Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit bh7-e hang probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hombre


Hombre
csendes tag

Sziasztok!

A következő a problémám. Egyik ismerősöm nem olyan régen új gépet vett. Fel lettek telepítve a szükséges dolgok,de az alaplapra (ABIT BH7-E) integrált hangkártyát nem hajlandó felismerni az XP. A Setup-ban néztem és nincs letiltva a hangkártya. Ha a telepítő cd-t berakom, az sem ismeri fel a hangkártyát. Próbáltam külön feltelepíteni a drivert. Látszólag sikerült,de semmi eredménye nem volt.

Mi lehet a gond?

(#2) zka válasza Hombre (#1) üzenetére


zka
tag

Hali! Nekem is BH7-E lapom van, és sokáig használtam rajta az interált hangot, semmi baj nem volt vele! Az XP alapból télleg nem ismeri fel, de a driver rajta van a cd-n! Ha telepités után sem müködik, akor nézd meg nem ütközik-e valamivel! Ha nem, akkor valószinüleg tönkrement a chip az alaplapon... :(

(#3) Hombre


Hombre
csendes tag

Megnéztem a dolgot és nincs ütközés. Én is attól tartok, hogy rossz lehet a chip. Ez amúgy mennyire gyakori probléma? Még nem nagyon hallottam ilyenről.

(#4) bug399


bug399
csendes tag

Volt már, hogy kinyiffant az integrált SB.
Hajíts bele egy olcsó hangkártyát. Ha az megy akkor örülj.
Úgyis jobb mint az integrált.
Ha nem akkor vissza garira.

Commodore 64

(#5) biker válasza bug399 (#4) üzenetére


biker
nagyúr

bocsi, a bh7-e 5.1 hang, optikai spdif in/out.
no egyilyen karesz meg nem igen van 10k alatt, amin bemenet is van, optikai, nem csak kimenet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Hombre


Hombre
csendes tag

A tulajt ismerve nem hiszem, hogy használná a digis bemenetet, így lehet, hogy tényleg egy olcsó hangkártyás megoldás lesz belőle, mint a garanciával járó huza-vona és gépnélküliség.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit bh7-e hang probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.