Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83301) berbatov2 válasza DJ. Ru$y (#83300) üzenetére


berbatov2
senior tag

Kar, koszonom!

(#83302) RudY válasza berbatov2 (#83301) üzenetére


RudY
addikt

Ismét jönnek-mennek a kamu, fizetésre emlékeztető e-mail-ek.
Nem értem, a domain alapján simán megtalálható a próbálkozó:
http://tmgkisber.hu/inc/fiok/ugyfelszolgalat/attekintes/?

Azaz, a Táncsics Mihály Gimiben parkoltatja az adatlopó oldalt:
http://tmgkisber.hu/tmg.php]http://tmgkisber.hu/tmg.php

Gondolom más is kapott vagy kap majd, de nem lehet elégszer elmondani.
Az ilyen feladó telekom noreply@login.hu eleve kamu, plusz a nyelvezete is.

"A számlát nem fizették még.
Folyószámla : 101463129
Számla sorszáma : 5371014631290029
Fizetési határidő : 06/06/2017
Státusz : Befizetésre vár
Kérjük, hogy most vége előtt a megadott időszakban annak érdekében, hogy az előfizetés mindig velünk
Most, a megtakarítás a kártya számát és a számla rendezésére biztonságosan.
"

A jelek szerint kisbéri akcentus és tájszólás, amit ilyen értesítőben nem igazán alkalmaznak :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

(#83303) gF válasza RudY (#83302) üzenetére


gF
senior tag

A kamu telekomos oldal után egy kamu otp-s fizető felületre irányít át..

(#83304) Kékes525


Kékes525
félisten

Rákerestem a stáblistáról Robert De Nirora és a keresőben azt írta ki, hogy "hello". :U Brávo! :D Ez már az új firmware.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#83305) btz válasza RudY (#83302) üzenetére


btz
addikt

Az komoly.

ⓑⓣⓩ

(#83307) odrif válasza RudY (#83302) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ezzel nem tud valamit kezdeni közösen a szolgáltató és a rendőrség?
Nem büntetőjogi kategória az ilyesmi?

20 éve a Prohardveren

(#83308) RudY válasza odrif (#83307) üzenetére


RudY
addikt

Elküldtem a Telekomnak és az OTP részére is, a többi az ő dolguk. Nem igazán szoktak elsiklani az ilyenek fölött, úgyhogy biztos tesznek lépéseket.

(#83309) makoss válasza btz (#83297) üzenetére


makoss
veterán

"A fejlesztés megy már vagy 20 éve, csak kinlódik a Telekom, de eddig semmilyen érdemi előrelépés nincsen"....idéztem a polgármester szavaiból, most beszéltem vele, amúgy meg jó ismerősöm.
De nem értem amúgy miért én fogjam vissza magam, körbe kellene már végre járni a Telekom háza táján, hogy ki mennyire ért a munkájához, és a szerint ültessenek oda valakit, hozzáértőt az ügyfélszolgálati telefonhoz!
Úgy hirtelen elképzeltem, hogy hány ember keresett már meg a szerelő, hogy oké, tudják adni az 50 megás netet csak éppen egy "apró" bibi van, nincs kiépítve a megfelelő hálózat!
Húú!
Akkor hogy is van ez?
Már csak azért jó ha ezt kitárgyaljuk, hogy ne menjen már mindenki felhívni a Telekomot, mert csak pofáraesés lesz!
Akkor ha valaki tudni szeretné, hogy egyáltalán mi a lehetőség azon a településen ahol lakik, akkor ki tud válaszolni?

(#83298) gombilaci1: Háát igen, ezt próbálom már itt szajkózni egy jó ideje, de csak lenézik a fórumozót, meg jót röhögnek rajta, igen ám, de ebbe a hibába ugyan már hányan estek bele? Hányan szorítottak időt, hogy itthon legyen és lesse mikor jön a szerelő?

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83310) #22718208


#22718208
törölt tag

Ez volt már?

