Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) daveoff válasza #85552128 (#3950) üzenetére


daveoff
veterán

Ez egy rohadt tech demo akart lenni, csak annak se jó, az se jött össze, aztán most kitalálnak mindent, hogy megvédjék....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3952) MiklosSaS válasza R9DEON (#3949) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kb két hete van nálam a Fury X de mostanáig nulla csíkozás...pedig már a második alaplpaban csücsül és volt kábel csere is.

Ennek a kártyának lelke van, babusgatni, simogatni, becézni kell....és meghálálja. Ha utálatos vagy vele, a kártya is utálatos lesz. ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3953) R9DEON válasza MiklosSaS (#3952) üzenetére


R9DEON
senior tag

Nekem például csak az olcsó HDMI kábellel csíkoz, de erre csak a napokban jöttem rá véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#3954) #85552128 válasza R9DEON (#3953) üzenetére


#85552128
törölt tag

Te eddig azt mondtad, hogy nem is csíkoz :U

Szerk. aha "véletlenül"... :))

[ Szerkesztve ]

(#3955) MiklosSaS válasza R9DEON (#3953) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom, nekem normàlis hdmi kábelem van, nem volt baj vele. Most dp-ot használok, ott sincs semmi baj.

@Szaby: ha nekem elkezd majd csíkozni fénysebességel é 7x7-es G erõvel fogom a földhöz baXni!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3956) R9DEON válasza #85552128 (#3954) üzenetére


R9DEON
senior tag

Nem is csíkozott de tegnap előtt elkérte a fiam pár órára a HDMI kábelem és betettem egy olcsót pár óra múlva elkezdett csíkozni, azért kérdeztem hogy hogyan lehet előidézni a csíkozást mert 100% utána akarok járni ennek a kábel históriának.

(#3957) #85552128 válasza R9DEON (#3956) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem akarok belekötni, de miért volt egyszerűbb szétszedni és odaadni a működő konfigból és nem egyből azt az "olcsót"' (ha már az árával és nem a paramétereivel illetjük azt a szegény kábelt) ? Kicsit fura nekem... :U
A kábel história meg több ponton is hibázik/meg lett cáfolva, eleve ha az okozná nem lehetne driverből javítani és nem csak egy GPU-t érintene, de még a hitelesített DP kábelekkel is gond van, nemcsak a HDMI-vel.
Sőt kikapcsolt monitorral is elő lehet hozni (sajnos a purevpn oldala megváltozott így ott már nem lehet tesztelni, pedig 30 mp alatt garantáltan csíkosra lehetett rajzolni a képernyőt).

[ Szerkesztve ]

(#3958) #45185024 válasza R9DEON (#3956) üzenetére


#45185024
törölt tag

Hát mi a saphire dobozos DVI HDMI átalakitos alapkábelt használtuk + másik HDMI kábellel szoval az végulis két kábel
Én most is azt használom csak Szaby /a jotevonk :R / mutatott valami beállitát amire elmult
Persze lehet nem attol csak akkori változástol de nem eroltetem hogy vissza probáljam hozni :N
Szabynak volt valami web cime amire gyorsan harapott

(#3959) MiklosSaS válasza #45185024 (#3958) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dobjatok meg engem is valami tesztel ahol elõ tudnám idézni a csíkozást.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3960) Abu85 válasza #85552128 (#3957) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A kábelekre folyamatosan érkeznek a driverekben a rutinok. Azoknak a képességeihez is pont úgy lehet igazodni, ahogy bármihez, mert a kábelnek az ID-jét a HDMI port kiolvassa és el lehet juttatni a meghajtóhoz, hogy betöltsön rá egy olyan profilt, ami kezeli azt a nem szabványos implementációt, amit az adott kábel megvalósít. Ez már rég nem probléma, mármint az igen, hogy sok kábel szar, de szoftveresen kezelhető. De egyébként bizonyos hibákat több tényező is kiválthat, és esetleg ugyanolyan eredményhez vezethet. Lásd black screen. Az előforduló hibák 99%-a ehhez vezet, tehát az eredmény ugyanaz, de a hiba oka kismillió forrás lehet.

