Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark06 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:21:56

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark06 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) ferbazs


ferbazs
tag

Még nem az igazi a CF, de alakul

(#13252) Laraxior válasza Oliverda (#13250) üzenetére


Laraxior
titán

:( nem nagyon fog menni..én pl. örülök ha éppen lefut a 3dmark..nemhogy 2 :DDD ezelőtt amikor 232xx eredmény készült a screenshot mentésnél fagyott ki...szerinted? :DDD szerencsére sikerült egy másikat intézni helyette...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13253) Lauda válasza Laraxior (#13248) üzenetére


Lauda
félisten

New Hungarian Record: GTX280 LaraXiorWaterEdition

:Y :C (ez igaz, vagy csak kijelentetted...? :DDD )

Mindjárt tesztelek vantage-t, bár egy kamikaze-val szemben nincs sok esélyem. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13254) Bagira01 válasza TomBoy1986 (#13247) üzenetére


Bagira01
veterán

Én is itt láttam/olvastam, de meg sem fordult az fejembe h ilyet berakjak és ezen kívül kb még 1x próbáltam ki :K

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13255) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

Nah, akkor ez talán jó lesz:

Gainward 9600 GT GS
E8500
OCZ Platinum 2x2GB
Giga P35-DS3

eredmény: [link]

Rover, kérlek, tedd fel!

[ Szerkesztve ]

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#13256) Oliverda válasza Laraxior (#13252) üzenetére


Oliverda
félisten

Ehhh... van ennél egy sokkal egyszerűbb megoldás is.

[link]

Result details --> Benchmark settings --> Disable Post-processing

Mindenkinek fel kell töltenie az eredményént ORB-re és ki is van szűrve a dolog.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13257) Laraxior válasza Lauda (#13253) üzenetére


Laraxior
titán

3dmark06ban mindenképpen.... Vantage-t nem néztem..nincsen Vistám :D vagy azért nem nézem,mert nem lennék első? :DDD Ott nem versenyezhetek az i7el :N

Oliverda: 3 éve 3dmarkozok...eddig nem is tudtam erről...most sem változott semmi... mindig megküzdöttem az eredményemért. Lépcsőzetesen emelkedik,és nem lökök be egy 25k-s eredményt a levegőből... csalás kizárva :K legalábbis részemről... :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13258) Bagira01 válasza Oliverda (#13256) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez így okés :K
"Kérdéses esetekben (értsd: gyanús eredmény) megoldást hozhat egy Online ResultBrowser (ORB) link, melynek belinkelésére az érintettnek 8 (nyolc) munkanapot biztosítunk. Amíg nincs ORB link az eredmény szürke színnel kerül fel az aktuális listára. A 8 munkanap letelte után, amennyiben továbbra sem erõsítette meg eredményét ORB linkkel, az eredmény törlésre kerül a listáról."
Ez eddig is volt, csak senki nem talált gyanús eredményt pedig van jópár :DD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13259) Oliverda válasza Laraxior (#13257) üzenetére


Oliverda
félisten

Egyetértek. Amúgy eddig én sem hallottam erről az opcióról.

Bagira01: Módosítani kellene úgy hogy egyáltalán nem kerül be az eredmény ameddig nincs ORB link.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13260) Yso


Yso
tag

Én is dobok egy "kezdeti" eredményt. Q9650@4.05Ghz alap vga-val. :D

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13261) Bagira01 válasza Yso (#13260) üzenetére


Bagira01
veterán

Kb így kéne kinéznie egy hiteles képnek ;) . Amúgy szép eredmény :C

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13262) Laraxior válasza Yso (#13260) üzenetére


Laraxior
titán

Neked sincsen dobozod az AMP!hoz? :U :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13263) Lauda válasza Laraxior (#13257) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem se lesz vantage eredményem. Akkora szar halál ez a vista, hogy minden alap tesztet futtatok, erre a new calico után odab@ssza, hogy az adatvégrehajtás bezárta a programot. :C Részemről ennyi volt, tesztelgetek tovább xp alatt. :P

(#13264) Yso válasza Bagira01 (#13261) üzenetére


Yso
tag

Ok. :R Eredetileg nem kifejezetten a topikba szántam, csak magamnak. :D Mindjárt csinálok ilyet is kicsit csökkentett CPU frekivel. (4Ghz 24/7. :)) Közben kipróbáltam ezt a post processing-es dolgot. Bazz. + bő 1000pötty mind SM2 és SM3-ra....

