Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark06 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:21:56

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark06 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Laraxior


Laraxior
titán

összegezve röviden tömören a mai estémet :B
Egy kis energiaital elfogyasztása után magamra rántottam a pulóverem,ablak kinyit,radi kitesz az ablakba,ventik felszerel...közben processzorcsere történt (E8400--->Q9550)
Pár perc piszkálás a BIOSban és a Q9550 máris 4522MHz-en szaladt,a videokártya a jól megszokott 810/1620/2756MHz-es órajelen,amihez sajnos muszáj a hideg,különben nem tudja teljesíteni :) , ezt az eredményt kaptam:[23901] ami ugyan szép,szép,de azért ne elégedjünk meg ennyivel.
+2FSB hozott a konyhára azonos VGA órajelek mellett kb. 70 pluszpontot :[23970]
és akkor itt jött el az hogy nem bírtam magammal bevetettem a nagyágyút: eVGA Voltage Tuner--- kicsit furcsa eredmény született,de meglett,átléptem a 24k-s határt: [24090]
Szép...szép, oda vagyok az örömtől,de csak emelem az FSB-ket és a lap még mindig bírja,hol is van a vége? :D Az ezelőtti egészen bámulatos Shader órajelet nem erőltettem, az előző tesztben is már villogott,jelezvén sok neki. Tehát visszatértem a processzorhoz: 540x8,5-->4590MHz (4600 sajna lehalt win-tölés közben) ezzel született az alábbi,már igencsak szépnek mondható,de nem végleges eredmény: [24148]
és akkor a végleges eredmény amit produkáltam,kicsit visszavett shader órajellel :) Igaz nem sok pluszba az utolsó eredményhez képest,de több :DDD
A következő hsz.-ben:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark06 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.