Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Shadows válasza diegho (#5850) üzenetére


Shadows
senior tag

lassan a hitelnél az igénylés elé csak egy "0"-át kell írni

uanilyen helyzetű egyén jön, hogy a dvd-rom nem huzza be a tálcát, (garos) fogaslkerék tükörsima, no comment

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5852) net84 válasza Shadows (#5851) üzenetére


net84
őstag

hitel:
Az egyik bank bevezette, hogy a netes rendszerben, amikor elbírálásra küldöm a hitelt, akkor tehetek személyes megjegyzést...pl. okmányok sérültek, javíttottak/mulnkáltatói igazolás javított/hiteligénylőt gyanús emberek kíérik/egyéb:....
Na ugye amikor bejelölöm az utolsó elöttit (hál istennek ez egy kattintás, és még észre sem veszi a júzer), akkor élből elutasítják a hitelt :DDD

user12 - meglepődnél, hogy hány sulinetes gép volt így szerelve. Az már más téma, hogy ezek a gépek egyébként is nagy szaktudással lettek összerakva, főleg amikor 2 csavar tartotta az egész alaplapot.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5853) lúzer válasza Shadows (#5851) üzenetére


lúzer
veterán

lassan a hitelnél az igénylés elé csak egy "0"-át kell írni

ezt mire érted?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5854) shteer válasza lúzer (#5853) üzenetére


shteer
titán

bárki kap bármikor

..szerintem jónak tűnik

(#5855) rovar1 válasza net84 (#5852) üzenetére


rovar1
csendes tag

nem is értelek, de nem baj. Mit érdekel téged,hogy ki vesz fel hitelt, ez k**vára nem a te problémád, kockázatod. A főnököd - mert ezekután feltételezem, hogy nem a tied az üzlet - biztos megdícsér az üzletpolitikád miatt. Perszen nálam is volt már olyan eset,hogy elhajtottam de csak azért, mert féltem,hogy a bank felbontja a szerződést. Pl megtörtént eset, hogy ugyan az a személy, ugyan azon a héten két különböző munkáltatóival próbált felvenni hitelt. A másik, "karonfogva" hoztak be egy szerencsétlen, mert tartozott nekik. (utóbb kiderült)

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5856) lúzer válasza shteer (#5854) üzenetére


lúzer
veterán

ok. kösz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5857) #27070592 válasza diegho (#5850) üzenetére


#27070592
törölt tag

Van egy olyan gyanúm hogy fent említett állampolgárok szereztek ingyé egy halott lejátszót. Aztán kerestek egy bótot ahun van pont ilyen cuccos, sorozatszám-csere, goto bódba, és elsírják hogy : háde Gazsi há nemjáccale a sperminárort...aggyatokmá másikot...

Mit tehetsz? Adsz egy másikat. Nekik meg lesz két darab vadiúj cuccosuk féláron, garral.

(#5858) Shadows válasza rovar1 (#5855) üzenetére


Shadows
senior tag

a válaszom ment priviben

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5859) lúzer válasza #27070592 (#5857) üzenetére


lúzer
veterán

Miért, a sorozatszámot nem lehet úgy megcsinálni, hogy sérülés nélkül ne lehessen eltávolítani? Már láttam olyat, a bolt saját számot is használt.
Gondolom az alapján visszakövethető.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5860) Shadows válasza lúzer (#5859) üzenetére


Shadows
senior tag

A válaszom nem. Miért kell egy terméket rongálás, hamisítás céljából megvenni??? Én vagy te miért nem tesszük???? Mert ha meg telenyomom purhabbal a csavarhelyeket akkor meg fel van háborodva. :K

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5861) rovar1 válasza Shadows (#5858) üzenetére


rovar1
csendes tag

válasz ment!