Ezúton értesítjük, hogy 2017. szeptember 1-jei hatállyal módosítjuk az egyéni előfizetők részére nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános szerződési
feltételeinket (Lakossági ÁSZF), az egyedi előfizetői szerződésre is kiterjedő hatállyal, a következők szerint:

Érintett szolgáltatás:
Vezetékes internet

Módosítás lényegének rövid leírása: A Netmánia S, M, L, XL csomag mellett igénybe vehető Gyorsító opció értékesítése lezárásra kerül, ezekkel a feltételekkel új előfizetői szerződés 2017. szeptember 1-jét követően nem köthető. A módosítással érintett dokumentumok, fejezetek és pontok: 5/c vezetékes internet – értékesíthető - melléklet 9. pont

[ Szerkesztve ]

(#83311) DJ. Ru$y válasza #22718208 (#83310) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen. Itt, aztán meglepődtem és jött is a válasz, hogy miért.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83312) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Jelenleg Sat TV-t használunk, viszont ha jól látom már nem elérhető ez a szolgáltatás. Így bármiféle változtatást szeretnék a TV csomagokban, mindenképp cserélnem kellene IPTV-re.
50Mb/s az elérhető legnagyobb internetcsomag nálunk. Az lenne a kérdésem, hogy mennyit fog elvenni a sávszélből két db TV készülékkel. Illetve mennyire fogja ez befolyásolni a ping-et. Mert gyakran játszom multiplayer játékokkal és nem szeretném ha ezt befolyásolná.
Hozzá teszem hogy a jelenlegi internetkapcsolattal maximálisan elégedett vagyok, szóval ha a fel/le töltés változna, mert biztos hogy változna az nem zavarna, de a ping az igen.

(#83313) DJ. Ru$y válasza Telda (#83312) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elérhető a SAT... Csak az Interaktív része szűnt meg. Parancsolj.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83314) Telda válasza DJ. Ru$y (#83313) üzenetére


Telda
addikt

Ha rámegyek a "Részletek és rendelés" opcióra, visszadob a főoldalra.
Mellesleg az általad linkelt is a főoldalra visz vissza.

De tegyük fel váltani szeretnék, akkor mennyiben befolyásolná az internet kapcsolatot?

[ Szerkesztve ]

(#83315) DJ. Ru$y válasza Telda (#83314) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Chrome? Állítólag abban vannak ilyen problémák. [link]

A ping elvileg nem változik, csak az IPTV-től, 10 Mb/s körül venne le egy HD és egy SD stream. (DSL-en 1 HD + 2 SD adható ki)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83316) Telda válasza DJ. Ru$y (#83315) üzenetére


Telda
addikt

Firefox :).
Köszönöm, így érthető volt :R .

(#83317) a8l válasza Telda (#83312) üzenetére


a8l
aktív tag

Én nem váltanék semmiképp IPTV-re, 15Mbit is lehet a HD adás Box-onként.
Még a gigás netet se fogom megfertőzni IPTV-vel. Próbáltam, nekem nem tetszik.

(#83318) prisz válasza Telda (#83314) üzenetére


prisz
aktív tag

"Mellesleg az általad linkelt is a főoldalra visz vissza."
Akkor nálad lehet a probléma. Itt Firefox 54.0.1-el a linkre kattintva ez jön be:

(#83319) Kbali válasza #22718208 (#83298) üzenetére


Kbali
nagyúr

Cáfolnálak annyiban, hogy telefonos ügyfélszolgálat csak annyit tud mondani, amit a saját rendszerében cím alapján lát, hogy mi köthető. Mikor én érdeklődtem, akkor korrekten elmondták, hogy felveszik a rendelést és létesítéskor fog a helyszínen eldőlni, hogy pontosan milyen paraméterű szolgáltatást tudnak csinálni (ha egyáltalán lehet - nálam nem lehetett) -> ezért mondhat mást a helyszíni szerelő, akinek viszont halvány segédfogalma sincs az ügyfélszolgálatosok lehetőségeiről/munkájáról.

(#83320) btz válasza Kbali (#83319) üzenetére


btz
addikt

Egyet értek. Ez így szokott zajlani. Az ügyfélszolgálatnak rendelketésére ál egy számítógép által generált adatbázis amivel dolgoznak. Azt tudják csak mondani, amit ott látnak. Semmi köze ehhez az ügyfélszolgálatos tudásszintjéhez.

