Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#10201) Fredy74 válasza apeelme (#10200) üzenetére


Fredy74
tag

particionaltam a recoveryben(3.0.1.4), aztan rebot recovery es format sdcard, az erdmeny :
error mounting sdcard :F

[ Szerkesztve ]

(#10202) dragon1993 válasza Psychonaut (#10190) üzenetére


dragon1993
őstag

Köszönöm a képet, én is megtaláltam csak nem hittem, hogy ez az ,valami teljesen másra számtottam.

[ Szerkesztve ]

(#10203) Deeday válasza dragon1993 (#10202) üzenetére


Deeday
senior tag

1 hideg dobozos sörre ? :D

LG G4

(#10204) Adamyno válasza Fredy74 (#10201) üzenetére


Adamyno
tag

Na most próbáld meg ugyanezt újabb CW-vel. Vagy a 4. valamelyik, amit a többiek ajánlanak, vagy az 5.0.2.0 ami volt.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10205) Psychonaut válasza kelzsoca (#10199) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez a 7.2-es verzió, igaz a kang ágból
Ami meg mar kb. december ota megy...hivatalosra varok. :K

(#10206) ^Clown válasza Psychonaut (#10195) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Akksizabálást ne is mondd, a legújabb CM Nightly van fent már kb. 1 hete, de nagyon gyengén muzsikál - eddig simán kibírta estig a telefon, kb. 10-15%-ra tudtam meríteni, most meg nap végén már sprórolni kell vele. Ma pl. le is merült hazafelé. Reggel 7-kor veszem le az akkisról, 8-tól du. 5-6-ig 3G-n van, itthon wifin lóg. Fél évesen már gyengülne az akksi, vagy mi a szösz? :F

kelzsoca: pont akartam kérdezni, hogy Blade-re mikor főzöl egy romot, erre tessék :)

[ Szerkesztve ]

(#10207) Adamyno válasza ^Clown (#10206) üzenetére


Adamyno
tag

Ezt én is észre vettem, azt hittem rosszak a szenzoraim :DDD

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10208) dragon1993 válasza Deeday (#10203) üzenetére


dragon1993
őstag

Kijön a blade-ből OSH:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/e1/TheDoctor.jpg/250px-TheDoctor.jpg

(#10209) Psychonaut válasza ^Clown (#10206) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, nekem ugyanez volt a gondom vele, ezert ment a helyere a "hivatalos" 2.3.5. Ezzel sokkal jobban birja, cserebe nincsenek plusz funkciok, neha akad kicsit, es eppen hogy elfernek a programjaim...valamit valamiert.

(#10210) Fredy74 válasza Adamyno (#10204) üzenetére


Fredy74
tag

vissza akarom tenni az 5.0.2.0 recoveryt ( rom Managgerrel) de nem sikerul, a RomManager azt irja hogy OK sikerult de ha rebootolok recoverybe akkor a regi recovery jon elo?? :W

(#10211) ^Clown válasza Fredy74 (#10210) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Rom manager-t felejtsd el, recovery alól telepítsd a .zip-et. Ne az 5-ös verziót tedd fel, használd inkább a jól bevált 4.0.1.5-öst.

(#10212) Fredy74 válasza ^Clown (#10211) üzenetére


Fredy74
tag

Koszi, estleg linket tudnal adni?

(#10213) Psychonaut válasza Fredy74 (#10212) üzenetére


Psychonaut
addikt

Innen
recovery-clockwork-4.0.1.5-blade-gen2-update_signed.zip

(#10214) Adamyno válasza Fredy74 (#10210) üzenetére


Adamyno
tag

Igen, az 5-össel vannak ilyen problémák, de ha már egyszer fent van, akkor műxik :)

Előttem már leírták a megoldást^^

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10215) Fredy74 válasza Psychonaut (#10213) üzenetére


Fredy74
tag

Koszi
viszza tettem az 5-ost de az erdmeny ugyanaz
aztan feltettem a 4-est 4.0.1.5 de szinten ugyanaz a helyzet- particionalasnal azt irja hogy Done , formazasnal viszont error
:F :W :W :W

(#10216) sunahunter válasza ^Clown (#10206) üzenetére


sunahunter
senior tag

Mindig mondtam.
Nemreg valaki irta, hogy tobb napot megy CM-el a keszulek.
A helyzet viszont ugyanaz mint volt, lesujto.

