Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) blueMerle válasza ML320 (#5950) üzenetére


blueMerle
veterán

a 15 éves laptopodról lementsem a szarodat
Ez az egyetlen dolog baszott fel de rendesen. Hadd ne írjam le most amit gondolok... :(((

(#5952) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Nos, olvasva rosszul néz ki, de tény és való, hogy a lejmolás az kiborító tud lenni.
Az megint más mit gondolok és le is írom ide nektek, vagy mit mondok... A kolléga a gondolatait osztotta meg velünk... ennyire nem érdemes kiborulni emiatt.
A másik, amit látok a történetben, hogy egy boltban egy másik (votl) üzlet ténykedéseit beszélik meg. Ez pofátlanság és beszéljék meg az utcán.
Ez olyan számomra, mint amikor bejön a mandró és megkérdezi, hogy a teszkóban kapható gép milyen? Érdemes megvenni???
Szerintem a kolléga erre akart utalni a mondókájával és nem a szaros laptopos szöveget kéne kiragadni.

(#5953) Shadows válasza blueMerle (#5949) üzenetére


Shadows
senior tag

neked senki hozzálássa sem teccik már bocs

Ma "BOTVER" nyomtatóhoz kerestek "színes" patront

az idézőjeles szöveg írás megegyezik a kiejtéssel.

És énis megvédeném diegho, mert ha hozzánnk jön valaki és ittvan az exkonkurencia képviselője, akkor tőlem kérdezze már meg, ne tőle mert idejött nem valami porfészekbe.

Valszeg azért zártak be mert a krumplipakolás lett a fő céljuk :((( :(((

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5954) ML320 válasza blueMerle (#5951) üzenetére


ML320
aktív tag

Igazad van, DE... :D Ahhoz nagyon szép szempárnak kell lennie, hogy a régi szutykot szétszedjük, az agyonjelszavazott rendszerről lementsünk mindent, közben az ügyfél még válogat, hogy kell - nem kell. Legjobb esetben kiírni egy DVD-re, stb. másfél óra. Plussz csomagold vissza az USB keretet olyan állapotra, hogy ne látszódjon a szétszedés. És persze mindent félredobva, közben csörög a telefon, nyaggat a főnök, a többi vevő, szunyogok és hangyák, postás, villanyóraleolvasó, az ügynökök, az támogatáskérők, Móricka, a három kismalac, a cig... izé egyéb viccből ismert egyedek :D
Valamint a gépet régi szutyoknak mondtam: összerakod, és persze nem indul. Jön a másik oldal felháborodása: otthon még működött. Ha az egészet nézed, és felszámolunk csak egy fél órás munkadíjat, már sértődés van. Még ezért is érezzük magunkat kellemetlenül.
Az eladónak végigfut az agyán ez a gondolat, és ugyanúgy kimegy a biztosíték. ;)

Ember tervez, Isten perverz...

(#5955) boba6


boba6
aktív tag

bocsi off:
látott már valamelyikőtök nagykerben polcon vagy rendelhetően SSD-t?
ha igen privi pls
köszi

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#5956) nyunyu válasza boba6 (#5955) üzenetére


nyunyu
félisten

HRPnel eselyes.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5957) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Hi

Olyan gondom lenne hogy van egy gariban lévő csúcskategóriás Asus M2N32 SLI Deluxe/Wifi lapom és állítólag már nem lehet kapni nagykerben. Ti tudnátok ilyen lapot szerezni nagykerből raktárról? Mert állítólag nincs és már több mint másfél hónapja ott áll a lapom és kezdek kicsit ideges lenni az illetőre.

[ Szerkesztve ]

(#5958) Rover623 válasza Mr-Pamacs (#5957) üzenetére


Rover623
félisten

És az mennyiben segít rajtad, ha egy olyan kereskedő tud ilyen lapot szerezni, akivel nem állsz jogviszonyban...:F
Megveszed tőle, aztán eladod a te bótosodnak, hogy gariban vissza tudja neked adni...?:P

Még ha lehet is kapni, nem írhatod elő a boltnak hogy honnan vásároljon.
Ha nem tudja cserélni a lapodat, adja vissza a vételárat! Aztán majd máshol shoppingolsz magadnak vmi mást...;)

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#5959) Mr-Pamacs válasza Rover623 (#5958) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Nem, hanem megmondom neki hogy lehet kapni és járjon utánna ha kell menjen másik nagykerbe és intézze el vagy vegyen egyet és küldje azt,leszarom honnan szerez ha még lehet kapni! Csak mivel én nem férek hozzá a nagykerek listájához így nem tudom hogy most linkeskedik-e vagy tényleg igazat mond.Érted?
Mondjuk már az is furcsa volt hogy amikor visszaküldtem kérdeztem hogy kellenek-e a kiegészítői. Mire : "nem, csak a lap és a garilevél" Mostmeg valami processzor műanyag keretet akart rajtam követelni ami nem is tudom hogy mi lehet, meg hogy miért nem küldtem neki vissza minden alkatrészt?
Az is gond hogy nagyon speciális a lap: AM2+Wifi + DUAL Gigabit LAN+6 Sata+1 Internal+1 Ext Sata. Sztem nincs még egy ilyen lap ami ezeket tudja, ha van akkor természetesen megfelelne az is mivel nekem ezek lennének nagyon fontosak, ezért vettem direkt ezt a lapot.

