Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) pilu01


pilu01
senior tag

Jóreghelt!

Mindenki él?

(#3002) AMD Power


AMD Power
titán

Most aztán lesz.

Van itthon egy Black Label JW egy 0.7 Bali egy 0.35 valami más Skót whisky és egy üveg Tokaji aszú.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3003) AMD Power válasza AMD Power (#3002) üzenetére


AMD Power
titán

A 0.35 Glen Silver's. Ivott már valaki ilyet?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3004) pilu01


pilu01
senior tag

Ma megint inni kell !
Sógoromékhoz megyünk, beizzítjuk az új ps2-őt, a srácokkal, írtam pár lemezt, majd jelentkezem!

(#3005) t1 válasza pilu01 (#3004) üzenetére


t1
addikt

ma én iszom... van 1 üveg BB édes pezsgőm illetve este megyünk vizipipázni metróba aztán közbe egy kis sör egy kis az :)

(#3006) AMD Power válasza t1 (#3005) üzenetére


AMD Power
titán

Nem szeretem a pezsgőt annyira. BB-t meg végkép nem. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3007) t1 válasza AMD Power (#3006) üzenetére


t1
addikt

Én szeretem főleg a Törley-t de ez a BB ajándék volt és elkell fogynia :)

(#3008) venember83 válasza pilu01 (#3001) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg...

(#3009) AMD Power válasza t1 (#3007) üzenetére


AMD Power
titán

BB csak az Arany Cuvée ami nagyon jó. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3010) pilu01 válasza venember83 (#3008) üzenetére


pilu01
senior tag

na jelentkezem!
ágyas bolyhos pálinka van és stella artoá
elég nagy mennyiségben!
egészségünkre

(#3011) pilu01


pilu01
senior tag

ha rendelkezésre áll, halgassátok meg részegen a következő számot: Gary Moore & Phillip Lynott - Out In The Fields
Max hangerőn!!

(#3012) dragonfx válasza Drizzt (#2974) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD
öhh hát nem tom huzora azt nem illik inni..én még soha, sőt még cska be se rugtma tőle soha...

malibu tom átláccó jellen esteben ugy gondoltam fehér=átláccó..mert fehér az üvege.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3013) pilu01


pilu01
senior tag

vagy ezt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#3014) ngabor2


ngabor2
nagyúr

dunkel! először egy erdinger, aztán egy edelweiss. dejóvót...

(#3015) pilu01


pilu01
senior tag

(#3016) pilu01


pilu01
senior tag

(#3017) Drizzt válasza dragonfx (#3012) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem húzó volt az, hanem mondjuk vagy 3-4 óra alatt. Meg másnap hánytam, a legszarabb, főleg hogy utána következett vagy 2,5 óra furika haza, szerencsére nem én vezettem.

I am having fun staying poor.

(#3018) animatrix11


animatrix11
őstag

imádom a sört meg a pálinkát :DDD :DDD :DDD

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3019) Zewa válasza Drizzt (#3017) üzenetére


Zewa
senior tag

Mondjátok már meg nekem hogy mi jó abban ha vki a sárga földig leissza magát?!
Gondolok itt pl a járni nem tudásra, IHB

eleesünk

partykra stb...
Sztem a csont részeg ember szánalmas. :U :W

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#3020) Drizzt válasza Zewa (#3019) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Van amikor sikerül az észrevétlenül, egyik percről a másikra, hogy észre se veszed. Egyébként járóképtelenre inni magad nyilván nem jó, ez nem is volt sose célom, most egy ideje nem is sizok, egy ideig nem is.

I am having fun staying poor.

(#3021) pilu01


pilu01
senior tag

(#3022) Zomb€€ válasza AMD Power (#3003) üzenetére


Zomb€€
őstag

Fú az szörnyű. Hét elején volt hozzá szerencsénk,de igen nyögve nyelősen ment. (Jackie,Johnniehoz szokott társaság:D)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#3023) joe69 válasza Zewa (#3019) üzenetére


joe69
senior tag

az ilyen esetek 90%-a nem szandekosan esik meg, legalabbis velem semmikepp
ivas kozben nagyon nehez felmerni hogy mikor kellene visszavenni a tempobol, persze idovel egyre inkabb kiismeri az ember a sajat korlatait

