Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richard


Richard
őstag

Hi all!

Lenne Nekem egy nagy gondom! Hazahoztam az A64 configom és beszerelés közben nagy meglepetés ért. A gyári coolert tartó keret hátoldali része(Ami a lap hátulján van) ráfekszik az alaplaptálcán levő domború designelemre és így nem tudom a felső 3 csavart odafogatni. Van valami oylan cooler esetleg aminek ez a hátoldali része csak nagyon minimálisan áll el a laptól, vagy kezdődhet a moddolás?? :DDD

a segítséget előre is köszönöm!

üdv.: RicHarD

(#2) Richard


Richard
őstag

UP!

(#3) jerry311 válasza Richard (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Szvsz, moddold meg, takarítsd ki, szereld össze :DDD

(#4) Richard válasza jerry311 (#3) üzenetére


Richard
őstag

Jha nekiugrok flexel a tálcának:D Van olyan Cooler aminek ez a hátoldali hülyesége lapos?:D pl Zalman?

(#5) jerry311 válasza Richard (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem kell flex, csak egy fúrógép, és ahol a 3 csavr lenne oda tolsz szépen 3 lukat.

(#6) Richard válasza jerry311 (#5) üzenetére


Richard
őstag

nem azzal van a gond, hanem hogy ha odacsavarom akkor megfeszülne az alaplap. SZal vagy azt a domboru csikot kell vhogy kiszedni vagy a hátsó műanyaggal kell wmit kezdeni. Ezért kell Nekem olyan ami nagyon lapos. Ez egy kicsit domboru és ott fexik fel a tálcára.

(#7) Attyo válasza Richard (#6) üzenetére


Attyo
tag

Kalapács vagy fűrész a Te a barátod. Lapítsd ki, vagy vágd ki azt a domború sz@rt.

(#8) Richard válasza Attyo (#7) üzenetére


Richard
őstag

Lapítsam ki:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD Az karrier lenne:D Olyat deformálódna hogy utána dobhatnám a kukába az egész házat. (Aerocool Aeroengine JR) Valaki jöjjön már akinek Zalmanja van:D Kivancsi vagyok hogy milyen vastag az a műanyag ami a zalmanhoz van.

(#9) Richard


Richard
őstag

UP!

[L]http://kep.tar.hu/invisible/images/pic6303808.jpg[/L] <-- Erre fekszik fel. vaéami ötlet a kalapáláson kívül?:D

[Szerkesztve]

(#10) Richard


Richard
őstag

Nah úgy látom egyedül kell utánajárnom és megoldanom...:(

(#11) Savanya válasza Richard (#10) üzenetére


Savanya
addikt

Sajna a Zalman alátét sem vékonyabb - csak esetleg a fémből könnyen tudsz kivágni/kireszelni/ ....


Vagy vegyél Coolermaster A64 - P4 hütőkeretátalakitót /pl: Vortex Dream-hoz adják/


Mobilszámom: 70-516-8068

(#12) Ijk válasza Richard (#10) üzenetére


Ijk
nagyúr

Told rajta végig a flexet!:DD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13) Richard válasza Savanya (#11) üzenetére


Richard
őstag

És ez hogy műxik? Ennél alul vékony az a hülyeség?:D

(#14) Savanya válasza Richard (#13) üzenetére


Savanya
addikt

Alul csak egy vékony lap van ....

Mobilszámom: 70-516-8068

(#15) Richard


Richard
őstag

köszönöm a segítséget!

(#16) Richard válasza Savanya (#14) üzenetére


Richard
őstag

Ha nem használom ezt az alsó műanyagot, hanem cask ugy csavarral odafogatom akkor az megfeszíti az alaplapot? Vagy ha valahogy megvékonyítanám ezt a szar műanyagot síkmaróval pl. akkor az nem gond hogy vékonyabb? Gondolok itt arra, hogy lehet más anyagból vannak azok amik gyárilag vékonyabbak és jobban bírják:D

(#17) Richard


Richard
őstag

köszönöm a segítséget mindenkinek, végülis megoldottam:) Le lett síkmarrózva abból a műanyagból 3mm meg a laptálcára furtam 2 pici lyukat:)

(#18) Foobar válasza Richard (#17) üzenetére


Foobar
tag

Zsír. Csak nehogy majd nekem is vmi hasonlót kelljen leendő A64-s konfigomban, mert barkácsban kétbalkezes vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.