(#10217) Deeday válasza Psychonaut (#10209) üzenetére


Deeday
senior tag

Nemtudom Ti mit csináltok vele nekem Wifi naponta többször meg telefonálás egy kis skype wifin esténként meg játszok rajta Ice Armorral jelenleg estig lement 40 % ra. Semmi gondom vele. Godfatherrel is jó volt az aksi jobb mint 2.2 vel.

LG G4

(#10218) Psychonaut válasza Deeday (#10217) üzenetére


Psychonaut
addikt

WiFi az nem indok, mert kevesebbet fogyaszt, mint a mobilnet, ha meg nincs hasznalva (tehat uresjaratban) szinte semmit.
Amugy mit csinalok vele: kb. 1,5 ora zenehallgatas, 1 ora Opera Mini, fel ora Facebook/Gmail, 10 perc telefonalas, 1-2 SMS. Ennyi.

(#10219) Adamyno válasza Fredy74 (#10215) üzenetére


Adamyno
tag

Hát akkor egyértelmű: másik SD kell az ön készülékébe :P

(#10217) Deeday:

Ha nem használok 3G-t, akkor egész jól bírja. Mondjuk Operával elég kényelmesen el lehet netezgetni EDGE-n is...

[ Szerkesztve ]

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10220) Fredy74 válasza Adamyno (#10219) üzenetére


Fredy74
tag

Koszi szepen a segitseget , holnap meg megprobalom a GOOGLE segitsegevel, es ha igy sem sikerul akkor van egy elado 16 GB-os Kingston Class 4-es kartyam.
(#10221) Adamyno nem hiszem hogy kicserilik- hiszen a kartya jo.

[ Szerkesztve ]

(#10221) Adamyno válasza Fredy74 (#10220) üzenetére


Adamyno
tag

Vagy cserélhető :))

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10222) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Láma kérdés, teljesen szűz gen2es blade-re hogy tudok clockwork-ot rakni? Kell hozzá rootolni a telót vagy valami?

Köszi!

(#10223) Adamyno válasza Lotusomega (#10222) üzenetére


Adamyno
tag

Legbiztonságosabb a TPT-zés, de rootolás után is fel lehet rakni ROM Managerrel, meg exés módszerrel, ami nem nagyon ajánlott.

Nézz körül hungariandroidon, ha nem találsz választ, akkor gyere vissza aztán keresek neked linkeket.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10224) Lotusomega válasza Adamyno (#10223) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Trob1 kolléga tökjól leírta nekem
(remélem nem baj h megosztom)

-Felmásolod a neked tetsző TPT-t (image mappa, benne a .bin), az IceArmor romot és az újabb (4.0.1.5-ös) recovery zip-et is az sd-re.
Utána 2 lehetőség lesz:
Vagy:
- nyomod a MENÜ+HANG FEL gombokat, és így bekapcsolod (POWER), mire elkezdi csinálni a tpt-t. Ha kész, mikor a ZTE logo-t látod, kiveszed az akksit, majd visszateszed
Vagy:
- a gyári Romból elindítod a Beállítások/Telefon adatok-ban legfelül a: System updates (vagy rendszerfrissítés, vagy hasonló), újraindul a telefon, mire elkezdi csinálni a tpt-t. Ha kész, mikor a ZTE logo-t látod, kiveszed az akksit, majd visszateszed
Ha megvan:
- nyomod a HANG LE+POWER gombot, bejön a Recovery (3.x.x.x.), nyomsz 1 install zip from sd-t és betallózod a már előzőleg felmásolt 4.0.1.5. recovery zip-et, aztán yes. Ha kész, nyomsz egy Reboot Recovery-t (asszem az Advanced menüben találod) hogy elinduljon az újabb Recovery
- Utána Install zip from sd és betallózod a Romot (Ice Armor), aztán yes
- Reboot System Now és vársz

Itt csak az nem világos nekem, hogy a tpt-s partícionálás után hogyan lesz nekem clockwork a telon, ha megcsinálta a particionalast, mivel jelenleg sincs rajta, vagy azt a tpt-s particios cucc felrakja alapból?

