Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  200gb sata maxi (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ronaldo


ronaldo
őstag

Van ilyen vincsim. róla 40-50megával lehet másolni 120as Atás Barracudára. roszabb esetben is 25-30között... ami jooo... rá viszont 6-7m :Y hmhmhm.... gondolom értitek.

(#2) vicces válasza ronaldo (#1) üzenetére


vicces
addikt

na eztet most jól megaszontad. érted?! :)

:)

(#3) HaroWerks válasza vicces (#2) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Elvileg azt akarja mondani, hogy a 200Gb-os űber sata vincsire 6-7Mb/sec sebességgel lehet másolni :)

(#4) ronaldo válasza vicces (#2) üzenetére


ronaldo
őstag

Lassan lehet rá másolni.

(#5) ronaldo válasza HaroWerks (#3) üzenetére


ronaldo
őstag

Ja, de róla meg rendes SATA sebességel :F

(#6) ronaldo válasza ronaldo (#5) üzenetére


ronaldo
őstag

UP!! :(

(#7) Sárpac válasza ronaldo (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem 2x160GB Sata Maxim van róla jó esteben 120-70MB/s rá 50-70MB/s!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8) _Volkovy_ válasza Sárpac (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

120MB/s?:Y

(#9) Sárpac válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Raidben mit csodálkozol?:DD
Egyébként memóba másolással oda vissza is teszteltem és tényleg Qrva gyors!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10) ronaldo


ronaldo
őstag

Jó de azt kérdezem mért lehet rá nagyon lassan másolni? nem sata léptékkben alssu hanem még egy 5400rpmesnem is :F

(#11) _Volkovy_ válasza Sárpac (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ja,hogy Raid?Az más.
Ugye nem Raid0?Maxtorokkal az életveszélyes.

(#12) ronaldo


ronaldo
őstag

Vki segítene?

(#13) ronaldo


ronaldo
őstag

upp

(#14) Sárpac válasza _Volkovy_ (#11) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Miért?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15) Davevagyok válasza Sárpac (#14) üzenetére


Davevagyok
tag

hehe, valóban bátor dolog. Nekem is 2*160 SATA maxtor van, de nem vagyok annyira bátor, h RAID 0-s tömbbe tegyem őket. Vittem vissza már 120as SATA maxtort:(

Dave

(#16) ronaldo


ronaldo
őstag

Látom csak offoltok, nem nagyon segítetek, de mondom egy 200gb-s SATA maxtor használhatatlan és 32ezer volt, szóval segíthettek... nincs lóvém 2naponta vincsit venni, mint egyeseknek...

(#17) Davevagyok válasza ronaldo (#16) üzenetére


Davevagyok
tag

futtasd le dosban a powermaxot, az kiköpi ha gond van vele, ill. speedfan-nal nézd meg a smart fitness és performance értékeket. Ha minden ok, akkor IDE busz probléma lesz (szvsz).

szerk: nForce2-es lapod van?

[Szerkesztve]

Dave

(#18) ronaldo válasza Davevagyok (#17) üzenetére


ronaldo
őstag

EPOX 8RDA3+ -> jaaa....


mik ezeka progik és honnan szedem le őket?

(#19) Davevagyok válasza ronaldo (#18) üzenetére


Davevagyok
tag

gógle a barátod, egyébként akkor ide busz probléma, welcome to nForce 2:DDD Próbálkozhatsz a gyári nVidia IDE driverrel, de állítólag nem egyszerű eset. Kérdezd mókust (Alvin_ti4200) ezügyben:DD

Dave

(#20) Sárpac válasza Davevagyok (#15) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De az 120as volt!:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21) ronaldo válasza Davevagyok (#19) üzenetére


ronaldo
őstag

barátom hát! túlbár is van :) nForce2 problem? ha javítható akkor legyen... Alvinkát vki csalja ide!!! thx :)

(#22) Davevagyok válasza Sárpac (#20) üzenetére


Davevagyok
tag

nem Te jártál a szervízben, ahol volt 15 rossz vinyó, melyből 2db seagate, 1db samsung és 12db találd ki mi volt:) Persze ugyanúgy maxtort kértem helyette, mert hülye vagyok:)

Dave

(#23) ronaldo


ronaldo
őstag

Alvin gyere a papáhozÍ!!! :DD

(#24) ronaldo


ronaldo
őstag

UP!