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5862) lúzer válasza Shadows (#5860) üzenetére


lúzer
veterán

Azt hittem meg lehet.
Kérdésre: ha képesek 1000 ft-ért kifosztani a vasúti bizbert, akkor majd pont ezen fognak gondolkodni!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5863) eziskamu válasza Shadows (#5860) üzenetére


eziskamu
addikt

Pedig ez a purhabos ötlet nem is hülyeség, bár inkább a gyáraknak kellene meglépnie.
Mondom én, aki szeret mindent szétszedni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5864) Thulcandra válasza eziskamu (#5863) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ja, szétszedés az megy, mi? Utána meg a többiek órákat szívnak vele mire összerakják, mert te sem tudod mi hol volt :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#5865) Shadows válasza lúzer (#5862) üzenetére


Shadows
senior tag

Csak ha ezt tovább feszegetem, akkor bann lesz belőle. A saját shityüket is megennék ha nem lenne fura színű és szagú...... :F

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5866) eziskamu válasza Thulcandra (#5864) üzenetére


eziskamu
addikt

A mechanikus szerkentyűk ki tudnak fogni rajtam, de a gépeimet magam építem, persze nem én forrasztom be az ic-ket és marom a nyáklapokat :D . De szép is lenne ha ilyeneket tudnék :)

(#5867) net84 válasza rovar1 (#5855) üzenetére


net84
őstag

Gondolom a te főnököd sem fog megdicsérnni, ha a bank nem fizet ki egy hitelt, amiután elfogadta a rendszerük, de a papírok beérkezése után visszadobja, hogy egyes dolgok nem stimmelnek. Volt már olyan esetünk, amikor elfogadtak egy hitelt a netes rendszeren, majd amikor a bank megkapta a papírokat visszadobta, hogy nem jó a munkáltatói, kérjen újat, a személyi igazolványa érvénytelen (régitípusút adott oda, mint kiderült volt már neki új)...aztán megy a huzavona az ügyféllel, hogy jó lenne, ha pótolná a hiányosságokat.

Amire meg konkrétan értettem:
Adott egy ügyfél, akinek hirtelen kellett egy konfig, majd kiderült,m hogy hitelre. Megoldottam, majd mikor jött a gépért, akkor közölte, hogy kellene neki egy monitor és egy mp3 játékos szintén hitelre. Mondtam, hogy vagy stornózom az előző hitelt és csinálnuk egy újat, vagy marad ez, és majd máskor lesz a monitor és a játékos. Másnap visszajött, hogy beszélt a bankkal, és mehet neki a hitel a többire is. Természetesen nem fogadták el, sőt közölték, hogy az illető egy nap leforgása alatt több helyen is próbálkozott.

Kb. egy hónap után jött, hogy kellene neki egy LCD monitor 50k értékben. Elutasították indoklás nélkül, utánna hozta az élettársát, azt is elutasították. Aztán hozta a keresztanyját, azt is elutasították. Természetesen mindenkinek az ideiglenes lakcíme ugyanaz volt. Majd egy hétre rá megjelent egy faszival, akinek a lakcímkártyája nem volt meg, hanem írtak egy papírt macskakaparással, hogy xy igazolja, hogy zx nála lakik egy éve. Ezt már el sem küldtük, csak jeleztük a banknak, hogy milyen eszközökkel próbálkozik. Ekkorra már a banki kapcsolattartónk is tudta névről, hogy kiről van szó.
Kb. 2 héttel késöbb jön be a csávesz hóna alatt egy monitorral (pont olyannal, amit anno én ajánlottam neki) és szeretné eladni. Ki sem volt bontva, aznapi vásárlás volt, garpapírral és számlával egy ismeretlen nevére.

Összegezve:
"Mit érdekel téged,hogy ki vesz fel hitelt, ez k**vára nem a te problémád, kockázatod." - csupán csak annyiból érdekel, ha a bank nem fizeti ki a hitelösszeget, akkor én felelek érte, mert én adtam ki hitelre a cuccot, és én baxtam el.

"A főnököd - mert ezekután feltételezem, hogy nem a tied az üzlet - biztos megdícsér az üzletpolitikád miatt." - jól feltételezed, nem az enyém az üzlet, és megdícsért, ugyanis ismertetve lett vele a történet, majd egyszer ő is jelen volt, amikor jött próbálkozni, valamint a végső döntést ő hozta meg - pontosabban: a jóember hitelre többet nálunk nem vehet semmit.

Read only...