(#3024) dragonfx


dragonfx
veterán

Végül vettem dízscsomiba egy 7 decis jéger díszpoharakkal alecsóba 2600é..szeintme megérte...kérdés nem elesz tul sok ... :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3025) t1 válasza dragonfx (#3024) üzenetére


t1
addikt

az semmi :)

elfogyott tegnap a pezsgő meg 1-2 sör is mellé meg jó sok leó ( vbk) este sűrűn mennem kellet inni

(#3026) ngabor2 válasza Zewa (#3019) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem egyszer sikerült (véletlenül) ideiglenesen járásképtelenre innom magam, szerencsére nem lett megörökítve :D tábor, körbejárt a literes jäger, de túl gyorsan ment, nálam meg volt még egy fél doboz sör. úgyhogy nem én ittam a jägert, hanem a sör... 3x is. no ez volt sok. utána lecsúszott az itóka elég gyorsan... és úgy fejbevágott, hogy egy fél óráig nem bírtam lábraállni. nem kívánkozott vissza, de utána sokkal visszafogottabban bántam a piákkal.

(#3027) Sipi16 válasza ngabor2 (#3026) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az ilyenekből tanul az ember. Én idén nyáron nagyon csúnyán elcsúsztam. Szerencsére vuk nem volt. Amikor felkeltettek már hozták is a páleszt...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3028) Zewa válasza ngabor2 (#3026) üzenetére


Zewa
senior tag

Egyszer nekem is sikerült véletlenül de akkor még fel tudtam álni csak nem igazán ment a járás. :DDD (Jól van na egyszer volt. akkor megtanultam hogy ne húzz le 3/4 üveg St Hubit. :DDD )
De tudjátok jól hogy nem arra gondolok amikor vki véletlenül elsokal hanem arra amikor vki(k) abbol üznek sportot hogy kia részegebb.. :W

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#3029) EQMontoya válasza ngabor2 (#3026) üzenetére


EQMontoya
veterán

elcsúszásról (Kolombusz) kolega tudna mesélni ;]

Same rules apply!

(#3030) Drizzt válasza ngabor2 (#3026) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én igazából egyetlen egyszer voltam járásképtelen, de az a fura nálam, hogy van, hogy kiesnek órák úgy is, hogy közben kívülről azt mondják, hogy a szokványosnál nem voltam részegebb. :F Mind1, abbahagytam legalább fél évig, úgyhogy most nem érdekel. :D

I am having fun staying poor.

(#3031) t1 válasza Drizzt (#3030) üzenetére


t1
addikt

Igaziból én is voltam egyszer nagyon K.O....abból kórház lett.. nem tett jót nekem az 5 lépcső esés...na azóta 6x meggondolom mennyit iszom

(#3032) ngabor2 válasza Sipi16 (#3027) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tanul bizony, töményet sörrel nem keverek, töményből nagyon módjával iszok, és sört is erősen mértékkel. a bort meg nem szeretem.

(#3033) t1 válasza ngabor2 (#3032) üzenetére


t1
addikt

áááá tömény dolgokat már nem nagyon iszom, igazán megvalva az ízét sem szeretem nagyon.
Sör finom csak az első tart sokáig utána már szeretem nagyon, főleg ha borozok utána vagy pezsgő

(#3034) venember83 válasza t1 (#3031) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem a lepcso volt a hibas, lasd pl a jozan Cseh Lacin is hogy kifogott, anno... Nem kell minden rosszat a piara kenni! :DDD

(#3035) t1 válasza venember83 (#3034) üzenetére


t1
addikt

hát 1l leó + 0.5 hubi illetve 3 sör meg némi vodka volt bennem.... enyhe alkmérgezésem is volt :(( :(

(#3036) Drizzt válasza t1 (#3035) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Leó az micsoda?

I am having fun staying poor.

(#3037) ngabor2 válasza t1 (#3033) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ízetleneket én se szeretem (vodka). viszont egy jóófajta ágyas-mézes hp, na az finom. persze szigorúan mértékkel, csak az íze miatt. mint egy jobb aszú. aki csak beöntögeti az arcba, annak jó a denszesz is :(

(#3038) t1 válasza Drizzt (#3036) üzenetére


t1
addikt

Vörös-Boros Kóla
VBK...nálunk leónak hívják máshol asszem Vadász

Ngabor:

A pálinka na az kivétel nagyon szeretem, főleg a mézeset :)

[ Szerkesztve ]

(#3039) Kephamos válasza t1 (#3038) üzenetére


Kephamos
addikt

Felénk boroskólának hívják. :D "Kérek egy kettőegyest!"