ⓑⓣⓩ

(#83321) fabusandor


fabusandor
újonc

Sziasztok. Elég zavaros helyzetbe kerültem. Lejárt volna a Sat TV, net, telefon hűségünk, ezért úgy döntöttünk, hogy IPTV-re váltunk (2 beltérivel), Netmánia S-ről Netmánia M-re és a telefont vissza a legalapabb csomagba. Először azt mondták, hogy itt nem lehet nagyobb netet kötni, aztán mégis. Körülbelül 3-4 hete bekötötték az IPTV-t, jól is működött, azonban tegnap pár másodperceként megakadt és pixelesedett a kép. Tettem hibabejelentést, az STB-kre küldtek frissítést, ma jött a szerelő, újraindította az elosztót és az STB-ket. A mérései alapján itt maximum 14 megát tud a net, hiába 20-ra van előfizetve (a szomszédnál elvégzett méréseit láttam a telefonjában). Szerinte összeakadtak az IP címek, ezért akad az IPTV. A megoldás szerinte az lenne, hogy vissza a netet 10 megára, és ha szükséges a nagyobb sebesség, akkor kérjük a gyorsító opciót ( [link] ) . Szerintetek ez megoldaná a problémát? Sajnálom, hogy kicsit hosszúra sikeredett, de remélem érthető!

Válaszotokat előre is köszönöm :R :R :R

(#83322) btz válasza makoss (#83309) üzenetére


btz
addikt

"A fejlesztés megy már vagy 20 éve, csak kinlódik a Telekom, de eddig semmilyen érdemi előrelépés nincsen"

Nem tudom milyen fejlesztéseket vár 20 éve a polgármestered. Amik most zajlanak, azok nem piaci alapú fejlesztések, hanem az EU és a kormány által támogatottak és hosszú előkészítési szakasz után most kezdődtek csak el a kivitelezések. Ezeket biztos nem várhatta. Ezen kívül vannak még piaci alapú fejlesztések. Piaci fejlesztés ott van, ahol piaci alapon megéri. Ezért végképp nem egy polgármester igényei szerint alakítják.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#83323) Sordoran válasza fabusandor (#83321) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha visszateszik a netet 10 mbit-re, az nem segít TV-n semmit. Ha csak nem azt is vissza rakják Sat TV-re. Feltételezem DSL neted van, annak a sávszélességéből fog elvinni az IPTV, szóval a több jobb, de a 20 elég sovány, főleg ha csak 14 jön.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#83324) DJ. Ru$y válasza fabusandor (#83321) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha engedik, akkor én visszaállnék SAT TV-re és, ha kell akkor a netre megrendelheted a gyorsító opciót. Mármint, ha ez a fajta felállás játszik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83325) HoTaZo válasza fabusandor (#83321) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nekem hetente, kéthetente szokott akadni, pixelesedni (jóformán mindent felvételről nézek vissza). Cseréltek már párszor stb-t, meg hgw-t is egyszer.
Aztán egyszer annyit csináltam, hogy áramtalanítottam a hgw-t és akkor jó lett 1-2 hétig. Így ezt tudom javasolni.
Vagy lehet állandóan cseréltetni. Sajnos sehol nem kaptam rá magyarázatot.
Az első hgw -stb szett birta 6-7 éven keresztül, az újak nem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83326) Sniper888


Sniper888
csendes tag

Helló

tud valaki segíteni?
adott egy 120/10 es koax net sagecom modemmel, bridge módban, utána egy 1043 nd openwrt vel, az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet beállítani, az ipv6-ot? mert a telefonos ügyfélszolgálaton a hölgy azt mondta hogy ha tudja az eszköz akkor lesz ipv6, valakinek valami infó erről? ez e rész nem pppoe, csak dhcp-n kap ip-t, de a dhcpv6 nem kap ip-t a modem felől.. (Digis kapcsolaton probléma nélkül működött az ipv4 és a ipv6 is)

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

(#83327) #22718208 válasza btz (#83320) üzenetére


#22718208
törölt tag

Az a legnagyobb baj, hogy egy elbaltázott adatbázisból dolgoznak. Mellesleg nem hiszem ,hogy a számítógép generálja azt az adatbázist...illetve mindig azt szoktam mondani ,hogy a gépet is emberek programozták!

Nekem nem vett fel semmilyen rendelést, mert 1 megabitet nem akartam.De azt sem mondta,hogy próbáljuk meg hátha lehet nagyobb.
Mint írtam magam intézkedtem közvetlenül egy szerelőnél.