Szerk utolag: Mielőtt reagálnál nézd meg mikor született a hsz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3961) #85552128 válasza Abu85 (#3960) üzenetére


#85552128
törölt tag

Azok a "nem szabványos" kábelek (nem pár száz forintos kábelekről van szó egyébként...) más (AMD) GPU-kal gond nélkül működnek. De mint írtam DP kábelekkel is előjön és nagyban a képernyőn megjelenített tartalomtól függ, hogy mikor. Nem a kábellel romlik el a jel, eleve a kimenetre is "csíkosan" megy ki úgy meg tökmindegy milyen a kábel.
Az, hogy egy ilyen hacket (ami direkt arra van, hogy figyelje, próbálja megakadályozni és visszahozza a kártyát) beraktak a driverbe bizonyíték, hogy tudnak róla, reprodukálni is tudják, de javítani nem. A kérdés miért ? És komolyan gondoltak egy ilyen "fixet" ?

[ Szerkesztve ]

(#3962) R9DEON válasza #85552128 (#3957) üzenetére


R9DEON
senior tag

Azért mert az én kábelem 2m hosszú a másik pedig 1m és nem ért el a szekrényig ahova berakta az LCD-t, csak egy próba volt és vettünk neki is egy hosszabb kábelt.

(#3963) MiklosSaS válasza Abu85 (#3960) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Melyiket ajánlatos használni? Hdmi vagy DP?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3964) gyiku válasza MiklosSaS (#3963) üzenetére


gyiku
nagyúr

dp. amugy 1440p atmegy hdmi-n? nem hiszem.

hüllő

(#3965) MiklosSaS válasza gyiku (#3964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Simán használható az 1440p HDMI-vel....980/290X/980Ti/Fury X...mind tudja. Sõt még a kicsi gépben lévõ 260X is HDMI-n van...ott is megvan az 1440p.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3966) Erdei88 válasza gyiku (#3964) üzenetére


Erdei88
veterán

2.0-val még a 4K is

(#3967) CsonkaImo válasza Erdei88 (#3966) üzenetére


CsonkaImo
addikt

1.4-gyel is megy a 4K. Filmnézésre tökéletes.

(#3968) #85552128 válasza CsonkaImo (#3967) üzenetére


#85552128
törölt tag

Egy kártyával még játékra is :DDD

(#3969) CsonkaImo válasza #85552128 (#3968) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jogos! :DDD Beállítás függő egyébként, el lehet érni a 60FPS-t úgy hogy azért a látvány se legyen rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3970) korcsi válasza Abu85 (#3960) üzenetére


korcsi
veterán

"... mert a kábelnek az ID-jét a HDMI port kiolvassa és el lehet juttatni a meghajtóhoz,..." Utálom április elsejét. :))

Vagy ha szétszedek egy hdmi kábelt, akkor találok benne valamiféle aktív eszközt ami az "ID"-t tárolja?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3971) #45185024


#45185024
törölt tag

Na jól van lemértem Singularityt gyere daveoff papa:)
Mivel ők 1440 ben mértek és nekem a Tv nem tud annyit majd egy ottani méréssel hasonlítom össze FullHD-n

I5 -4590 CRAZY képminőség (legnagyobb), Vsync ON
Heavy Batches (az a legterheltebb)

39.9 1000 Mhz
40,4 1000 Mhz Unlocked Sapphire Fury alapórajel
42,3 1040 Mhz Unlocked Sapphire Fury OC alapórajel
45,4 ????Mhz 980TI Daveoff mérése alapján

(#3972) daveoff válasza #45185024 (#3971) üzenetére


daveoff
veterán

~1400MHz körül megy nekem a boost2, stock alapon, de nem monitoroztam
Async OFF-al meg 46,7 a Heavy

