Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39252) hriska válasza Rotate (#39199) üzenetére


hriska
aktív tag

Reméljük minden rendben lesz!
Én a nextel-től vettem a telefont és ez is lengyel behozatal.Persze független.A tőlük kapott papíron ( jótállási jegy címen ) egy év garit ír.A samsung oldalán beregeltem,ott viszont a két évet+ a reg.-gel járó hosszabítást írja.
Akkor most mi is van? :F Azért mert lengyelből hozták csak egy év jár,vagy jár a kettő itthon?
Warranty card van hozzá,igaz nincs kitöltve az eleje.
Van valaki hasonló cipőben?

Kijelző beégése miatt érdekelne,mert akkor még decemberig ki kellene cseréltetnem,ugyanis akkor jár le az egy év.

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#39253) GJ70


GJ70
tag

Üdv Nektek !

Harmadszor is .

Bátorkodnék zavarni a sok tartalmas hozzászólás közepette - bocs a szarkazmusért - hátha valaki csak egy nem tudunk vagy igen tudunk hozzászólást generál nekem.....vagy esetleg tényleg segítene ?

Erre a problémára nincs senkinek tippje ?

Üdv.

(#39254) R2D20208 válasza GJ70 (#39253) üzenetére


R2D20208
addikt

Sajna ezzel nehéz dolgod lesz itt megfelelő választ kapni, és sztem ezért nem méltatott senki neked válasszal, mert nem akart hülyeséget írni. Én is olvastam a hsz - ed. Sajna én nem tudok ilyen készülék ügyében segíteni.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39255) GJ70 válasza R2D20208 (#39254) üzenetére


GJ70
tag

Nézd, legalább már te válaszra méltattál :R , legalább leírtad, hogy nem tudsz segíteni és ez is valami : Köszönöm .

Valóban nem kell a "hülyeséget" írni, de annyit megkaphatunk egymástól, hogy legalább a topik fő motorjai válaszolnak: nem tudunk segíteni, nem találkoztunk ilyennel, sorry....

Ennyi.

Mégegyszer kösz !

(#39256) hriska válasza GJ70 (#39253) üzenetére


hriska
aktív tag

Ha esetleg beszélsz németül akkor EZT nézd meg

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#39257) Varszegig válasza hriska (#39252) üzenetére


Varszegig
veterán

Az az egy év gari az ő apírjukon, annyit ér, mint amit a wc-ben tartasz. Ha beég a kijelződ a samsung nem fogja kicserélni. Se 1 éven se 2 éven belül. Beregelhetted, de nem ér semmit mert a garanciahosszabbítás csak az eredeti (kitöltött) garancialevéllel együtt érvényes.
A jelenlegi papíroddal visszamehetsz a nextelbe, aztán ők vagy kicserélik, vagy nem, 1 nap lesz vagy 5 hét, minden rajtuk múlik. Tudod, olcsó hús, meg a híg lé...

[ Szerkesztve ]

(#39258) GJ70 válasza hriska (#39256) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm , megnézetem hátha-nátha, van a családban aki sprehenzi daycs :DDD .

Köszönöm.

(#39259) hriska válasza Varszegig (#39257) üzenetére


hriska
aktív tag

120k szerinted occsó hús volt? :F Bár van akinek igen.

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#39260) hriska válasza GJ70 (#39258) üzenetére


hriska
aktív tag

Igazán nincs mit.Sok dolgot néztem már ezen az oldalon

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#39261) Varszegig válasza hriska (#39259) üzenetére


Varszegig
veterán

hát attól függ, mikor. mikor még 160 volt az MM-ben, akkor igen. Ha akkor volt 120, amikor már alig több a hivatalos helyen, akko rmeg kifejezetten drága egy gari nélküli készülék.

[ Szerkesztve ]

(#39262) hriska válasza Varszegig (#39261) üzenetére


hriska
aktív tag

Ha ez így is van,márpedig miért ne lenne így ha ezt írod (gondolom tisztában vagy ezekkel a dolgokkal) akkor sem értem a "gari nélküli" kifejezést.Mert akár honnét nézem is a dolgot,akkor is van egy év,igaz nextel-es gari.Az,hogy ez hogy és milyen módon érvényesíthető,az már igaz, más kérdés. De pont ezért írtam ide le ezt a dolgot,és kérdeztem,mert így legalább tisztán láthatok.

