Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83151) Mainbasement válasza kabelmania27 (#83086) üzenetére


Mainbasement
csendes tag

Szia.

Amikor működik az internet sebesség jó. Milyen értéket nézzek még meg?

(#83152) bzolika10 válasza DJ. Ru$y (#83146) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Nem most 20-as netem van, de mivel mostanában járt le a hűség keresett meg az ügyintéző.

(#83153) DJ. Ru$y válasza bzolika10 (#83152) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De 50-es bondingot kötöttél, amire még felajánlotta a gyorsítót? Vagy a 20-asra kötötted meg a gyorsítót? Nem mindegy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83154) bzolika10 válasza DJ. Ru$y (#83153) üzenetére


bzolika10
aktív tag

50 esre kötöttem gyorsítót.

(#83155) #36313600 válasza bzolika10 (#83142) üzenetére


#36313600
törölt tag

Szia!
Itt olvashatsz a gyorsító opcióról bővebben: [link]
Ez egy kicsit régebbi cikk, mivel most már 30 és 50-es nethez is lehet kérni, de a modem ugyanaz. Az új Flip szolgáltatás esetén is így oldják meg a gyorsítást.

[ Szerkesztve ]

(#83156) Bozek válasza yetmanus (#83139) üzenetére


Bozek
nagyúr

A földfelszíni analógot és a Telekom-os analógot azért nem kellene keverni.

(#83157) bzolika10 válasza #36313600 (#83155) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Köszi :)

(#83158) btz válasza bzolika10 (#83154) üzenetére


btz
addikt

Akkor az nem bindingos 50-es lesz gyorsítóval, vagy bondingos 50-es bondingal.
De miért akarod visszamondani az 50-est, ha nem tudak rá gyorsítót tenni? Sz 50-es magában is gyorsulás a 20-hoz képest, ezekszerint nem is cél a sávszélesség?

ⓑⓣⓩ

(#83159) bzolika10 válasza btz (#83158) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Hát igen csak itt van az oszlopokon egy másik szolgáltató 500mbittel (igaz 1000 forinttal drágábban) ami mégnagyobb gyorsulás a 20(11)-hez.

[ Szerkesztve ]

(#83160) yetmanus válasza Bozek (#83156) üzenetére


yetmanus
tag

Igazad van, bocsáss meg :) na, az analóg földfelszini lekapcsolással együtt a telekom elkezdte lekapcsolni a saját aktv szolgáltatását, és mindenkit átállítani kódolatlan digitális ktv-re. A kettő nem egy és ugyanaz, persze! :) (Telekom.hu-n keresések menüpont, digitális leszek). Előkaparom anyám számlaértesitőjét róla, aztán bemásolom

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#83161) Soriano válasza qnadam (#83150) üzenetére


Soriano
tag

Szia!

Az elhunyt ügyfeleket szokták így jelölni.

(#83162) btz válasza bzolika10 (#83159) üzenetére


btz
addikt

Akkor pedig eleve felesleges foglalkozni 50megabittel+gyorsítóval, ha van modernebb elérés.

ⓑⓣⓩ

(#83163) jani4454 válasza Heimdallr75 (#83089) üzenetére


jani4454
tag

NEM!!!

(#83164) viktorhu válasza yetmanus (#83160) üzenetére


viktorhu
veterán

A kettőnek annyi köze van egymáshoz, hogy az oka hasonló volt: kellett a frekvencia másra.

(#83165) bkiky01


bkiky01
senior tag

Gigabites nethez kaptam HG8245H ont-t. Azt hittem ki sem kell bontanom a hozzá kapott dlink routert. (egyenlőre nincs 5g-s eszköz.) Viszont egy sima dlna stream-mel sem sem bír el a huawei a belső hálózaton vezetéken..Mintha gyenge lenne a procija, vagy rossz a memóriakezelése, állandóan csak bufferel 5médiából 4-nél.. (Akkor gigabitet net felől hogy bírja..)
Lényeg:
Ezek szerint használnom kell mindenképpen a dlink-routert. Mit kell beállítanom, hogy róla menjen a pppoe?
Nem akarok alhálózatot, ilyenkor iptv-t is a dlinkbe kell dugnom jól tudom?
Köszi a válaszokat, ha valaki talált huawei bufferelésre más megoldást ne tartsa magában.. :)

(#83166) otps válasza DJ. Ru$y (#82997) üzenetére


otps
aktív tag

Innen indult.

