Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap - bios (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bamboo


bamboo
csendes tag

bios-okkal kapcsolatos problémák merülnek fel másnál is?
például ami bios-os asus alaplapot én csak az ami flashelő programmal tudtam rendesen megcsinálni, a gyári bios szart nem ér, csak egyszer rosszul írta fel az újat...
-
Szerintetek, ha az alaplapon bios-át kicserélem egy másik modellére, akkor fogok tudni bios-ból húzni, vagy az úgyis teljesen esélytelen? Mondjuk egy nem microATX-es asusét írom fel... Mert elméletileg működik más bios-sal... Vagy abból lehet komoly probléma?

Asus P4P800-VM Prescott 2.4 FSB133 @ 3Ghz FSB167 2x256 DDR Dual Channel Asus Radeon 9600SE 459/250

(#2) Dufresne válasza bamboo (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Sztem ha más alaplaptípus bios-át írod fel, akkor nem is biztos hogy normálisan fog működni a lapod. Inkább, ha már nagyon elégedtelen vagy a saját biosával, vagy annyira húzni akarod, akkor keress ahoz a típushoz valami tuningbios-t, azzal nagyobb esélyed van.

(#3) bamboo válasza Dufresne (#2) üzenetére


bamboo
csendes tag

És szted Asus p4p800-vm-hez honnan tudok tuning bios-t szerezni???
Vagy hol nézzek utána?

[Szerkesztve]

Asus P4P800-VM Prescott 2.4 FSB133 @ 3Ghz FSB167 2x256 DDR Dual Channel Asus Radeon 9600SE 459/250

(#4) Dufresne


Dufresne
addikt

google-ba keresgélj sztem, vagy itt keress rá a keresőben, hátha találsz valamit.
Vagy ha nagyon sürgetű a kérdés, akkor valami többetmondó cmmel nyiss új topicot, ha nagyon muszáj.
Amúgy án nem foglalkozom nagyon ilyen tuningbisosokkal, szóval nincs ötletem honnan lehet ezeket leszedni.

Mondjuk lehetne ilyen a topiccím, hogy tuningbios-t az alábbi deszka alá, vagy hasonló:D

(#5) bamboo válasza Dufresne (#4) üzenetére


bamboo
csendes tag

Akkor most fogom és nyitok egy topic-ot tuningbios néven :DD

Asus P4P800-VM Prescott 2.4 FSB133 @ 3Ghz FSB167 2x256 DDR Dual Channel Asus Radeon 9600SE 459/250

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

Zártam. Nyílt másik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap - bios (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.