(#10225) Adamyno válasza Lotusomega (#10224) üzenetére


Adamyno
tag

Igen, felrakja. Csinálj egy image nevű mappát az SD gyökerébe, és oda tedd bele az img fájlt, az felteszi a a ClockWork 3-as verzióját.

Utána a többi művelet.

Viszont a legelején ne flejts el egy ROM-ot is feltenni az SD kártyára, hogy a végén majd tudd telepíteni.

Mondjuk az IceArmort. A zip fájlt nem kell kibontani, úgy ahogy van felteszed és azt kell majd betallózni, azt fogja feltelepíteni a CW.

De hogy biztosra menjünk, a rom telepítés előtt zongorázd végig a
Wipe data/factory reset
Wipe cache
mounts and storage -> format /system
advanced - > wipe dalvik cache

menüpontokat

A recóban a hang le és a hang fel gombokkal lépkedsz, bal oldali házikó (home) gomb a kiválasztás, jobb oldali a vissza.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10226) zoltan6


zoltan6
őstag

de régen jártam erre,mik most a menő romok? big daddy IV-et raktam fel utóljára.

(#10227) Adamyno válasza zoltan6 (#10226) üzenetére


Adamyno
tag

Ez itt :DD

Illetve most ezt várjuk :DDD

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10228) SutiAdi


SutiAdi
tag

Ice Armor-t használok, és egy érdekes jelenségre lettem figyelmes. Tegyük fel, hogy beállítottam telefonálás közben, hogy a hívás hangereje minimum szinten legyen. Újabb hívásoknál ez így is marad. Ha viszont újraindítom a telefont, az első indított hívásnál maximum hangerőn fog megszólalni a túloldalról a hívott fél. Ez azért zavaró, mert azért a Blade max hangerőn már kicsit torzít. Megnyomtam a hangerő le gombot, és valóban a hangerő minimumra volt állítva, ahogy azt az újraindítás előtt megtettem, a hangszóró mégis maximumon szól tovább. Amint nyomtam egy hangerő fel gombot, vagyis kimozdítottam a hangerőt a jelenlegi minimum értékről, rögtön visszaállt egy halkabb, a csúszka értékének megfelelő állapotra. Ennek esetleg apeelme vagy kelzsoca utána tudna nézni? (Hogy a közös fejlesztésű romjukban ez már ne legyen benne.)
Illetve aki még Ice Armor-t használ, megerősítheté, hogy nem egyedi esetről van szó, és az övüké is ezt csinálja.

(#10229) apeelme válasza SutiAdi (#10228) üzenetére


apeelme
addikt

Bàr én mindig teljes hangerön telefonàlok és nem szoktam a hìvàsok között mindig ùjraindìtani a telót, de ellenöriztem a leìràsod, és tényleg ez a jelenség. Délutàn rànézek tüzetesebben....hàtha.

(#10230) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

telóba kikapcsoltam a tájolást (automatikus képernyő elforgatást), mert zavart. viszont ha szöveget gépelek akkor szívesen használnám a nagyobb billt. a képernyőt elforgatva. lehet ezt manuálisan állítani?

(#10231) Cheesy


Cheesy
őstag

Ugyan rákerestem a kereső funkcióval, de csak azokat a hozzászólásokat találtam amiket még rég :)
Szóval, belefutott-e már valaki v2.3.7-es softon normálisan működő, nem kihangosítós üzemmódban működni hajlandó call recorder appba?
Mióta frissítettem a Big_Daddy_IV-re, azóta egy sem hajlandó normális felvételt készíteni. Előző rommal nem volt gond (kelzsoca_r11_hun 2011.01.29), Call Recorder nevű progi kiválóan működött. Ha nincs rá más megoldás downgrade megvalósítható egyszerűen? Fontos lenne ez a funkció.
Mondhatni szinte ez az egyetlen ami fontos nekem az "okostelefonban". Néha mobilnet és kész. Se GPS, se fényképező, se zenehallgatás, se filmnézés...
Őszintén szólva még mindig nem kedveltem meg a tapogatós telefonokat, ha lenne a fent említett app Blackberryre már váltottam volna rá (gombos fajtára :) ).
Tudtok segíteni? Válaszotokat előre is köszönöm!

