Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]

végignézve mindet, angolok kuka ..egyébként is, meg amugy is, többi mind jobb lenne, holland-belgának különösen örülnék, dehát az orosz.. az tényleg aláz mindent.
és szerintem ők is nyerik meg

(#15602) oxox válasza Tibiajax (#15601) üzenetére


oxox
addikt

megeloztel.... :U

nekem a 4 videobol a portugal-spanyol jott be leginkabb (annak ellenere, hogy a PL-t jobban szeretem)......az oroszok nagy hatranya (szerintem), hogy leginkabb csak papiron letezo dolgokat mutatnak be...az angolok-e, hogy kaptak egy olimpiat...holland-belgara tippelnek.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15603) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

venember, digin most megy a real-juve, 86/87-ből.. Butrageno,Hugo Sanchez Platini,Laudrup ellen..
hmmn

(#15604) Boxer001 válasza maláj (#15597) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudom, hogy ki az. :D
Tibiajax
Nem volt, de már nem is lesz. ;]

(#15605) Napfénysüti válasza Tibiajax (#15599) üzenetére

Marha nagy! :D

Més que un club!

(#15606) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

(#15607) maláj válasza bagyulajuve (#15606) üzenetére


maláj
őstag

ha már 1x focizni nem tudnak ;]

(#15608) Boxer001 válasza bagyulajuve (#15606) üzenetére


Boxer001
veterán

Érthető, hog mérgesek lettek, majdnem megvolt a továbbjutás. :DDD

(#15609) Tibiajax válasza Tibiajax (#15601) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondtam, h az oroszok nyernek..
nem volt kérdés.
issszonyatos pénzek vannak mögötte. és lesz, az egész projekt mögött

[ Szerkesztve ]

(#15610) Najz válasza Tibiajax (#15609) üzenetére


Najz
tag

még mindig nemértem tegnap 10perc alatt hogy kapott 3at a stuttgart valaki látta a meccset ?
MOD: nem válaszként hanem újként akart menni

[ Szerkesztve ]

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#15611) maláj válasza Tibiajax (#15609) üzenetére


maláj
őstag

+ a maffia
az eb, vb dolgokat már nem nézem, gyanítom ezután se fogom
sz@r már az egész foci is :(

(#15612) venember83 válasza Boxer001 (#15608) üzenetére


venember83
nagyúr

Majdnem megvolt a pontszerzés. :U

(#15613) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#15606) üzenetére

Hatalmas csalódás. Loki szurkolóként remélem hogy igen komoly büntetést kapnak. :(((

Més que un club!

(#15614) brownus válasza maláj (#15607) üzenetére


brownus
veterán

hányadikok is lettek? utolsók?

nembajaz, azért kell az a kurva stadion basszák meg... 10en milliárdos állami támogatással, amit inkább adnának oda a rendőrségnek/tűzoltóságnak/egészségügynek... szánalom...

vagy minden iskola mellé egy zöld pálya, hogy a kis lurkóknak legyen lehetőségük focizni... itt kéne elkezdeni, a kicsiknél, legalul... ehh, sikerült felkurnom magam idegileg

[ Szerkesztve ]

(#15615) maláj válasza brownus (#15614) üzenetére


maláj
őstag

én olyat hallottam, hogy 10 milliárdos állami támogatás ==> az államé lesz a bevétel igen nagy %-a
szerény személyem 1 Ft-ot sem adna - oldják + maguk
annak a 3-4000 szurkolónak + minek 20.000-es stadion :F

(#15616) venember83


venember83
nagyúr

Nagyon szűk látókörűek vagytok. Stadion kell. Nem igaz, hogy egy kezem sok megszámolni az UEFA BL előírásoknak megfelelő magyarországi stadionokat. Aztán hogy most pont Debrecenben lesz... így járt a többi város. Inkább iparkodni kellene a városoknak és a kluboknak, nem mutogatni és irigykedni. Szerintem.