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3973) #45185024 válasza daveoff (#3972) üzenetére


#45185024
törölt tag

De az asyncron off ot hol állítottad be? én nem is láttam olyat setupba
Ja és természetesen 4 *AA és alap Power Limit mert azt nem tudtam csalás e adni rá...
Nekem egyébként tetszik Crazyba szép ez, csak azon csóválom a fejem a benc alapján hogy fogok én ennyi egységet irányítani mert ez botrányosan sok :)

[ Szerkesztve ]

(#3974) daveoff válasza #45185024 (#3973) üzenetére


daveoff
veterán

settings.ini-ben kell kikapcsolni async-et, nekem is 4xmsaa, crazy preset

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3975) actival63


actival63
aktív tag

Ashes of the Singularity Day 1 Benchmark

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#3976) #45185024 válasza actival63 (#3975) üzenetére


#45185024
törölt tag

Kár hogy nincs Full HDs adat benne.
4K-n a fury X már elvergődik

(#3977) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Angliaban.... :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3978) #45185024 válasza MiklosSaS (#3977) üzenetére


#45185024
törölt tag

Adtak az FX kártyádhoz egy FX es rendszámú piros kocsit ?:)

(#3979) MiklosSaS válasza #45185024 (#3978) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem az enyem :(...de nem is kell...en Volvos vagyok :D...egy parkoloban lattam.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3980) R9DEON


R9DEON
senior tag

Simán ki merem jelenteni hogy a csíkozásra a megoldás egy rendes HDMI kábel, jó pár napja tesztelek tehát 100% és még nem is egy drága kábelt használok.

(#3981) #85552128 válasza R9DEON (#3980) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én meg 5-féle drága kábel után kimerem jelenteni, hogy nem...

De felesleges is magyarázni mikor gyakorlatilag elismert hiba az AMD részéről is.

[ Szerkesztve ]

(#3982) HSM válasza #85552128 (#3981) üzenetére


HSM
félisten

Csak nagyon halkan vetem fel, de nem lehet, hogy valakinél a kábel a gond, míg valakinél valami más? :)

[ Szerkesztve ]

(#3983) #85552128 válasza HSM (#3982) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha így van akkor nem kéne "simán 100% kijelenteni", hogy az okozza a csíkozást, mert lehet szimplán egy szar kábel volt.
Nem hiszem, hogy a 200 ezres kártya mellett mindenki a HDMI/DP/DVI kábeleken spórolt akinek csíkoz, főleg, hogy már milliószor levolt írva, hogy több féle kábellel is csinálja mindenkinél akinek hónapok óta megvan.
De mint az előbb is írtam sehol nem írja az AMD sem, hogy kábelek miatt lenne hanem szoftveresen próbálják javítani, mert (eddig) szerintük is szoftveres problémáról van szó.
Az már más kérdés, hogy 10 hónappal a kártya megjelenése után áshatja el magát a "driver team", ha ennyi telik tőlük...

[ Szerkesztve ]

(#3984) HSM válasza #85552128 (#3983) üzenetére


HSM
félisten

Én úgy gondolom, ez nem csak "driveres team" kérdés. Ez valami komplex vezérlési problémának tűnik. Simán el tudom képzelni, hogy reprodukálni sem éppen egyszerű. Onnantól kezdve pedig igen nehéz a javítás is, hiszen a javításhoz meg kéne vizsgálni a problémát, a megoldás ellenőrzéséhez szintén. Nyilván, ha náluk ez előjött volna a tesztrendszereken, akkor ki sem adják úgy a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#3985) #85552128 válasza HSM (#3984) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez viszont "nem az én problémám" oldják meg... A tény, hogy a mostani driver magától visszahozza/vagy próbálja ha csíkoz azt jelenti, hogy nagyon is tudják reprodukálni :K Sőt azt is, hogy mi okozza, mert mielőtt látható lenne a csíkozás már előtte csinál valamit.