(#3040) Drizzt válasza t1 (#3038) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És fél liter hubit hogy bírtál meginni? :Y Mondjuk egyszer nekem is sikerült valami hasonló, de nem emlékszem rá(akkor hubi+várda is ment, meg paprikás vodka, amire azóta se bírok ránézni se, konkrétan egy kortytól hányok, meg némi sörampulla).

I am having fun staying poor.

(#3041) bagyulajuve válasza Kephamos (#3039) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kettőegyes? az nem pia! négyegyes amit felénk isznak :))

Drizzt: nekem is sokszor van emlékezetkiesésem :F , pedig régen nem hittem benne, úgy látszik öregszem

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#3042) t1 válasza Drizzt (#3040) üzenetére


t1
addikt

régen imádtam, gondolhatod azóta hogy utálom :)

(#3043) venember83 válasza Drizzt (#3040) üzenetére


venember83
nagyúr

masfel ev ginezes es gin-imadat utan ma mar a poharbol arado fenyoillattol zold leszek, de hp, vodka, stb. johet, nincs problema :DDD persze nem ipari mennyisegben, hanem pl kaja elott, esetleg hideg ellen 1-2 max 3 pohar. csak a borokafenyobol keszult pia keruljon el nagyon-nagyon messzirol :)) ouzo is kiesett pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#3044) TexT-BoY válasza Drizzt (#3040) üzenetére


TexT-BoY
addikt

egyszer nekem is sikerült a hubis produkció. Aztán Csepel Szent imre Térröl sikerült Lakihegy végállomásra teleportálnom:D.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3045) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Én utoljára 2-3 éve voltam igazán berúgva, pont szilveszterkor. Az éjfél teljesen kiesett, sőt egy csajnak is, aki kint kísérgetett a hidegben, hogy valamennyire magamhoz térjek! :B :D Sör , jager, whiski-kóla fogyott leginkább, csak 11 körül túl nagy dózisban volt a whiski-kólában az előbbi. Az feltette az I-re a pontot!

(#3046) Zewa válasza t1 (#3031) üzenetére


Zewa
senior tag

Ehhe. halkan megsugom azona bizonyos estén rajtam is lépcső fogott ki.
Kitéptem amgat a barátom karjábol és mint egy zsák sz@r előre buktam.
Ha nem elttek volan elővigyázatosak barátaim (ésd állvédős bukó) akkor valszeg az álkapcsom töröm vagy felreped. Igy csak egy kisebb lila flek volt.

Nekem oylan még nem votl hogy teleportaltam. Csont részeg voltam és emlékszem mindenre. :U

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#3047) Drizzt válasza bagyulajuve (#3041) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azt bírom, hogy a legújabb amerikai pitébe volt egy szereplő, aki mindig ha megivott egy sört legalább, akkor az lett a vége, hogy elteleportált valamerre, ilyenkor az nekem mindig eszembe jut. :D

I am having fun staying poor.

(#3048) Kephamos válasza Zewa (#3046) üzenetére


Kephamos
addikt

Részeg állat, bukóban! ;) Megnéztem volna! :DDD

(#3049) Zewa válasza Kephamos (#3048) üzenetére


Zewa
senior tag

Nem val.színű hogy látni fogod. Talán még az első gyermeken születése elött. (nem ma lesz.)
Elmentünk egy multiba bevásárolni szilveszterre:
Többek között: 2 rekesz Gösser & 1rekesz Gösser, 3db literes Jager, 3 üveg Red Label, 1 fügyölös mézes szilva & 1 mézes barack, 4üveg feles St Hubi, 2 üveg Alaszka, 1 barackos vodka likör, 2 üveg Bacardi fehérrum,1 nagy unicum, 1 üveg absinth és 5 üveg Törley pezsgő Kb eza magja de azért term. vettünk kaját is. :D
Durva látvány volt majd szilveszterkor ha egyben lesz dobok rola képet. Én még ennyi piát nem láttam. (már mint a boltokon kivül, egyben)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#3050) Zewa válasza Kephamos (#3048) üzenetére


Zewa
senior tag

Sry :W

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.