Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Beerwolf válasza Chili7 (#4949) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az FA-kupa után az angol Ligakupából is kiejtette az Arsenal a Liverpoolt, az Ágyúsok ugyanis 6-3-ra nyertek az Anfield Roadon játszott negyeddöntőben. A mérkőzés hőse a négy gólt szerző Júlio Baptista volt, aki még egy találatot jegyezhetett volna, de Jerzy Dudek kivédte a büntetőjét.

Rafa Benítez és Arsene Wenger is több klasszisnak pihenőt adott a mérkőzésre, ennek ellenére mindkét csapat szurkolói sokáig emlékezni fognak a találkozóra. Nem indult jól a meccs Mark González számára, a Liverpool chilei középpályásának a sípcsontja sérült meg, amikor ütközött Walcottal. A hétvégi FA-kupa-összecsapáshoz hasonlóan most is inkább a Vörösök irányították a játékot, mégis az Arsenal szerzett vezetést, Touré indítását Aliadiere szépen szelídítette meg, majd másodjára juttatta Dudek kapujába.

Hat perc múlva jött a válasz, Luis García passza után Fowler sarokkal egyenlített, de innentől beindult az Ágyúsok sortüze, és a félidő végéig három gólt szereztek. Előbb Júlio Baptista tekert be egy szabadrúgást, amiben Dudek is benne volt, majd Song Billong használta ki, hogy Hyypiäról elé pattant a labda, végül ismét a Real Madridtól érkezett brazil volt eredményes, igaz, a gólpasszt adó Aliadiere erősen lesgyanús pozícióban állt, amikor hozzákerült a labda.

A folytatásban Baptista előbb kihagyott egy tizenegyest, majd egy 22 méterről megeresztett, és a jobb sarokban kikötő lövéssel tette teljessé a mesterhármasát, amire Gerrard hasonlóan látványos lökettel felelt, Luis García pedig súlyosnak tűnő térdsérülés miatt kénytelen volt befejezni a mérkőzést. A gólszüretnek azonban még nem volt vége, Hyypiä a rövid saroknál bólintott, de az utolsó szó stílszerűen Baptistáé volt, aki Aliadiere elsőrangú kiszolgálása után az üres kapuba passzolva szerezte önmaga negyedik, csapata hatodik gólját.

Az utolsó percekben még Hyypiä talált be lesről, és Almunia tolta ki Carragher lövését, a vége 6-3 az Arsenalnak, a Liverpool 1930 áprilisa óta nem kapott hat gólt az Anfield Roadon, ráadásul Warnock is csatlakozott a sérültek táborához, igaz, megúszta bordazúzódással, hármuk közül ő van a legjobb állapotban.

Kár hogy nem láttam :(

(#4952) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

(#4953) Chili7


Chili7
őstag

Mekkora gáz már ez Spice Bacon gyerek 5 éves szerződése a L.A.Galaxy- val?
Ez már a lejtő alja, vagy van lejjebb? ( már szakmailag )
Már úgy értem, hogy a fotball-karierje szempontjából. Mert, hogy üzletileg lehet, hogy ez a csúcs.
Oda nem focistának megy ez, hanem reklámfigurának, reklámhordozónak. Csak valamit le kéne tenni majd ott az asztalra is, mert hamar észre veszik ott is, hogy ez a gyerek a hátán lévő márkanév nélkül egy nagy nulla.

[Szerkesztve]

(#4954) Beerwolf válasza Chili7 (#4953) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Olyasmi mint a Figós eset :(

(#4955) Chili7 válasza Beerwolf (#4954) üzenetére


Chili7
őstag

Énnem úgy érzem!
Figonak ment a margitban egy ideig. Az utsó 1/2 évet leszámítva. Onnan mennie kellett mert nem kapott lehetőséget.
Az oké, hogy az Inter a Margit ''szemetese'', de ott nagy ívben szarnak rá, hogy van egy játékos, akinek a hátára az van írva, hogy figó vagy nem figó. Szóval ott azért még focizni is kell.
Ja, és bekemet már a válogatottban sem nagyon hiányolják.

[Szerkesztve]

(#4956) Beerwolf válasza Chili7 (#4955) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nem pont így gondoltam hanem ugye Fígót is hívták vmi Arab vagy milyen csapathoz nemrég, és elég szép summát igértek ott neki. Na már most Beckhamnél is ez a helyzet szvsz.

(#4957) Chili7 válasza Beerwolf (#4956) üzenetére


Chili7
őstag

Ja, ez nekem kimaradt. De így már étrem a párhuzamot. Mondjuk arra emlékszem, hogy Batistuta nem tudom hány év Firenze után katarba ment bohóckodni. Na meg Matthäus is nyomta az usa-ban.

