Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Greg03


Greg03
csendes tag

Sziasztok!
X-Micro routerrel 4 gépen megosztott 512-es Axelerós DSL kapcsolatunk van. Általában egyszerre több gépen is megy a letöltés. Az a baj, hogy ebben az esetben a többi gépen a letöltés/böngészés sebessége drasztikusan lelassul. A probléma nem lehet a sávszélesség miatt, mert ha csak pár kb-al megy a le/fel töltés, akkor is rettenetesen lassú a net a gépeken. Netlimiterrel korlátozva is ugyanez a probléma. Különböző progikat használunk (Soulseek, Azureus, DC++), és azt vettük észre, hogy az egyik ''lenyomja'' a másikat (pl. a DC++ az összes többit). Ha valaki tud valamilyen megoldást, legyen szíves, és ossza meg velem.

Ha azt akarom, hogy egyenesbe jöjjön az életem, miért kell jobbra fordulnia?

(#2) Greg03


Greg03
csendes tag

Na? Senkinek sincs semmi tippje?

Ha azt akarom, hogy egyenesbe jöjjön az életem, miért kell jobbra fordulnia?

(#3) PEPE85 válasza Greg03 (#2) üzenetére


PEPE85
senior tag

1. Az X-Micro egy nagyon rossz választás volt és lehet, hogy ez itt a probléma
2. Ha DC++-ban be van állítva a feltöltési korlát, akkor nem lehet gond, de azt remélem tudjátok, hogy 68k-val gazdalkodhattok lefelé és 16.5k-val upload terén.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#4) L@ssie


L@ssie
csendes tag

Dc ótvar le tud húzni, ha visznek töled, hiába van upload limit, amit 12re kell állítanom, különben kivágnak. marad 4k az uploadra - SEMMI!
itt vagyok 8 géppel 768/128as kapcsal. ha visznek tölem a többi halott, ha nem zsírul megy az összes gép, még limit nélkül is.
ajánlanak vmi C-fos-t próba cseresznye, hátha segít!

Légy hüvös! A hidegben felébred az ember!

(#5) Flashy


Flashy
veterán

azért nyomja le szerintem, mert több szálon forgalmaz. ha másik gépen indítanál flashgetben letöltést 8 filet egyszerre fileonként 5 szálon, az lenyomná dc++t. imho.

(#6) csizs


csizs
aktív tag

kicsit gondolkodni kellene.VÍRUS?SPYWARE?TROEÁN?BEÉPÜLŐK?STB.
Szerinte ti nem vagytok levédve és a gépeket valami féreg foghatja. Ennek a kapcsolatnak a több szálon is 5 gépnél tuni kellene a 50k-t durván én 10 gépen 40k-val simán töltök egyszerre.

1x éve a prohardveren!

(#7) L@ssie


L@ssie
csendes tag

cseresznye :))

Légy hüvös! A hidegben felébred az ember!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.