@DJ. Ru$y etikátlannak tartja, ha a túlbonyolított magyar telefonos menürendszerben (Egyetértünk abban, hogy a magyar telefonos menürendszerek sokkal bonyolultabbak, mint lehetnének? Sokkal bonyolultabbak, mint mondjuk Nyugat-Európában? Eleve agyrém hogy PDF-térkép kell hozzá. Nyugat-Európában nem kell, mert tényleg maximum két kattintás és már elő emberrel beszélsz; legalábbis ez az alapvető tapasztalatom.) a felhasználó, vagy a felhasználó nagymamája a lehető leggyorsabban, vagy legegyszerűbben szeretne élő emberrel beszélni.

Eleve nem tartom egy jó iránynak azt a tanácsot, hogy ha a nagymama egyedül nem birkózik meg a menürendszerrel, valaki a családból segítsen neki. Szerintem az a helyes irány, hogy ne infantilizáljuk a nagymamát, Nyugat-Európában megbirkózna egy hasonló menürendszerrel, a cég feladata lenne olyan menürendszert kifejleszteni a magyar felhasználóknak, ami nem emel megugorhatatlan akadályt az idősek elé.

@DJ. Ru$y azt sugallja, ezzel kvázi kihasználnám a Telekom ügyfélszolgálatost és az ő munkaidejét; én nem így látom. A Telekom dolgozó feladata, hogy ha hatékonytalanságokat talál a rendszerben, javaslatokat tegyen a főnökének, hogyan lehetne mindezt jobban, gördülékenyebben csinálni. Hiszen ő az, aki a rendszer legfőbb használója, a legtöbb tapasztalat nála csapódik le. Legalábbis egy normális cégnél egy normális országban így lenne, nem igaz? Oh, wait...

Fontos kérdésnek tartom, beszéljünk róla!

(#83167) Bozek válasza otps (#83166) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a nagymama nem birkózik meg egyedül a menürendszerrel, akkor a felmerülő problémát se fogja tudni érthetően elmagyarázni az ügyfélszolgálatosnak, innentől fogva ahhoz kell segítséget nyújtania valakinek a családból.

Milyen ügyfélszolgálatokkal beszéltél Nyugat-Európában, hogy annyi tapasztalatod van?

(#83168) otps válasza Bozek (#83167) üzenetére


otps
aktív tag

Ha a nagymama nem birkózik meg egyedül a menürendszerrel, akkor a felmerülő problémát se fogja tudni érthetően elmagyarázni az ügyfélszolgálatosnak, innentől fogva ahhoz kell segítséget nyújtania valakinek a családból.

De, a menürendszer után már meg tudta oldani; a saját fülemmel hallottam.

Milyen ügyfélszolgálatokkal beszéltél Nyugat-Európában, hogy annyi tapasztalatod van?

Igaz, nem telekom: főleg pénzügyi szolgáltatók. Magyarországon mindenesetre mindegyik egyformán túl van bonyolítva.;)

(#83169) Okean válasza otps (#83168) üzenetére


Okean
tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy a nyugati multik itthoni leányvállalatai az egységes brand és termékstruktúra mellett pont a telefonos ügyfélszolgálatok terén kezdtek volna tökéletesen felesleges kísérletezgetésbe.

[ Szerkesztve ]

(#83170) C0d3r válasza otps (#83166) üzenetére


C0d3r
addikt

"A Telekom dolgozó feladata, hogy ha hatékonytalanságokat talál a rendszerben, javaslatokat tegyen a főnökének, hogyan lehetne mindezt jobban, gördülékenyebben csinálni. Hiszen ő az, aki a rendszer legfőbb használója, a legtöbb tapasztalat nála csapódik le."

A Telekom dolgozó (ugye itt most közvetlenül az ügyfélszolgálatosról beszélünk) feladata, hogy megválaszolja az ügyfelek kérdését, megoldja a problémáit. Azáltal csökken a hatékonysága, ha azzal tölti az idejét, hogy a lusta ügyfeleket kapcsolgatja a megfelelő helyekre.
Akinek problémát jelent, hogy a célszemélyhez menjen a nyűgjével mert lusta utánajárni dolgoknak, pláne úgy, hogy a Telekom menürendszere egy faék bonyolultságával vetekszik (és még PDF-es útmutatót is csatolnak hozzá), az inkább navigáljon a 1414 üfsz 3.4-es pontjára...

Eddig is off volt, de méginkább: Szörnyű látni, hogy ilyen szinten leegyszerűsödünk. Gombnyomásra akarunk mindent, gondolkodni lusták de lassan már inkább képtelenek vagyunk. Ha valami nincs elénk téve, verjük a tamtamot. Napjainkban minden okos, a telefon, a tévé, a hajszárító és a botmixer. Csak közben mi válunk síkhülyévé... Ha már ilyen alapvető feladatok problémát okoznak, ott a baj nem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#83171) otps válasza Okean (#83169) üzenetére


otps
aktív tag

Igazából nagyon sok szempontból Magyarország a kísérleti piac a multik számára a szűkebb régióban. True story! Egy kiváló marketingszakember mesélte.

