Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#10601) Glatius válasza #04441088 (#10600) üzenetére


Glatius
őstag

Az Android intelligens jószág, akkor is fell tudod tenni az új ROM-ot, ha az SD teljesen üres, csak a ROM zip van rajta. A különbözó alkalmazások mentéseit pedig beszédes nevű könyvtár tartalmazza. Régi rendszer beállítási adatainak átmentése pedig általában ellenjavallott.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10602) ziyan


ziyan
tag

Zsolt_72, Psychonaut: :R

(#10604) #04441088


#04441088
törölt tag

Glatius,Zsolt_72: Köszönöm! :R

(#10605) apeelme


apeelme
addikt

jó reggelt mindenkinek... :DDD

(#10606) t181 válasza apeelme (#10605) üzenetére


t181
senior tag

A most fent lévő Ice Armor II sem a végleges?
Ha nem, mikorra várható végleges verzió?
Mert az a baj, hogy már nem tudom melyik verzió van fent... :D

szerk.: jó reggelt. :D

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#10607) apeelme válasza t181 (#10606) üzenetére


apeelme
addikt

nyugodtan rakd fel ez a végleges verzió, apróbb patch-ek jöhetnek mellé mert sajnos nem lehet mindenkinek megfelelni...

(#10608) Fredy74


Fredy74
tag

Kelzoca - apeelme -koszi a romot most tettem fel es eddig minden tokeletes.

Minden elismeresem a tietek. :R :R :R

(#10609) Kevin2004


Kevin2004
csendes tag

sziasztok. új vagyok itt. egy kérdésem lenne. 3szor cserélték ki a blade-m de most valami uj fogadott. már bekapcsolásnál kiírta, hogy android... illetve van alapból világóra stb. mi lehet ennek az oka? Előre is köszi a választ.

(#10610) qnadam válasza dragon1993 (#10579) üzenetére


qnadam
veterán

tényleg nem ér sokat, desire 15 és 20% között szeret lekapcsolni - gondolom nyúzott az akkuja -, és törölhetem akárhányszor, ez nem változik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10611) Keeperv85 válasza Kevin2004 (#10609) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem emlékszem, hogy a gyári 2.2-ben milyen bootanimáció van, de ezek szerint a tiédben semmi. A világóra viszont úgy rémlik benne van.

(#10612) #19617792 válasza Keeperv85 (#10611) üzenetére


#19617792
törölt tag

én 2.2 esetén a sima villogó Android feliratra emlékszem, 2.1-nél volt egy összerakodó ZTE logóra. Világóra benne van ja.

(#10613) tlac válasza Kevin2004 (#10609) üzenetére


tlac
nagyúr

cserét hogy kaptad? csak készülékkel vagy dobozzal, tartozékkal is?

(#10614) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Feltettem a legfrissebb Ice Armor 2-t. Viber gond nélkül települt.
Köszönöm a munkátok, használhatóbb eszköz vált a telefonomból ezáltal.
Volt egy "fontgyűjteményes" háttérkép az előző verzióban, annak a linkjét kérem tegyétek közkinccsé!

(#10615) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! FEltettem az Ice armor II -t. Eddig jó a ROM , jók az animációk, a gyorsaság. Viszont pár alkalmazás ami eddig simán felment, nem igazán akar. ( FS volt eddig ) Kiírja , h nem települt. Pl. Origo , flightradar pro , stb. Valaki találkozott már ilyennel ?megoldás?

Thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10616) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Frissült az IceArmor téma: link

Javítások/patceknél megtaláljátok a recoveryből felrakható verziót.

(#10614) kurtuzov

kép

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#10617) apeelme válasza kurtuzov (#10614) üzenetére


apeelme
addikt

parancsolj a háttér: [link]

(#10615) Strauss: tegnap éjjel tettük ki a friss rom-ot, tedd meg hogy leszeded újra és felrakod, többek között ezeket a hibákat is kiküszöböltük benne...

[ Szerkesztve ]

(#10618) Strauss válasza apeelme (#10617) üzenetére


Strauss
senior tag

Ok. Thx. Próbálom.-

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10619) PuffySite válasza kelzsoca (#10616) üzenetére


PuffySite
tag

az ice armor 2 alapból így néz ki, vagy ez csak egy választható téma?

csak mert nekem ez nem jön át, túl sötét nekem. :B

(#10620) kelzsoca válasza PuffySite (#10619) üzenetére


kelzsoca
félisten

A romhoz készítettem egy theme chooser témát, a rom úgy van konfigurálva, hogy alapból ezzel a témával fogad, természetesen a témaválasztóból visszaállítható a gyári téma, vagy tetszőleges másik kompatibilis téma telepíthető, amit a Marketen vagy a neten találhatsz :)

https://vertigostore.eu

(#10621) PuffySite válasza kelzsoca (#10620) üzenetére


PuffySite
tag

Értem, Köszi!