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#39263) Varszegig válasza hriska (#39262) üzenetére


Varszegig
veterán

Pont az a lényeg, hogy az a gari nem gari. Én is adhatok neked egy ilyen papírt, annyit is ér. Ha valami probléma van, majd kimagyarázom. Vagy olcsón megjavíttatom valakivel. De semmiképpen nem szakszerűen. Ha beégésed lesz, próbáld meg a nextelt, én nem fűzök hozzá sok reményt, hogy bevállalnak neked egy 50e körüli kijelzőcserét.

(#39264) kely1988 válasza pzstm (#39189) üzenetére


kely1988
aktív tag

Érdemes ITT is nézelődni! :R ;) :K

Livin' in the UK :)

(#39265) ERPY válasza GJ70 (#39253) üzenetére


ERPY
őstag

Főzött romban nem találtál olyant, ami számodra szimpatikus lehet? Vagy csak a hivatalos romok érdekelnek? Play-t tudtommal bármire fellehet tenni, nem?

(#39266) Rotate válasza hdman (#39232) üzenetére


Rotate
veterán

nincs mit ;)

AYEL:

ha lenne még 2 ember akinek kell, lehet, hogy most is tudnék szerezni :) egy ember már keresett privátban :) ha valaki még előkerül, akkor lehet, hogy tudnék segíteni :

(#39267) GJ70 válasza ERPY (#39265) üzenetére


GJ70
tag

CM10 nightly volt rajta, de korábban az sgs9000-n sem nagyon jött be, itt sem igazán jön be.
Ezért szeretnék valamilyen eus gyárit feltenni, ami a korábban leirtak miatt nem megy fel.
Bár lehet, hogy a product kódot kellene átírni, de arra vonatkozóan meg nem találtam még okosságot.

A playt próbáltam telepiteni önmagában, felmegy, permisionban forditott hetes megvan, de inditáskor csak felvillan, de nem indul.

A chn is gyári független, csak régió product kód gátol, és tele van kínai progikkal, amit gyomlálni kell.

Üdv.

(#39268) 72mviktor


72mviktor
senior tag

Na EZ a nem semmi... :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#39269) zack válasza GJ70 (#39255) üzenetére


zack
nagyúr

Kernel Cleaning Script után ha feldobsz egy gyári kernelt, utána sem megy?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39270) Arcanis válasza 72mviktor (#39268) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Van egy kis arcuk : )
Egyébként ez csak kínában él, nemde? (A videóban valami olyasmit írnak/mondanak, hogy a kínai szabályok szerint a termék formai és alaki világának szabadalma azé, aki először a piacra dobja.)

(#39271) rauley válasza 72mviktor (#39268) üzenetére


rauley
tag

:Y :DD
Muhahha!
Most aztán mindenki perel mindenkit.Közben meg azért ez valahol jó reklám az egyes cégeknek,például ennek a kínainak is,hogy így hírportálok egyik vezető híre lehet a cég,a készülék speckókkal együtt.

Arcanis: Hát igen,Kínában elég érdekes szabadalmi viszonyok vannak. Nem is nagyon meri beperelni őket egyik nagy anyacég sem,amelyiknek a termékét kopizzák.
Például a Gibson elektromos gitárokat is pofátlanul hamisítják,ráadásul ugyanazzal a névvel,logóval,csak persze szarabb minőségben. Az amcsi Gibson fel is lép keményen a hamisítók ellen,de valamiért a kínaiakat (akik a legdurvábban nyomják),békén hagyják.
Bezzeg más amcsi gyártót pereltek már be,például az ESP-t.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#39272) TOZ válasza kely1988 (#39264) üzenetére


TOZ
addikt

Hoppacska. Hivatalos najtli. :C

(#39273) 72mviktor válasza rauley (#39271) üzenetére


72mviktor
senior tag

Arcanis Rauley

De nagyon nem gyengék.... :D

És hogy ne csak off legyen
Ezt a romot próbálta már valaki?Tetszetősnek tűnik....

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#39274) GJ70 válasza zack (#39269) üzenetére


GJ70
tag

Na ezt megköszönném ha kifejtenéd nekem ezt a kernel dolgot :R .
Letöltöttem eus gyári romokat, no meg a chn-s gyári romokat.
mint írtam , sajnos az eus bármelyik odinnal való telepítésnél az MLM betöltés után fail-el leáll,próbáltam pittel,anélkül stb..stb mindegy neki.
Ha ez a kernel dolog megoldaná az jó lenne.
Vagy gyanítom az van mint a nokiáknál, ha a product kod - ami itt valószínű egyenlő a régió kodokkal is - megváltozik, akkor megy fel más rom, de lehet rosszul tudom ...

