Hirdetés
Minden cikk
-
Fényképezőgép feltámasztás II. - E-1, SJCAM M10
Most egy felsőkategóriás tükörreflexes gép, és egy kínai akciókamera belseje tárul fel.
-
Xiaomi Smart Scale
Nagyon szép, jól megformált termék lehet a lakásban, és kb. bárhova tehető! Az okosmérleg az új barátom.
-
Celeron aranykor
Slot1 és Celeron: gépfejlesztés az ezredforduló környékén. Sikerek és zsákutcák.
-
Prohardveren felkapaszkodva
2003-ban elkezdtek terjedni a neoncsövek, hideg katódos IDE kábelek és az egyéb kiegészítők...
-
Intel I5-2500k vs. AMD Athlon X4 860K
Vajon mennyivel jobb 2011 egyik legjobb processzora mint 2014-es év egyik legolcsóbb "játszós" négymagosa?
-
Vélemény: Az AMD részesedésveszítése a diszkrét GPU piacon
Az AMD nem éppen rózsás helyzete napjainkban és az ide vezető hosszú, rögös út.
-
Logout TV: Sony Xperia M4 Aqua - középkategóriás búvár
Az adásban megtudhatjuk, hogy milyenre sikerült megalkotni a Sony-nak a csúcskategóriáját idéző készülékét.
-
PRODA NOTEBOOK 30 Ah power bank
A Proda Notebook Power Box egy igazi power bank óriás a ráírt 30 Ah kapacitásával. Ez vajon csak ígéret?
-
Livolo érintésérzékeny falikapcsoló
Az okosodó iparközpontú világban nem nehéz hülyének érezni magunkat, lassan már csak a házunk nem okosabb nálunk. De most itt a megoldás!
-
Blitzwolf GV18 okosóra
Gépi csontozású csirkemell hajszálakkal, meg rajta maradt szőrrel: oké, 11.000-ért mit várok, de ez nem okosóra.
-
NEXX WT3020, a még minibb mindenes
A TP-link WR710N -es router után ráleltem egy mégkisebb és ráadásul mindenben jobb eszközre.
-
Játékok a GBA-korszakból
A régmúlt idők Nintendo kézikonzolja 256 kilobyte DRAM-mal, és 96 kB videómemóriával.
-
Játékok régen és most, avagy a játékipar "fejlődése"
DLC, DRM, F2P vagy Season Pass: fejlettebbek a játékok, melyekben jelen vannak, vagy jobbak voltak nélkülük?
-
Heavy Rain: út a platináig
Ebben a kis szösszenetben Heavy Rain lesz egy kicsit másképp. Nem egy szokványos teszt, inkább egy fajta életérzés.
-
Univerzális mágneses micro USB kábel
Kényelmes, gyors, szerethető, bár van egy hátránya: miért nem találták ki előbb?
-
Logout TV: Vizesnégyes
Mai adás témája az új és legerősebb Sony táblagép: a Xperia Z4 Tablet. Sikerült a japánoknak megcsinálni a nevükhöz méltó minőséget?
-
Windows 10: tabletes szemmel
Ha nincs valami nélkülözhetetlen dolog számodra, ami a 10-ben van, de a 8.1-ben nincs, akkor még korai a frissítés.
-
A nagy kínai fülhallgatóteszt
Olcsón is lehet nagyon jót? Lemerültem az Aliexpress legmélyebb bugyraiba és mutatom, mit találtam...
-
Utazzunk Uberrel!
A sokak által vitatott és szidott Ubert próbáltuk ki hétvégén és az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat osztom meg veletek, mint utas.
-
ADO Mate 3 hordozható hangszóró
Kiváló akkumulátor, nagy hangerő, kellemes design és jó hangminőség elfogadható áron.
-
Dirty Bomb - ingyenes multiplayer FPS
Kipróbálás után nem tartottam kiemelkedőnek, de minél több időt töltöttem el vele, annál jobban megkedveltem.
-
aXbo alvásciklus ébresztőóra
Ébredjünk kiegyensúlyozottan: egész napi állóképességünk azon áll vagy bukik, hogy milyen volt az éjszakánk!