Este lehet bepróbálom. :)

(#10622) energy4ever


energy4ever
addikt

Sziasztok...! :)
Lenne egy kis probléma a tellómal!
Nem jelennek meg a widgetek a widgetek között már!
Régebben megjelentek, pl 2-3 napja felraktam a double twist-et, annak ott van az ikonja a widgettek között, de ma felraktam a battery solo widgetett, és nem volt ott a widgetek között, de az apk felvan telepítve...! Nem a battery solo widgetel van a gond, mert más programokat is felraktam aminek van widgette, de nincsen azoknak se ott semmijük se a wigtetek között.
Mit tudok csinálni?
cyanogenmod7-et használok, és nem szeretnék más rom-ot rárakni, de wwidgetteket szeretnék használni! valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#10623) atsosra válasza energy4ever (#10622) üzenetére


atsosra
csendes tag

Szerintem fáznak a widgetek a memóriakártyán, tedd át őket a belsőbe. :)

Inkább olvas.

(#10624) Razor_alpha válasza Glatius (#10601) üzenetére


Razor_alpha
tag

Azt máig nem értem miért nem tették a programok filejait egy másik mappába mint a gyökér, jelenleg is van már vagy 80 könyvtár, képtelenség navigálni rajta, szóval azért annyira mégsem intelligens, ráadásul a .hidden-t se szereti :)

(#10625) SutiAdi


SutiAdi
tag

Azt tapasztaltam az Ice Armor II-vel, hogy az I-gyel ellentétben ez egy bizonyos idő után, ha billzárban van a telefon, és alszik, kikapcsolja a wifi-t. Nem úgy, hogy csak lekapcsolódik a routerről, hanem a wifi modult kapcsolja ki.

[ Szerkesztve ]

(#10626) Adamyno


Adamyno
tag

Úgy látom, este elég sokáig dolgoztatok a rommal, már nem bírtam megvárni, elaludtam.

Most tettem fel (habár én már az előzővel sem észleltem hibát), próbálgatom még, de jó ötlet volt a szürke pipa eltávolítása :D

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10627) apeelme válasza SutiAdi (#10625) üzenetére


apeelme
addikt

ugye a wi-fi alvás irányelve - Soha-ra van állítva?

(#10628) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok!

Teljesen kezdő Blade-es vagyok! Főzött romot szeretnék felrakni, már átolvastam az első hozzászólást(lehet nem elég tüzetesen) és van csomó leírásom, de úgy érzem hülye vagyok hozzá kicsit. Ask Mr Pigfish megmondta, hogy G2-es a telóm, amúgy telenoros a teló.
Root-olni nem tudtam, ROM Manager v4.0.0.7 van fent a telón, Backup Current ROM menüvel nem sikerül mentést csinálni. Nem akarok itt szemetelni, ezért megkérnék egy hozzáértő embert, küldjön nekem PM-et. Mit, hogyan, mivel... Egy rom ajánlás is kellene, hogy mit érdemes használni most, apeelme és kelzsoca most rakott ki egy újat, ha jól hallottam.
Előre is köszönöm a segítséget!

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10629) SutiAdi válasza apeelme (#10627) üzenetére


SutiAdi
tag

Nem, nincs sohára állítva. De az Ice Armor I-nél se volt, ez biztos, mert a bekapcs gombon kívül semmire se reagált a kijelző, tehát aludt. Viszont amikor feloldottam, a wifi modul még működött. Ennél viszont nem.
Na mindegy, beleuntam :) Használom így, ahogy van, és kész. Így is többet foglalkozom ezzel a hülye telefonnal, mint kellene :)

[ Szerkesztve ]

(#10630) Psychonaut válasza tranceplanet (#10628) üzenetére


Psychonaut
addikt

TPT-vel atparticionalsz egy ertelmesebb kiosztasra (pl 136/2/302 vagy 128/2/310), frissited a Recoveryt (mondjuk 4.0.1.5-os CW-re), majd telepited az Ice Armor II ROM-ot. TPT-zesrol mindent megtalalsz a hungariandroid forumon (leirast, hozzavalokat), a CW-t zip-bol frissited, ez csak egy gombnyomas, ROM telepitese meg szintugy.

(#10631) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hát srácok, eddig nem volt még ilyen.
Belefutottam egy olyan hibába, hogy nincs szolgáltatóm..
Ice Armor II.
:(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10632) robit1973 válasza eladogeppc (#10631) üzenetére


robit1973
aktív tag

Lehet, hogy vissza kellene gen2-esíteni?