(#4958) Drizzt válasza Beerwolf (#4956) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Al-Ittihad Trippoli, ha jól emlékszem.

Más:

LESZ VALAHOL A TVBEN A HOLNAPI TEREMTORNA?
Thx.

I am having fun staying poor.

(#4959) Apollo17hu válasza Drizzt (#4958) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Sport Klub:

10:00 Teremlabdarúgó bajnokság
Első selejtező kör, Zalaegerszeg
-Résztvevők: Budapest Honvéd, FC Sopron, Kaposvári Rákóczi Zalaegerszegi TE illetve Győri ETO, a Pécsi MFC, az Újpest FC és a Vasas SC (élő)

(#4960) venember83 válasza Chili7 (#4953) üzenetére


venember83
nagyúr

Beckham miota elment a ManUtd-tol inkabb az image-re, fellepesere koncentralt, egyre kevesbe a focira, hollywood bechambe valo, vagyis forditva. Nekik jo reklam, Beckhamnek szereplesi lehetoseg s foleg oriasi piac:D Angol valogatottnak ezennel 100%osan hatat fordithat.

(#4961) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Juve meccs itt élőben!! kép van is nem csak kommentár
csak regisztrálni kell és lehet nézni
[link]

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#4962) Beerwolf válasza venember83 (#4960) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Én is pont így gondolom a realban már messze nem hozta azt a teljesítményt amit az MU-ban tudott... Ellustult :D

(#4963) ftc válasza Beerwolf (#4962) üzenetére


ftc
nagyúr

én inkább azt mondanám nem feküdt neki a spanyol stilus...ugye ott nem felivelés-re fociznak

(#4964) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[link]

:Y Hát ez nem rossz. Közben Halmosi 83 perces debütálásán is túlvagyunk, s Buzsáky két gólt lőtt. :)

I am having fun staying poor.

(#4965) bagyulajuve válasza Drizzt (#4964) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát tényleg nem semmi, hogy a D. Kijevben játszó Farkas Balázs 3-at vágott a BL résztvevő Hamburgnak, igaz felkészülési mérkőzésen, de akkor is egy nagy piros pont neki

Resistencia eterna

(#4966) ftc válasza Drizzt (#4964) üzenetére


ftc
nagyúr

és benne van legalább a MO 22-es keretében? csapatában stabil kezdő...

(#4967) Integra


Integra
titán

index.....
[link]
''A játékos öt évre kétszázötven millió dollárt - mintegy negyvenkilenc-millió forint - tehet zsebre a Los Angeles Galaxytól, a reklámjogokból származó bevételét pillanatnyilag még csak megtippelni sem lehet.''

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4968) ToxLee válasza Integra (#4967) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem is tudtam ,hogy a forint ilyen erős :DDD :C

(#4969) Drizzt válasza ftc (#4966) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Már játszott a felnőttválogatottban is, Kanada ellen. Mondjuk ott abszolúte nem nyújtott semmi maradandót, volt egy köténye asszem.

Nyíregyházán nem írta alá a felkínált szerződést, az Újpestnek meg nem kellett, ha jól tudom. Legalábbis hogy nem tudtak megegyezni, az biztos.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#4970) ftc válasza Drizzt (#4969) üzenetére


ftc
nagyúr

a lényeg ezzel járt jól...

a legtöb magyar tehetséget külföldre kéne vinni...

Tőzsér példája itthon átlagos volt most meg villog a görög bajnokságban

(#4971) Loretto válasza Chili7 (#4953) üzenetére


Loretto
veterán

Így kell csínadratta mellett, sok pénzért, ''magadat lejáratva'' elmenni a tengerentúlra levezetni. Kérdem én hova akar még? Nem hiszem, hogy ne lett volna egy élcsapat sem, ahol kezdő lenne.

H. Larssonnak örülök, hogy a vörös ördögökhöz került.

Soirée...

