Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) winss


winss
tag

Bicajt kínából? Inkább soha. És nem az elektronika miatt.

(#2) Reignman


Reignman
aktív tag

Pár hete volt egy cikk egy hasonlo, negyedmillios akksis kerékpárról, ami a legszarabb tescos váltóval, fekkarral, alkatreszekkel van szerelve, mint kb a 30 ezer forintos xfact hulladékok.
Egyszóval van egy igénytelen, normális kerékpárosokat megremito felszereltség, amivel a jövőben is csak a gond lesz, amibe tesznek egy akksit, ami 4-5 év múlva feltételezhetően a jelenlegi teljesítményének a felét tudja majd.
Ennek így nincs sok értelme.

(#3) xsjado93 válasza winss (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Azért a Giant nem rossz. Igaz, ők tajvaniak :))

@Reignman
Már hogyne volna. Profit maximalizálás és gazdasági növekedés :DDD ;]

Your life is a lie.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én optimista vagyok, amelyik bicikli ülés alatt van rugó az már minőségi. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) ShadowX válasza Reignman (#2) üzenetére


ShadowX
őstag

Az a baj, hogy vagy ez a kategória van, vagy az 1,2-1,8 milliós. Borzasztó drágán adják ezeket az elektromos kerékpárokat. :( Ezekbôl 4-5 darabot lehet venni, mire egy rendesbôl veszel egyet. Más kérdés, hogy ez hulladékszaporítás. Nem értem mitôl ennyire drágák az e-bikeok. :N

(#6) Reignman válasza ShadowX (#5) üzenetére


Reignman
aktív tag

Nem hiszem. A cikkben ha jól láttam a második bringa fél millió forint. Nem vagyok már képben az alkatrész árakkal, de mennyivel lenne drágább, ha nek egy legalja tourney, hanem minimum egy acera váltó, meg fogaskerék, meg fék kerülne rá valami normálisabb, márkásabb villával. Egy gepida, vagy magellán 120 ezer forintból kihoz kompletten egy ilyen bringát, szerintem 70 ezer plusz lenne és normális alkatreszeket lehetne varazsolni rá.

[ Szerkesztve ]

(#7) Reignman


Reignman
aktív tag

Ez így szerintem egy vér gagyi tescós bringa akksival és kijelzővel. De tescoba járni jó... :)

(#8) flamich76 válasza Reignman (#6) üzenetére


flamich76
tag

Mármint itt amikor azt írod, hogy "kihoz ennyiből", akkor arra gondolsz, hogy neki kerül ennyibe, vagy arra, hogy ennyiért már ad ilyet?
Csak mert a legolcsóbb Gepida is 190e (lista áron) és abban még ugyan ez a tourney váltó van. Amiről te beszélsz, azt már 220k környékén adják (de inkább sokkal többért) és még mindig egy hagyományos bicikliről beszélünk.

itt nézelődtem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9) Reignman válasza flamich76 (#8) üzenetére


Reignman
aktív tag

Igazad van, régóta nem néztem kerékpár árakat, durva, hogy 200e alatt a legolcsóbb alkatrészekkel szerelik a bringákat. Öreg vagyok már, én anno 7 éve az Asgardomat 130ért vettem. :)

(#10) adamklark válasza ShadowX (#5) üzenetére


adamklark
senior tag

nemtom mitől, én németorszagban vettem kb 1400 euróért foldable elektromos biciklit, ez volt kb másfél éve és köszöni megvan. nem tudom hogy jönnek ki ezek a milliós tételek

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Borzasztó. Nem látom hol van értelme a kerekeinek - már azon túl hogy azokon gurul.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.