(#5868) rovar1 válasza net84 (#5867) üzenetére


rovar1
csendes tag

:R :R :R
nincs főnököm, viszont 11 állandó 8órás alkalmazottam igen.
Egyáltalán nem a felvetésemre válaszoltál, mindegy ez sem fontos. Azért egy-két dolog ami nagyon sántít:
"mikor elfogadtak egy hitelt a netes rendszeren, majd amikor a bank megkapta a papírokat visszadobta, hogy nem jó a munkáltatói, kérjen újat" - a bank ellenőrzi hogy a munkáltatói valós-e. A netes rendszerben be kell írni a munkahely elérhetőségét. (A mobilszám nem jó)
"a személyi igazolványa érvénytelen(régitípusút adott oda, mint kiderült volt már neki új)"
a régi típusúban belepecsételik,hogy érvénytelen illetve átlyukasztják és mindegyik típusúban benne van, hogy meddig érvényes.
Egy hiteligénylésnél a következőkre kell figyelned:
-okmányok érvényessége
-a lakcím és a közüzemi számla címegyezősége
-a munkáltatói helyesen legyen kitöltve
-olvasható másolatot készítesz
(-hogy teljesen be legyek védve még alá is iratom és néhány braziltól még egyéb okmányokat is elkérünk másolásra)

a többi már rajtad múlik!

A béke legyen veled! :R

[ Szerkesztve ]

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5869) ML320


ML320
aktív tag

Laptop vásárlás esetén mindig is kérdezgetjük, hogy mit tudjon a gép.
Most is bejött az ügyfél, laptopot keres. Kérdem, mit tudjon, milyen árban.
Letett elém egy papírdarabot.
"17-19GHZ x2
nagy HDD
2GB RAM
sok mindent tudjon
200ig"

Végül is nem lehet okom panaszra. Felkészülten, le is írták! :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#5870) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Bocsánat h indulattól vezérelten de muszáj kiadnom valahogy :D

kicsit röviden, de elmesélem mi is történt

Tipikus, "20méterrőllátomhogynemérthozzá" fejjel jön felém, egy kedves idősebb pár kik más etnikumnak hőséges tagjai lehettek.

A beszélgetés:
-Miben segíthetek?
-Igen! Igen! köszi, ilyen tévére vagy mire köthető izét keresünk.
-Playstation? Xbox? Nintendo? (gondoltam rögtön lényegre török a kulcsszavakkal)
-Nem! ilyen számítót!
-Számítógépet?
-Igen olyan számolót, de tévével!
-(nah itt volt egy kis hatás-szünet részemről, és nagyobbacska lélegzetvétellel előröl)
Itt letisztáztam vele hogy hogyan is áll jelenleg a pc-konzol piac, és hogy mi micsoda (rövidebben). Láttam rajta h tisztult benne a kép.
-válasza: Ilyen Laptopot (néztem is h hoppá, micsoda gyorstalpaló lettem)

Egy szavam nem lehet mert vittek is egy 200K+ osat, de előtte el kellett magyaráznom hogy ebben már "IGEN EZ A BILLENTYŰZET-MEG A MONITOR IS BENNE VAN". de végülis sikerrel jártam, bár sok agysejtem ráment arra a 15-20 percre.

bocsánat ha valaki magára venné, de mint írtam indulat megvolt most :)

üdv

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5871) Traxx válasza CocooN-z (#5870) üzenetére


Traxx
őstag

:R :C

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5872) Zofren válasza CocooN-z (#5870) üzenetére


Zofren
aktív tag

csak 15-20 perc? :))

mostanában "csináld magad" mozgalom felénk. bejonnek, megkérdik, hogy jol gondolják-e, hogy a tápegység a hibás vagy a ram. én meg csak bologatok, megkoszoni és elmegy. sikeresen kerestem 0 Ft-ot. LAssan kiirom hogy tanácsadás 1 000 Ft.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5873) as_Rock válasza rovar1 (#5868) üzenetére


as_Rock
őstag

Khm, nem olyan nehéz megőrizni a régi személyit, csak simán közlöd, hogy elvesztetted/ellopták, kiállítják az újat és máris van 2 érvényes személyid.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5874) rovar1 válasza as_Rock (#5873) üzenetére


rovar1
csendes tag

ez jogos! viszont a bank a másolatokból dolgozik. tehát ha hitelpartner -jelen esetben én, vagy net84- meggyőzödőtt róla ,hogy minden stimmel. (a szerződésben előírtaknak megfelelően) onanntól a bank a kockázatviselő.