De azóta bármikor nagyobb csomagra váltottam azt sem hagyták , mert nálam nem elérhető ,ez volt a bejáratott szöveg. Mindig arra hivatkozom ,hogy akkor hogy lehet a DSLAM-tól 3x annyira lévő ismerősömnek nagyobb csomagja mint nekem.? (bonding és gyorsító nélkül)

Ezen rágódnak 1-2 napot ,aztán valami rejtélyes oknál fogva már nekem is lehet nagyobb csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#83328) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, mert már az iker szomszédom tanácstalan a dologban. Na szóval a probléma az, hogy szeretnének előfizetni az optikai hálózatra vagyis telefon,tv, internet viszont kb másfél hónapja sz..nak ugyanis a rendszerbe nincs benne a címük mintha nem is lehetne bekötni pedig ott van előttük az oszlopon a doboz és ráadásul a szembe szomszédjukhoz engedi a rendszer de hozzájuk nem és hiába mennek be állandóan, hogy mi a helyzet nem tudnak mit mondani meg már többször be is telefonáltak de azóta is semmi nem történik. Ilyenkor kihez lehet még fordulni vagy mi a teendő?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#83329) wmati válasza cyber86 (#83328) üzenetére


wmati
addikt

Door to door értékesítő tud esetleg segíteni, neki jobban érdeke a bekötés.

(#83330) btz válasza #22718208 (#83327) üzenetére


btz
addikt

Elbaltázottnak nem mondanám, inkább csak hozzávetőleges és némileg fáziskésésben van az eredeti állapotokat illetően.
Én magam is kaptam már visszautasítást 50 mbps csomagra, ilyen miatt, miközben 100%-osan tudtam, hogy VDSL2 MSAN-on üzemelek, még a hozzávetőleges távolságot is tudtam. Az adatbázisban viszont még nem rögzítették a vdsl fejlesztés tényét. Közben kaptam instrukciókat, hogy jelezzem ezt külön hibaként, hogy javítsák ezt az adatbázisban, de erre végül nem került sor mert egy utolsó próbát tettem az 50-es net rendelésével és valami csoda folytán kapásból azt mondták hogy mehet (előtte mindig max 20-22 mbps-t mondtak, ami arra utal, hogy Adsl2+ként volt rögzítve a helység).
Nemsokára FTTH fejlesztés. Kiváncsi leszek, hogy mikor követi az új sebességi lehetőségeket az adatbázis. Valószínűleg most rögtön fogja.

ⓑⓣⓩ

(#83331) #22718208


#22718208
törölt tag

Jól megfogtak ezzel a kapcsolat pont elköltéssel.

A telefonomra nincs tok ,illetve egy féle ,de fehér és nem tetszik.

Memória kártyát horror áron akarják adni.

Tv-hez fali tartó meg nincs készleten. (abba bele sem merek vágni ,hogy majd ekkor és ekkor lesz ,mert ahogy itt olvasom nem igazán kapkodnak a készlet pótlással)

(#83332) DJ. Ru$y válasza #22718208 (#83331) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az még mindig áll, hogy akinek nincs mobil előfizetése az nem tudja elkölteni az otthoni pontjait sehogy? Van közel 2500 pont, ha mást nem vennék belőle 2-3 USB kábelt, de így, akkor ez bukta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83333) dptrsk válasza DJ. Ru$y (#83332) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

személyesen üzletben be tudod váltani a pontokat.

(#83334) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok egy kérdés, csak nélam nem teljes képernyős néhány adás? képernyö közepént körülötte fekete kerettel... picit érdekes. nem mindegyik adás.

(#83335) spici válasza bb.bocs (#83334) üzenetére


spici
tag

Azok olyan adások amik nem 16:9-be lettek felvéve hanem 4:3-ba.
Ekkor szokott lenni két fekete csík a képernyőn. Régebbi adásoknál szokott ilyen lenni.

(#83336) sambenez válasza bb.bocs (#83334) üzenetére


sambenez
addikt

Nem tudom hány éves vagy, de régen nem ilyen szép széles lapos tv-k voltak. Ezek a műsorok még azokra készülhettek.

(#83337) Bozek válasza spici (#83335) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az csak mellette lenne fekete, a körülötte szerintem mást jelent.

(#83334) bb.bocs: Jól van beállítva a TV?

[ Szerkesztve ]

(#83338) DJ. Ru$y válasza bb.bocs (#83334) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

STB-on és a TV-n is lehet állítani, hogy milyen arányban jelenítse meg a kapott képet, ezeket kellene összehangolni, másnak is volt ilyen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83339) spici válasza Bozek (#83337) üzenetére


spici
tag

Jogos, elnézést!

(#83340) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Miskolcon már megy a harc a szolgáltatók között pár bérházban:

A Flip szórólapjai is mindenhol ott vannak, a digi-vel együtt...!

Május elejétől használom a T 1000-es netét az IPTV-el együtt! Eddig nem volt időn foglalkozni vele, de most lenne pár kérdésem:

Eddig azt a fehér csodát ( ONT ), a HG8245H-t használtuk wifi-re, de most be akarom kötni az ajándékba kapott D-Link routert!