Én, meg minden más vásárló azt látja, hogy van egy csúcskártya ami alapvető instabilitási problémával küszködik hónapok óta. Nem elszigetelt probléma, gyakorlatilag köztudottá vált minden fórumon mióta kezdenek jobban elterjedni a kártyák.

Ha pedig beírják a driver jegyzékbe, hogy valami "resolved" akkor alapvető dolog azt feltételezni, hogy úgyis van.

[ Szerkesztve ]

(#3986) R9DEON válasza #85552128 (#3981) üzenetére


R9DEON
senior tag

4 kábellel próbáltam amiből 3 névtelen és 1 márkás de nem túl drága, a 3 névtelen kábellel csíkozódik legalább 1x naponta a márkás kábellel eddig 1x sem, nem tudom mennyire számít hogy HDMI 1,4 vagy HDMI 2.0 kábel.

(#3987) gyiku válasza Erdei88 (#3966) üzenetére


gyiku
nagyúr

radeonon nincs 2.0, ez az egyik vesszoparipatok :DDD

hüllő

(#3988) #85552128 válasza R9DEON (#3986) üzenetére


#85552128
törölt tag

5-ből 3 "márkás", aranyozott ~4 ezres különböző hosszúságú HDMI kábel, a maradék kettő meg amit a kártyákhoz adtak - hogy mennyire noname szar azt ők tudják...
Szerintem én "nyertem", a DP->HDMI/DVI cuccokat már bele sem számoltam, szóval nem általánosságban biztos, hogy nem a kábel okozza mint ahogy ugyanaz a program/oldal sem csíkoz mindenkinél.

Amúgy ez a 16.3.2-vel volt és olyan csíkozás mint amiről szó van ? Mert többféle van, csak mondom...

[ Szerkesztve ]

(#3989) HSM válasza #85552128 (#3985) üzenetére


HSM
félisten

Természetesen értem az álláspontod. Mostmár tuti megvan a dolog, pont amiért írod, de ez is azt támasztja alá, amit mondtam, hogy az előző 10 hónapban nem tudhatták, hiszen egy ilyen fixet azért nem egy nagy kunszt szvsz összedobni, ha megvan, mi a bibi. :B

(#3990) R9DEON válasza #85552128 (#3988) üzenetére


R9DEON
senior tag

16.3.2 driver van fent és olyan szép vízszintes zöld színű csíkok jelentek meg ami akkor tűnt el ha felbontást váltottam vagy újraindítással.

(#3991) #45997568


#45997568
törölt tag

En csak DP kabel-el hasznalom. Amikor monitort csereltem, akkor a masik kabel ment a monitorral a Nano-hoz (ahol egyszer sem jott elo a problema) az Asus DP->mDP kabeljaval egybol. Par hete lecsereltem a kabelt es azota ugyanazt csinalja mint korabban es amit Szaby is eszrevett most, villan egyet a kep majd helyreall. Ez volt a nagy monitornal is illetve most a 1440p-nel is az uj kabel-el/uj driverrel.

Ezek alapjan a "problema" es a "megoldas" is megvolt a kezdetektol, csak most kiterjesztettek-altalanositottak.

Amugy azert kicsit furcsallom ezt a sok huho-t ezen a csikozasos mizerian. Semmilyen karod nem keletkezik belole, nem okoz adatvesztest, az egyetlen dolog ami elmondhato hogy zavaro, de megoldhato mar regota.

Az hogy ez meg mindig veszzoparipa egyeseknel az elgondolkodtato :U Tul kellene lepni rajta.

(#3992) CsonkaImo válasza #45997568 (#3991) üzenetére


CsonkaImo
addikt

200k-s kártyánál ez nem elfogadható. A kép villanás, mint javítás sem hangzik túl jól. Lehet téged nem zavar, de sokakat tart vissza a vásárlástól.