Üdv.

(#39275) GJ70


GJ70
tag

Ami még zavart a korábbi fözőtt romok-nál, az az, hogy a telefonon random módon bekapcsolt a kijelző, felvillant mintha valami lenne, de semmi, se jelzés, se más, csak egyszerűen mintha kapcsolgatná valami a képernyő zárat.
Persze lehet valami program is, de melyik ...?
Itt meg a gyári romoknál semmi ilyen.

(#39276) kungzi


kungzi
veterán

szerkesztés gomb!

(#39277) Rotate


Rotate
veterán

nah, akik keresnek még 2000-es aksit, azok itt tudnak érdeklődni, beteszem az aláírásomba is... :)

(#39278) agabe válasza hriska (#39262) üzenetére


agabe
addikt

Sajnos szerintem is Varszegig-nek van igaza.
Megprobalhatod, hogy beadod nextelhez, hogy beegett kijelzo csere lenne...aztan majd kiderul mennyi ido mulva, es mit valaszolnak.
Pont a nextel az ahol viszonylag jo aron lehet kapni gyari garis keszulekeket is....szinte minden esetben a gyari garival erdemes vasarolni telefont. Ez alol az a kivetel ha nem romlik el 2even belul, de ennek az eselye nem olyan nagy foleg az amoled kijelzo miatt.

(#39279) zack válasza GJ70 (#39274) üzenetére


zack
nagyúr

Először tegyél fel Odin-ból egy CF Root kernelt. Ha ez megvan, próbálj meg CWM-ből installálni ROM-ot, hátha így Odint kihagyva menni fog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39280) mira72


mira72
őstag

Off

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#39281) zack


zack
nagyúr

Kezdem megunni a Portal v2.3 hülyéskedéseit...Random időközönként térerő nyista, és ha pont nem veszem észre, akkor órákig nem tudnak elérni. Ha észreveszem egy újraindítás megoldja, de ebből megint romolás lesz. :DDD
Nem jön elő sűrűn, de ezzel nem vagyok kint a vízből. Pénzt még nem buktam miatta, de inkább nem forszírozom. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39282) pzstm válasza zack (#39281) üzenetére


pzstm
titán

anno wanamnál is volt nekem ilyen.
Mostanában meg néha CM10 is eljátssza. Én ezekután kezdek T-Mobilera gyanakodni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39283) Weeman1 válasza mira72 (#39280) üzenetére


Weeman1
veterán

(#39284) pzstm válasza Weeman1 (#39283) üzenetére


pzstm
titán

szerintem tényleg szép :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39285) ERPY válasza zack (#39281) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam ilyen gond nincs. Mondjuk másmilyen se.

(#39286) pzstm válasza ERPY (#39285) üzenetére


pzstm
titán

milyen/melyik hálózaton vagy?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39287) dancsuri válasza zack (#39281) üzenetére


dancsuri
veterán

Portal-2.4

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39288) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Érdemes feltenni az lp7 helyett az lpu-t? Jobb a telefon a 4.04-el mint a 4.03-al?

(#39289) GJ70 válasza zack (#39279) üzenetére


GJ70
tag

CF-Root kernelt ICS-re eddig csak a sima 9100-hez találtam, keresem az I9100G-shez de eddig nemigen találtam.
Ez a kernel lenullázná teljesen a telefon adatait és lehet,hogy külső sd-ről engedné az egy fájlos zippelt romot feltenni ?

Ha igen, a kernel előtte legyen teljes full wipe,vagy elég utánna?

(#39290) R2D20208 válasza GJ70 (#39289) üzenetére


R2D20208
addikt

Szió ! Sztem Zack nem látta, hogy neked i9100G - d van. CF Root inkább i9100 - n van, de az utolsó pár FW - nél sztem az is leállt. Kernel nem nulláz telefon adatokat, tehát odinnal kell / kellene feltedd . ( mivel nincs CWM - ed ) Kernel felrakásakor nem kell wipe, csak simán Odinnal felrakod. Megpróbálok neked körülnézni picit XDA - n, vagy valahol hátha van megoldás. CWM - ed sincs egyálltalán ?

ui : ez itt minden a te telefonodra van. Van ITT Kernel is, ami majdnem biztos, hogy CWM - et is Flashel neked. És ITT egy teljes Rom és Kernel lista.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39291) GJ70 válasza R2D20208 (#39290) üzenetére


GJ70
tag

De CWM-m van azt hiszem 5.5.0.4, megy is rendesen .

