Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit be7-raid problem (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Szal egyik haveromnak egy olyasfajta gondja lenne, hogy az említett alaplapjával(legalábbis erre tippelek, de lehet hogy nem utt kell keresni a problma forrását)
+ egy 2.4 es p4 533 + 2x256 333 ddr...

Szal a windóz megy nála rendesen csak játszani nem tud. Elíndít egy gamet és 5-10 perc után lefagy resetre. Hallottam valami Abit duzzadás gondról hogy megduzzadnak a kondik vagy mi ... Ki mit tud javasonli, mondani erre??

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#2) Joey_the_man válasza Joey_the_man (#1) üzenetére


Joey_the_man
tag

Yah és még ha állva hagyja a Windowst akkor is ez jelentkezik.. pl. otthagy egy downloadot stb...

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#3) tkesy válasza Joey_the_man (#1) üzenetére


tkesy
őstag

A kondis ügy már rég volt.... Még a BH6-os időkbem...

I. Proci illetve a nortbridge hőmérséklet, + tápfeszültség értekek rendben vannak-e, illetve a Bios-ban nincs-e valami nagyon elállítva... IRQ kiosztás, +PCI-os kártya(k) melyik slot(ok)ba van(nak)...
Ha használja az alaplapi RAID vezérlőt, akkor a 3. PCI slot használatát,- ha lehet,- kerülni kell...

II. Memtest

III. Minden szükséges driver fel van-e rakva... végső esetben win reinstall... :(

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#4) janati válasza tkesy (#3) üzenetére


janati
őstag

Egyebet nem tudok mondani... én sem, pedig ilyen lapom van.

Konnektor, tápegység?

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit be7-raid problem (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.