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13265) Yso válasza Laraxior (#13262) üzenetére


Yso
tag

Hát nekem sincs dobozom. :( Honnét tudtad? ;] ;) Ja, majd ha nem gond kérnék képeket a karidról. Gyondolkozom én is a vizesítésén. ;)

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13266) Laraxior válasza Yso (#13265) üzenetére


Laraxior
titán

csak doboz nélküli AMP!ok vannak pH!-n :DDD 4ről tudok..abból kettő Nálam is járt :DDD az egyik jelenleg is itt van.Egy Nálad..egy Bivalynál. az övé is vizes..asszem.
GTX280 topikba lesznek a képek... :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13267) SzlobiG válasza Oliverda (#13259) üzenetére


SzlobiG
félisten

A legjobb az lenne ha kiadnának egy patchet amivel kiveszik a bekapcsolását ennek az opciónak és csak a patchel "felszerelt" eredmények kerülnének a listára.

(#13268) Yso válasza Yso (#13264) üzenetére


Yso
tag

Na végül sikerült kisajtolni egy optimum eredményt. :D Azt mondjuk nem tudom miért, de ha csak alap tesztet futtatok, a havas scheme után eredmény helyett eldobja (3D device lost.. :F ) Ha lefuttatom az összes tesztet, akkor szó nélkül végigfut... :F

Ez lett végül belőle. :DDD

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13269) Yso válasza SzlobiG (#13267) üzenetére


Yso
tag

Nekem van még1 "csalás" jellegű megoldásom. Igaz ORB-on nem is lehet validálni az eredményt. Ha a PhysX-et használjuk, egy (esetleg) kisebb karival, ami nem megy ugye SLI-ben a nagytesóval. Vantage alatt ezt kipróbáltam (N280 + 8800GTS), és több mint 1000ponttal többet kaptam végeredményként. Az előbb mellékelt eredményemet nézve ezt is meg lehetne vele topolni. ;]

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13270) Bagira01 válasza Yso (#13269) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem is kell másik kártya hozzá, de a lista feltételei között ott van h azok érvénytelenek(látszik a kiemelkedően nagy cpu pontból)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13271) Yso


Yso
tag

Tévedtem... Nem 1000, hanem 2000 pont különbség volt. (Legfelső 2 eredmény) :U

Szerk: Mondjuk mindkét ereménynél be volt kapcsolva PhysX, csak az egyiknél dedikált külön kari volt rá, a másiknál meg csak maga az N280-as.

[ Szerkesztve ]

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13272) zodo válasza zodo (#12709) üzenetére


zodo
nagyúr

Lefuttatam ezt a progit,mert nemrég megérkezett a vga kártyám.
Konfigom , minden alapon: Amd 4850E@2500mhz , Geil 800mhz 2x1gb , Sapphire Hd 4670 ddr4 750@1100mhz. Ez az eredmény ,hova sorolható ?
Remélem minden látszik,ami számít. :U

(#13273) BioNiCMaN válasza Bagira01 (#13258) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Amint lesz egy kis ideje Rovernek, átnyálazza az eredményeket (legalábbis a komolyabbakat)... ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13274) Bagira01 válasza BioNiCMaN (#13273) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez a kötelező orb link megfontolandó lenne :DD Akkor utólag nem kéne szűrögetni :N

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13275) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

Kösz Rover Mester és sorry a bénázásomért! :R :R :R

Még jó, hogy kb 50x tettem fel eredményt eddig és most még sem sikerült pontosan elkészítenem

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#13276) serito válasza Dubmaster (#13275) üzenetére


serito
senior tag

Rover ezt az eredményt tedd fel kérlek a megfelelő helyre mert a korábbi link nem működik már. Köszi! :R

i7 920 4870 18861 pont

(#13277) P00By


P00By
nagyúr

És tényleg több pontod lesz :D

3dmark06 enable post-processing: 3642

3dmark06 disable post-processing: 4119

Tudom, h nem a legfrissebb szoftverek. De nem a listára kerülés volt a cél.

(#13278) V.L. válasza P00By (#13277) üzenetére


V.L.
aktív tag

Ki tudja nekem megmondani, hogy ebből a két screenből hogyan tudja megállapítani egy laikus (mint én), hogy melyik a fake? Számomra a két kép teljesen egyforma, csak a pont ami eltér egymástól.

(#13279) Bagira01 válasza V.L. (#13278) üzenetére


Bagira01
veterán

Sm2.0 ponton alig dob 100 pontot a disable pp, míg igen magas sm3.0 pontot produkál :K Szóval normál eredményekhez képest sm2.0-ba alig van eltérés sm3.0-ból viszont kiszűrhető :K

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13280) Laraxior válasza BioNiCMaN (#13273) üzenetére


Laraxior
titán

az enyém elég komoly..pumpálja csak hamar a fater :D de addig lökök egy 05 eredményt is ;]

bár úgy látom már folyamatban van,mert Lauda már első az alapórajeles listán ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13281) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Rover ha lesz időd majd írd át a karimat Sapphire márkára az Asus helyett. :R

(#13282) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

SZIA ROVER!

MIÉRT VETTED LE AZ EREDMÉNYEMET? PLZ KÉREK VÁLASZT!