Erről a régiós product kódról nem hallottál valamit, nem ez akaszt be az eus rom telepítésnek, merthogy ez kínai chn-chz független romokat enged csak fel - érdekes persze ebben is van alapból magyar lokalizáció - szóval nem értem ?

(#39292) R2D20208 válasza GJ70 (#39291) üzenetére


R2D20208
addikt

Szerkesztettem az előző hsz - t. Találtam neked vmit ( ha véletlen még nem láttad volna ). Ott van teljes Rom / Kernel lista.

Próbáltál csak CSC - t felrakni odinnal ? ˙Amúgy nem értem mi lehet az a Kínai dolog...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39293) ERPY válasza pzstm (#39286) üzenetére


ERPY
őstag

Vodafone

Én a Portal 2.3-as alapjaira dolgoztam, kitakarítottam a nekem nem kellő dolgokat, és mivel csak így ismerem a romot, semmilyen hibám sincs. Wanammal sem volt soha, bár ott is hasonlóan jártam el. Ráadásul a használt appjaim 90%-a a romban van. Beletettem, mivel a gyári appok szinte nincsenek is, a romba meg elfér. A fogyasztásom atomtutter, a napi 6 óra kijelző lazán megvan. Böngészőnek xScope-ot használok, minden szinten verhetetlen, és csak 804k. Nálam a favorit. Nagyszerű beállítási lehetőségek vannak benne, ami által gyorsan és jól használható, a renderelése meg bármit lever. Mivel csak fizetős verzája van, nehogy tömegesen elkezdjétek megvenni, előtte próbáljátok ki. Nálam ott az ajánlott plecsni.

[ Szerkesztve ]

(#39294) GJ70 válasza R2D20208 (#39290) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm, óriási segítség ezek a linkek !!!!! :R

Bocs ha tudatlan leszek még...aosp , aokp, stock ??? régen tudtam, de most.....a custom megvan.cm,cm nightly,stb..stb. , az official meg gondolom a gyári rom...

A germany official rom lent van rég, ezzel is megállt anno az odin.

Ha odinból felteszem valamelyik ilyen kernelt :
Horsepower 3.0.0 for Stock ICS Roms BETA!
Horsepower 3.0.0 for AOSP ICS Roms
Horsepower 3.0.0 for AOSP Jellybean Roms , akkor lehet próbálkozni külső sd-ről a germán official rommal ?

És akkor nem kell semmi wipe?

(#39295) GJ70 válasza R2D20208 (#39292) üzenetére


GJ70
tag

Szóval a kínai az az, hogy a telefon tipusjele : GT-I9100G_Chn_Chn , ez év júniusában került forgalomba, a haver vette norvégiában, de gyári függetlenül.
Ő CM 10 nightlyvel használta, én próbálok rátenni valami pld:germany romot, de csak a fenti sammobilos chn vagy chz végződésű official romot engedi az odin, mert ugyan elindul a némettel de a vége felé ezzel az MLM sornál leáll faillal.

(#39296) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Feltettem az LPU-t, a sorozatszámot nullázta. Ahogy olvasom, csak nem mutatja a 4.0.4 alatt, megvan az. Jó ez így, vagy hülyeséget csináltam? Az IMEI megmaradt.

(#39297) pzstm válasza Grande Ale (#39296) üzenetére


pzstm
titán

tökéletes. Már korábbi 4.0.4 esetében is volt ilyen. Hátradőlhetsz nyugodtan ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39298) kely1988 válasza Grande Ale (#39296) üzenetére


kely1988
aktív tag

A lényeg, hogy az IMEI megvan, a sorozatszám szvsz lényegtelen, elvileg ha visszaraksz egy 4.0.3-mas romot akkor lesz megint product code, de max gariztatásnál van szerepe! :R

Livin' in the UK :)

(#39299) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Köszönöm szépen, megnyugtattatok! Kicsit a frászt rámhozta! :R

(#39300) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok! Az S2 tudja kezelni a 64gb-os kártyát?? :Y Szert tettem egy Sandisc ultra kártyára, és eddig nagyon úgy néz ki, hogy hibátlan! Esetleg ha sok adat lesz rajta, érhetnek majd meglepetések, vagy hibátlanul fogja kezelni szerintetek? :R

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.