[ Szerkesztve ]

(#10633) apeelme válasza SutiAdi (#10629) üzenetére


apeelme
addikt

A wifi alvás irányelvnél ha - Amikor a képernyő kikapcsol - van kiválasztva a wifi ~15-20perc után (sosem mértem még) kikapcsol, és csak telefon felébresztése után csatlakozik vissza, ha az irányelv - Soha - akkor a telefon elalvás után is elérhető wifi-n keresztül akármeddig úgy hogy a telefon alszik...és hidd el hogy ez IA1-nél és FS-nél is így volt...tudom.

(#10634) eladogeppc válasza robit1973 (#10632) üzenetére


eladogeppc
veterán

GEn2-es volt .

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10635) Psychonaut válasza eladogeppc (#10631) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gyere fel a pincebol. :D

(#10636) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Nagyon tetszik ez a rom, gyors, stabil, csak az a fránya mms nem akar menni- a szolgáltatás nem elérhető- Csak nálam?

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#10637) robit1973 válasza eladogeppc (#10634) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem te tetted rá a gyári moldáv romot?

(#10638) apeelme válasza Oldbiggy (#10636) üzenetére


apeelme
addikt

Nagyon sajnálom hogy nem tudtam segíteni neked itt és hundroid-on, de tényleg nincs mástól panasz hogy ne menne az MMS küldés-fogadás, egyet még megpróbálhatnál. Annak ellenére hogy aktív a szolgáltatás - mert emlékeim szerint ezt mondta a ügyfélsz. - letiltatod, majd pl. köv. nap újra bekapcsoltatod. Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#10639) eladogeppc válasza robit1973 (#10637) üzenetére


eladogeppc
veterán

Valamikor volt fent moldáv, de felraktam a 2.3.5-öset... de most hogy mondod, ez a moldáv ???

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10640) apeelme válasza eladogeppc (#10639) üzenetére


apeelme
addikt

te most tőle kérdezed hogy Te mit raktál fel? ajjajjj... :N

(#10641) eladogeppc válasza apeelme (#10640) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem, mivel nem foglalkoztam vele egy ideje, és kavarodok a Neo-m miatt, ezért már nem volt fogalmam, de eszembe jutott, hogy a stock rom-ot raktam fel. 2.3.5 moldavan.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10642) robit1973 válasza eladogeppc (#10639) üzenetére


robit1973
aktív tag

Én úgy emlékszem, hogy azt tetted fel ( a moldáv az 2.3.5-ös ), és azzal gen3-asítottad is egyben, azért nincs most szolgáltatód.

(#10643) M0RGI válasza M0RGI (#10522) üzenetére


M0RGI
őstag

Erre valaki?

(#10644) eladogeppc válasza robit1973 (#10642) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor mi a megoldás ??
Most visszarakom a telenoros állapotot. Onnan indulok újra.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10645) apeelme válasza eladogeppc (#10644) üzenetére


apeelme
addikt

1. gen2-esíts
2. custom recovery
3. gen2 rom telepít

(#10646) jegenye77


jegenye77
addikt

Egy kis segítség kellene.
Az új rom-ot tenném fel.
Odáig jutottam,hogy formáztam amit kell és telepíteném az ICE ARMOR-t,de elfelejtettem rámásolni az SD karira.
Rádugom a gépre de így nem tudom rámásolni.
Mit lehet vagy kell ilyenkor csinálni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10647) SutiAdi válasza apeelme (#10633) üzenetére


SutiAdi
tag

Igen, ahogy leírtad, így ke/llene működnie. De nekem nem tud visszacsatlakozni, mert ahogy mondtam, kikapcsolja, leállítja. Nem tudok jobban fogalmazni. Szóval az energiawidgetben sem aktív.
Amennyire emlékszem a gyárinál is úgy volt, hogy ha elment aludni a telefon, akkor a wifi kapcsolatot bontotta, és feléledés után pedig rövid időn belül visszacsatlakozott, mivel maga a wifi vevő bekapcsolt állapotban volt.

[ Szerkesztve ]

(#10648) robit1973 válasza eladogeppc (#10644) üzenetére


robit1973
aktív tag

Ment PÜ!

(#10649) kelzsoca válasza jegenye77 (#10646) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondolom van fent clockworkmod recovery nem?

mount and storage menüpont alatt fel kell mountolni az SD-t a PC felé.

(#10647) SutiAdi

WiFi alvás irányelve: soha

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#10650) apeelme válasza jegenye77 (#10646) üzenetére


apeelme
addikt

válaszd a mounts and storage menüpontot recoban, majd mount USB storage-ot

(3.0.1.4-es CW verziónál nem fog működni!)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.