A MÚLTKORIBAN BENNE VOLT AZ ORB, AKKOR NEM TETTED FEL, MERT KIMARADT A GPU ALAPBEÁLLÍTÁS KÉP! EZT MÉG MEGÉRTEM. MOST FERAKTAD, AZTÁN LEVETTED. MIÉRT? EGY VÁLASZT TALÁN MEGÉRDEMLEK VÉGRE!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#13283) V.L. válasza Bagira01 (#13279) üzenetére


V.L.
aktív tag

Ok eddig tiszta, de mi van akkor ha csak az egyik képet látom. Honnan tudható, hogy az alatt a teszt alatt a post-processing disable vagy enable volt?

(#13284) subaruwrc válasza Dubmaster (#13282) üzenetére


subaruwrc
félisten

nyugika. nem kell reklamálni, úgy tuti nem kerül vissza az eredményed.

Rover:
ha kérhetem az eredményeim subaruwrc név alatt szerepeljenek, egyéni bench volt :R

(#13285) NFree válasza V.L. (#13283) üzenetére


NFree
addikt

Szerintem abból, hogy pl van a te eredményed, s ha gyanusan sok az sm3 pont, egy ugyanolyan karival , hasonló konfiggal, egy másik eredmény , majdnem hasonló beállításokkal.
na ezt ugy írtam le én se értem :F :D

vga

(#13286) csuki00


csuki00
tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám, 3DMark06 professional 1.0.2-esem van. és egy 3850-es videokártyám van. Egy hete vettem, és megpróbáltam feltenni a 3dmarkot, de valamiért kifagy mielőtt még megnyitná. Idáig működött, és össze akartam hasonlítani mekkora javulást eredményezett a videokártya csere.

(#13287) V.L. válasza NFree (#13285) üzenetére


V.L.
aktív tag

:DDD

(#13288) Dubmaster válasza subaruwrc (#13284) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Hi!

Én pusztán egy kérdést tettem fel, mert nem értem, hogy felkerült az eredményem, aztán pedig eltűnt!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#13289) HarryPotter


HarryPotter
őstag

új eredményem: proci 0,1 Ghzet emelkedett, áldásos hatása: [link]
Rover mester helytartójától egy frissítést kérek szépen, előre is: :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#13290) Bagira01 válasza subaruwrc (#13284) üzenetére


Bagira01
veterán

De nem saját cuccal :P Amúgy azok a vga órajelek erősen vmod gyanúsak :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13291) Lauda válasza Laraxior (#13280) üzenetére


Lauda
félisten

Csak a másikon nem. :O :DDD

Jó is, hogy mondod ezt a 05-öt, tesztelek én is, de előbb egy kis vantage. ;] :P

(#13292) Laraxior válasza Lauda (#13291) üzenetére


Laraxior
titán

05öt hagyjad csak... ;) a Vantage-ot nyomathatod orrba szájba :D az nem érdekel... nézzél rá a GPU Voltage Tunerre :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13293) Lauda válasza Laraxior (#13292) üzenetére


Lauda
félisten

Még jó hogy nem hagyom. :P Vantageban csak második az alap eredményem. :O Lehet nyomatni a feszt a gpu-nak? Próbáltad már? :DDD

(#13294) Laraxior válasza Lauda (#13293) üzenetére


Laraxior
titán

most is azon vagyok..valamiért fagyizik pluszfesznél :F nem tudom miért..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13295) Dashes válasza Laraxior (#13294) üzenetére


Dashes
őstag

"System Requirements:
Forceware 181.22 or higher drivers"

Lehet, hogy ez a gond.

(#13296) Laraxior válasza Dashes (#13295) üzenetére


Laraxior
titán

csessze meg..most tettem fel megint a tegnapi drivert... 181.20 :W :D megpróbálom ezzel...aztán akkor ránézek a 181.22re is :K de még mindig a 180.48 a nyerő. :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13297) Zsubi válasza Laraxior (#13296) üzenetére


Zsubi
őstag

Lara a pci-e frekin szoktál emelni bios-ban :F Egyáltalán érdemes :F :R

És ha esetleg emelek rajta 10-20mhz-et lehet valami baja a kártyának :F

[ Szerkesztve ]

(#13298) Laraxior válasza Zsubi (#13297) üzenetére


Laraxior
titán

P35ben érdemes...de csak erősebb kártyánál... GTX280nál pl elég jól jött.. PCI-E2.0nál még nem tettem,de nem hiszem hogy dobna a dolgon... :R Szerintem neked nem kell piszkálni :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13299) Yso válasza csuki00 (#13286) üzenetére


Yso
tag

A futuremark oldalán van egy system hotfix a 3Dmark-okhoz. Sztem az lesz a hiba. Nekem is hasonló volt anno a problémám.
[link]
Elvileg ezt már tartalmazza a későbbi kiadás.

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#13300) Oliverda


Oliverda
félisten

Újrapasztázás után...


ORB

MX-2 rulez :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark06 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.