(#4972) troland26 válasza Integra (#4967) üzenetére


troland26
őstag

hát ez a David gyerek sajna már csak a múlt az MU elhagyása óta nem képes folyamatos jó teljesítményre nem is szeretem őt, a Realba már inkább a botrányairól volt híres nem a játékáról

( a feleségét meg ha meglátom elkezd lüktetni egy ér a homlokomon az idegtől)

(#4973) Integra válasza Loretto (#4971) üzenetére


Integra
titán

szvsz itt a pénz volt a lényeg.
250 millio dollár..
és szerintem a reklámokból többszörösét is kaszálhatja.
ki nem szarja le hogy 5 év usa, ahol a foci még csak most kezdődik el fejlődni...
akkora ismertséget szerez kint is és ehhez kapcsolódó publicitást, médiát és pénzt..
nem volt buta döntés szvsz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4974) Integra válasza troland26 (#4972) üzenetére


Integra
titán

ne azért linkeltem, hanem a kiemelt idézet miatt:)
a zindex hozza a formáját:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4975) Loretto válasza Integra (#4973) üzenetére


Loretto
veterán

Ma edzésen pont ezt mondtam, hogy péééénz? Van neki, még az életmódjához képet is elégséges... :F
Ettől függetlenül hacsak a szakmai oldalt nézzük...
Noh mindegy, ha ettől olcsóbb lenne a kenyér... :DDD

Soirée...

(#4976) troland26 válasza Integra (#4973) üzenetére


troland26
őstag

garantálom ,hogy itt nincs vége rövidesen láthatjuk őt valami amcsi moziban a nyakamat rá vagy ki ad egy zenei albumot (remélem azt azért nem) MC David ;] jaj

(#4977) Integra válasza Loretto (#4975) üzenetére


Integra
titán

pénzből soha sem elég.
úgy keres több száz milliót hogy meg se erőlteti magát tulajdonképpen érte.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4978) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

sztem a 250mó dollár nagyon sok, nem hiszem h annyit keresne majd
a CNN-en vagy BBC-n azt mondták hogy mintegy 5-öd annyit fog keresni mint a Real-ban, ellenben a reklámbevételek 100%-a őt illeti (a Reallal felesben ment a dolog emlékeim szerint), ami hatalmas pénz ma még, de most h veszít az imázsából, valszeg ezen forrásból származó jövedelme is csökkeni fog

Resistencia eterna

(#4979) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A gólok:
[link]
[link]
[link]

I am having fun staying poor.

(#4980) Chili7 válasza bagyulajuve (#4978) üzenetére


Chili7
őstag

Pedig annyiról van szó! Igaz 5 évre, tehát évi 50M$-t fog kapni a szaladgálásáért!
Az image-a pedig usa-ban meg a távolkeleten még mindig a csúcson van! De majd ott is hamar észre veszik, hogy a produkció egyenlő egy helyi ''sztár''-éval.

(#4981) Chili7


Chili7
őstag

:(( Figo is eladta magát ''tevének'', akarom mondani szaúd-arábiai bajnokságban fog focizni!

(#4982) Integra válasza Chili7 (#4981) üzenetére


Integra
titán

figo szvsz már kiöregedett az eu bajnoki csapatokból, a mostani fiatalok nagyon nyomulnak.
az idő vasfoga....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4983) Chili7 válasza Loretto (#4971) üzenetére


Chili7
őstag

Végülis ezek a távolkeleti meg usa ajánlatok jó alternatíva egy kiöregedő focistának.
Fizetnek rendesen, jó előre elvégzik a megfelelő marketing tevékenységet, megszakadni nem kell, esetleg még ki is tűnhetnek tudásukkal, ( mert a spanyol, olasz, angol bajnokságokban már nem tudnának )
Larsson nem illik ebbe a sorba!

(#4984) Chili7 válasza Integra (#4982) üzenetére


Chili7
őstag

Ez így van. De ikszmillió eurós bankszámlával miért kell elmenni szaúd-arábiába bohóckodni?
Derogál egy portugál középcsapat 1/4 akkora fizetése?

(#4985) Integra válasza Chili7 (#4984) üzenetére


Integra
titán

mert talán még mindig szeret focizni és valami újat szeretne látni és valahol talán szeretne még mindig a középpontban lenni és azt az elismerést kapni amit eddig kapott.
ő maga is tudja hogy ez már nem ugyanaz lesz, de valahol mégis reméli.
az ember már csak ilyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4986) ftc válasza Integra (#4982) üzenetére


ftc
nagyúr

a magyar bajnokságba jöhetne...jól is fizetnek semmit sem kell csinálni..

(#4987) bagyulajuve válasza ftc (#4986) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért annyira jól nem fizetnek

Resistencia eterna

(#4988) Beerwolf válasza ftc (#4986) üzenetére


Beerwolf
senior tag

azért az már nem egy szinvonal... nem mondom hogy ahova most megy az az de azért az NB 1-ről van szó:D

(#4989) ftc válasza Beerwolf (#4988) üzenetére


ftc
nagyúr

a sztár csapatok itt fociznak..igazad van nem férne be a kezdőbe sem de lehet csak a tacsiba...

