Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Megéri ezzel ennyit vacakolni? Mégis ki az aki egy ekkora kijelzőn akar YouTube-ot nézni vagy üzeneteket írni? :F Az eddigi felmérések alapján az 5 hüvelyk alatti mobilt nem sokan akarnak már venni, használni.

Motorola G51

(#2) klaya86 válasza joelke HU (#1) üzenetére


klaya86
senior tag

Gyártók marketingesei által generált igény. Persze, hogy semmi értelme. Egy kis külső kijelző pont arra kellene, hogy értesítéseket lásd, néhány widget.(lejátszó, naptár, időjárás stb) Aztán szia. Cserébe raknak kívülre még nagyobbat, hogy az alapból csirke aksi még jobban merüljön. A nagyobb külső kijelző persze még így is kicsi ahhoz, hogy bármi értelmes dolgot azon végezz,meg ugye arra ott a belső, nagy kijelző.

(#3) LosBlancosRM válasza klaya86 (#2) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Sajnos nem látják rosszul a marketingesek. Gondolj csak bele, hogy itt milyen károgás lenne, ha a Samsung az ésszerű, kisebb kijelzőt választotta volna, nem pedig a Moto szerűt... Menne a sárdobálás, hogy bezzeg a Moto...

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#4) szuleg


szuleg
csendes tag

Abban az estben van értelme, ha kitehető a telefon alkalmazás és lehetővé válik a tel. fogadások, ill. tel. kezdeményezése egy kézzel, csukott állapotban.

(#5) janeszgol válasza joelke HU (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Szépnek szép, mutatós lehet, ha szépen rászabnak egy UI-t, de funkciótlan. Szerintem a legtöbben minden értesítésért kinyitják inkább a telefont.
Ha lenne flipem, én maximum zeneléptetésre, meg hívásfogadásra használnám. Bár ezek is megoldhatók máshogy (óra, füles/fejes). Meg talán üzik olvasására (sms, messenger). De válaszoláskor kinyitnám a telót.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) m1lan válasza szuleg (#4) üzenetére


m1lan
őstag

A külső kijelzőről hívást fogadni már az első Flippel is lehetett. A Flip3 és a Flip4 nagyobb kijelzőjére pedig ki lehet rakni a kedvenc kontaktokat widgetként és úgy már az indítás is megy.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#7) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

En szemely szerint zene hallgatas kozben tudnam hasznalni a kulso kijelzot pl. hogy megkeressek egy adott szamot a listabol meg hasonlok.

De amugy nem ertem mi a baj a kulso kijelzovel. Nyilvan akksi meg miegyeb karara megy, de maga az elv, hogy csukott allapotban is legyen hasznalhatobb szerintem teljesen rendben van.

(#8) hapakj válasza szuleg (#4) üzenetére


hapakj
aktív tag

Minek venne valaki értelmetlen kagyló telefont, ha nem akarja kinyitni használni :D

(#9) gusthy


gusthy
veterán

Régen ekkora volt "a" kijelző 😂

(#10) badacsony


badacsony
őstag

Galaxy Z Flip 5 can display Google Maps on cover screen

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.