Hát igen de nagyon az az érzésem hogy nem fogja visszaadni a vételárat, de akkor annak nem lesz jó vége.

[ Szerkesztve ]

(#5960) rovar1 válasza diegho (#5932) üzenetére


rovar1
csendes tag

pont ezt akartam válaszolni!nálunk már kétszer vitték el az (más -más) üzletből a gépeinket. A szomorú az volt,hogy egyik alkalommal a sulinetezős, számlázós, rakis gépet is elvitték. Alig akarták megengedni,hogy gyorsban mentsek vmit.
Egyébként mindkettőnek az lett az eredménye,hogy SEMMI, ugyanis és bebizonyíottuk -vagyis az ügyvéd-,hogy nem egyértelmű, hogy az ügyfél gépe vagy a cég gépe volt-e amit elvittek. Tudom elég gagyinak tűnik az érv, de jogilag megállta a helyét, ugyanis ott baszták el,hogy a jegyzőkönyvben egyik esetnél sem szerepelt,hogy pontosan honnan vitték el a gépeket, csak annyi hogy az x utca, y szám alatt található üzletből...

Hallkan jegyzem meg,hogy akinek van affinitása az menjen el számteches igazságügyi szakértőnek, mindkettőnél igénybe vették a szolgáltatásaikat és nyomozási költségek között feltüntették iratismertetéskor. Hát ilyen könnyen ennyi pénzt nem kerestem soha, mint ők .értsd, azért mert megmondták,hogy mi található a hdd-n, és hogy melyik kiadó/forgalmazó/gyártót-t kell értesíteni kemény hatszámjegyű összeget kaptak. :K

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5961) FehérHolló válasza Mr-Pamacs (#5959) üzenetére


FehérHolló
veterán

Például: [link] [link] [link] (Legutolsó 8 SATA, 2 eSATA.) Satöbbi.
WiFit meg veszel mellé 3k pénzből, még egy USB-s is jobb, mint az Asus által a lapokra rakott vackok.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5962) diegho válasza Aranygyerek (#5946) üzenetére


diegho
nagyúr

nem tudta elmondani mit akar és a konkurencia emberét kérdezte nálunk. totál nem érdekel ki mit mond, majd utazik pár km-t és megcsinálják neki 25-30k-ért azt amit akart. ebből majd megtanulja hogyan kell értelmesen fogamazni, értelmes hangon beszélni az emberrel. ennyi az egész. szerintem pedig nagyon jó történet.

(#5963) diegho válasza blueMerle (#5949) üzenetére


diegho
nagyúr

büszke ám és akinek nem tetszik az tehet egy szivességet ;) majd amikor nap mint nap olyanok járnak hozzád akik azt se tudják megfogalmazni mit akarnak, akkor te is megtanulsz szelektálni, hogy kinek az apró több órát igénybevevő problémájával érdemes foglalkozni. ránézésre nem tudott volta 2000ft-ot fizetni az egészért és ha beleszámolom a szenvedést amivel egy adatmentés járna egy win98-as laptopról és win98 újratelepítés stb cd meghajtó nélkül, akkor máris rájössz miért nem foglalkozunk vele 3-4 órát 2000ft-ért. ha pedig nem érted meg akkor majd, ha nyitsz egy üzletet megtudod magad. téma befejezve. (olvasom mit írtak a többiek, itt pontosan arról volt szó hogy ingyen vagy 1000ft-ért csináljam meg neki azt amit akar, de egy fillérrel se többért, persze azt nem tudta megmondani mit akar, ha nem az exkonkurencia exemberével kezdett volna erről beszélgetni akkor még illedelmesen visszakérdeztem volna, hogy mit is szeretne, de mivel nem hozzám tette fel a kérdést, ezért nekem semmi közöm nincs hozzá, utána mikor már visszajött és megkérdezte, hogy érkezett-e usb-s 2.5" tár akkor már az exemberével folytatott beszélgetés után - 1-2 infó felfedésével persze - szelektáltam, hogy nem kell nekem 3-4 óra tökölés 1000ft-ért)

[ Szerkesztve ]

(#5964) DeltaPower válasza diegho (#5963) üzenetére


DeltaPower
őstag

ez a legeslegjobb :) adatot menteni kőkori laptopról, cdrom döglött, usb-ről (ha van egyáltalán rajta) nem bootol

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5965) Dzoli válasza Mr-Pamacs (#5957) üzenetére


Dzoli
tag

Simán beszerezhető pl innen: [link]

Van is nekik készleten.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5966) diegho válasza DeltaPower (#5964) üzenetére


diegho
nagyúr

tudom milyen cba-nak csináltunk már ilyent... persze ők azért egy 5 számjegyes összeget fizettek is érte.

