Hirdetés
Minden cikk
Cikkek
-
Vajon gyors az új Touch ID és a 3D Touch? Tényleg egyszerűsítik az életet?
Az új generációs iPhone készülékekben kétszer gyorsabb lett az ujjlenyomat-olvasó és megjelent a nyomásérzékeny kijelző. A kérdés az, hogy ezek mennyire kényelmesek és sebesek a mindennapi használat során?
Bemutató 40
-
Debian Jessie "alapértelmezett" telepítése
A Debian telepítése kicsit macerásabb, mint a Fedoráé vagy az openSUSE-é, de nem nehéz ez sem.
Teszt 84
-
Xiaomi Yi Small Ants Camera - olcsó biztonsági kamera Kínából?
Lehetséges 10.000 forintért egy valódi, működő biztonsági kamera, amely távoli eléréssel is rendelkezik?
Bemutató 82
-
i7-2600 vs 6700k
CPU-erőben a 6700k nagyjából 50-60 százalékkal gyorsabb, mint az i7-2600: megéri a cserét, ha az ember ki tudja használni.
Elemzés 64
-
Oppo R5s - a penge telefon
Az Oppo R5s bevezetésekor volt egy akció, ami segített, hogy e telefont rendeljem meg a Motorola Moto G 1st. gen. utódjaként
Bemutató 56
-
Hogyan adjunk el? Apróhirdetések okosan!
Attól, hogy személytelenül, arctalanul vásárolunk az apróhirdetési oldalakon, még léteznek írott vagy íratlan szabályok.
Tudástár 117
-
Logout TV: BlackBerry és az Android
A BB10 legnagyobb előnye az androiddal szemben, illetve, hogy szerintem mire lehet számítani az androidos BB kapcsán.
Elemzés 179
-
Bluetooth hangszóró: a vízálló Proda X6
Eshet az eső, fújhat a szél, de akár még együtt is tusolhatunk a Proda X6 nevezetű bluetooth hangszórójával.
Bemutató 37
-
FX 8320 VS i5 2500K – A soha el nem készült teszt
Megérte a durván + 22.000 forintba kerülő váltás vagy egyszerűbb lett volna egy komolyabb 990-es lapot venni?
Elemzés 191
-
Genesis Grab, avagy az áruházi kétkerekű
Újra nekifutottam: nem ártana egy rendes paripát beszerezni, de még mindig a 24-es fronton maradva.
Bemutató 45
-
Kiegészítő tápellátás Canon S100-hoz
Jelen sufnituningunk esetében az elterjedt 18650 típusú Li-Ion akkumulátorra gondoltunk ki egy tápellátási megoldást.
Teszt 6
-
-
Arcképgyárosokat keresünk!
Megnövekedett az egyéni arckép igénylések száma, ezért szeretnénk bővíteni az arcképgyáros csapatunkat!
Teszt 52
-
Melyik áram merre folyik a NYÁK földhálózatán?
Gondolkodjunk egy kicsit, mielőtt a GND-pontokat összekötjük egymással!
Tudástár 26
-
Kalózvár építése
Rengeteg faanyag maradt vissza a felújításból, ezért megígértem a gyerekeknek, hogy építek nekik egy faházat.
Bemutató 147
Hirdetés
Percről percre
it 2026 végére elérnék, hogy az USA-ban eladott iPhone-ok döntő többsége Indiából érkezzen.
it Két szálon indult el a TP-Link ellen a trösztellenes vizsgálat az USA-ban.
it Sokat ígér Lip-BuTan, az új vezérigazgató, de a gyenge előrejelzések beárnyékolják a folytatást.
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Erős táblagéppel újrázik a Nubia
ma 3D-s kijelző ugyan nincs, de van egy erős processzor, korrekt méret és a hazai piacon alacsony ár is.
Az ASUS ROG Astral kártyák tájékoztatnak arról, ha épp megrogynának
ph Ezt a bajmegelőző okosságot egy Bosch IMU, egyedi firmware és a GPU Tweak III applikáció triója biztosítja.
A kameraszenzor és az aksi is nőtt a Nubia Z70S Ultrában
ma 1/1,3”-es érzékelőt kapott a 35 mm ekvivalens főkamera, mögé 6600 mAh-s telep került a készülékházba.
Új fülhallgatók is érkeztek a CMF kínálatába
ma A Buds 2, Buds 2a és Buds 2 Plus mind aktív zajszűréssel és IP-védelemmel is el vannak látva.
Jobb kijelzőt kap a Lenovo kompakt táblagépe
ma A májusban bemutatkozó új Legion tablet marad 8,8 hüvelykes képátlónál, de több pixelt zsúfol rá.
Olcsó "üvegkalitka" az Ocypus kínálatából
ph A cég megoldása nem akarja feltalálni a spanyolviaszt, viszont elég tágas, és több, mint megfizethető.
Akciófigyelő: Huawei órák kedvezménnyel anyák napjára
ma Legyen szó az elegáns és divatos megjelenésű Watch GT 5-ről vagy a sportos és vérnyomásmérésre képes Watch D2-ről, mindkettőt olcsóbban lehet beszerezni.
- E-book olvasók
- Gumi és felni topik
- Azonnali processzoros kérdések órája
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered - Már több mint 4 millió játékos
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Villanyszerelés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- További aktív témák...