Jó példa, hogy a Telekom saját mobilfizetési megoldást is fejlesztett a magyar piacra, emlékszik még arra valaki?

Aztán az ilyen nagy cégek, mint Telekom otthon más üzleti etika szerint is működnek itt, mint otthon. Magyarországon simán megy, hogy egy ágyban a kormánnyal, beleférnek az egyre nagyobb, rekord méretű bírságok. A multik alkalmazkodnak a helyi piaci sajátosságokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#83172) viktorhu válasza Okean (#83169) üzenetére


viktorhu
veterán

A nyugati ügyfeleket is innen szolgálják ki :)

(#83173) otps válasza C0d3r (#83170) üzenetére


otps
aktív tag

Vegyük észre, hogy amiket te említesz, csak a magyar országhatárokon belül van így. (Jó, még esetleg egy két szerencsétlenebb sorsú országban lehet.)

Minden felvetett kérdésedet megválaszoltam korábban.

És igen, egy jól működű cégstruktúrában igenis feladata a legutolsó ügyfélszolgálatosnak, hogy javaslatokat tegyen, hogyan tudná ő a saját munkáját hatékonyabban végezni. Egy jól működű cégstruktúrában.

A magyar körülmények között lehet, hogy ez csak egy ilyen túlbonyolított menürendszerrel képzelhető el amihez külön PDF kell, míg egy két országgal nyugatabbra máshogy is. Varázslat?

[ Szerkesztve ]

(#83174) otps válasza viktorhu (#83172) üzenetére


otps
aktív tag

Az lehet, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a magyar ügyfelekre szabott, bonyolult PDF-es menürendszer szerint. ;)

(#83175) ANDROID??? válasza C0d3r (#83170) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az odáig rendben, hogy tudjuk már kiválasztani a megfelelő menüpontot, de ne kelljen már mindenhol végighallgatni hogy csalók meg rögzítjük stb, és azonosítsuk magunkat. Amikor végre sikerül emberrel beszélni ott megkérdezi, hogy mit szeretnék és ha azt mondod kivlasztottad, hogy pl. Sat tv utána még be is akar azonosítani, mert nem látja, hogy az megtörtént. Akkor kinek van kedve ezt minden alkalommal végigjátszani?
Röviden, vannak a rendszernek lób@szó hibái. :W

(#83176) Bozek válasza otps (#83171) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Jó példa, hogy a Telekom saját mobilfizetési megoldást is fejlesztett a magyar piacra, emlékszik még arra valaki?"

Mire gondolsz? Mert ha a MobilTárca-ra, akkor ugyanazt a megoldást használta, mint a Vodafone. Amikor az megszűnt, akkor volt róla szó, hogy tervez valamit, de abból még tudtommal nincs semmi.

(#83177) otps válasza Bozek (#83176) üzenetére


otps
aktív tag

Igen, erre gondoltam. A vak is láthatta, hogy ez egy teljesen felesleges/haszontalan fejlesztés a felhasználó szempontjából (a telkók ilyenekkel próbáltak relevánsak maradni annak idején, még mielőtt tényleg csak egy buta cső "dumb pipe" lesz belőlük), max. arra volt jó, hogy A Telekom meg a Voda kikísérletezzen magának valamit a magyar piacon, ami amúgy nem működik. Az Android Pay és Apple Pay árnyékában.

(#83178) bzolika10 válasza btz (#83162) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Igen csak van egy t-online os e-mail cím amitől nagyon nem kéne megválni

(#83179) makoss válasza a8l (#83068) üzenetére


makoss
veterán

Szia!

És melyik az a település ahová azt a szórólapot bedobták? :R
Érdekelne melyik vidéki településen van akkora net!!! :Y

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83180) Gubek-Einste válasza bkiky01 (#83165) üzenetére

Összefoglalóban benne van a beállítás:
"Optikai internetkapcsolat esetén az ONT-ban van bridge mód? Saját routert szeretnék használni. Melyek az ajánlott beállítások?
Csak kösd a saját routered WAN portját az ONT LAN1 portjára, és máris fel tud jelentkezni a saját eszközöd. Tamas92 által leírtak alapján könnyen elvégezhető a beállítás. Az említett lépések után az ONT-ból töröljétek a felhasználót és jelszót, különben előfordulhat, hogy nem fog a saját routered feljelentkezni."