(#3993) #85552128 válasza #45997568 (#3991) üzenetére


#85552128
törölt tag

Remélem ezt nem gondoltad komolyan...
Ha neked nem gond használd és fogadd el, hogy ilyen, de egy pixelhibás monitort sem használnék csak azért mert semmilyen károm nem keletkezik belőle... Nem egy szaros 20k-s HTPC vga-ról van szó, hanem egy 10x annyiba kerülő csúcskártyáról (egyébként ez akkora alap, hogy még annál sem fogadnám el...)
Még csak nem is igaz, hogy nem származhat károm belőle mert ha rossz helyen jön elő akkor akár az adott alkalmazás crashelését is okozhatja ha elakarom tüntetni. A másik, hogy kitudja mi okozza és nem e lehet rosszabb később. A kártya értékéről és eladhatóságáról nem is beszélve.

"Tul kellene lepni rajta."

Szerintem meg javítani :U Ha meg nem sikerül akkor ne újat küldjenek ami ugyanolyan szar, hanem adják vissza a pénzt, nem hibás kártyára vállalkoztunk, mert ez az...

[ Szerkesztve ]

(#3994) Malibutomi válasza #85552128 (#3993) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Van erre egy szuper megoldas, ahelyett hogy honapok ota zoldet hanysz tole, megszabadulsz a kartyatol, es veszel mast.

En mar reg lecsereltem volna, de nem vagyunk egyformak.

[ Szerkesztve ]

(#3995) Habugi válasza #85552128 (#3993) üzenetére


Habugi
addikt

+1 Tominak

Hónapok óta olyan érzésem van akárhol futok bele egy-egy Furys postodba, mintha kizárólag azért vetted volna meg ezt a kártyát hogy a fórumra boríthasd a világfájdalmad.
Ezzel még véletlenül sem azt akarom mondani, hogy egyik másik nem érthető/jogos.. :N , csak látszólag folyamatosan a szálkákat keresed..

Nem tudom hogyan s miként gazdálkodsz a szabadidőddel (nem is tartozik rám) vagy milyen gyorsan gépelsz de hogy eddig belépő szinten 2-3x annyit időt töltöttél bele a kártyával kapcsolatos panaszaidba PH-n mint amennyit összesen játszottál vele az is tuti. Odáig nem mennék el hogy azt találgassam ez vajon mennyire tudatos és/vagy mi állhat mögötte, csak annyit mondok amit az előttem szóló is, látszólag magadat szívatod és mintha még élveznéd is. :B

Ideje lenne szerintem lecserélned, pusztán egy felebaráti jótanács/észrevétel..! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3996) #85552128 válasza Malibutomi (#3994) üzenetére


#85552128
törölt tag

Definiáld please mit értesz "megszabadulsz" alatt.
Lehet, hogy te is olyan vagy aki simán rásóz másra egy köztudottan hibás terméket, de én nem (főleg, hogy én külföldről rendeltem, tehát eleve nem lenne annyira kelendő a gari miatt)...
Visszaküldtem gariba annak ellenére, hogy tudtam nem oldja meg. Eladni meg pont ezért nem tudom.

(#3995) Habugi Neked is ^.

"eddig belépő szinten 2-3x annyit időt töltöttél bele a kártyával kapcsolatos panaszaidba PH-n mint amennyit összesen játszottál vele az is tuti."

Szerintem meg nem "tuti", de valószínűleg azért tűnhet így mert amúgy halott a topic...
Szimplán azért mert egy ilyen kaliberű kártyának nem így kell működnie. Az meg, hogy más inkább olyan szinten belenyugszik (! fontos, nem visszaküldi, belenyugszik és még védik a hibát...), hogy inkább csendben van semmivel sem jobb megoldás a topic szempontjából.
Sőt, az én "világfájdalmam" többet használ egy leendő tulajnak mint az, hogy csak a jó dolgokról beszélünk (amit én is nem egyszer kiemeltem, már azt a keveset ami van...) Mert ha magamból indulok ki biztos nem vettem volna meg ha előre tudom, hogy ez ilyen lesz.

