Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5603) Rover623 válasza Intelligencs (#5600) üzenetére


Rover623
félisten

Az egyik kedvencem "aktív koromból": mi az hogy nem vagyunk nyitva szombat/vasárnap?:Y
Mégis mit képzelünk mi?
Ők (mármint a kedves vásárlók;]) egész héten dolgoznak, csak hétvégén érnek rá számtech. cuccokat nézegetni, shoppingolni...
Volt akinek próbáltam megvilágítani az elméjét: mi is dolgozunk hétköznap, ergo hétvégén tudjuk a mindenféle más ügyeinket intézni...nem voltak vevők az érvelésre...:U

A legszebb eset: megkérdeztem, mégis hol lógatja a f*rkát egész nap? Nagy büszkén tolta a képembe: autós boltban...a sajátjában!
Mikor megkérdeztem tőle, hogy ha én egész héten dolgozom (mint ő) és csak hétvégén érek rá milóf*szt venni az autómhoz, és most az ő sz*ros boltjában próbálnék vásárolni, ugyan milyen eredménnyel is végződne a kirándulásom, a következő választ kaptam: hát ő ugye szombaton általában nincsen nyitva, pláne most, mert éppen itt van az üzlet előtt és alaplapot venne a gyerekének...:W
És még ekkor sem esett le az Isten barmának...:O
Nem baj, kinyomtam a telót...;]
Mielőtt bárki megkérdezi: az én mobil számom volt az összes publikus céges számok közül az első helyen feltüntetve minden médiában...szal nekem hétvégén se nagyon volt nyugtom...:DDD

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.