(#15617) oxox válasza venember83 (#15616) üzenetére


oxox
addikt

osztom a velemenyed...itt legalabb lesz nemi latszata a penznek....persze megy majd zsebbe is, mert kozpenz reven mindenkinek vastagon fog majd a tolla.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15618) Integra válasza Tibiajax (#15609) üzenetére


Integra
titán

az hogy az oroszok, ok, ott azért még akadnak jó játékosok meg foci. de 2022-ben katar???
hát mi a rák van ott??? homokon kívül. megint elkúrnak egy vb-t, annyira gáz ez az unalmas megvásárolt píár szagú versengés...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15619) Integra válasza oxox (#15617) üzenetére


Integra
titán

no para, valamelyik kósa holding fogja úgyis kapni, mint debrecenben mindent, jó drága stadion lesz:K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15620) venember83 válasza Integra (#15619) üzenetére


venember83
nagyúr

Stadiont építettek már olcsón is? :)

(#15621) Napfénysüti válasza Integra (#15618) üzenetére

Ezzel teljesen egyetértek.
Azt se tudtam hogy katarban ismerik-e egyáltalán a focit. :DDD

Més que un club!

(#15622) maláj válasza venember83 (#15616) üzenetére


maláj
őstag

stadion kell - de minek, ha 10 évente van csapatunk a BL-ben pár meccsre :F ;]

(#15623) Integra válasza maláj (#15622) üzenetére


Integra
titán

a hivatalos ok: kell, hogy valahol legalább minőségi stadionban fogadjuk a nemzetközi csapatokat, vendégeket.
nem hivatalos ok: mindig kellenek népi beruházások rohadt drágán, amiből az aktuális hatalmon lévők a háttér intézményeiket pénzzel tömni tudják. csak nem ártana focizni is hozzá, hogy legalább ne legyen ennyire átlátszó történet.
attól hogy felhúznak 4 vagy 5 nemzetközi kurva drága stadiont mo-n, nem lesz foci, semmivel sem lesz jobb, úgyis tönkreteszik és lelakják a vandálok. és azt hiszem, jelenleg bőven vannak sokkal égetőbb problémák is, mint egy foci stadion... de mint mondtam, a háttérintézményeket kell elsőként kiszolgálni, aztán majd marad talán valami kis pénz a valós gondokra is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15624) Integra


Integra
titán

egyébként meg ha valaki akar látni nem minden napi lúzerkedést, klikk :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15625) oxox válasza maláj (#15622) üzenetére


oxox
addikt

egyertelmu, hogy a magyar bajnoksagra kar ilyet epiteni, de a vallogatottnak illene mar egy olyan letesitmeny aminek nincs lezarva a fele eletveszely miatt.

nemtudom ki mikor volt a puskasban, de szegyen az egesz...foleg, hogy meg mindig latszik, hogy milyen pompas stadion volt egykoron...kar, hogy nem eg a beton normal esetben, mert ez is leeghetett volna "veletlen" mint a mellette levo ufo elodje.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15626) Integra válasza oxox (#15625) üzenetére


Integra
titán

és az ufo tudod milyen lett? az még hagyján, hogy "véletlen" leégett, de, hogy így elbaszni egy újonnan épült épületet, mint az ufot.... szóval jó magyar szokás szerint..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15627) maláj válasza Integra (#15623) üzenetére


maláj
őstag

a mondandóm végén a smiley a "nem hivatalos ok"-ra célzott ;]

(#15624) Integra : ezt már láttam :DDD

(#15625) oxox : szánni kellene időt, pénzt (normális felhasználás mellett) a Népstadion felújítására, hozzáértőkkel, stb.

dehát a 2/3-os város tekintetében ugye az új stadion jobban kell hisz úgy több pénzt lehet ellopni :U

(#15628) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Loki szurkolóként nekem se tetszik, hogy ilyen drágán építenek stadiont főleg ebben a gazdasági helyzetben. Ráaadásul tudtommal csak állami pénz lesz benne, szóval Szima 1 petákot se rak bele, ami annak is lehet a jele, hogy már nem tervez hosszú távra (itt Debrecnben vannak azért összeesküvés elméletek).
És hát lesz belőle bőven lenyúlás: mr. 10 (vagy már 15) %.
Igaz tényleg rossz a stadion, és bár nem vagyok épitési szakember, de sztem a töredék pénzből fel lehetett volna újítani, és hát nem valószínű h maximálisan ki lesz használva az új. Talán az elején kimennek az emberek, de aztán kikopnak és visszaáll a 4000-es "tömeg", annak meg minek 16e férőhely.