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5875) TéKrys válasza Zofren (#5872) üzenetére


TéKrys
senior tag

Jaja, felénk is ez a divat már. És ha esetleg nem talált, akkor meg vegyem vissza a vásárolt terméket. :((

A lustábbja be se jön, csak telefonál és online segitségnyújtást kér. Ebből se sok hasznunk származik.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#5876) philoxenia válasza CocooN-z (#5870) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legalább nem kell innod, hogy a szelekció működjön.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5877) eziskamu válasza TéKrys (#5875) üzenetére


eziskamu
addikt

Áljatok át 06-90-es számra, ha van még ilyen :)

(#5878) lúzer válasza Zofren (#5872) üzenetére


lúzer
veterán

biztos olvassák a ph-t ;]
itt osztják a "kevés a tápod" tanácsot sűrűn

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5879) net84 válasza rovar1 (#5868) üzenetére


net84
őstag

Mi volt igazából a felvetésed? Hogy mit érdekel engem, hogy ki vesz fel hitelt? Szerintem kiderült az előző hozzászólásomból...
Arra, hogy hogyan lehetett régi személyi okmánya, arra kaptál választ. Kilikasztva és bepecsételve biztosan nem volt.
Az tény, hogy a munkáltatói részt nem fejtettem ki rendesen, annál a lényeg az volt, hogy a társ (nem kezes) külföldön dolgozott és ott nemigazán tudták neki kitölteni a magyart, amit ott kapott, azt meg nem igazán tudták itt értelmezni. Sok telefonálgatás után sikerült úgy megoldani, hogy elfogadták a bankszámla kivonatot és egy általam írt papírt, amiben emberesítettem (fordítottam és magyaráztam) a külföldi munkáltatói szövegét.
Mit jelent a bank részéről, hogy minden stimmel? Lerakják elém a papírokat, leellenőrzöm, hogy minden stimmel-e, felviszem az adatokat, azokat visszaellenőrzöm és már mehet is elbírálásra. Én örülnék a legjobban, ha innentől kezdve a bank lenne a kockázatviselő.

Ma egy fél délutános előadást hallgattam végig a hálózatokról. Helyenként elvesztettem a fonalat, majd következett a moduláris, szenzoros és még mittudom én milyen távfelügylet és távvezárlés, amely eszközökkel akár egy teljes szervertermet lehet felügyleni a hálózati eszközöktől a riasztón és beléptető rendszeren át az időjárás figyelő szenzorokig. Majd közlik, hogy talán ez nem az a terület, ami olyan könnyen eladható és nemigazán van rá kereslet. Kapásból eszembe jutott egy korábbi tender, ahol mobil átjátszó tornyokra ható fizikai tényezők mérőműszereinek az adatait kellett feldolgozni és minden hálózati rendszert tudnia kell kezelni. Illetve egy másik cég, akiknek nagy gondjuk, ha valami miatt megszűnik az összeköttetés valamelyik vidéki átjátszó állomással, akkor csak a helyszíni vizuális betekintéssel lehet megoldani a problémát, holott ezeknek a kütyüknek van gsm modulos verziója.
A többi termékük viszont nálunk szökőévente egyszer adható el...nem fogyóeszközök.

De ma tanultam egy új kifejezést az SFTP Patch kábelre: Árnyékolt hálózati kábel, aminek a végére dugó megy.
Utánna még meg is kellett blankolnom, mert állította, hogy neki nem ez kell, hanem az árnyékolt és hajlékony hálózati kábel, ez pedig nem az, mert ez tömör. Mondom neki, hogy nem, de addig nem nyugodott meg, míg meg nem blankoltuk a szálakat. Blankolás kközben azért benyögte: azt mondta a szerelő, hogy sodort rézszélas kábelt vigyen, ne pedig a tömöret. Tény, hogy kicsit masszívnak nézett ki 130m egybe kb. 30cm-es átmérőbe feltekerve.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5880) net84 válasza ML320 (#5869) üzenetére


net84
őstag

Nem baj! Ma dél körül rongyolt be egy kissrác, de először úgy nézett ki, mint aki eltévedt. Kb. 1,5 perc volt amíg eljutott a pultig, addig kétszer köszöntöttem neki és kérdeztem meg tőle, hogy miben segíthetek.
- jónapot! van egy laptopom és szeretném fejleszteni, mert nagyon lassú.
- pontosan mit értesz fejlesztésen, mit szeretnél bővíteni vagy cserélni bent? ;]
- videókártyát (errevártamén ;] ) és ramot, mert csak 512 van bent.
- videókártyát nemigazán lehet cserélni a notiban, a ramhoz pedig tudni kellene, hogy milyen ram kell bele
- 1GB-os
- DDR, DDR2 vagy SD...?
- hát azt nem tudom.
- a noti pontos típusa is elegendő, az alapján meg tudjuk már nézni, hogy milyen kell bele.
- azt nem tudom, de mennyibe kerülne egy 1gb-os ram?
- attól függ milyen típus kell bele...mikori a gép?
- egy, másfél vagy két éves, nem olyan régi...
Felsoroltam a ddr és ddr2 árakat, megköszönte, majd ugyanolyan lassan, ahogyan bejött, távozott.

