Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vigneau válasza Vangelis (#150) üzenetére


Vigneau
félisten

Postafordultával visszavárod, vagy megtartsam magamnak? ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#152) Vangelis válasza Vigneau (#151) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:D.....szegény st6 os topic:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#153) Vigneau válasza Vangelis (#152) üzenetére


Vigneau
félisten

Erre a sorsra jut majd a Barton 2500+ tuning is... Kihal egyszer az aktív felhasználók sora... :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#154) AMDpower/


AMDpower/
aktív tag

Ujra felkell sajnos elesztenem eme rangos lap topicjat, mert minap sikerult beszereznem egy abit st6-raidet apronetrol.., baratsagos korrekt aron de sajnos tamadt vele nemi gondom.., minden default..., 633-as p3-as proci es egyszeruen nem bootol, probaltam mar 3 procival es semmi.., lap beindul de se kep se hang..:(
Esetleg valakinek valami otlet?

(#156) Vigneau válasza AMDpower/ (#154) üzenetére


Vigneau
félisten

Mi a helyzet a BIOS-ával? A legfrissebb?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#157) Alex91 válasza AMDpower/ (#154) üzenetére


Alex91
félisten

csipogni csipog?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#158) AMDpower/ válasza Vigneau (#156) üzenetére


AMDpower/
aktív tag

Oszinten fogalmam sincs, az elozo tulaj aztmondta, hogy neki egy 1,1-es tua cerka ment benne..., csak ma lattam valahol hogy 700-as p3 akat inkabb mas lapokhoz ajanljak es azert is gyanakodtam arra, hogy tul kicsit lennenek st6-ba...

(#159) AMDpower/ válasza Alex91 (#157) üzenetére


AMDpower/
aktív tag

Nem sajnos, vagyis egyszer egy hirtelen reset utan akkor megszolalt, de akkor is ramot csipogta ki amit csereltem.., de mas lapban viszont ment a ram...:F
mostmar legalabb csipog ram ugyben reset utan...
Proci rendesen melegszik.., de kep nincs.... csak csipog..., dugtam ra postman-t o is ramra gyanakszik amit nemigazan ertek.., restart utan mar nem is csipog.., csak egyszeruen nem bootol postman szerint is bootfail...

(#160) Alex91 válasza AMDpower/ (#159) üzenetére


Alex91
félisten

AGP-be VGA kartya megigazit, es RAM-ot is ki be tenni, ezekre erzekeny. (RAM ki-be tetelnel engem is sokat megizzzasztott :).) Amugy a RAM-okra is erzekeny, 256 MB-osoknal sokszor csak felet latja. (Ezek altalaban mas alaplapban jok szoktak elnni, de itt nem.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#161) AMDpower/ válasza Alex91 (#160) üzenetére


AMDpower/
aktív tag

Akkor magyaran probalkozzak meg egy joideig.., hat megprobalom es kozlom a fejlemenyeket, nemhittem volna, hogy tud ennyire erzekeny is lenne egy 815-os chipset mert vol mar sima st6-om es pocre ment minden...:(

(#162) Vigneau válasza AMDpower/ (#158) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez az utolsó, gyári BIOS az ST6-hoz. Azonosítója 9P. Innen letöltheted: Bővebben: link.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#163) Florida válasza Vigneau (#162) üzenetére


Florida
tag

Sokra megy vele..:D
Amdpower ezt sztem beszívtad,aprónetről nem szabad vásárolni,semmit ami többe kerül egy kiflinél..

(#164) Vigneau válasza Florida (#163) üzenetére


Vigneau
félisten

Én még reménykedem, még jól jöhet másnak is. Nem kell keresgélni. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#165) AMDpower/ válasza Florida (#163) üzenetére


AMDpower/
aktív tag

jaja be, de van szemelyi adat, igaz telefont miegymast nem veszi fel, mailre sem valaszol... etc.., hat sebaj kicsit pest..., szoval nemkerul sokba felkeresni:D

(#166) Vigneau válasza AMDpower/ (#165) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha így van, akkor ne hagyd Magad... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#167) Florida válasza AMDpower/ (#165) üzenetére


Florida
tag

Megkeresed,és kivered belőle a szart is,végtelenül egyszerű.:D

(#168) Vangelis válasza AMDpower/ (#165) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Menyi volt ez a lap?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#169) Vigneau válasza Vangelis (#168) üzenetére


Vigneau
félisten

5-6 körülire tippelném... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#170) lorcsi


lorcsi
veterán

most tettem bele egy SB 5.1live-ot mikor betettem rendesem műxött de a2. gépindításnál már csak az integráltat ismerte be :O....jumperelni kell vagy művészkedni a bios-ban?

