Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  áhhh...nem birok bootolni (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomcsi


tomcsi
senior tag

Teljes kétségbe esésemben nem tudom már mi a franc a baj....Ott tartot, hogy összetöröm a gépet aztán kib@szom az 5dikröl..:O :O :O :O :O

Tehát adott egy Hp Omnibook Xt 1000-es notebook. Cd-író, dvd-rommal. Az istennek se birom rávenni, hogy az eredeti Win Xp-röl bootoljon. Már probáltam mindenfélét de semmi. Amikor megvettem egy 98-as rendszer volt rajta arra rátettem az Xp-t..fel is ment müködött minden. Mondom kicserélem a vinyót mert úgy is ráérek. Ekkor kezdödtek a gondok. Elindittom a gépet és beállitom, hogy Cd-röl bootolnék.....elmnt mindent gépet újraiditt és nem bootol cd-röl csak ami a vinyón van azt töltené be...de az egy másik redszeren feltelepitett Xp..az pedig mindenféle hibával megál..nem csodálom hisz csak a gépből a vinyó ugyan az..:D Valakinek volna jó 5lete azt nagyon megköszönném. Söt arra is kapható vagyok, hogy elvigyem a gépet és ott közösen megcsinálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  áhhh...nem birok bootolni (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.