Read only...

(#5881) Shadows


Shadows
senior tag

3 éve beragadt árukészlet volt egy olympus filmes fényképező...

Ma eladtam akkori áron :DDD :DDD meg 2 db 15x-es toner azis jó árban persze :DDD

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5882) net84 válasza Shadows (#5881) üzenetére


net84
őstag

Üzletelhetnénk! :DDD Van egy-két beragadt termék nálunk is.

Read only...

(#5883) tlac válasza Shadows (#5881) üzenetére


tlac
nagyúr

melyik ez a jó bolt? :D

(#5884) ML320 válasza Shadows (#5881) üzenetére


ML320
aktív tag

Mi felajánljuk tombolára a szerződéses suliknál. 20.000,- Ft értékben egy optikai egeret, 15.000,- Ft értékben egy game padot. Persze mind a gagyi kategória, áruk az ezrest se súrolja.
Bírom, mikor a főnököt megkeresik bartel ügyben. Hirdetésért cserébe adjunk egy multifunkciós készüléket. És persze a 24.000,- Ft-os cucc kimegy 60.000-ért számlán, és majd lehirdethetjük. Gondolom, a másik oldal is dörzsöli a kezét. 30e értékű hirdetés helyett kapott egy 60ezres nyomingert. :U

Ember tervez, Isten perverz...

(#5885) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Teganap fazon behozza a lenovo gépét (asztali) egyébként a félbarna kenyeret szereti...

Gyári winfosos, de ők mást szeretnének rá... de nem sikerül felrakni, pedig mán a haver is megnézte...

Lényeg :
-még garos gépet a novemberben a hülyenemvagyok csapatnál vette
-rakott bele ramot, ezzel vesztette a gart
-nincs meg semmilyen cédé, csak egy matrica a gép tetején

Szal a haver megnézte a vinyót, sőtttttttttttttt letörölte a régit de már nem lehet újat fölrakni.
Még jó, hogy voltam olyan bátor és hírtelen gondolattól vezérelve megnzéztem én is a gépet - talán a félbarna kenyér miatt - mert volt egy érdekes érzésem.

A vinyót (sata) alaplapról lehúztam de a vinyóról nem sikerült a kábelt leszedni!!! :Y
Kivettem a beépítős kerettel együtt de így sem sikerült ésszerű erővel lehúznom.
Átkapcsoltam a látásom nagyitó funkcióra és ekkor láttam, hogy a csati mellett egy kis műanyag hiányzik. Egy olyan darabka ami azért felelős, hogy ne tudja senki (!!!) rosszul rádugni a csatit. Szal nagyobb erővel sem sikerült leszedni, ekkor mondtam a tulajnak, hogy én nem nyúlok többet hozzá, ha gondolja tépje szét, mert ennek a vinyónak mind1 hiszen nem látja a gép, fel se pörög. (PEDIG A HAVER MEGNÉZTE)

Nos, emberünk széttépte elég rendesen. Kiderült, hogy pillanatragasztóval "valaki" odaragasztotta a csatlakozót. Sajnos elvitte a bizonyítékot, érdemes lett volna lefotózni.
A vinyó csatiján csak az a pár db. érintkező volt, mert a terelő műanyagok mind hiányoztak.

Ilyenkor utólag nehéz lenne kimagyarázni ki követte el a balhét. Mivel ismerem a félbarna kenyeret zabálókat valszeg nekem ugatott volna az ürge, mert hát nekik még jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#5886) Balinov válasza TheReMiXeR (#5885) üzenetére


Balinov
félisten

biztos még reggel van,de ezt a khm..."félbarna kenyeret szerető" népcsoportot nem tudtam beazonosítani.. :B segítenél? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5887) iwu


iwu
addikt

hali!

