Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) pakardo válasza bagyusz (#13692) üzenetére


pakardo
tag

Bagyusz mester, ki próaltam a gamer gb-t de ossze vissza ugrát a kép ugy, hogy vissza raktam a sima 1.0 át

Üdv : pakardo

(#13702) bagyusz válasza pakardo (#13701) üzenetére


bagyusz
őstag

Van ez így, nem mindenkinél fog működni.

(#13703) #84490496 válasza bagyusz (#13702) üzenetére


#84490496
törölt tag

GPU oc miatt? Meg tudod nézni,hogy setcpu-val állítható-e?

tivcike: van a jobb felső sarokban (pc-n nézve) egy kereső,oda ha beírod,akkor kapsz vagy 40 féle eredményt,ami ezt taglalja :)

[ Szerkesztve ]

(#13704) tivcike


tivcike
tag

A cm10 mennyire használható és az aku használat milyen, köszi

(#13705) helixP válasza pakardo (#13701) üzenetére


helixP
nagyúr

Gondolom a GPU-d nem bírja a gyűrődést...

(#13706) ->Raizen<- válasza bagyusz (#13679) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Holly shit! :Y :C A romodhoz írtad alap 240 mhz-n van akkor az az alapórajele a gpu-nak? Akkor hogy hogy ugrál a kép valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#13707) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A gpu frekvenciát tudom állítani? A 280 mhz-t talán több telefon elbírná. :)

[ Szerkesztve ]

(#13708) pakardo válasza helixP (#13705) üzenetére


pakardo
tag

Hát lehet a gpu-m nem birja a gyűrődést, de minek ugy fel húzni? 240 nem elég? Amugy ez most nem csak az adreno bost-ról szól? amit még mindig nem tudtam meg oldani :-) init.d be ott van az adreno de a data/local/temp-be nem rakja be :(
Bagyusz: ezt a touchpalt ki lehet irtani valahogy?
Lehet nem szamit mert le szedem mert nagyon zabalja az aksimat :(

Gpu frekit nem tudtam állítani gondolom alapból fel van tolva maxra

[ Szerkesztve ]

Üdv : pakardo

(#13709) bagyusz válasza #84490496 (#13703) üzenetére


bagyusz
őstag

A gpu nem live oc-s, szóval nem lehet állítani menet közben, ha arra gondolsz.

(#13706) darky@:

320Mhz-n pörög, a GE verziót is erre az órajelre raktam össze.

[ Szerkesztve ]

(#13710) dinnje


dinnje
aktív tag

Naszóval feltettem a h1N1 1.0-át plusz az adreno tuningot (0.3). Jó jó, de pl. ha ránagyítok egy fotóra akkor pixeles marad, a háttérről ne is beszéljünk. A másik, hogy délután iszonyat erős napsütés mellett olyan sz@r képeket csinált, konkrétan úgy összemosta a képeket, mintha valami olajfestmények lennének. Persze ez lehet a gyári kamera app hibája, mert anno egy külső alkalmazással csináltam tűéles képeket, persze a képméret is magasabb lett. Na mindegy mer most kitöröltem a /data/xyz/tmp mappából az adreno.txt és holnap csinálok így is képeket és meglátjuk. Mobilon játék fetisisztáknak persze kötelező, nekik ajánlom :))

(#13711) Lampard19


Lampard19
tag

Sziasztok!

Ma jutottam hozzá egy ilyen készülékhez és hát a szoftvere eléggé custom az fix mert egyből egy samsung logós boottal kapcsol be :D
Nem tudom ez jó romnak számít e, kicsit össze-vissza kuszált jellege van számomra. Pl a beállításoknál van egy nagyon vékony sáv bal oldalt amin kiválasztom a menüpontot és bejön jobb oldalt amire mentem. Tehát ilyen ketté osztott kép. Nem lehet ezt normalizálni valahogy?
Iletve az ikonok hatalmasak pedig gyárira vissza van állítva, a play áruház is meg minden nagyon nagy. Ez felbontás miatt van? Mert az alapból valami 240-en van és egy 5 lépésből álló sorozattal lehet egyedi értéket adni. Az kellhet nekem? :/