10mrd azért sok pénz és sztem lenne helye az országban.

Resistencia eterna

(#15629) oxox válasza Integra (#15626) üzenetére


oxox
addikt

tudom, volt "szerencsem" ket-harom koncert erejeig "elvezni" a letesitmenyt, ill. kiallitason/rendezvenyen is volt hozza.......nincs is jobb annal koncert alatt mikor az ember 20perc utan nem erzi a labat, mert majdnem a nyakaban van....

(#15627) maláj - voltal mostanaban a nepstadionban??? hat ha a felujjitast ugy erted, hogy ledozeroljak, es ujraepitik, akkor egyetertunk, de amugy arra mar nem eri meg kolteni....hacsak nem arra varnak, hogy valami vedett emlekmu legyen amit 500ev mulva lehet mutogatni.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15630) brownus válasza venember83 (#15616) üzenetére


brownus
veterán

kell, csak éppen az időzítés nem a legjobb...

meg a sorrend: először az átlag fiatalságot kellene a sportra, a sport szeretetére nevelni! ahhoz nem stadionok kellenek.

had hozzam fel a svéd példát: ott minden kispicsa faluban van füves pálya, fedett pálya és jellemző az uszoda is! szerencsétlen gyereknek csak el kell döntenie, hogy mit akar sportolni!

[ Szerkesztve ]

(#15631) brownus válasza brownus (#15630) üzenetére


brownus
veterán

persze nem csak ez a két sportolási lehetőség van, van ott minden. tényleg csak választani kell a gyerek habitusához megfelelően...

(#15632) oxox válasza brownus (#15630) üzenetére


oxox
addikt

a svednel talan a brazil/argentin jobb pelda...ott nincsenek csili vili palyak minden "kispicsa" faluban, megis pics.zak a vilagot a jatekosaik...szerintem ha a gyerekeknek nincs mas lehetoseguk, akkor termeszetes modon valasztjak a sportot kikapcsolodaskent (hatha meg peldakepeik is vannak), mig az sose jo, ha valasztani kell, "donteni kell"....az sose hagy olyan szajizt...nem is mutatnak sokat a svedek fociban...nem azt mondom, hogy a "kell" nem tartozik hozza a neveleshez, de ez szeretetet nem valt ki....az pedig nelkulozhetetlen

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15633) brownus válasza oxox (#15632) üzenetére


brownus
veterán

engem az bosszant, hogy viktorék CSAK fociban gondolkoznak, mintha más nem is létezne!

pl. a kickboxosaink saját költségen járnak ki világ versenyekre, és rendre ott vannak az élmezőnyben! dobogós helyeken, akkor itt vannak az úszók, vízilabdások, kézisek, stb, stb... judosaink....sorolhatnám...

de ez már nagyon off! elnézést:) be is fejeztem. még annyit, hogy én sokáig jártam a bvsc-be, elég rossz állapotban van. olcsóbb is valamivel mint a többi, de hallottam a szülőket, hogy elvannak keseredve, hogy nincs más lehetőségük! de viktor focibuzi, most azt kell nyomni...
mintha minden gyerek focista szeretne lenni... ja, braziliában lehet...

én a 8kerben lakom, az orcyn van egy füves (a fele még az) pálya, körbe meg a salak, ott szoktam futni. na az ilyenekre is lehetne költeni azt a sok pénzt!

a dönteni kell -tet arra értettem, hogy a sportok közül kell választani mert annyi lehetőségük van a svédeknek. én hiába szerettem volna úszni kölök koromban nem volt a városban medence... így értettem

(#15634) maláj válasza oxox (#15629) üzenetére


maláj
őstag

annak idején a Népstadion volt a legkorszerűbb stadion de hát eljárt felette az idő.
le lehet bontani és felhúzni helyette megint 1 olyat ami 50 évig jó lesz
orsós és "drága" kormánya akkor költhet a focira megint
na megyek inkább dolgozni ;]

