Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#612) B.Kox válasza gery03 (#607) üzenetére


B.Kox
tag

Gery sztem te nem használtál még deore alkatrészaeket (max fékkart), külömben nem írnál ilyeneket.
Nekem deore-s magellan crux 02' van (váltókar, fékkar, fogaskoszorú -sima deore, első váltó LX, H-tsó válto- XT) amit már 2 éve nyúzok, de még semmi bajom nem volt ezekkel az alkatrészekkel, egyiket sem kellett javitani, vagy cserélni, max a válton kell néha állítani, de azt meg melyik bringán nem.
Mondjuk az agyak a bringámon Bike positive ipari csapágyasak, ugyhogy a deore agyakról nem tudok nyilatkozni.
A hajtómúvem truvatív firex az télleg bírja a gyűrődést, de sztem a deóra hajtómű még jobb mert sokkal merevebb(nem félreérteni!:DDD), mint a firex.
SZVSZ aki a deoret választja sz nem fog csalódni és sok örömét leli a bringázásban, mert nem azzal kell foglalkozni hogy nem működök a váltó, meg kilazult ez+az, ugyhogy SZVSZ megéri egy pict többet költeni minőségi(Deore) alkatrészekre.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.