Bocsi ilyen első napos észrevételek, kicsit alap dolgok gondolom :)

(#13712) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Kénytelen vagyok visszarakni a h1n1 gb-t mert ott nem fagyott a telefon a vasember 3-nál meg a csr racingnél sőt semminél sem. Pedig ez a clean ics nem rossz igazából csak max ilyen angry birds szintű játékokkal lehet tolni rajta. :))

[ Szerkesztve ]

(#13713) #84490496 válasza bagyusz (#13709) üzenetére


#84490496
törölt tag

Thx. Akkor kernelcsere lenne a megoldás elvileg az oc mérséklésére..

Pofátlanság netovábbja: nem lehet átírni live overlockra? :)) / ne ölj meg,tudom,hogy nem lehet,de sokan 1ből ezt kérdeznék /

#13715: Mint én a cm7-et :D

Hokins: reboot linux alá, jöhetnek a kérdéseid 2 perc múlva :P

[ Szerkesztve ]

(#13714) #84490496 válasza Lampard19 (#13711) üzenetére


#84490496
törölt tag

Paranoid van fennt.. Szerintem cseréld le,ha nem tetszik. Összefoglalót olvasd el a lap tetején.

(#13715) bagyusz válasza #84490496 (#13713) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha tudnám akkor már rég megcsináltam volna.

(#13716) hokins válasza bagyusz (#13715) üzenetére


hokins
addikt

ubuntura letöltött témát hogy tudok telepíteni? Találtam 1 jót,leis szedtem,csak nemtom hogy kell telepíteni :O

(#13717) dinnje válasza #84490496 (#13714) üzenetére


dinnje
aktív tag

Vagy a PAC rom lesz az nem? :)
Ha jól emlékszem abban volt a samu bootanim, végül is mindegy egy trágya mindkettő :)

[ Szerkesztve ]

(#13718) bladegery válasza #84490496 (#13713) üzenetére


bladegery
senior tag

Szerintem is így kellene ha megoldható, mert pl. nekem minimális oct sem bír a telefon gpuja, procival ellentétben:)
Bár csak nekem ne csináljatok ilyet, mert nem használok gbt. Új cm10 esetleg tervbe van véve?

gergely-szabo.com

(#13719) dinnje válasza hokins (#13716) üzenetére


dinnje
aktív tag

menü/beállít/megjelenés abban témák aszem
ja én xubuntut használok, kicsit más a menü, de nagyjából ua.

[ Szerkesztve ]

(#13720) #84490496 válasza dinnje (#13717) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lehet.. PAC =Paranoid Aokp Cyanogenmod... turmix.. izlés dolga,de én nem rontanám el a cm romot semmi mással :)

Blade: szerintem terv van sok mindenre, de a megvalósítás már más tészta.. Nálam spec van ez a munka nevü marhaság,ami miatt kissé csúszik minden az életemben..

[ Szerkesztve ]

(#13721) #84490496 válasza hokins (#13716) üzenetére


#84490496
törölt tag

Minden beállítás/megjelenés: és ott a témák... remélem,hogy sudo-val nyomtad fel..

(#13722) imi0424 válasza dinnje (#13710) üzenetére


imi0424
senior tag

nekem abszolut nem csinál rosszabb képeket :)

(#13723) bandeevw


bandeevw
tag

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy az 5.5.0.4-es CWM miért nem tudja mountolni az sd kártyát? 2 gigás, fat32-es, frissen formázva, t-mobile ICS backup-ot szeretném újrarakni, mert állandó gondjaim vannak az OTA frissítés óta a GPS-el.

A cwm-et nem flashelem, csak bootolom. És még annyit, hogy ha a CWM-ben kiválasztom az USB mass storage módot, akkor azonnal látja a számítógép a kártyát.

