Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38751) Varszegig válasza TOZ (#38748) üzenetére


Varszegig
veterán

nem baj, ha nem érted, de legalább ne szólj be. Arra utaltam, hogy 15 percig tesztelheti, ha nem tetszik visszakéri az árát. :W :W

Peti N95: Framework a lényeg abban van minden a deluxe settings csak a beállítási opciók állítására szolgál. xda-ról kell a framework, aztán a deluxe settings.
Kártya: ezt nem tudom, ebben a google, vagy a bank tud talán segíteni. Elvileg ha vásároltál már vele neten, akkor jónak kéne lennie. Nekem dombor Visa van, az mindig jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#38752) gofry


gofry
senior tag

Ez nem rossz..egy francia telecom cég roadmapje:

(#38753) korpicschess válasza kacsuszka (#38750) üzenetére


korpicschess
veterán

ROM? Kernel? Esetleg első körben próbálj meg recoveryben wipe cache-t, és wipe dalvik cache-t, hátha..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38754) kacsuszka válasza korpicschess (#38753) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

wipe cache segített köszi

gyári stock rom

[ Szerkesztve ]

(#38755) seger válasza Weeman1 (#38745) üzenetére


seger
addikt

Mikot lesz magyar nyelvű változat?

(#38756) Peti N95 válasza Varszegig (#38751) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Egy linket kaphatnék hozzá?
Ha mindkettő fent van, hogyan tudom a Status Bart átlátszóvá tenni? Köszi! :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#38757) Weeman1 válasza seger (#38755) üzenetére


Weeman1
veterán

Remélhetőleg vasárnap.

Xiaomi 11T Pro

(#38758) messi6502


messi6502
tag

Sziasztok!

Mostanában nem nézegettem a sammobile-t és sajnálkozva látom, hogy már nincs teljes listás nézet kontinensre bontva.
Viszont mikor kiválasztom a típust és ost, utána se a modelnél se a countrynál nem jelenik meg semmi, csak h válasszak..
Olvastam ott a fórumot, de hiába írom be a keresőbe, h I9100 nem csinál semmit..
Valakinek valami ötlete?

(#38759) Varszegig válasza Peti N95 (#38756) üzenetére


Varszegig
veterán

Link

Itt minden le van írva. Az átlátszóság a settingsbe volt, de most már nem tudom fejből.

(#38760) Peti N95 válasza Varszegig (#38759) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Hát ez nekem mostmár kicsit héber! Inkább hagyom! A Deluxe settings megvan, nagyon sokmindent lehet állítani benne, de az átláthatóságot nem találom! Erre kellene a Framework?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#38761) Varszegig válasza Peti N95 (#38760) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem a kettő csak együtt működik.
Nem bonyolult ez, csak olvasd el amit leírt:)

[ Szerkesztve ]

(#38762) seger


seger
addikt

Szerintetek ez mitől lehet?

mobilról nem tudok képet beilleszteni.
akku 38%-on van. újrainditottam a telefont és 17%-on lett az akkum.

[ Szerkesztve ]

(#38763) kecsetihunor válasza Weeman1 (#38757) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

És ezt hol lehet tölteni? Ez nem egy ilyen general? Nem kell módosítani, hogy S2-re is jó legyen?

Igazából még sohasem volt MIUI-m, ki akarom próbálni :D

(#38762) seger

Ezt úgy nevezik, hogy battery drain. Nem kell izgulni, "visszatölti" magát. Habár elég idegesítő... :(((

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#38764) zack


zack
nagyúr

Az új romokhoz van már Jkay? Igen sok idő eltelt, és hihetetlen, hogy milyen sokan megvették nem túl olcsón, ő meg fosik bele. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38765) Prien válasza Peti N95 (#38760) üzenetére


Prien
addikt

Én se vagyok egy romolgatós, de ezt meg tudtam csinálni. :) Ha gyári romot használsz, akkor az odexed verziót kell letöltened, kártyára fel és onnét cwm-en keresztül telepíted. Utána jöhet a deluxe settings.
Custom romra deoexed verzió kell.