Az IPTV box-ok továbbra is az ONT-ből menjenek ha lehetséges.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#83181) Bozek válasza otps (#83177) üzenetére


Bozek
nagyúr

"max. arra volt jó, hogy A Telekom meg a Voda kikísérletezzen magának valamit a magyar piacon, ami amúgy nem működik"

Nem, az OTP megoldása volt, csak a Telekom-mal és a Vodafone-nal karöltve. És az is tévedés, hogy nem működik, sokáig megelégedéssel használtam Vodafone-osként. Volt, hogy az InterSpar-ban még meg is kérdezte a mögöttem lévő, hogy ezt meg hogyan csináltam, tetszett neki, hogy csak simán telefonnal fizetek.
Aztán az OTP közleménye szerint a szolgáltató felmondta (hogy melyik, az max. kikövetkeztethető) ezt a megoldást, így megszűnt. Hozzáteszem, hogy azóta kijött az OTP a sajátjával, ami szintén tökéletesen működik, rendszeresen használom. Ez már hasonlít valamilyen szinten az Android Pay-re.

(#83182) DJ. Ru$y válasza otps (#83166) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beszélgess róla nyugodtan, viszont a témát én lezártam a PDF-et az összefoglalóba kabelmania betette, engem pedig innentől kezdve hagyj ki ebből, ha megkérhetlek. Köszönöm.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83183) DJ. Ru$y válasza Gubek-Einste (#83180) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyival egészíteném ki, hogy, ha van IPTV, akkor a DHCP ne legyen letiltva, mert nem fognak kapni IP-t a STB-ok így nem lesz adás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83184) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

A hoppá díjcsomag (sima, nem a plusz) díjszabását hol találom? Bármire kerestem, nem létező oldalra visz,ha ráklikkelek.

(#83185) DJ. Ru$y válasza icecave (#83184) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt van egy táblázat az oldal ''alján'' ''Havi díj és egyéb díjak'' ennél részletesebbet szeretnél?

Illetve itt egy ÁSZF melléklet 12. oldal közepétől, 13. oldalon keresztül a 14. oldal elejéig.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83186) icecave válasza DJ. Ru$y (#83185) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem ez a link a főoldalt dobja be. Az érdekel, hogy 5000 perc lebeszélhetőség van benne emlékeim szerint vezetékes telekom irányba,de régen ebbe beletartozott a 30-as mobil hívása is valahány perc erejéig, most viszont nem tudom, hogy hogy módosult az idők folyamán.

(#83187) otps válasza Bozek (#83181) üzenetére


otps
aktív tag

Egy szóval sem mondtam, hogy technikailag nem volt működőképes a cucc, csak fantáziát nem láttam a kifejlesztésében hungarikumként, speciális SIM-kártyával és csak a szolgáltató által jóvá hagyott készülékeken való működéssel. Amikor ott az Android Pay, amihez nem kell (extra) SIM és tetszőleges telefonnal megy, ami nem akad fell az Android SafetyNeten.

A finteches kolléga mondta, hogy az OTP/Gránit/MKB Pay technikailag egy az egyben megegyezik az Android Pay-jel, csak más a branding. Mondjuk ez józan paraszti ésszel is kikövetkeztethető. ;)

@DJ. Ru$y: Thnkx!

(#83188) DJ. Ru$y válasza icecave (#83186) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem a főoldal jön be rá pedig, hanem a Hoppá oldala. Az előző hozzászólásomat kiegészítettem ÁSZF résszel, ott is minden le van írva.

(Ha kell a hoppá oldalt is le tudom menteni képként és feldobni valamilyen tárhelyre neked.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83189) yetmanus válasza icecave (#83186) üzenetére


yetmanus
tag

5000 perc minden vezetékes irányba és a T-mobil irányba is, tehát vagy 1000perc T-mobile és 4000 perc vezetékes, vagy fordítva :D mindegy, ez a hoppá, a pluszban meg ugye ugyanezzel a szisztémával az össze más mobil is. Nekem alap telóm van, mert csak a kedvezmény miatt kértem egy vezetékes számot

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#83190) icecave válasza DJ. Ru$y (#83188) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, más böngészővel jó, csak a chrome dobta be a főoldalt a linkedre kattintva. A lényeg így számomra kiderült, az 5000 perc telekom vezetékes, valamint telekom mobilszám hívására is elhasználható.

yetmanus: Köszönöm neked is.