(#5967) diegho


diegho
nagyúr

Kollégák!

Tudja valaki melyik nagyker forgalmaz Silverstone tápokat? Esetleg tapasztalat redtower kiskerről? (náluk lehet kapni)

(#5968) blueMerle válasza diegho (#5963) üzenetére


blueMerle
veterán

Így már más a leányzó fekvése :U :B
Volt/van üzletem.

(#5969) lúzer válasza DeltaPower (#5964) üzenetére


lúzer
veterán

HDD ki, oszt jónapot ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5970) diegho válasza blueMerle (#5968) üzenetére


diegho
nagyúr

én nem merek üzletet nyitni magam, főnökömből (aki egyben jó haver és már régóta ismerjük egymást) tanulva nem lenne türelmem hozzá. napi 500+ telefonhívás, mindenkinek minden kell azonnal de jobb ha múlt hétre. most pl 20k-ért kellett valakinek egy laptop aminek jó az akksija, lehet vele netezni és divxet is lejátszik és 2 naponta jöttek be hogy mikor lesz már ilyen laptop :U

(#5971) lúzer válasza diegho (#5970) üzenetére


lúzer
veterán

Biztos volt egy cikk valamelyik bulvárszarban a 100 dolláros laptopról. :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5972) diegho válasza lúzer (#5971) üzenetére


diegho
nagyúr

lehet :D

de kaptak egy p2-es hp-t 25-be eredeti win98-al cd olvasóval, szóval egy rossz szavuk nem lehet.

(#5973) rovar1 válasza diegho (#5967) üzenetére


rovar1
csendes tag

emennyire én tudom, a redtower az apeh és a vámügyesek áldozata lett

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5974) diegho válasza rovar1 (#5973) üzenetére


diegho
nagyúr

akkor nem hiszem hogy náluk fogok tápot venni :D

(#5975) rovar1 válasza diegho (#5974) üzenetére


rovar1
csendes tag

én német distribútortól már rendeltem pár db házat. nagyon korrektek csak előre kell utalni. bátran ajánlom őket. ha itthon nem lehet kapni

[ Szerkesztve ]

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5976) diegho válasza rovar1 (#5975) üzenetére


diegho
nagyúr

rászólok egyik nagykerre akik még 3 éve azt mondták mindent be tudnak szerezni. hátha tudnak ilyent is. ha igen akkor lemegy róla a gondom és hozatok velük.

(#5977) Lenry válasza rovar1 (#5973) üzenetére


Lenry
félisten

ez most mit jelent? bezárt/megszünt?

ez azt jelenti hogy akkor búcsút mondhatok az alaplapom még 2 év garijára? és mi van ha elromlik? hova vigyem?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5978) rovar1 válasza Lenry (#5977) üzenetére


rovar1
csendes tag

nem volt célom a pánikkeltés.Mivel egyáltalán nem vagyok biztos benne. Amiben egészen biztos vagyok,hogy ez a piac nem olyan nagy, itt minden zsivány ismer minden zsiványt. És bizony tudom,hogy nem volt véletlen az összehangolt razzia.
...aztán lehet,hogy befizették a sok tízmillás büntit, vagy más néven futnak tovább és minden megy a régibe nemtom...
hétfőn hívd fel őket,hogy vannak-e. Én már rég nem hallottam róluk.

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5979) FehérHolló válasza rovar1 (#5978) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyik barátom náluk vásárolt XP-t 1 hete. Ha régebbi az infod, akkor valószínűleg kacsa.

Skynet is real. It's called Google.

(#5980) Lenry válasza FehérHolló (#5979) üzenetére


Lenry
félisten

akkor jó... ránéztem az oldalunkra: bár évek óta nem frissítették, de az árlista friss (nincs rajta dátum de 13.800.- az E2140, úgyhogy túl régi nem lehet :)) )
tényleg: mi történik, ha bezár a bolt, ahová nekem a garim szól és elromlik a termék?

U.I.: bocs az OFF-ért, ez volt az utolsó :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5981) blackvinyl válasza rovar1 (#5973) üzenetére


blackvinyl
tag

pénteken vettem náluk procihűtőt, szal nincsenek zárva ;)

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#5982) DeltaPower válasza lúzer (#5969) üzenetére


DeltaPower
őstag

elvileg igen, csak itt jön be a 2,5-3,5 adapter vagy 2,5 rack kérdése :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5983) ML320 válasza Lenry (#5980) üzenetére


ML320
aktív tag

1/ Megkeresed a gyártót valamilyen formában (közvetlenül, vagy szervízeken keresztül)
2/ Kapcsolatba lépsz olyan emberkével, aki ott dolgozott és
3/ Másik bolton keresztül megpróbálod elintézni a garit. Az adott nagykerekkel több cég is kapcsolatban áll.
Ciki az, ha a nagyker bukik. :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#5984) Chaser


Chaser
titán

SP-HF355x ..erről a Genius hangfalról kellenének nekem a méretek, ill. a tömege, mert sehol nem találok róla infot, ofkórz a gyártó oldalán se. Ha valamelyikőtöknél árulnak ilyet kérem segítsen, thx :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5985) Rover623 válasza Chaser (#5984) üzenetére


Rover623
félisten

Érdekes...nekem kb. 30mp-be telt...;]

primus inter pares

(#5986) Chaser válasza Rover623 (#5985) üzenetére


Chaser
titán

Sorry, orosz nyelvű oldalakat nem néztem, de. elegem lett belőlük egy acorp lap kapcsán: Thx :R

Вес 2.84 кг - ez a tömege lenne?

szerk: elég érdekesek ezek a méretek, ez alapján egy négyzet alapú hasbnak kellene lennie majdnem, képek alapján nem úgy néz ki

szerk2: 99%, hogy nem ezek a méretei, ha valaki árul ilyet, mérje már meg thx, vagy olvassa le a dobozáról:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5987) nyunyu válasza Chaser (#5984) üzenetére


nyunyu
félisten

link

Rendkivul bonyolult volt megtalalni a magyar forgalmazo oldalan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5988) Rover623 válasza Chaser (#5986) üzenetére


Rover623
félisten

Talán ha elosztanád kettővel a megfelelő paramétereket...:P

nyunyu: úgy látszik, valóban az...pl. neked sem sikerült...;]

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#5989) Zofren válasza Chaser (#5984) üzenetére


Zofren
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5990) Rover623 válasza Zofren (#5989) üzenetére


Rover623
félisten

Hadd' el, felesleges...úgysem hiszi el hogy akkora...;]

primus inter pares

(#5991) TheReMiXeR válasza Chaser (#5986) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én árulok ilyet, de meg nem venném...

Nagyon picike az egész, csak a képen olyan mint valami vadállat :))

Ha már Géniusz akkor inkább ezt : 1250X [kép]

[ Szerkesztve ]

(#5992) Chaser válasza nyunyu (#5987) üzenetére


Chaser
titán

Jah, látom ügyi vagy, csak én a 355-öt kerestem...

#5988 Rover623 : ööö..senki nem mondta hogy a csomagolódoboz méretét adták meg:D vagy hogy értsem a 2-vel való osztást?:)

#5989 Zofren: :R

#5991 TheReMiXeR : ezexerint tényleg a csomagolódoboz méretét adják meg?:D a 1250x-et "ismerem", csak az nagyocska lenne nekem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5993) Rover623 válasza Chaser (#5992) üzenetére


Rover623
félisten

Párba csomagolt (de ez szinte lényegtelen, mert szinte bármire igaz) holmiknál mindig a cucc teljes mérete van megadva...
Ritkán adják meg az egyes nettó komponensek adatait, de akkor azt egyértelműen jelzik.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#5994) deicide válasza Mr-Pamacs (#5959) üzenetére


deicide
veterán

a mycom-nál van, ezt biztosra mondom, mert pénteken még láttam a raktárban :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5995) deicide válasza diegho (#5967) üzenetére


deicide
veterán

www.senerit.hu

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5996) Chaser válasza Rover623 (#5993) üzenetére


Chaser
titán

Na látod gyakorlatlanságom áldozata lettem :B :U Az idejét se tudom, mikor vettem utoljára hangfalat, ramoknál meg nem szoktam nézni a méretet:D Köszi ezt az infót is :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5997) diegho válasza deicide (#5995) üzenetére


diegho
nagyúr

igen silverstone honlap szerint is. senerit honlap szerint viszont nincs nekik semmi ilyesmi.

(#5998) lúzer


lúzer
veterán

valaki dobjon már egy sztorit, mert nagyon elment a topik :DDD :((( ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5999) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6000) lúzer válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


lúzer
veterán

:C :R ;] :W :W :W

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.