(#13724) dinnje válasza imi0424 (#13722) üzenetére


dinnje
aktív tag

Jó, nem vészes, a színkezelése jobb az ICS-nél, de ott ennyire nincs összemosás. Na mindegy ennyi pénzért ennyit várhatunk a zalkától, meg már párszor kibeszéltük ezt a kamera mizériát :)

(#13725) hokins válasza #84490496 (#13721) üzenetére


hokins
addikt

igen azzal nyomtam fel és úgy ahogy priviben írtad. Csak neten találtam témákat amik zipben vannak és azokat kéne valahogy bevarázsolni...

Viszont a megjelenités/rémáknál mutat 3at és nem tudok hozzá rendelni többet,legalábbis nincs ott rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#13726) #84490496 válasza bandeevw (#13723) üzenetére


#84490496
törölt tag

Tegnap is belefutott valaki egy ilyenbe.. cseréld ki a cwm-et erre

Hokins: ezt nézted már?

Mindegy,hogy bootolod,vagy flasheled..

[ Szerkesztve ]

(#13727) bandeevw válasza #84490496 (#13726) üzenetére


bandeevw
tag

Köszi, mindjárt próbálkozok...az mindegy, hogy csak bootolom, vagy flashelem?

Illetve még 1 kérdés...érdemes felrakni pl. a H1N1 5.8a-t, jobb,szebb,gyorsabb mint a gyári T-s ICS, vagy maradjak a gyárinál?

[ Szerkesztve ]

(#13728) bandeevw válasza #84490496 (#13726) üzenetére


bandeevw
tag

Köszi, ezzel már jó lett a mount, megy is fel a backup... :DD

(#13729) #84490496 válasza bandeevw (#13727) üzenetére


#84490496
törölt tag

ROMcsere: én spec kipróbáltam az összes eddigit, ami nekem bevállt,annál maradtam... Mindenkinek más a telója,más az izlése, más jön be neki,vagy éppen másik rom megy stabilan.. Eléggé elszórt agyártási minőség, nem mindegyik teló ugyanolyan... Ez sajnos csak kipróbálgatással derül ki..

(#13730) kisbago


kisbago
aktív tag

Valaki eltudná nekem küldeni üziben hogy melyik romot érdemes a legjobban az ot995-re tenni! :)
én hogy mit rakjak fel elsőnek, másodjára és így tovább és hogy rootoljam a telóm! előre is köszönöm! :)
Amúgy a telefonom Telenoros nem tudom hogy ez számít-e! ja és valami olyan rom kéne amivel nem egy napot bír a teló aksija! :)

(#13731) bandeevw válasza #84490496 (#13729) üzenetére


bandeevw
tag

Köszi a választ.
Egyenlőre csak azt szeretném tudni, hogy várható e valami fejlődés a gyári romhoz képest, nyilván hogy be fog e válni avagy sem, az már másik kérdés.
Tehát, gyorsabb, szebb, jobb a gyári romnál pl. a H1N1 5.8a?

Illetve még 1 kérdés. Az normális, hogy ha nincs felflashelve a cwm recovery, hangerő fel+bekapcs-al indítom a telefont, erre előjön az android robot egy piros felkiáltójellel és onnan semerre, még újraindítás sem segít? Tehát teljesen KO lesz a teló, onnantól csak a gyári restore (hangerő fel+bekapcs hosszan) segít...

[ Szerkesztve ]

(#13732) #84490496 válasza bandeevw (#13731) üzenetére


#84490496
törölt tag

Neked is és kisbagónak is: a nevem alatt a blog feliratra kattintsatok és olvassátok el.. szerintem megéri...

(#13733) bandeevw válasza #84490496 (#13732) üzenetére


bandeevw
tag

Igen, köszi, ezt olvastam, de sztem a hangerő fel gomb nyomvatartása melletti bekapcsolásra elég csúnya, hogy így reagál a telefon...
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy képzeld el, ha pl. véletlen így kapcsolod be a telefont és nem ismered a hosszan nyomva tartós trükköt...szóval sztem elég nagy BUG...
ROM-ra mit mondasz?