Mellékesen az meg a kártya szempontjából még mindig nem megoldás a hibára, ha 1-2 ember lecseréli másra.

[ Szerkesztve ]

(#3997) Abu85 válasza #85552128 (#3996) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én speciel azt csinálnám, hogy írnék a Sapphire-nek a problémával. Ilyet csináltam már régebben és megoldották a gondom. Support szinten ez a cég elég erős, akár saját költségen is elviszik a VGA-t és leellenőrzik a saját laborjukban, majd ha tényleg baj van vele, akkor adnak egy olyat, amelyet előre beteszteltek. Nekem például visszaadták a VGA-t egy frissebb BIOS-szal. Egy centet sem fizettem érte, bár később megjelent ugyanaz a BIOS, amit én kaptam meg. De mindegy, megoldódott, persze nekem ES kártyám van.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3998) #85552128 válasza Abu85 (#3997) üzenetére


#85552128
törölt tag

A sapphire-on keresztül kezdtem el intézni, ők írták, hogy tudnak a hibáról, egyelőre az AMD válaszára várnak, akkor vártam velük én is amíg végül vissza nem küldtem...
Küldtek frissített bioszt is nem ért semmit. Aztán mikor elküldtem a boltnak az egy újat küldött vissza ami ugyanilyen hibás...

[ Szerkesztve ]

(#3999) Abu85 válasza #85552128 (#3998) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

És mit írtál arról, hogy ez is hibás? Ha ráhagyod, akkor elbukod a pénzed. Persze megteheted, de én nem hagynám rá. Írd meg, hogy a hiba még mindig fennáll. Ha nem tudják megoldani, akkor adjanak egy másik sorozatból. Lehet, hogy adnak egy Nano-t.

(#4000) Szaby59: Mert másnál tök hibátlan, például a mi tesztpéldányunk. Ergo jó esély van rá, hogy egy gyártási tartományra vonatkozó gondról van szó. És ha újabb gyártású verziót kapsz, akkor az hibátlan lesz. Esetleg kompatibilitási para, ami a Nano-t nem érinti. De persze rá is hagyhatod, csak akkor meg nehéz komolyan venni a gondod, ha téged sem érdekel annyira, hogy a Sapphire-t felelősségre vond érte a garanciális jogod által. Esetleg írj az AMD-nek, de a legrosszabb amit tehetsz, hogy beletörődsz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4000) #85552128 válasza Abu85 (#3999) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem mintha egy Nano kéne, de mit érek egy ugyanolyan GPU-val mikor nem a sorozattal van a baj ? Ismert hibáról van szó, ami az összes Fijit érinti. Feleslegesen visszaküldeni meg nem fogom, nem leszek megint 1 hónapig kártya nélkül.

"Mert másnál tök hibátlan, például a mi tesztpéldányunk. "

Mennyit megy a tesztpéldányotok egyhuzamban ugyanabban a gépben ? Használjátok (általánosan is, nemcsak benchre) minden nap 4-6 hétig ? :U Mert "másnál" pl .akár eddig is bírják, a ti tesztpéldányotok meg még mindig csak 1 kártya... A fórumon pl. 6 (?) tulajból 4-nek előjött valamilyen formában.

"gyártási tartományra vonatkozó gondról van szó"

Szoftveres problémáról van szó az AMD állítása szerint, vagy fogalmazzunk úgy, hogy eddig még nem volt elismerve, hogy hardveres hibáról lenne szó...
Az új kártyám széria száma alapján több héttel a régi után volt gyártva. De alapból elég fura lenne az is, hogy ennyi hibás kártya volt legyártva...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.