Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hbarby

    csendes tag

    válasz Algieba #155 üzenetére

    Na sziasztok!

    Akkor most már megejtem a bemutatkozást is, meg egy apróbb beszámolót..
    Szóval Barbinak hívnak, (bár ez tök mellékes), 3 törpehöri gazdája.. először két fiút vettem, mert úgy döntöttem, hogy nem tudnék mit csinálni sok pici hörivel.. ők Lökött és Dagadt. Dagadt nem különösebben kedves egyén, harap, bár kézben nincs egy rossz mozdulata! Nagyobb és esetlenebb mozgású, mint a kis Lökött.. ő nem semmi, látszik, hogy nem az én választásom :D Kicsi, ügyes és nagyon kis kedves jószág.. soha nem harapott meg, kíváncsi, kézben csak mászkál, és nagyon tud tornászni, ketrecet mászni és hörikerekezni :)

    De sajna a két hörim nem jött ki egymással.. Dagadt mindeképpen úgy döntött, hogy Lököttnek nincs helye mellette, úgyhogy minden alkalmat megragadott, hogy megtépázhassa kicsit.. úgyhogy külön kerültek, de sajnos csak 2 akváriumom volt, és az egyik nagyon kicsi.. végül 3 hónap múlva úgy döntöttem, ez egyiküknek sem jó, úgyhogy Lökött kapott egy 3 szintes villát :) Ahol meg magányosnak tűnt, úgyhogy miután láttam a sulim hirdetőfalán, hogy van kereslet törpehöri-bébikre, vettem Lököttnek egy lányt.. na Ő sem semmi.. nem igazán harapós, viszont olyan gyors, mint a villám.. kézben nem tudom tartani, mert egy pillanat alatt elszalad! :D Nagyjából két napig állandó harc ment.. vagyis ez így nem igaz, mert inkább csak Lökött érdeklődött, a Csaj (még a pontos neve nem kristályosodott ki :) ) meg visítozott..aztán a két nap múltán jövök haza, és azt láttam, hogy alszanak egymás mellett a kis kosárkájukban :) Azóta is csak így vannak :)

    Nnna, ennyit a bemutatásról :) Pár napja kipucoltam a Villát.. Lökött kiszökött.. akkor átraktam egy cipősdobozba..megint kiszökött a minilyukon keresztül.. beraktam egy halelletőszobába, amin kirágta magát.. :D Nem semmi.. ráadásul azóta rájött, hogy a Villa ajtaján nem mindenhol ugyanakkora a rácson a lyuk, úgyhogy Anyukámék mesélték, hogy egyik nap csak azt vették észre, hogy kinnt mászkált a ketrecen :) Azóta körbe van bástyázva az összes ajtó :D

    Asszem ennyi lenne ''mára'', sziasztok! ;)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés