Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Csaba_20_ válasza as_Rock (#6949) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Hiába, kell egy-két közösségi hozzászólást is gyűjtenem na. :DDD

(#6952) net84 válasza Zofren (#6950) üzenetére


net84
őstag

még pihenik a hétvége fáradalmait :DDD
a jó idő meghozta hatását, mindenki inkább kimozdult otthonról és ezáltal nem tudta hazavágni a számítógépét

Tegnap ügyfél nem tudott felhúzni, pedig gyorstalpalót tartottam a megfigyelőrendszer használatából (a távfelügyelet beállításának elmagyarázása hála istennek még elmaradt), elég nehezen értette meg, hogy mit csináljon, pedig két gombot kell összesen lenyomnia.

Kollégának azonban sikerült kivernie a biztosítékot. Azt tudni kell, hogy leltároztunk napközben. Kollégának főnökünk már szólt, hogy össze kell egy gépet rakni, hogy készen legyen kedd reggelre (op.rendszer, office és még sok apróság is kell rá). Délután jön kifelé a szervízből.
- ott egy gép össze kellene rakni, hogy szoftverezhető legyen
- jó, össze lesz rakva
- kedd reggelre készen kell lennie telepítve
megnézte a megrendelőt, majd közölte
- ezeknek ugyis a xy szokott mutyizni, majd akkor ő összerakja, nyomtass nekem egy leltárlistát
- ne leltározz, azt majd csináljuk 5 után, a gép legyen összerakva
egy laza mozdulattal visszadobta az alkatrészkupacra a megrendelőt
- elviszem ezt a listát és bent leszámoljuk a nyomtatóalkatrészeket
itt durrant el az agyam elkezdtem kiszedni a dobozokból az alkatrészeket, a memóriát raktam éppen be az alaplapba, amikor visszajött
- hagyd, majd összerakjuk ha végeztünk
piciologiailag ezt úgy mondanám, hogy bekövetkezett az idegek ideiglenes leállása :DDD
- húzz be innen a p*cs*ba és ne idegesíts fel még jobban, megmondtam, hogy ennek a kib*sz*tt gépnek készen kell lennie kedd reggelre. Menj be b*zdm*g és leltározz én ezt majd megcsinálom, mert más f*szsága miatt nem akarok én égni az ügyfél elött.

Természetesen a telepítésnek már nemigazán tudtunk nekiállni. Most már csak abban bízhatunk, hogy az ügyfél nem nyitásra jön a gépért. :W

Reggel bementem a közeli maccsos boltba. Fura volt, minden eladónak olyan mosott arca volt, mint akik ittak egész este :) . Nabakker ezeknek meg mi bajuk van? A második sor végén leesett, hogy semmi, csak fél hétkor nem csak nekem nincs kedvem a munkához :DDD de azt szeretem, hogy kisbolt és nem mufurcok még ilyenkor sem. Nemúgy mint a gazdaságosba, ahol reggel morognak, mert korán van még, napközben morognak, mert megállásuk sincs, este morognak, mert mennének már haza. Azzal ki tudják verni nálam a biztosítékot, amikor azért dobálja az árut a pénztárpulton, mert neki rosz kedve van.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#6953) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Úúú ma van a bolondok napja...

Na jól van, ma elnéző leszek...

(#6954) eziskamu válasza TheReMiXeR (#6953) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor várjuk az új történeteket :D

(#6955) as_Rock válasza TheReMiXeR (#6953) üzenetére


as_Rock
őstag

AZ :W

Kolléga bejött, és "Resetelem a gépedet!" felkiáltással a reset-pöcök felé bökött az újjával, sikerült neki :Y
Ezután elkezdett magyarázkodni, hogy csak viccelni akart, "hiszen ma van április 1 :D "
Ja b*mmeg azért a mozgásodat megtanulhatnád koordinálni, nekem meg 1 órányi munkám szállt el:W

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6956) Thulcandra válasza as_Rock (#6955) üzenetére


Thulcandra
senior tag

auto save every 30 second plz? :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6957) as_Rock válasza Thulcandra (#6956) üzenetére


as_Rock
őstag

Nem mindenki office-ban dolgozik :(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6958) Pacák válasza as_Rock (#6957) üzenetére


Pacák
senior tag

Gép kinyit, reset kábelt lapról lehúz. Örül. :)

Nuclear launch detected

(#6959) Nyugdíjas válasza Pacák (#6958) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem eleve nincsen bekötve Reset gomb...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6960) TheReMiXeR válasza Nyugdíjas (#6959) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nekem meg nincs is rajta már ilyen gomb, floppy nyílás dettó :))

(#6961) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-2gigás pendrájv - 2400Ft
-ööö, pestről 1920ért hozzák, csak be kell menni...
-ööö, akkor menné be pöstre... csá

(#6962) Nyugdíjas válasza TheReMiXeR (#6960) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem meg ez a "házam", szóvall... ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6963) as_Rock válasza Pacák (#6958) üzenetére


as_Rock
őstag

Leplombált, szerződéses partner által üzemeltetett gép :O
Otthon nálam is hiába matat a gyerek :D

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6964) TheReMiXeR válasza Nyugdíjas (#6962) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

hm, csinos jószág...

(#6965) blackvinyl válasza Nyugdíjas (#6962) üzenetére


blackvinyl
tag

hogy működik ram nélkül? :)

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#6966) Shadows válasza Nyugdíjas (#6962) üzenetére


Shadows
senior tag

nyugdíjból csak erre teli ;]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6967) Nyugdíjas válasza blackvinyl (#6965) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pedig meg mernék rá esküdni, hogy van benne 2x1GB SuperTalent:U
kötözködés off: Nyilván a kép szerelés közben készült, és már rég nem is igy áll a cucc;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6968) blackvinyl válasza Nyugdíjas (#6967) üzenetére


blackvinyl
tag

vágo :R

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#6969) diegho


diegho
nagyúr

[link] :D igen ez a bolti gép facsavarral felcsavarozva az egyik polc oldalára, háttérben a szervízpult teteje látható az aranyos teszttápokkal és pár javításra váró ócskasággal. szerintem a mouse doboz a legkirályabb :)) hozzáteszem én már párszor le akartam szedni onnan és beletenni egy házba, de nem engedik :O

(#6970) Nyugdíjas válasza diegho (#6969) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

én teljesen helyénvalónak találom igy:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6971) diegho válasza Nyugdíjas (#6970) üzenetére


diegho
nagyúr

végülis lassan 1 éve van így ott fent, volt már hogy működés közben egy usb hosszabbító kábel leesett és beakadt a cipőm nyelvébe én ezt nem vettem észre és odébb léptem, jött a videokártya is velem menet közben :D de nem lett semmi baja :))

(#6972) LifestyleX77 válasza TheReMiXeR (#6964) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

TheReMiXeR,: ma én is láma leszek, ma vettem nálatok logitech X-210-es hangfalat.... maradjunk annyiban, hogy csalódás... :(
Nem leszek rest visszaviszem nektek....esetleg tudsz valami értelmesebbet kínálni helyette... persze ráfizetek. A honlapotokat néztem. Az ottani kínálat köszönőviszonyban nincs a fizikailag valóban kínálható termékeitekkel.... :Y

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6973) diegho válasza LifestyleX77 (#6972) üzenetére


diegho
nagyúr

maradjunk annyiban majd ha elintézed, hogy az állam normálisan kezelje a kis vállalkozókat és legyen annyi tőkénk, hogy 15 milliós készletet tartsunk akkor mindenkinél lesz minden készleten ami a honlapon elérhető, addig viszont a reklamációkat a kedves kormányzó pártoknak címezd. - egy kivülálló

(#6974) LifestyleX77 válasza diegho (#6973) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

jóvanna..-- tudom... :)
Én a "kedves" vásárló vagyok... :DDD
Egy. én meg pont az államapparátusban dolgozom, és ez visszafele is működik....
...tégy róla, hogy 100-ból 200 vállalkozó ne kezdje el kijátszani a szabályokat, ha esetleg lazítanánk rajtuk.... :(((
Az emberek gondolkodásmódját kellene megváltoztatni...
Nah mindegy... ezt ettől még visszaviszem, és megkérem őket - ahogy már telefonon érdeklődtem is - korrektek voltak - vissza pénzt nem adnak - nem is kérem tőlük, viszont az árát levásárolhatom (ill. esetemben úgy néz ki inkább ráköltök még, csak ha már egyszer veszek valamit, akkor jó legyen..... :U

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6975) diegho válasza LifestyleX77 (#6974) üzenetére


diegho
nagyúr

mi volt a baj az x-210-el amúgy? szomszédomnak pont most kell gép és ilyen rakok össze neki.

(#6976) LifestyleX77 válasza diegho (#6975) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Semmi hardverileg hibája nincs...
...egy. inkább eladnám, mint visszavinném nekik...szv. ha kell eladom olcsóbban...
jó kis hangrendszer annak, aki csak úgy zenét hallgatni akar, nekem hiányzik a bass- állítás lehetősége,- amúgy dübörög normálisan-csak hát gyárilag, kicsit fapados is nekem... :(((

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6977) LifestyleX77 válasza LifestyleX77 (#6976) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Előtte nekem "blackcat" volt - szintén 2.1-es ---..na az ütött rendesen.... :DD , el is szállt a végfok benne.... :C

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6978) LifestyleX77 válasza LifestyleX77 (#6977) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Ha jobbat nem találok, asszem marad a 240-es....
az viszont szintén kicsit primitív megoldás ezzel az mp3-tartós, hangerőszabályzós bizbasszal... :( , értelmes ember nem rakja csak azért kifejezetten jóiskolás módjára mindig odaillesztve a tartóra az mp4, mp3 lejátszót.---spec. én azzal szoktam feküdni, és éjjel arra ébredek, hogy nyom.... :B

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6979) net84 válasza LifestyleX77 (#6972) üzenetére


net84
őstag

ez kb. olyan mint az árlistában is sokminden van, de mégsincs minden
mi sem hisztizünk, hogy a nagykernek nincs mindene, ami az árlistájukban van
egyes nagykerek nyomtatóbarát árlistái 10-es betüméretben, oldalanként két oszlopban, szinte margók nélkül 13 lap.

volt néhány véglény, aki azzal próbált nagymenő lenni, hogy a medikus martos készletet viszonyította a miénkhez :DDD rezzenéstelen arccal tudom már nekik mondani: ki kell menni oda és meg kell venni ott! - ebből aztán szokott nagy sértődés és morgás lenni, de nemigazán érdekel, ameddig ugyanazt az 5.1-es hangfalat úgy tudom 5-8k-val olcsóbban adni, hogy ők akcióban hirdetik, vagy a nem agyonakciózott (és nem kizárólag a multiknak szállított) notikat 10-20k-val olcsóbban meghozatom az ügyfélnek, annyi difivel, hogy várnia kell rá néhány napot (hacsak nincs raktáron az áhított típus).
Hameg ezek után is az kell neki, hát tessék. Utánna lehet majd veszeked velük, ha valami gond lesz az eszközzel...

Read only...

(#6980) LifestyleX77 válasza net84 (#6979) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Valamit félreértettetek: én nem hisztiztem... :))
Ez van:, - ez van.....ezt kell szeretni.... :P Nem jött be - visszaviszem....
Ránézésre nehéz hangrendszert választani, ugyanis a szememmel nem jól hallok.... :DDD

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6981) LifestyleX77 válasza LifestyleX77 (#6980) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Sok boltos most úgy rám reppent.... hessss!!!! ;]

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6982) diegho válasza LifestyleX77 (#6976) üzenetére


diegho
nagyúr

szóval semmi komoly gond nincs vele? még nem hoztam ilyent, 15-16 éves kiscsajnak lesz zenét hallgatni.

(#6983) LifestyleX77 válasza diegho (#6982) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Nincs amúgy különösebb baj vele...nekem erősen fapados, ennyi az egész...

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6984) LifestyleX77 válasza LifestyleX77 (#6983) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Nah, most megyek, ellógok a munkahelyemről - nehogy megkapjam, hogy zárás előtt packázom velük.... :C

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6985) net84 válasza LifestyleX77 (#6980) üzenetére


net84
őstag

remélem azért nincs harag :R

az tény, hogy szemmel hangfalat nem lehet választani, ezért kell kipróbálni, amit csak kilehet...én többet nem veszek komplett hangfalrendszert (vagyis igen, 2 bal oldali genius fadobozost fogok beszerezni amint elkészül a javítás a mostani rendszer erősítőjében)

Read only...

(#6986) LifestyleX77 válasza net84 (#6985) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Háááááát... TheReMiXeR se audioszakember, az látszik...bent voltam a boltban, cseréltem 2500ft körül fizettem a kettő közötti különbözetet. Mondják bent, hogy ez sem lesz sokkal jobb...(ti. ugyanúgy Logitech-jük volt lényegében véve csak, de amit visszavittem, az egy pl. Bass-szabályzó nélküli, műanyag, pihekönnyű akármi, ez meg kb duplaolyan nehéz már eleve...amúgy ez X-240-es...ég és föld a különbség TheReMiXeR ....
Ha van unalmas szabadidőtök - elő lehet venni mindketttőt, éls meg lehet nézni köztük a különbséget....ez tökéletes....
Bekapcsolom, és tényleg érzem, hogy "dübörög" is....nem csak úgy "tüccög".... :C
Ime egy elégedett vevő.... :DD

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6987) BirdPC válasza LifestyleX77 (#6986) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Az x-230-as sokkal jobb :D :R

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6988) shteer válasza BirdPC (#6987) üzenetére


shteer
titán

:K
:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6989) Nyugdíjas válasza BirdPC (#6987) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

tanusithatom. Hallgattam mindkettőt ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6990) LifestyleX77 válasza shteer (#6988) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Most húztok??? :DD
Nekem ez megfelel.... :U

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6991) LifestyleX77 válasza LifestyleX77 (#6990) üzenetére


LifestyleX77
csendes tag

Amit hülyességnek tartok a Logitecnél, ez a merev egykábeles megoldás....
Mi van, ha én egyik fülemre süket vagyok, és csak a jobb oldali magasat akarom hallgatni??? :(((

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6992) shteer válasza LifestyleX77 (#6991) üzenetére


shteer
titán

határozott mozdulattal átszúrod a balt :)

..szerintem jónak tűnik

(#6993) TheReMiXeR válasza LifestyleX77 (#6986) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nos, pirinként meglepődtem...

Tudom, utólag ez nem mentség, de bevallom, az eddig tesztelt "pc szpíkerek közül" csak egy tetszett ----> Genius 1250X

Szóval, ha mindennapos vásárlónk vagy inkább a falba beépített tégla lennél akkor hallhatnád, mikor a véleményemet kérdik a forgalmazott hangtechnikának picit se nevezhető "szolíd" hangkeltő kütyükről.

Első kérdés : TE MELYIKET VENNÉD?
Válaszom : EGYIKET SEM

Ezt korra és nemre való tekintet nélkül elmondom.

Ilyenkor jön a következő kérdés : MIÉRT?
Válaszom : ÉN A HIFIT KEDVELEM HA MÁR ZENÉT HALLGATOK...
A folytatásban levezetem, ha látom, hogy kíváncsi a kedves vevő, hogy mire is élvezek otthon : Tannoy Profile 632 hangfalak állványon van del Hul kábellel, Teac A-H300 "reference" erősítővel hajtva... Olykor eredeti angol nyomású YELLO-t hallgatok bakeliten... Szóval, aki ezt a hangot megszokta az nem tud véleményt alkotni egy ilyen termékről. Olyan ELADÓS-KAMU dumát tőlem még senki nem hallott... Talá azért is vágtam oda az asztal másik végéből, hogy "EZ SE LESZ JOBB"... Egyébként nem is tőlem vetted... hanem kollégámtól.

Nálam a hangtechnika kicsit máshol kezdődik. (Engem nem köt le se a házimozi, a hétpontegy de még az ilyen mélynyomóval editált csipogók sem. Egyébként ha már privát véleményem érdekel, a mélynyomó csak elrontja az eredeti hangképet) Jelenleg is a többsávos keverőm az asztalom, összekötőkábeleimet taposom, hangfalakon lépkedem, bakelittel magamat legyezem...

Tarthatnánk 20féle hangbizbasz helyett 80 félét is... de én inkább arra gyúrok, hogy mindig legyen a polcon memória, processzor, alaplap, vinyó és videókari. Hogy ha valaki gépet akar venni akkor ne a plusz 60féle hangfal miatt kelljen várnia core2duo-ra mert arra már nem tellik a boltnak, hogy polcon tartson akár egyet is. Ha meg van a gép, utána már beszélgethetünk a kiegészítőkről. Egyébként másnapra mindig itt van a Logitech Z4e ami már a látványa miatt is érdekes lehetne...

Azzal zárnám soraim, hogy mindenesetre köszönöm a vásárlást, remélem tényleg tetszik az új választásod... ha netán nem, akkor nagyon szívesen rendelek Neked nagyobb kaliberű termékeket is, rajtad áll.

Üdv.Fogl Attila (TheReMiXeR)

ui.: tehát nem tévesztendő össze a 2 terület illetve ha lehetne ezeket bezúznám...

vazze :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#6994) eziskamu válasza TheReMiXeR (#6993) üzenetére


eziskamu
addikt

Én is meglepődtem pirinként. Tudom vevő, de aki ennyit offol azzal szemben egy pirinként agresszívebb szoktál lenni. Sebaj majd veszek én is valamit nálatok és jövök offolni ezerrel ;]

(#6995) TheReMiXeR válasza eziskamu (#6994) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

gyere :))

(#6996) Veatta válasza TheReMiXeR (#6993) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ennél élesebb megfogalmazásra számítottam amikor olvastam a hozzászólást, arról, hogy nem vagy elég audiofil...

Tán jó napod van? :R

(#6997) TheReMiXeR válasza Veatta (#6996) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

megszeppentem egy kicsit...
...mivel nem én sz@rtam ki a spanyol viaszt ezért inkább nem kezdtem el észt osztogatni, pláne, hogy tele vagyunk kémekkel meg vitázni sincs kedvem senkivel.

Most csak is azon töröm a fejem, hogy a 12-13éve használatos "művésznevem" (LOL) leváltsam másra... pl. erre : nonaudioman

Egyébként nincs jó napom, minnyá elalszok... :C

(#6998) diegho


diegho
nagyúr

egyik visszatérő okoskánk ma édesanyját küldte be, hogy vegyen egy mikrofont. mondja neki normális kell, mondom genius meg gembird van, de ugyanaz mind a kettő, ezekkel nem szokott gond lenni, működnek és 600pénz a genius. az neki nem jó mert van egy és az szar. mondom márpedig másikat nem tartunk. (eddig mindenkinek megfelelt a genius/gembird) mondja a fia ért hozzá... (mint egy darab tégla - ezt közöltem is anyukával :D) mondom ha egy új mikrofon rá van kötve akkor az működik, ha jól be van állítva, de ha nem megy akkor 50k kp-ban, hogy el van állítva valami a gépen vagy rossz a mikrofon kimenet. de az ő mikrofonjuk 2 éves... ja mondom akkor mi is a kérdés? elmegy szól a fiának. bejönnek. srác mondja tökéletesen jó az a 600ft-os, a réginek eltört a vezetéke azért nem jó. megveszik kimennek. fél óra múlva jön vissza anyuka, hogy mégse lesz jó mert a férjének (vagy nem tudom kije) nem felel meg, neki 1500ft-os kell. mondom most levegyek egy ugyanilyen feketét és ráírjam hogy 1500 attól jobb lesz? nem neki olyan kell aminek vastagabb a fejrésze az nem megy olyan hamar tönkre. (:D igen mert ez ezen múlik :D) mondom márpedig nálam nem volt és nem is lesz 1500ft-os mikrofon, de egy ugyanilyent meg lehet venni tescoban 1500-ért és akkor az már 1500ft-os. pénzt visszaadtam örüljön, erre felháborodva kimegy és becsapja az ajtót... ha nem lenne szegényem ránézésre is olyan szerencsétlen amilyen, akkor utána szóltam volna egy szépet, de inkább nem bántom szegény félkegyelműt :))

(#6999) TheReMiXeR válasza diegho (#6998) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

én ezért tartok logitek mikit... nem jó a géniusz 480ért? akkor itt van tessék 2790ért :C

...és egyébként tényleg jobb :)) hogy miért?
-szebb a csomagolása --- üdítő látvány...
-nagyobb --- 40%-kal több benne a műanyag (már ezért megéri :D )
-skype kompatibilis (mert egyébként melyik nem...)

ezek igazán mérvadó indokok... :C :C :C

szal cool... lehet dönteni :C

(#7000) diegho válasza TheReMiXeR (#6999) üzenetére


diegho
nagyúr

nem hozok drágát mert a kutyának nem kell csak itt rohadna meg. de érdekes a milliomosnak jó a genius, a csórónak meg nem... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.