Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Adobe Premiere Help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vai


Vai
csendes tag

Sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy felvettünk miniDV kamerával egy táncbemutatót, aminek elég fos lett a hangja. A szám megvan mp3-ban. A célom az lenne, hogy Premiere-ben alávágjam az mp3-at.

Gondom a szinkronnal van, mert a videon nem az elejétől indul a szám. Próbáltam már kifülelni, hogy hol kellene vágni, de istennek nem akar pontosan összejönni.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Üldöz a munka, de én gyorsabb vagyok nála!

(#2) johnjohn válasza Vai (#1) üzenetére


johnjohn
addikt

Pedig csak kifülelni tudod! Tedd a video alá egy hangsávra, és egymáshoz képest tologasd a sávokat, amíg el nem találod, cut és aztán már együtt fut.

(#3) Smogus válasza Vai (#1) üzenetére


Smogus
őstag

Tényleg csak kifülelni tudod, ha a hangsávot lenyitod akkor fogod látni grafikusan is a hang görbéjét, és ott a felütéseket lehet jól látni, esetleg hagyd alatta az eredeti hangot másik sávba az új hangot, majd told össze a kettőt, keress azonos részeket jelemző felütéseket lehet látni rendesen őket, majd oda igazítod a másikat is a régit kivágod és készen is van.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#4) johnjohn válasza Smogus (#3) üzenetére


johnjohn
addikt

Reméljük, nem töröksípon nyomták a zenét! ;]

(#5) Vai válasza johnjohn (#4) üzenetére


Vai
csendes tag

Sziasztok,

hát elég pöcsölősen, de végülis megoldottam a dolgot. Exportáltam a hangsávokat Wavelab-ba, ami azért kicsit jobban kezelhető szerkesztőprogi. Lekevertem mindekettőt monoba + normalizálás. Ezután egy csodás sávtolagatás és vagdosás következett. De így legalább működött.

Aztán kicsi matek, hogy mennyit vágtam le, aztán pont annyit levágtam a stereo fájl-ból; azt meg importáltam a Premiere-be.

Jól jött volna egy World Clock :)

Üldöz a munka, de én gyorsabb vagyok nála!

(#6) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topikot zártam. Legközelebb használjuk a keresőt nyitás előtt. Most pedig itt lehet folytatni:

Adobe Premiere topik

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Adobe Premiere Help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.