Zack: kérdeztem e-mailben, de csak annyit írt, már S III-ra dolgozik...

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#38766) Peti N95 válasza Varszegig (#38761) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Mostmár azt se tudom, hogy a linkről mit kell letöltenem! :(
Prien: az aláírásomban lévő salman romom van!

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#38767) zack válasza Prien (#38765) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor ha nem gond, kérdezd már meg tőle, hogy tudja visszaadni a lóvét, mert ez nem support amit csinál. Lényegében az új firmware verziókkal framework hiányában használhatatlan. De ahhoz volt pofája a kis kötsögnek hogy 800ft-ot beszedjen mindenkitől. :((( Én többet XDA-s työtyőtől nem veszek semmit az biztos, tehát nem a saját hírnevét rontja ezzel hanem az egész XDA-s közösségét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38768) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

hali syah kernelem van es rootbox-os jelly bean
keresek egy romot ami támogatja a hdmi kimenetet lehetöleg gyárit es fel tudnám rakni dual bootba lecci segitsetek es kuldjetek linket is ha tudtok:)

(#38769) kecsetihunor válasza Peti N95 (#38766) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Mi a gond? JKay-t szeretnél feltenni?

2 lépésből áll. Kell egy framework és kell a deluxe apk.

Framework van? Innen tudod leszedni, Salman 3 ROM-hoz deodexed XWLPG kell. Azt hiszem EZ az, illetve az ICS colored mappában.

Az lehet gond, hogy a státuszbárod el fogja cseszni, ha nem egy féle témát szedsz le, illetve te kell majd visszaállítsd.

Ezt feltesz, deluxe apk feltesz és örül.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#38770) korpicschess válasza Mogcaa (#38768) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem mindennel megy ami nem JB (stock ICS, gb, cm9, stb).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38771) Peti N95 válasza kecsetihunor (#38769) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi, hagyom inkább! Nem akarom elcseszni!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#38772) Gloob válasza Gabbana (#38718) üzenetére


Gloob
addikt

Ugyan már, ezt Te sem gondolod komolyan ugye? Egy SE K-750-ről van szó, ami akkor 100k fölött volt valamivel, függetlenül. Azóta eltelt már egypár év. Csak azt ne mondja nekem valaki, hogy ennyi idő alatt, azt a telefont soha nem használták. Nem foglalkoznak vele hidd el. A szolgáltatónak sem érdeke lebuktatni a telefon jogosulatlan használóját, hiszen akkor bevételtől esik el. Az más, amikor előfizetésre vett, és az előfizetést nem fizető ügyfél ellen tesz lépéseket. De ebben az esetben egy függetlenül, nem szolgáltatónál vásárolt telefonról van szó. Egyszerűen nem érdeke a dolog, és így nem is foglakozik vele egyetlen szolgáltató sem. Ebben az esetben pedig a rendőrök is tehetetlenek, hiszen ők a szolgáltatón keresztül próbálják megtalálni a készüléket, már amennyire őket is érdekli a dolog. A 3 hónap letelte után már semennyire! Ez az én véleményem, és sajnos tapasztalatom. Kíváncsi lennék, vajon hány lopott telefont találtak meg, és hány került vissza jogos tulajdonosához. Főleg %-os arányban lennék kíváncsi a számokra. Szerintem elég elszomorító statisztikát kapnánk.

Samsung Galaxy A52S

(#38773) Szafi77 válasza gpek (#38702) üzenetére


Szafi77
tag

Lopom :)

WebKRESZ az Android Marketen ::: https://play.google.com/store/search?q=webkresz&c=apps

(#38774) fecosrac


fecosrac
tag

Még mindig nem kaptam segítséget, úgyhogy újra leírom a gondomat hátha megszán vki hozzáértő... :(

Két problémám is van amiben kérném a segítségeteket.
Az egyik hogy megjelent az értesítések között a szoftverfrissítés, de ha elindítom és a jogi nyilatkozatot is elfogadom, akkor az eszköz regisztrációja következik, majd pár mp várakozás után kiírja hogy a feldolgozás meghiúsult. - Mi lehet a probléma? Még eltüntetni sem tudom az értesítést, úgyhogy egyre jobban zavar a dolog.

