Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A nagy Panda Internet Security topik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) A6ON


A6ON
csendes tag

Egy kis ismertető kezdőknek: Teljes biztonság a számítógépnek: antvírus, Trojan-elhárító, tűzfal és web szűrő egyben!

Néhány új funkció: rendszerteljesítmény optimalizálás, személyes adatvédelem (pl. bankkártyaadatok, bankszámlaszám, belépési kódok), on-line csalás elleni védelem (banki és on-line vásárlás teljes biztonságban), internet-hozzáférés management (korlátozza a nem megfelelő tartalmú weboldalak hozzáférését)
A Panda Internet Security 2008 használatával senki sem juthat hozzá személyes adataihoz az Ön engedélye nélkül.

A Panda Internet Security 2008 teljes védettséget kínál az internet veszélyeivel szemben.
Ismert fenyegetések elleni védelem: vírusok, spywarek, trójaiak, stb.
Ismeretlen fenyegetések elleni védelem: truPrevent technológia; tűzfal védelem
Hivatalos oldal itt
Panda Internet Security 2007 letöltése

Panda Internet Security 2008 letöltése
Sok sikert!!!

Processzor tuning, Bios frissítés? ''Csak saját felelősségre'' AMD 5200+ brisbane

(#2) haxy27


haxy27
aktív tag

Hát ha jól tudom a 2007 es tűzfala hibás de a Panda Internet Szecurity 2008 az tapasztalatból mondom, hogy Jó. Az én gépem napi 40x próbálják meg be cserkészni 0 sikerell. MAC cim szűrésre is képes a helyi hálózaton így meglehet határozni kik férhetnek hozzá. :R

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#3) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Panda termékeknek van topika:
Panda vírusírtó segítség!!!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) Thrawn


Thrawn
félisten

Zártam, folytatni a linkelt topikban lehet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A nagy Panda Internet Security topik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.