[ Szerkesztve ]

(#13734) #84490496 válasza bandeevw (#13733) üzenetére


#84490496
törölt tag

A cwm csak akkor fog megjelenni arra a kombóra,ha felflasheled.. Roomból: játékra H1N1 V1.0 (esetleg gamer edition), hétköznapi átlaghasználatra SCI ics/nekem tweaked ics pl,ami hibátlan..a többi rommal mindegyikkel van baja a telómnak../ , ha kisérletezgetni akarsz és nem zavar a kicsit kisebb akkuidő,akkor meg cm10.

A romok linkje az összefoglalóban elvileg..

Egyébként a blogomból:

Recovery:Ha van felflashelve recovery(clockwork például..),akkor a hangerő fel+bekapcsoló gombok nyomva tartásával tudjuk behozni.A bekapcsoló gombot el kell engedni az első rezzenésnél, de a hangerő fel gombot még nyomva kell tartani,amig a recovery be nem jön.Clockwork recoveryben a telefon tölti az akkut,ha usb kábelen van.

Ha van felflashelve recovery...

[ Szerkesztve ]

(#13735) baaka válasza bandeevw (#13731) üzenetére


baaka
tag

5.8a gyorsabb, szebb és jobb mint a gyari egyertelmuen.Nekem ez a rom valt be a legjobban!

(#13736) bandeevw


bandeevw
tag

Köszi mindkettőtöknek a választ.

Fakirr1: jó, persze, értelemszerű, hogy csak akkor jön be a CWM recovery, ha előtte felflashelted, de attól sztem még nem normális, hogy ha ezt egyszer megnyomod CWM nélkül, onnantól mondhatni bootloop van...

Hogyhogy H1N1 v1.0? Az ember azt hinné, hogy a frissebb 5.8a biztosan jobb minden szempontból...

(#13737) #84490496 válasza bandeevw (#13736) üzenetére


#84490496
törölt tag

V1.0=GB edition V5.x ICS edition :)

Egyébként van gyári recovery is,azt is írtam a blogban,hogyan jön elő:

: Recovery : A gyári recovery-t eléggé komplikált előhozni,ráadásul az nem tud olyan funkciókat,mint a clockwork recovery. Éppen ezek a plusz funkciók miatt a gyári recovery-t a létező legritkábban használjuk a telefonnál.Ha valaki mégis a gyári recovery-t akarja látni, akkor az a következőket tegye (Figyelem! Kizárólag saját felelősségre!! ) :

-Telefon kikapcsolása
-Hátlap leszedése
-Akkumulátor kiszedése a telefonból
- USB Kábel gépbe és telefonba bedugása.
- Hangerő fel gomb nyomva tartása
-Benyomott gomb és bedugott usb kábel mellett akku behelyezése a készülékbe.

Ekkor a samsung-szerű menü jön be a készüléken.Eléggé egyszerű a menü.Factory reset (értelem szerű);wipe data (Itt a data és a cache is wipe-olható); update.zip telepítése (ez is értelemszerű..) és a reboot phone.
Navigálni a hangerő gombokkal lehet, az elfogadás a home (házikó jel) gomb.

(#13738) Kuter válasza imi0424 (#13630) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi. Na kiprobáltam az opera minivel semi .Nálam tökéletesen megy nincs gpu hiba meg ilyesmi.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#13739) bandeevw válasza #84490496 (#13737) üzenetére


bandeevw
tag

GB-t nem szeretnék, sokkal jobban tetszik az ICS.

A gyári reco-t meg nem értem miért írtad le.
(Egyébként nem kell bemásolgassál, elolvastam és értelmeztem a blogodat.)

(#13740) #84490496 válasza bandeevw (#13739) üzenetére


#84490496
törölt tag

A V1.0 nem egészen gyári.. azért copyzom be,mert nem csak Te olvasod a fórumot és lehet,hogy másnak is segít.. :)

V1.0: Bagyusz blogját olvasd el, hogy mi van benne.. játékra egyöntetü vélemény,hogy a gb rendszer jobb...

wwenigma: én is el vagyok tévedve: azt hittem,hogy ma végre összejön a cm7, de ez sem bootol.. :)
Inkább menjünk kocsmázni...