A másik gondom, hogy valami háttérben futó alkalmazás miatt a képernyő rendszerint felvillan pár mp-rea zárolt képernyő módban. A futó alkalmazások között nem találtam semmit és ha a netet kilövöm is csinálja.
Létezik valami megoldás erre hogy ki tudjam szűrni az okozóját?

Ja, és egy extra gond ha már írok :)
Szintén az értesítéseknél állandóan azt írja az SD kártyámra hogy üres, vagy nem támogatott fájlrendszer van rajta, miközben a kártya egyébként használatban van és szerintem nem is üres. Orvosolható ez a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

(#38775) toto0569


toto0569
addikt

na végre ,sikerült...

[ Szerkesztve ]

(#38776) andoneboy válasza toto0569 (#38775) üzenetére


andoneboy
tag

link

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#38777) toto0569 válasza andoneboy (#38776) üzenetére


toto0569
addikt

ja... :C de ezt az előbb kreáltam egy online képszerkesztőn. :)

(#38778) sniphoe válasza toto0569 (#38777) üzenetére


sniphoe
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#38779) warezxts


warezxts
senior tag

Valaki írja már le ezt a frameworkosdit, végülis ez most másik kinézet? alapól tudom mi a framework, csak ez a JKay csinált belőle egy tutifrankót és pénzért árulja vagy más kinézet lényegében?

(#38780) andoneboy válasza toto0569 (#38777) üzenetére


andoneboy
tag

Jajj, bocs! Azt hittem, ugyanaz, amit már linkeltek egyszer. Most nézem csak, hogy máshogy vannak a szövegek.. Sajnálom! :(

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#38781) turika86


turika86
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem tud egy szép és igényes weather/clock.widgetet?! Csak mert eddig a sense 4-t használtam csak ott az időjárás megadta magát! Előre is köszi...

"Time is the fire in which we burn"

(#38782) korpicschess válasza turika86 (#38781) üzenetére


korpicschess
veterán

beautiful widgets

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38783) toto0569 válasza turika86 (#38781) üzenetére


toto0569
addikt

[link] gondolom ezek működnek...

[ Szerkesztve ]

(#38784) fecs válasza turika86 (#38781) üzenetére


fecs
senior tag

Beautiful widgets

Én ezt használom. Van nagyon HTC-s beütésű megfelelő is. Nem ingyenes sajnos.

Más.

CM9-ben egyedi csengőhangot (pl mp3) hogyan rendeltek személyekhez?

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#38785) gofry válasza gofry (#38752) üzenetére


gofry
senior tag

Az előző postom szerint 38752
Jelly bean: november közepén.
4.0.4 szeptember végén

(#38786) vagyula


vagyula
senior tag

Akinek miui alatt nem.megy pl az angry birdsös animælt desktop,tegye rá egyszerre mindkét ujját a kijelzőre,majd húzza lefelé.Kikapcsoláshoz pedig két ujj felfelé.(megy a 8.24ben is)
Nálam a hivatalos 8.31 első boot után fc,nem.megy hálózatra.Azóta most nem.próbáltam.

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#38787) kecsetihunor válasza fecosrac (#38774) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

A szoftverfrissítés dologra azt tudnám mondani, ha rootolt a teló akkor töröld ki az appot a system/app mappából, teljesen fölösleges szerintem.
Aztán a többire nem nagyon tudom a választ, nekem soha sem villant fel a kijelző, külső sd kártyám nincs, a belső meg tökéletes volt mindig :)

Valaki egy linket a MIUI-hoz tud dobni?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#38788) Weeman1 válasza kecsetihunor (#38763) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez még sajnos nem jött ki.

