Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  2400+ hőfok... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AttackR


AttackR
tag

Hi! Az lenne a kérdéem hogy sok e a max terhelésnél a 65C egy ilyen procinak? Mert nem fagy semmi atom stabil meg minden de mégis sokallom kicsit. Spire Falconrock 2 a hűtő 300W codegen táp epox lap stb., a hűtő rendesen és jól rá van téve a procra. Jah és hogy tok e ezen a procin szorzót állítani vhogy mert megprobáltam de nem sikerült. A procim egyébként zöld színű a haveromé barna és hogy ez jelent valamit? Nah elég sok kérdést tettem föl remélem valaki tud rá válaszolni. Elölre is köszönöm a válaszokat.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#2) Balage77


Balage77
csendes tag

Amig nem fagy, addig semmi gond szerintem.
Egyébként az AMD 65 fokot ad meg, mint maximum hibázásmentes működési hőfokot, 85 alatt pedig nem károsodik a proci.

(#3) gorgi válasza AttackR (#1) üzenetére


gorgi
csendes tag

Én a hétvégén raktam össze a tiédhez hasonló konfigot, 2400+, epox 8rda és most a nagy melegben (26-28 fok a szobában) egy kis játék után 55 fokos volt, úgy általában pedig úgy vettem észre, hogy 50-52 fok körül megy nekem a ''gyári'' AMD hűtővel és bordával.

(#4) Bogyó bá' válasza AttackR (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nézd meg a fórum/hütés, házak, modding/Házhütés segitség kellene! topicomban a végén a megoldást: én is 65 fokon kezdtem, de egy kis moddolás után 52 fok lett belőle fullgázon. Találsz a topic vége felé egy linket, nézd meg a képeket, ugyan elég barkács megoldás , de NAGYON hatékony és ráadásul csöndes is!
Pénzbe meg szinte nem is kerül, csak egy napi melóba.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  2400+ hőfok... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.