(#15635) oxox válasza brownus (#15633) üzenetére


oxox
addikt

Viktor "focista" volt, es ugye meg mindig az a legnepszerubb (elmeletben)...azzal nem none a szavazotabor ha a kickboxosokat nyomna (azt hiszem ezen kar is vitatkozni)...Mariska neni azt se tudja mijaza ka'rate.

stadionokra visszaterve (ill a vegen mar elkanyarodok)
Ha normalisan lehetne magyarorszagon szurkolni, akkor en biztos kimennek nehany meccsre (lehet akkor meg olyan csapat is lenne akinek drukkolnek), de se eljutni odaig nem leany-alom, se vegigizgulni (hogy nehogy szajba verjenek), meg aztan hazajutni......elsokent a "szurkolo" tabort kene szelektalni (akinek a jo resze csak azert megy ki, hogy balhezzon kicsit) azt kene mint angliaban...gyorsitott eljaras, brutalis penzbirsag, eltiltas a stadion kornyekerol is...visszaesoknek borton.
ill. termeszetesen az elsok kozott kell az utanpotlas nevelest is eloremozditani, mert ugyan elkezdodott valami, de sok helyen meg mindig siralmas allapotok vannak...pelda: egyik volt kollegam fia jelentkezett a fradiba (serdulo), fel is vettek mert nem volt ugyetlen, de meccsen nem jatszattak...a kollegam kerdesere a valasz az volt, hogy van az a penz amiert bekerul a csapatba....es ez serdulo szint (igaz mar kb 6-7eve volt)....

ill. talan legelsokent elkene mar temetni a 6-3-at, es a jovobe tekinteni, sajnos ez nehezebb minden korabbinal

(#15634) maláj -igen tudom, hogy koranak egyik legjobb/modernebb stadionja volt...de itt a kommentelok tobbsege meg nem elt akkor (en legalabbis nem :DDD ), ez meg sokat elarul....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15636) brownus válasza oxox (#15635) üzenetére


brownus
veterán

egyetértek, a 6-3mal pláne

(#15637) Najz válasza oxox (#15635) üzenetére


Najz
tag

szintén

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#15638) Integra


Integra
titán

természetesen katar-ral is helyettesíthető a borítékban szereplő országnév:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15639) Boxer001 válasza Integra (#15638) üzenetére


Boxer001
veterán

Oroszok még oké szerintem, de Katar hogy kerül ebbe a képbe, anyám... :U

Ma Lazio-Inter, a végeredményre azért kiváncsi leszek, Benitez srácai mit kezdenek a mostanában egész jól szereplő hazaiakkal. Tibiajax biztos izgatott. :D

(#15640) maláj válasza Integra (#15638) üzenetére


maláj
őstag

háháhá :DDD

(#15641) venember83 válasza Boxer001 (#15639) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nem izgatott, most már dühös. ;]

Amúgy vicces, hogy a jobb oldali beállítottságú Lazioban mennyi légiós van.

[ Szerkesztve ]

(#15642) Boxer001 válasza venember83 (#15641) üzenetére


Boxer001
veterán

;]
2:1, úgy hogy sajna még van reményük. :D

(#15643) venember83 válasza Boxer001 (#15642) üzenetére


venember83
nagyúr

Mire, kérem szépen? :U

(#15644) Boxer001 válasza venember83 (#15643) üzenetére


Boxer001
veterán

Már semmire, a becsület gólt azért belőtték. :))

(#15645) Integra


Integra
titán

podolski is feliratkozott a kungfu mesterek elit körébe:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15646) maláj válasza Integra (#15645) üzenetére


maláj
őstag

az első videónál jogos
a másodiknál szimplán csak elmebeteg volt

(#15647) venember83 válasza maláj (#15646) üzenetére


venember83
nagyúr

Jogos? Csapaton belül? :U

(#15648) maláj válasza venember83 (#15647) üzenetére


maláj
őstag

hát ha nekem is beletaposnak a bokámba én is morcos leszek ;]

(#15649) venember83 válasza maláj (#15648) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak van egy kis különbség az elkésett belépő és a szándékos rúgás között, nem gondolod?

(#15650) maláj válasza venember83 (#15649) üzenetére


maláj
őstag

van persze
de ha beléd taposnak akkor te meghívod az illetőt 1 kávéra vagy csak felkapod a vizet :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.