[ Szerkesztve ]

(#13741) wwenigma válasza kisbago (#13730) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mennyit menjen ha okostelokent hasznalod?!? Ma mindenki el van tevedve?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13742) bandeevw válasza #84490496 (#13740) üzenetére


bandeevw
tag

...azért copyzom be,mert nem csak Te olvasod a fórumot és lehet,hogy másnak is segít...

Ebben mondjuk van valami :R bár nagy általánosságban senki nem fog több ezer HSZ-t visszaolvasni, hanem inkább kérdez.
A telót elsősorban telónak, naptárnak, GPS-nek használom, néha videónézés, illetve itthoni böngészés, nagyritkán "komolyabb" játék, mobilnetem most sajnos nincs, mert a céges kártyát használom már benne, röviden ennyi.
A GB vs ICS játékok sebességkülönbséget én is észrevettem, miután frissítettem, volt 1-2 olyan játék, ami pont annyira lassult, vagy reagált lassan a teló döntögetésére, hogy használhatatlanná vált, ez mondjuk zavaró kissé az ICS-nél...
Mindenesetre köszönöm az infót.

(#13743) kisbago


kisbago
aktív tag

Bocsi de én végig olvastam mindent meg minden de én még mindig sík .... vagyok hozzá! :P meg csak nem tom hogy melyik lenne a jó rom..:/

(#13744) #84490496 válasza bandeevw (#13742) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ebben az esetben vagy a H1N1 v5.8a vagy a SCI ics-t javaslom Neked.. Ha az ingyenesen letölthető setcpu-val beprofilozod,akkor sok pluszt ki tudsz csikarni aktív használattal is (csak javaslat,nem kötelező..)

kisbago: konkrétan mit szeretnél? az előbb írtam pár romot pár célra..Ha leírod,mire szeretnéd elsődlegesen,akkor írok még párat..
Egyébbiránt asszem az összefoglalóban van egy link a rom összehasonlító táblázathoz...ha jól emléxem..

[ Szerkesztve ]

(#13745) kisbago


kisbago
aktív tag

Hát hogy az aksi ne egy napig bírja!! legalább kettő vagy három! mert itt olvastam múltkor hogy volt egy rom ami wifizés mellet meg nyüstölés mellet 2-3 napot bírt! :)

(#13746) #84490496 válasza kisbago (#13745) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nekem spec 1-1,5 nap,ha melózom.Itthon 3 nap.. Használattól függ. Ha a kijelző megy fél órát, az nem ugyanolyan,mintha egész éjjel repülö üzemben van..

Munkahelyemen nincs a trémobilnak térerő,a hálózat keresése miatt 8 óra alatt lezabálja az akku 50-60 %-át.. mellette a 3g használat és máris egy napra csökken a teló akksija..

Egyszerű a képlet: ha nem használod,vagy csak ritkán,akkor nem merül. Ha meg használod,akkor merül,mint a borba repült muslica..

(#13747) kisbago


kisbago
aktív tag

értem :K

(#13748) pucz


pucz
senior tag

Nem tudom miért siránkozik mindenki, hogy alig bírja a teló aksija. Ez ennyit bír...ahol teljesítmény van, ott étvágy is. Egyébként is..aki melózik, az nem teheti meg, hogy annyit nyomkodja a telót, hogy egy napot se bírjon....
Aki suliba jár, annak se szabadna...

De ez egyéni vélemény.... :U

(#13749) ORCA58 válasza cenius1 (#13690) üzenetére


ORCA58
addikt

SCI_OT-995 romnál nem tudok én sem hangot kicsikarni a fényképezőből. Mindegy melyiket próbálom.

Hibát is találtam. A bekapcsolási vagy kikapcsolás hang beállításnál ha android rendszert választom, a boot animáció fut le. Gondolom köze lehet a kamera hanghoz.

(#13750) helixP válasza ORCA58 (#13749) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért kell Neked kamera hang? Örülök h megszabadultam tőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.