Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 se aiw hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) assatum


assatum
csendes tag

Helló !

Szereztem egy ilyen videókártyát. Csak az a gond, hogy DOS alatt is szemetel a képernyőre. Mivel lehetne ez ellen tenni valamit. No meg miként lehet ebből 9800 pro, stb. -t csinálni. Ha lejjebb veszem az órajelet, ilyesmit eltűnhetnek a hibák? Nem foglalkoztam tuninggal, ilyesmivel, teljesen kezdő vagyok. Melyik progi alkalmas ilyesmire?

(#2) Gorneck válasza assatum (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Vinfos alatt is? Futtas egy 3dmarkot! Lehet vmi gond van a kártyával!

Gorneck#1239

(#3) assatum


assatum
csendes tag

Windows altt nem látszik, de játékoknál kijönnek a csíkok. Valami olyasmin gondolkodom, hogy lejebb venni az órajelet, háth segít.

Ötlet ?

(#4) mzprox válasza assatum (#3) üzenetére


mzprox
tag

Ha alapórajelen szemetel hibás a kártya és nem fog segíteni az órajel csökkentése... A legjobb lenne más gépben más driverrel megnézni a kártyát így elég hamar kiderül mivel van a gond.

(#5) mzprox válasza assatum (#3) üzenetére


mzprox
tag

Nem pirosak azok a csíkok véletlenül? Nekem is volt egy 9800pro-m, ami ilyesmit csinált.

(#6) assatum


assatum
csendes tag

Ingyen lett, s most játszani akarok vele. Mármint olyan szinten, hogy semmit nem sajnálok, ha kinyírom, akkor ennyi, már így is rossz volt. Olyat lehet valahogy, hogy memóriákat kitiltani? Meg viszont a képernyőn mindíg ugyanott vannak a hibák. Ebből nem lehet kiindulni, hogy mi is lehet rossz?

Egyébként a csíkok szürkék

[Szerkesztve]

(#7) Gorneck válasza assatum (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Szvsz hibázik a memó!

Gorneck#1239

(#8) zoral_


zoral_
tag

omega drivert tegyel fel, az moddolja alapbol 9800 simara (fel kell meg kulon huzni a ramot) ha setupnal kivalasztod

-Z[O]raL-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 se aiw hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.