Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) adr0001 válasza arabus (#55) üzenetére


adr0001
tag

Csak azért várom mert eleinte open-source-nak hirdették, amit aztán később nem cáfoltak. Vagy ha igen, akkor arról lemaradtam. Aminek egyébiránt csak akkor van igazán értelme, ha tisztán szoftveres megoldásról van szó.

Nyilván vmilyen compute shader megoldás lesz és akkor én egy DX12 ultimate HW szintre lôném be a követelmènyt. Azoknál a kártyáknál marad is annyi kraft hogy ezt is csinálja meg a játék render-rel is foglalkozzon.

Párszor már leírtam itt a PH!-n, egy HD7970 2ms frametime-mal renderel 2160p/23,976-> 60fps-t (1000x jobb minõsêgben mint bármelyik TV)
nV-n a sziliciumba égetett rész csak a mozgásvektorok keresését gyorsîtja két kép közötti kûlönbség vizsgálatakor...
Maga a technológia faék egyszerûségû (az artifactok eltûntetése már nem annyira), és remélem az AMD-nek lesznek tökei ahhoz hogy kamura hivatkozva nem korlátozza a hozzáférést egy olyan cucchoz amit egy mosógép/kvfõzõ/anyám mikrója is simán kiköhõgne.

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.