:O
help!!!

(#171) Vigneau válasza lorcsi (#170) üzenetére


Vigneau
félisten

A BIOS-ban tiltsd le az integrált AC'97-et. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#172) lorcsi válasza Vigneau (#171) üzenetére


lorcsi
veterán

teljesen...ok...:R

(#173) Vigneau válasza lorcsi (#172) üzenetére


Vigneau
félisten

Ennek örülök, anno én is elfelejtettem... :B Azóta mindig odafigyelek. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#174) lorcsi válasza Vigneau (#173) üzenetére


lorcsi
veterán

;)

(#175) lorcsi válasza Vigneau (#173) üzenetére


lorcsi
veterán

viszont a windoz nem akarja letiltani az int hangot..:O

(#176) lorcsi válasza lorcsi (#175) üzenetére


lorcsi
veterán

mjegoldottam..:B

(#177) Vigneau válasza lorcsi (#176) üzenetére


Vigneau
félisten

Uninstall-al?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#178) lorcsi válasza Vigneau (#177) üzenetére


lorcsi
veterán

(#179) Vigneau válasza lorcsi (#178) üzenetére


Vigneau
félisten

Helyes, a lényeg, idejében rájöttél a módjára. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#180) lorcsi válasza Vigneau (#179) üzenetére


lorcsi
veterán

bizony...:U...

(#181) cocki


cocki
tag

Én is ezt a lapot használom már jó ideje tényleg elavult de most éppen nem tellik másra. Az ilyen újraindulós problémákkal én nem találkoztam viszont az fura, hogy mikor még a coppermine magos 933 procim volt benne akkor érzésem szerint valahogy egyes játékok jobban mentek pl: az a dréga UT de most ajelenlegi tuval képes arra hogy nagy figth-ok közbe akár 20-205 framere is leesik a képfrissítés tudj isten miért. Igaz hogy belemegy a tua a lapba ,de nem igazán komálja teljese.
amúgy semmi problémám sem volt ezzel a llappal eddig kivéve hogy araid vezérlő biosát nem tudtam frissíteni külön a chipset biosától akárhogy is próbáltam.

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#182) lorcsi válasza cocki (#181) üzenetére


lorcsi
veterán

Én is ezt a lapot használom már jó ideje tényleg elavult de most éppen nem tellik másra.
Úgy ám.
meg nekem pl. minnek is...majd ha jó áron lesz dualcore lesz vmilyen...talán amd...
&up ennek a jó cuccnak...
bár én azon gondolkozom mit csinálok vala 2-3 v. esetleg 4 év múlva...:o

(#183) Neo...


Neo...
tag

Nah hali , teljesen nem olvastam a topicot 1-2 hszt
Nos az lenne a kérdésem , hogy miért van az hogy ha az osztokat 4:4:1 re rakom már be se indul a cucc ?

Gép : ABIT ST6 , 1,4 es proc , 384 SD
Ez olyan Kisgép lenne számomra , de igy huzni nem tudom , ha 3:3:1 en huzom akkor pedig nincs hang , SEGITSETEK !!

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#184) villamos


villamos
őstag

Jééé! Van ennek a deszkának topikja! :Y Igaz, hogy kicsit régi.
Na mindegy, öreg topic, nem vén topic. Feltennék ismét egy bosszantóan ostoba kérdést, hátha valaki válaszol. Mekkora kapacitású vinyót lehet rátuszkolni erre a vadállat lapra? Mert mostanság találtam egy működő darabot, egy brutális 800Mhz -es Cerkával, nameg 256 rammal! :Y Jó, igen tudom, hogy a maga idejében ez nagyon jó kis cucc volt. :R Csak valamibe bele kellene pakolnom, és így lenne egy másodlagos gépem. Netezni, zenélgetni meg ilyenekre.
Szóval képes kezelni őfelsége egy 120 vagy 160 G-s (persze ATA) vinyót? :U Ugyanis ilyenek vannak nekem, és nem szeretnék ilyen 20 -as meg 40 -es vinyók után kujtorogni! :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#185) villamos


villamos
őstag

Senkinek sincs már ilyen lapja? :F
Mindenki kidobta? Mondjuk valahogy én is így jutottam hozzá... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#186) Alex91 válasza villamos (#185) üzenetére


Alex91
félisten

120GB-osat bizta lekezel, az enyemhez olyan (is) van :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#187) toppancs


toppancs
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is a héten lesz ilyen alaplapom és azt szeretném megkérdezni hogy ez mit jelent: ''3:3:1'' :F Egy sima St6-osom lesz nem raides nem tuás. Egy 733mhz-es Intel (coppermine) proc lesz benne és 256 vagy 384mb ram. Nos kell vmit majd állítanom hogy menjen rendesen a bios-ban vagy jó lesz az alapbeállítás is.
Ill a legfontosabb kérdés: OPENGL-es játékok futnak rajt? a Vidkari MX4000-es lesz.

