Peaceliker


Peaceliker
őstag

jött pár frissítés és írták hogy könnyebb lett, meg jobb dropp....ebből tapasztalt valaki valamit? Mert én nem nagyon :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#149) powerwade válasza Peaceliker (#148) üzenetére


powerwade
senior tag

oh en mostanaban szarnyalok. volt par het amikor naponta nyitottam a ladakat, meg 1-1 alkalommal mentem egy kort, de kb ennyi. Viszont amiota lehet fejleszteni a hero-t meg vannak uj palyak / eventek, azota ujra megjott a kedvem, es kb 1 targyam van ami nem lila :D

(#150) Peaceliker válasza powerwade (#149) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akkor csak nem dobtam bele újra elég időt. Lehet akkor nekiesek újra én is picit :)

"Oh my Goa'uld!"

(#151) powerwade válasza Peaceliker (#150) üzenetére


powerwade
senior tag

Erdemes naponta 1x megnyitni akkor is ha nem jatszol vele, mert nagyon sok lila targyam a napi ladakbol van osszegyujtve. Ugye 3 szurke = 1 zold, 3 zold = 1 kek, 3 kek = 1 lila :D

(#152) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!
Nyolcadikon tart már valaki? Tegnap végre sikerült elérnem az 50. szinttel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#153) gbela válasza DEJVID (#152) üzenetére


gbela
senior tag

En 10-es vilaggal szenvedek most rendesen. De teny h update es uj hos sokat segit.

[ Szerkesztve ]

(#154) DEJVID válasza gbela (#153) üzenetére


DEJVID
őstag

Én ott tartok, hogy xp lasan gyűlik, item lassan gyűlik (ami van, az maxon), így most eléggé megakadt a dolog.

(#155) Maxtreme válasza powerwade (#151) üzenetére


Maxtreme
addikt

és 3 lila 1 arany szélű lila :D bár ez lehet csak nekem volt újdonság.

[link] (jobbos gyűrű)

[ Szerkesztve ]

(#156) Satanica616


Satanica616
friss újonc

Van egy kis baj, mivel a Vodafone telefonnal rendelkező emberek nem tudják leszedni a játékot, mivek a készülék nem kompatibilis a játékkal. Ilyenkor lehet valamit tenni?

(#157) Amur válasza Satanica616 (#156) üzenetére


Amur
addikt

Hát ha a hardver elég neki akkor apkmirror. Annyi hogy neked kell majd frissíteni ha update lesz rá.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#158) powerwade


powerwade
senior tag

Jatszik meg valaki ezzel? Ma kivancsisagbol elinditottam.. durva mive "fejlodott" az egesz jatek. El is ment tole a kedvem :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Archero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.