www.vakbelmutet.hu

(#10232) ux1 válasza apeelme (#10229) üzenetére


ux1
addikt

Mikor lesz meg az új ROM már nem tudok várni... Türelmetlen vok... :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10233) TRob1 válasza ux1 (#10232) üzenetére


TRob1
veterán

:)) Hát még én. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10234) RtgLaci válasza ux1 (#10232) üzenetére


RtgLaci
tag

Péntek, 13.-án :C

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#10235) TRob1 válasza RtgLaci (#10234) üzenetére


TRob1
veterán

Az nem jó. Nekem ma kell. :DDD (Na nem babonából, csak holnap elutazok pár napra és kellene vmi új Rom :)) )

¤ R'n'R ¤

(#10236) maggi1886076 válasza ux1 (#10232) üzenetére


maggi1886076
addikt

szerdán :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10237) robit1973 válasza Cheesy (#10231) üzenetére


robit1973
aktív tag

A Call Recorder nekem sem működik (2.3.4-en), ez viszont igen: Total Recall

Itt a demo változata, ki tudod próbálni: Total Recall Demo

[ Szerkesztve ]

(#10238) kelzsoca válasza ux1 (#10232) üzenetére


kelzsoca
félisten

Türelem romot terem.

https://vertigostore.eu

(#10239) Cheesy válasza robit1973 (#10237) üzenetére


Cheesy
őstag

Hali!
Mik a beállításaid benne? A-B-C mód pl, de ahogy nézem ez is kihangosítja magát ha felvesz...

www.vakbelmutet.hu

(#10240) robit1973 válasza Cheesy (#10239) üzenetére


robit1973
aktív tag

B mód, nekem nem hangosítja ki magát.

(#10241) vargalex válasza apeelme (#10229) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Egyébként - gondolom nem meglepő módon - a First strike is ugyan így viselkedik.

Alex

(#10242) M0RGI válasza ux1 (#10099) üzenetére


M0RGI
őstag

Halihó!
Én azt a fémes hátteret szeretném elkérni.
Illetve kérdezem, hogy ez milyen launcher és milyen óra/időjárás widget ill. skin?
Köszi szépen!

(#10243) apeelme válasza vargalex (#10241) üzenetére


apeelme
addikt

persze valszeg CM betegség...

(#10244) Psychonaut válasza M0RGI (#10242) üzenetére


Psychonaut
addikt

A launcher ADW EX lesz szerintem, a tobbiben nem tudok segiteni.

(#10245) TRob1


TRob1
veterán

Egy kis off érdekesség a mi kedvenc ZTE-nktől:

A ZTE is elkészítette a Tegra 3-as erőművészét

¤ R'n'R ¤

(#10246) Psychonaut válasza TRob1 (#10245) üzenetére


Psychonaut
addikt

Eleg jonak tunik az infok alapjan...es ha tenyleg bejon a "versenykepes arazas", akkor siman sikertermek valhat belole.

(#10247) #19617792 válasza Psychonaut (#10246) üzenetére


#19617792
törölt tag

hmm, ez tényleg egész jónak tűnik. talán még kéne is, csak egy tabletet én nem tudnék hova mire használni :DDD

(#10248) Adamyno


Adamyno
tag

Jó cucc :)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10249) dragon1993 válasza TRob1 (#10245) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez a ZTE T98?
Kiváncsi leszek mi az a versenyképes ár illetve az mo forgalmazására is.

http://zteportal.eu/zte-t98-az-elso-nvidia-tegra-3-processzorral-szerelt-tablet/

[ Szerkesztve ]

(#10250) #19617792 válasza dragon1993 (#10249) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor legyen T34, T72, mint az orosz tankok :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.