(#25) Sárpac válasza ronaldo (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Alaplapod milyen?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26) ronaldo


ronaldo
őstag

Terhelve 28fokos... performance meg a mácsik tökig van... róla egy 120as Barracudára 50Mb/sec-el de rá van amikor 7000-8000k de egy filmnél akár 1000-4000k között van....
PLSPLSPLS segíccsetek!!! :(

(#27) ronaldo


ronaldo
őstag

enforszkettős EPOX 8RDA3+

(#28) Davevagyok válasza ronaldo (#26) üzenetére


Davevagyok
tag

olyasvalakit kérdezz, akinek nforce2-je van/volt. ha meg gyors ide busz kell, akkor i865/875 + p4:)

javaslat: kérj meg egy moderátort, h módosítsa a topik címét nforce2 ide problémára, vagy keress rá! bye

[Szerkesztve]

Dave

(#29) Zebu


Zebu
addikt

Nekem Nforce2-es lapom van NF7-S. Néha tényleg érthetetlenül belassul...
Szerintem szerencsésebb talán ha több partíciót csinálsz rajta és nem csak 1 nagyot. Milyen file rendszer?

Jah és az 5.03-mas referencia drivereket véletlenül se rakd fel (szerintem), mert nekem otthon teljesen megfektette a lemezműveleteket. Úgy értem sokkal lassúbb lett, mint a 4.24-gyel, vagy a 27-tel.

(#30) ronaldo válasza Zebu (#29) üzenetére


ronaldo
őstag

NTFS, a 200as két db 100asra van megcsinávva.... melyik nvidia driver a legjobb? ilyen szempontól. mert az alaplap könyvére 2004. január van irva, meg a bios is alapból legjuabb meg azt az nvidiát tettem fel ami cd-jén volt tehát az is sztem a legujabbak egyike...

(#31) ronaldo


ronaldo
őstag

up! Alvin >>>>>> TOPICBA <<<<<< :D

(#32) Zebu válasza ronaldo (#30) üzenetére


Zebu
addikt

Szerintem a 4.24, vagy 27 rendben van!

(#33) ronaldo válasza Zebu (#32) üzenetére


ronaldo
őstag

az ujra ráteszem akkor történik, vmi? :B mármint az uj driverre telepítek régebbit :B

(#34) ronaldo válasza ronaldo (#33) üzenetére


ronaldo
őstag

uP!

(#35) davie82


davie82
csendes tag

Hali! Segíteni nem tudok, inkább én is az isteni szikrát várnám egy karitatív hozzáértőtől. Hasonlóképp egy Maxtor SATA 200-assal vagyok bajban. Bármely topicon olvasom, ilyen problémája senkinek sincs. Nem jelenik meg BOOTUP-kor a RAID Configuration Utility menü, így be sem tudom állítani az user's manual által említett paramétereket. A gép RAID-ben nem, csak IDE-módban ismeri fel a SATA merevlemezt, és akkor sem hajlandó együttműködni az IDE-s winyómmal (nem lehet róla bootolni). Itt tartok, és akkor még el sem kezdtem a Windowst telepíteni. Milyen hülyeséget követtem el? Előre is köszönöm.

[Szerkesztve]

(#36) Davevagyok válasza davie82 (#35) üzenetére


Davevagyok
tag

nekem is úgy tűnik, hogy sata+pata winyó esetében mindig a pata-ról akar bootolni, erről le sem lehet szoktatni:( Asus lapnál legalábbis. Az ok: pata: ide1, ide2, sata: ide3. És ö ugye sorrendben nézi. A másik a RAID. Szintén asus lap, p4c800. Bootnál még felismerte a raid tömböt, amit csináltam, de xp-lemezzel és lemez nélkül is-nem lát winyókat. szóval maradtam raid nélkül, lassabban, de biztonságosabban:)

Dave

(#37) Dzsekó válasza Davevagyok (#36) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ezt a problémát az EPoX már kiküszöbölte. Bootnál Hard Disk-et állítok be, majd van egy olyan, hogy Hard Disk Priority, és itt azt a vinyót rakom be, amelyikről bootolni akarok. (EPoX 8KRA2I)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  200gb sata maxi (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.