Köszi a válaszokat Csao

Mtbrider

(#188) Vigneau válasza Alex91 (#186) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt örömmel olvastam, mert egy barátom is ilyent szeretne használni a lapjában.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#189) Meklod


Meklod
tag

Sziasztok! Van egy nagy problémám,hátha tudtok segíteni! Adott az St6-os alaplapom benne egy 1000 Tua proc és 2x256Mb 133-as sd ramok! A gondom az,h xp alatt egyszerűen kifagynak a programok vagy csak egyszerűen kilépnek,de általába kapom a szokásos microfos hibaüzenetet,hogy ''elnézést kérünk,de a program szabálytalan müveletet hajtott végre és leállt stb.....'' De szinte minden alkalmazásnál előjön ez legyen szó media playeről,officeról és internetböngészökről (firefox,explorer)! Annyi van még,hogy néha újra is indul ez ritkább eset! Tápot,kábeleket,vinyót,vga-t kicseréltem,úgyhogy biztos nem ők a ludasak!Esetleg valakinek volna ötlete,hogy miért csinálja ezt vagy dobhatom ki a lapot? Válaszaitokat előre köszönöm!

(#190) Tigi válasza Meklod (#189) üzenetére


Tigi
őstag

Szerintem lap hiba lesz.
Sajna ezek a lapok nem túl strapabíróak, havernak régebben meghaltak a hátlapi csatik, bátyámnak is néha csinál restartot meg más érdekességeket, de van 1 állandó problémája a lapnak mert akármilyen AGP-s karit rakok bele 3D-ben színes pötyökkel vagy kockákkal összeronditja a képet, van amikor jobban van amikor csak 1-2 hiba van a képen és néhány játék néha megakad pár sec-re aztán megy tovább.

Szóval az a lap már kezdi feladni szerintem.

Egyébként bátyám gépe is pont ilyen paraméterekkel bír mint a tiéd.


[Szerkesztve]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#191) Meklod válasza Tigi (#190) üzenetére


Meklod
tag

Köszi a választ! Szerintem is a végét járja a lap,úgyhogy csere lesz a vége,sajnos. Nekem hál istennek nem jöttek elő ilyen Vga gondok,bár épp eléggé nagy probléma ami van,mert lassan használhatatlan a gép! :(

(#192) levi75


levi75
csendes tag

Seagate 750GB IDE HDD-t szeretnek venni az ST6-os deszkamhoz, az uzletben nem tudjak megmondani, hogy jo lesz-e hozza vagy sem.
Nem szeretnek ugy jarni, hogy hazaviszem es aztan nem tudom hasznalni, mert nem csrelik.
Tudja-e kezelni, probalta-e mar valaki ?

(#193) skoos


skoos
őstag

Unokaöcséimnek szeretném a gépüket kicsit felturbózni, legalább a kis játékaik élvezhetőek legyenek. Jelenleg 128Mb 133as rammal rendelkezik, ezt meddig tudom növelni? Érdemes tennem bele 1Gb-t? A jelenlegi radeon7000 es is ki lesz cserélve valami picit combosabbra. így már egy XP képes lesz elfutni és a kis telepített játékaik? Persze nem Crysis lesz :D.

(#194) CSZSG válasza skoos (#193) üzenetére


CSZSG
csendes tag

Max 512 MB-ot ismer fel már ha olcsón hozzátudsz jutni.
Én 1,4 tua cerkával és ti 4600-al elég soáig eljátszadoztam vele.

(#195) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

1,5Gb a limit és 512Mb/slot a maximum amit tud.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#196) Viktor77 válasza Badman 4ever (#195) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom ezt mire írtad, de 512MB a maximum amit ebbe a lapba bele tenni, lévén a i815-ös chipset nem ismer fel többet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#197) Badman 4ever válasza Viktor77 (#196) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Foglalatonként 512Mb, de 3 foglalat van benne.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#198) Viktor77 válasza Badman 4ever (#197) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Összesen a 3 foglaltba lehet 512MB.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#199) Badman 4ever válasza Viktor77 (#198) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Biztos, hogy nem nekem volt már ilyen felállásom az ST6-ommal: 256+256+64Mb
Ez több, mint 512 és fel is ismerte. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#200) Viktor77 válasza Badman 4ever (#199) üzenetére


Viktor77
titán

Biztos de.

De nem is értem, minek vitatkozunk itt több hsz óta alap dolgokon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.