Próbáld ki ezt,én is ezt használom. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38789) turika86 válasza toto0569 (#38783) üzenetére


turika86
aktív tag

Sajna ezek sem mennek... de már többen írták h nem éri el a servert a widget... :(

"Time is the fire in which we burn"

(#38790) Weeman1 válasza turika86 (#38789) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki a Beautiful widget-et,
nálam az működik rendesen.

Xiaomi 11T Pro

(#38791) Endless válasza toto0569 (#38783) üzenetére


Endless
aktív tag

Ezek nekem is nagyon tetszettek...állítólag nemsokára ismét jó lesz talán...

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#38792) kecsetihunor válasza Weeman1 (#38788) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Láttam cMIUI-t... ez WIUI. Mi a különbség?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#38793) Muffi válasza Weeman1 (#38790) üzenetére


Muffi
aktív tag

Szia!
Az uj miui ami majd csk kijon ( v. 31) abban az uj launcher van?
Mas...hogy pl nalam mikor az uj cMiui jb volt fenn azon nem mukodott egy weather widget sem...befagyott az idő -.-

Kecsetihunor: pl abban hogy nem CM alap hanem samsung. :)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38794) Weeman1 válasza kecsetihunor (#38792) üzenetére


Weeman1
veterán

Wiui Samsung alapú,cMiui CM alapú.
Meg még egy pár dolog. :)

(#38793) Muffi
Remélem hogy már benne lesz.
Olvastam hogy vannak problémák a widgetekkel sajna.
Nálam jók. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38795) Muffi válasza Weeman1 (#38794) üzenetére


Muffi
aktív tag

Dejo neked!!:D de pl nalam mostansag erdekes de semelyik rom nem melegiti fel a telot !!:P jeghideg a telo , elsem hiszem ilyen meg nem volt !!most mondjuk stock LPU-n vagyok de varom mar az uj Miui-t!!! Majd ha kijon akkor megkerhetlek ra hogy szamolj be rola h milyen?:) mert feleslegesen ezert nem torlom le az lput mert ez most nagyo jo! :P de persze kinezetre Miui!! <3<3 :-D
Es koszi elore is!:)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38796) nfsu17


nfsu17
veterán

Tettem a vasra YT-ról letöltött 1080p klipeket. Desktop computerrel töltöttem le, majd airdroiddal felmásoltam. Megy a lejátszás mint a zsír, a számat nem tudom becsukni, olyan a képminősége. :R
DE se böngészőből, se a YT klienssel nem tudom reprodukálni ezt a minőséget. De még nagyon a 720p szintjét sem hozza, hiába aktív a HD felirat. Sehol nincs beállítási lehetőség 1080p-re. De 720-ra sem. Pedig láttam neten videókat (még mobilarénásat is), hogy böngészőből játsza a YT-ot és jobb alsó sarokban lehet választani: 480p, 720p...stb. Nekem ilyen egyszerűen nincs. Gyári "www-kergető". Opera, vagy firefox, vagy valami képes lenne rá?

(#38797) toto0569 válasza Endless (#38791) üzenetére


toto0569
addikt

én a Fancy widget pro-t,és Spitya Miui romjábol szedtem ki az időjárást de ez utóbbi mostanában csak délig frissíthető,valószínű,hogy hasonló okok miatt mint a Sense.

(#38798) Muffi válasza toto0569 (#38797) üzenetére


Muffi
aktív tag

Uh ezt a widgetet (spityamodosat) ha megkerhetlek atkuldod nekem emailon?:)
Itt a cimem:
mradamenator@gmail.com
Koszi elore is!:)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38799) toto0569 válasza Muffi (#38798) üzenetére


toto0569
addikt

a Fancy pro 5 féle widget,emez csak ez az egy de szeretem mert színes és szép. O.K. :K ment az email...

[ Szerkesztve ]

(#38800) Weeman1 válasza Muffi (#38798) üzenetére


Weeman1
veterán

Ha jól emlékszem az az Lg weather widget,de nem biztos.

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.