Ahogy olvastam a fórumot, így jó pár dolgot megtaláltam, de volna amiben segíteni kellene:

Az összefoglaló alapján akkor megcsinálom ezeket a lépéseket:

"Optikai internetkapcsolat esetén az ONT-ban van bridge mód? Saját routert szeretnék használni. Melyek az ajánlott beállítások?
Csak kösd a saját routered WAN portját az ONT LAN1 portjára, és máris fel tud jelentkezni a saját eszközöd. Tamas92 által leírtak alapján könnyen elvégezhető a beállítás. Az említett lépések után az ONT-ból töröljétek a felhasználót és jelszót, különben előfordulhat, hogy nem fog a saját routered feljelentkezni."

És itt jön a problémám, vagyis amit nem értek:

Kell e tiltani az ONT-on a dhcp-t? Ha igen hol?
Kell e törölni az ONT-on a user/pass-t?

Van-e még valami, amit érdemes beállítani, akár az ONT-on ( Huawei HG8245H), akár a D-Link router-en?

Előre is köszönöm a segítséget!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#83341) btz válasza dvtkfan (#83340) üzenetére


btz
addikt

Nem kell ki kapcsolni a DHCP-t, mivel nem lesz LAN kapcsolat a két eszközön a DHCP nem megy át.

"ONT-ból töröljétek a felhasználót és jelszót" ez ugyan az mint az user/pass

Az ONT-on érdemes kikapcsolni a wifit.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#83342) makoss válasza btz (#83322) üzenetére


makoss
veterán

Én azt tudom, hallottam a híreket, de mondom, ha a polgármester is azt mondta, hogy sehol, akkor semmi :(
Annak meg már szomorú ha nem tudná! :U
Van ügyfélfogadási idő is, ha kérdeznek a lakosok, arra tudnia kell válaszolni!
Már azon is agyaltam, hogy felkeresem a jelenlegi szolgáltatóm, és kötök velük egy új, lehetőleg nem 2, inkább 1 év hűségszerzősést 25/5 megás netre.15/3-ról....
Már idegesít ez a dolog, tudatlanság minden téren 21. században! pfff

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83343) makoss válasza btz (#83322) üzenetére


makoss
veterán

Volt kolegámat próbáltam felhívni aki Ároktőn lakik, és nem tudtam elérni, no nem azért mert ki volt kapcsolva vagy nem vette fel, nem, a vodának nincs arra lefedettsége! Rotty. :F
Jó mi? Azért a mai világban ez már veszett ritka!
Na mindegy, sem én sem más nem tud kisfalunkban fejlesztésről, jobbat nem tudok, várok.
Ha 2018-ban lesz, ámen, de én nemigazán reménykedek benne... :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83344) tsteve válasza makoss (#83342) üzenetére


tsteve
senior tag

engem speciel a polgármestered tudatlansága (mert ez úgy tűnik, hogy egy nagyon is létező dolog nálatok) jobban idegesítene a helyedben... édes istenem... én ismertem olyan polgármestert, aki még a saját nevét sem tudta helyesen leírni :(

ha ő azt mondja hogy sehol semmi, ez pedig az év vicce számomra ez alapján...

[ Szerkesztve ]

(#83345) DJ. Ru$y válasza makoss (#83343) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oké, zárjuk le a témát, főleg, ha nem reménykedsz. Kár az offcunami ide.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83346) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Iptv előfizunk van, de csak 1 beltérink, a másik tv-n csak a 30 dktv csatornát néztük eddig. Koax terület természetesen, 'Békés' település. Namármost a dktv adás eltűnt, mindkét tv nincs jel üzenetet dob. Megszüntették volna a dktv jelet teljesen vagy csak rendszerhiba?

Köszönöm

(#83347) Hoorus válasza Hoorus (#83346) üzenetére


Hoorus
őstag

Tárgytalan, visszajött az adás. :)

(#83348) viktorhu válasza Hoorus (#83347) üzenetére


viktorhu
veterán

Pedig már kezdtem reménykedni :) Már nem azért, hogy Veled kiszúrjak, hanem hogy felszabaduljon végre a sávszélesség nagyobb csomagok számára. :)

(#83349) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Telefonon érdemes szerződést kötni? Nincs kedvem várni óra hosszát a sorban.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#83350) btz válasza FIREBLADE78 (#83349) üzenetére


btz
addikt

Kérhesz időpontot is

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.