én nagy elektronikai szaküzletben jártam, konyhai cuccokért...
bejön az emberünk (igen, barna, de nem ez a lényeg:) ), xbox 360at akar. oké van is. erre kérdi: tuningolni lehet? boltos srác feladja (nem ért ő sem hozzá) én próbálok segíteni, mit akar rajta tuningolni, ember? hdd-t bele? több kontroller? kormány? nemnemnem, értsem már meg, hogy ő tuningolni akarja, mert a Jóóózsi szerint úgy tök f@szán mennek rajta a játékok, és ő csak tuningolhatót akar venni...mondtam neki, itt sajnos olyant nem árulnak...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#5888) iwu válasza Balinov (#5886) üzenetére


iwu
addikt

bennem is felmerült, gyanúm az van mondjuk :D:D, bár én is szeretem a barna keneret:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#5889) lúzer válasza TheReMiXeR (#5885) üzenetére


lúzer
veterán

Már rutinos vagy! :DDD
Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, melyikről van szó?
kódolva: "színesfémkereskedő" a becsületes szakmája?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5890) sasa311


sasa311
veterán

mit problémáztok ezen ennyit, cigány.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5891) Balinov válasza sasa311 (#5890) üzenetére


Balinov
félisten

aztmingyá kisakkoztam,de a félbarna kenyér-rel nem birom összehozni a vesókat.. :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5892) Kazimír válasza sasa311 (#5890) üzenetére


Kazimír
őstag

Erre most jól passzolna egy idézet a Gyaloggalopp c. filmből a "lovagoktól, akik azt mondják: Ni!"... :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#5893) Shadows


Shadows
senior tag

ez ultralol félbarna kenyeret szerető szinesfénykeresekedő...... :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5894) TheReMiXeR válasza sasa311 (#5890) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Sasa úr rátapintott a lényegre...

Én kódolva akartam jelezni, mert már emiatt kaptam doktorátusi figyelmeztetést.
(értsd. moderátorinak, pedig hát ez mint tudjuk születési adottság, fajta jelleg vagy minek nevezzem... inkább nem ragozom)

Egyébként a gép qrvajó csak semmilyen drájver nincs hozzá, azonosíthatatlan az alaplap illetve a vga... össz egy gainward drájver cédét mellékelt a tulaj, de köze sincs a benne lévő kártyához...

(#5895) eddie17


eddie17
addikt

Tudom, hogy ez nem állásbörze, de nagyon-nagyon sürgős lenne, hogy valamilyen állást szerezzek, ezért ha valaki tud, számtech boltban valamilyen állást, akkor pü-ben megbeszélhetjük a részleteket. Tényleg nagyon sürgős.
Ha gond, hogy ide írtam, töröltethetitek egy moderátorral.

(#5896) diegho


diegho
nagyúr

bejöttek 4-en, ebből 3 barna, hogy megveszem-e az 1 hónapos gépüket kp-ra amit 75000-ért vettek euronics-ban.
3400+ sempron
msi integrált fos
512ddr2
80gb hdd
nec író
ház+táp
:D

összeszámoltam ~34nettó nagyker és ezért akar 45 azaz negyvenöt ezer forintot :DD és nem hitték el, hogy ennyi az ára, fel kellett hívnom a főnökömet és odaadni a telefont, mert én biztos kamuzok :)) és mikor a főnököm közölte velük hogy 25öt se ad érte akkor meg fel voltak háborodva, hogy garanciás (expertpc matricával ergó meg se tudom bontani) 1 hónapos gépért miért csak ennyi. és nem hiszi el hogy őt baszták át euronics-ben és nem fogja fel, hogy nálam ez a gép 50k körül lenne, hanem én vagyok a csaló :D szerencséjükre jó kedvemben voltam...

(#5897) Zofren válasza eddie17 (#5895) üzenetére


Zofren
aktív tag

jol meggondoltad? ;]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5898) eddie17 válasza Zofren (#5897) üzenetére


eddie17
addikt

Meg, mert nagyon sürgős lenne, most már azon vagyok, hogy bármilyen meló érdekel.

(#5899) TheReMiXeR válasza eddie17 (#5898) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

...hát én még örülök, hogy van melónk... évek óta "léccámstopp" van...

(#5900) eddie17 válasza TheReMiXeR (#5899) üzenetére


eddie17
addikt

Értem, nem akartam idepiszkítani a hülyeségemmel, de sajna már kétségbe vagyok esve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.