Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#895) ssolitude válasza K9 (#894) üzenetére


ssolitude
őstag

A két vinyós megoldás valamennyit gyorsít a renderelésen, de nem kimondottan számottevő.
Hálózatban lévő két gépen már látványosabb a dolog.Az egyik gépen van a nyersanyag,és a másik gépre renderel.A gyorsabbik gép végzi a renderelést,azon fut a Vegas, és itt a nyersanyag is,a másik gépre kerül a kész video.
Érdemes kipróbálni még azt a verziót is, hogy az egyik gép csak a Vegast futtatja, a másik gépen van a nyersanyag és a kész video is.
A 6.0-ban van RenderService, egyszer kipróbáltam.A host gép felosztja a renderelni való anyagot,és figyeli, hogy a másik gép végzett-e a rászabott feladattal.Ha nem, akkor nekiáll a következőnek,ha végzett, akkor ad neki újabb darabot.Maga a renderelés kb feleannyi ideig tart, viszont a végtermék nem egy avi, hanem sok kis darab avi, amit a végén még össze kell fűzni.Kísérletezgettem vele, de aztán valahogy abbamaradt.Ennél sokkal érdekesebb, hogy a 6.0 támogatja már a kétmagos technológiát.Ezt nem tudtam sajna kipróbálni,mivel olyan processzorom még nincs.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.