[ Szerkesztve ]

(#83191) Gubek-Einste válasza icecave (#83190) üzenetére

Nálam Chrome esetén rendesen bejön az oldal.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#83192) Bozek válasza Gubek-Einste (#83191) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Chrome-nak vannak néha érdekes dolgai, ilyenkor törölni kell a szemetet belőle. Van olyan oldal, ami nálam se jön be otthon Chrome alatt (bár ott valami átirányítási kört ír), a melóhelyen meg simán működik.

(#83193) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Az lehetséges hogy az IPTV csak 3-db TV-t tud kiszolgálni?Kb. 5-db TV lesz a házban és arra lennék kiváncsi hogy a fenmaradó 2db TV-vel mi lesz?Ti hogy oldjátok meg hogy mindegyiken legyen adás mert feltételezem hogy nem csak nekem kevés a 3 TV?

(#83194) kabelmania27 válasza Misi1980 (#83193) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Igen, egy előfizetéshez max három box kérhető, koaxos bekötés esetén a többi tévén nézd a kódolatlan dvb-c adásokat.

(#83195) dptrsk válasza Misi1980 (#83193) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nálunk:
2 IPTVbox van, pont most gondolkodunk, hogy 1et visszaadjunk, mert felesleges, ami érdekel, van a neten(RTLmost, TV2online, Netflix esetleg TVGO). A nappaliban megmaradna, mivel ott azért jól jön.
rokoni körben:
1-DSLen van, 3 TV kellene, de csak 2-t lehet, a 3. egy tablet TVGOval a konyhában, elvétve használják(igazából, ha lehetne se biztos, hogy mostmár kérne +boxot, mert nem érne neki annyit, leszokott a konyhai TVzésről).
2-másik, nagyobb háztartás 5 szoba, 1 IPTV box van, és egy másik helységbe megy digitális kábelTV, amíg elérhető. A többiek a nappaliban TVznek, vagy, ha úgy adódik NetFlix, TVGO...
3-pár éve csak az ingyenes mindigTV-t nézik, azt is elvétve

Én azt veszem észre, hogy egyre inkább az 1-2 eszköz fele haladunk, felesleges mindenhova, elalvási zajnak bőven jó a TVGO/mindigTV.

Arra esetleg van lehetőséged, hogy
- ha friss bekötés megkéred, hogy húzzanak ki minden helységbe netkábelt az IPTVnek, s a 3 boxból 1-2 mozgó box, ahol épp szükség van rá.
- 2 előfizetést kötsz, amire esetleg mehet az 5 IPTV box.
- ha kábelTV terület, akkor bekötöd a kábelTVt, amíg van, igaz korlátozott csatorna kínálat, de legalább van valami
- barátkozol a mindigTVvel néhány szobába
- megpróbálod optimalizálni a TVnézés helyszíneit.

[ Szerkesztve ]

(#83196) DJ. Ru$y válasza Misi1980 (#83193) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kötsz egy második TV szerződést amire kérhetsz még 3 STB-ot, ha jól alkudsz szerintem megkaphatod ugyanolyan árban, mint a hármas csomagárban (ha ezt rendszerszinten meg tudják oldani).

Ha a T koax hálózaton szolgáltat, akkor DKTV azzal a ''pár'' csatornával, amit kódolatlanul adnak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83197) gebro


gebro
aktív tag

Sziasztok!

Úgy kb. egy hónapja kaptunk egy ZTE Speedport Entry 2i-t, mert az elődje elhalálozott.
Most úgy látom, hogy a LAN1 portja megadta magát, mert bármit kötök rá nincs sem internet, sem iptv. A többi porton viszont megy rendben minden.

Ha jól gondolom akkor készülékcsere lesz, vagy esetleg tudok még vele valamit kezdeni hiba bejelentés előtt?

(#83198) DJ. Ru$y válasza gebro (#83197) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem sok mindent nem tudsz azon kívül, hogy bejelented hibára, ha tesztelted és csak arról a portról nincs net.

Esetleg a PPPoE Passthrough nincs bekapcsolva a WAN alatt? Bár szerintem attól még LAN1-en is kellene legyen net.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83199) aclandiae válasza bb.bocs (#83147) üzenetére


aclandiae
senior tag

A rendszergazdai jogú felhasználó fiókban a MaW-nál hozzáadtam a "Az internethez csatlakozó alkalmazás kizárása" résznél a nw, QP4W és a QP4W-CheckBrowser-t. Utána kijelentkeztem, majd vissza és működik. Átlépve a többi fiókban nem tapasztaltam hibát, lehet nézni az adást.

(#83200) Jackx


Jackx
tag

Mennyi költséggel járna, ha 1 éves hűségidejű hoppá + telefont lemondanék 7.-8. hónapnál (tehát még 3-4 hónap van vissza mire lejárna) !?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.