(#4990) Chili7 válasza Chili7 (#4980) üzenetére


Chili7
őstag

Rájöttem! Azt hiszem Los Angelesben van hollywwod. Ezért mennek Baconék oda! :D

(#4991) Chili7 válasza Chili7 (#4990) üzenetére


Chili7
őstag

nem tudom, hogy miért nyomtam ''o'' helyett ''w''-t. :O

(#4992) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmm...
Azért a Serie b sem olyan rossz, nem igazán értem, hogy egy 80 meccsen játszó játékos miért akarna inkább Mo.-ra, mint kiesve jövőre visszajutni.
[link]

I am having fun staying poor.

(#4993) zolynet válasza Chili7 (#4984) üzenetére


zolynet
addikt

ki kell menjenek Katar-ba onnan még olajat is kapnak sztem nem csak pénz, v
olajospénzt

Life is too short to stay stock!

(#4994) ftc válasza Drizzt (#4992) üzenetére


ftc
nagyúr

hááát ha nem kellett senkinek sem nem lehet valami nagy játékos....az a baj ezekkel a focistákkal...húúúú U21 meg Seria B meg anyámkinnya de mire idekerülnek elfelejtenek focizni

(#4995) Drizzt válasza ftc (#4994) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tartok tőle, hogy igazad van.
Közben ha jól tudom Bagoly ment Nyíregyre ma. Nemrég bocsátottták el Sopronból.

I am having fun staying poor.

(#4996) ftc válasza Drizzt (#4995) üzenetére


ftc
nagyúr

kevés külfldi vált be...aki meg jó az rugaszkodónak használja az NB1-et...

Én megtiltanám végre a magyar bajokságban,hogy külföldről játékos-t nem lehetne hozni...Aki ittvan még az maradhat de új szerzemény nem jöhet...
1 lehetőséget hagynák..Ha 3x jobb mint az arra a posztra való másik magyar játékos...

(#4997) tiv61us válasza Integra (#4973) üzenetére


tiv61us
őstag

hat itt nem kezd el fejlodni asziszem soha, beallt egy szintre, amn most van
a valogatottat meg ugyahogy ossze tudjak szedni, aranylag jo diviziobol ki is tudnk jutni VB-re stb.
de a foci itt alapvetoen noi sport, mar a soccer persze
de sztarok azok sztarok
most itt zajlik az igazi fociban a play off mindenki azzal van elfoglalva, minden sportmusor azzal van tele, es
Backhemmel, hogy jon ide
mutogatjak a goljait az eletet stb.

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4998) Chili7 válasza ftc (#4996) üzenetére


Chili7
őstag

Ez a 3x olyan jó, ez elég szubjektív.
De ha őket nem engeded be, - akár ugródeszkának - akkor kik fognak itt focizni, ha közben a labdába egyeneset rúgni tudó magyarokat közben elviszik angol, német 2be, meg belga 1be?
Biztos Te is emlékszel rá, pl a Fradiban az elmúlt évtizedben volt pár szinvonalat ''emelő'' :B külföldi.

[Szerkesztve]

(#4999) ftc válasza Chili7 (#4998) üzenetére


ftc
nagyúr

Voltak igen...de voltak akik mondhatni pótolhatatlanok voltak(tiszta magyar mondat...)..nem voltak a pályán nem ment a csapatnak sem...
A legtöbb csapatnak anyagi gondjai vannak...most akkor miért nem lehet fitalabb játékosokat pályára küldeni?

Arra,hogy kik fociznak? sztted most kik fociznak? az öregek Ciprusra a többiek Ausztria ezek a gyengébbek..

Vigyék el az összes tehetséges fitalt külföldre akár a 2. ligába is ,mert kint értenek az utánpótlás neveléshez...



[Szerkesztve]

(#5000) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

5000# :D
Kéne új topik...

(#5001) lord_m válasza Beerwolf (#5000) üzenetére


lord_m
senior tag

Nem hivatalosan még csak 4977.. :DDD

(#5002) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma este 7 Primaverás lesz az Inter keretében, köztük persze Filkor.

I am having fun staying poor.

(#5003) Chili7 válasza Drizzt (#5002) üzenetére


Chili7
őstag

...de gondolom, sehol nem látni.

(#5004) panel


panel
tag

Eladó focimezek:

[link]

:R :)) :Y :C

(#5005) ftc válasza Drizzt (#5002) üzenetére


ftc
nagyúr

nem volt nevezve...

(#5006) pacorro


pacorro
aktív tag

A helyi pletykák alapján a győri Dudás Ádám az Arsenal ifiben folytatja.
Hivatalos hír még nincs, de tegnap, tegnapelőtt már nagyon közel álltak a megállapodáshoz.

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#5007) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topic megtelt, folytatás itt: [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.