Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38301) pzstm válasza matyi19 (#38300) üzenetére


pzstm
titán

How to install :
•Copy the rom zip file to internal sdcard
•BACKUP BACKUP BACKUP
•If you came from a Gingerbread or AOSP or 4.0.3 based Rom, a WIPE DATA is highly recommended

•Flash my rom from Recovery
•Reboot & enjoy, let the phone to boot up, at least 5 minutes to let media scanner finish

:U

Ha ezekután odinoz :U l akkor nemtudom egyáltalán hogy mersz custom romot használni :S (simán CWM-ből mehet fel)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38302) kungzi válasza matyi19 (#38300) üzenetére


kungzi
veterán

odinnal nehezen :N

ez a rom egy .zip fájlban van, tehát cwm recovery kell hozzá

olvasd el az első hozzászólást

(#38303) matyi19 válasza kungzi (#38302) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, nem tudom miert irtam odint....
A mostanit sem odinnal tettem.
Akkor mehet ra, nem kell semmit tennem elotte, marmint mas kernel vagy rottolas.
Bocs a tudatlansagomert, meg csak most izlelgetem az androidot.

pzstm :R

[ Szerkesztve ]

(#38304) pzstm válasza matyi19 (#38303) üzenetére


pzstm
titán

igen, simán mehet.

Wipe cache partition illetve dalvik cache az nem árt mondjuk előtte és utána is.

más nem kell

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38305) C.Brigante válasza Arcanis (#38234) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem tudom mikor szánom el magam telefon vásárlásra, de egyelőre egy céges nokia 5800amat használom, nagyon kemény váltás!!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#38306) pzstm válasza C.Brigante (#38305) üzenetére


pzstm
titán

mennyit bír az akksija gyári kernellel? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38307) Rotate válasza C.Brigante (#38305) üzenetére


Rotate
veterán

nah, megírtam a hibaleírást a telefon mellé a dobozba, remélhetőleg meg tudják oldani...

beleírtam a beégett kijelzőt, és az időnként rózsaszín foltos kamerát is... hátha tudnak vele valamit csinálni... vagy hátha cserélek az egész telefont újra, akkor a gari is újraindulna :D

(#38308) C.Brigante válasza Rotate (#38307) üzenetére


C.Brigante
veterán

reméljük kellemeset csalódsz majd, pikkpakk megcsinálják és kész az új telefon + 2év usage! :)

én sem fogom sokáig bírni normális telefon nélkül, de ennek a nyavajás one S nek nehezen megy az ára lefelé, mármár jobban megérné a one X.

(#38306) pzstm ne tudd meg, egy web olodalt nem merek megnyitni....

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#38309) zack válasza Rotate (#38307) üzenetére


zack
nagyúr

Pont ezért nem fogsz kapni újat. Inkább mindent kicserélnek benne.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38310) pzstm válasza C.Brigante (#38308) üzenetére


pzstm
titán

de akkor egész jól optimalizálva van a fogyasztása nem?
gondolom nem kell alulfeszelni :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38311) Rotate válasza C.Brigante (#38308) üzenetére


Rotate
veterán

olyanokat hallani erről a szervizről, hogy benedvesítik a nedvesség indikátort iPhone-oknál, és a userre fogják, hogy ne kelljen javítani...

remélem azért mert Samsung pártiak, és velem majd milyen rendesek lesznek :D rohadtul remélem :D

amúgy érdekes, hogy nálunk majdnem az összes márkát egy hivatalos szerviz javítja... Moto, SE, Apple, Samsung, és a Blackberry is hozzájuk tartozik hivatalosan...

(#38312) zack válasza Rotate (#38311) üzenetére


zack
nagyúr

Nem túl jó kilátások... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38313) Rotate válasza zack (#38312) üzenetére


Rotate
veterán

amit tudtam lefotóztam a telefonon, hogy bizonyítani tudjam, hogy milyen állapotban küldtem el... sokra nem megyek vele ha úgy van, de ennél többet nem tudok tenni...

(#38314) killmix válasza Rotate (#38307) üzenetére


killmix
tag

Én Tmobilba vittem szervízbe, és sehova nem írták, hogy a garancia meghosszabbodott volna. Hol tudnám esetleg megnézni? ( A jótállási jegyre sem írtak semmit.)
A munkalapra azt írták, hogy Fődarab csere, Sw feltöltés, pedig én lemerném esküdni, hogy kicserélték teljesen... De melyik is az a fődarab ?
Esetleg a samsung szervíz normálisabban csinálja?

(#38315) zack válasza Rotate (#38313) üzenetére


zack
nagyúr

Következőt tudod még tenni.
Ha beviszed, ott előtted nézzék meg, és adjanak írásos szakvéleményt, hogy az indikátorok sértetlenek, és nem érte víz.
Ezek után nem nagyon fognak tudni ezzel okoskodni... :U

(#38314) killmix

A fődarab az az 1db nyáklap ami telefonban van. Erre van integrálva szinte minden.
Tehát ha valami meghibásodik, az esetek 99% fődarabot kell cserélni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38316) rauley válasza kecsetihunor (#38289) üzenetére


rauley
tag

Hehh,nekem is volt egy 1610-esem,pár éve volt aztán a Pannonnál az,hogy beszámítottak régi telefont az újba,akkor leadtuk.Azt nem is kellett gallyra vágni,már alapból egy tégla volt.. :D Méretileg legalábbis
Van még egy Nokia 5510-es mp3 lejátszós,rádiós,querty billentyűzetes szemüvegtok formájú csodám is,működik is még!
Meg van egy Nokia 3650-em,amit 7,5 évig használtam az S2 előtt,ma már eléggé le van lakva,viszont műszakilag semmi baja,és közel egy hetet kibír az akksija.
Meg van még egy pici,kinyithatós Panasonic is,azt odaadtam a gyerekeknek játszani,kb úgy néz ki,mintha a kutya szájából rángatták volna ki. :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#38317) Rotate válasza zack (#38315) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos a Pozsonyba felutazás nem egy járható út, marad a reménykedés...

(#38318) rauley válasza zack (#38315) üzenetére


rauley
tag

Én úgy tudom (meg végülis én is egy szervizben dolgozom,mondjuk nem telefonosban..),a fődarab csere az egész telefont jelenti!
A telefon maga a fődarab! Az alaplap/nyáklap az alaplap.
Nekem volt egyszer egy téglásításom az S2-vel,és akkor nekem csak alaplapot cseréltek,a teló háza maradt a régi. A szerviz papírra is alaplap cserét írtak.
A fődarab az mindig maga a megvásárolt termék,tudtommal.

Úgy is mondhatjuk,hogy a megvásárolt cuccok közül (telefon,töltő,fülhallgató,stb) a telefon a fődarab!

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#38319) gpek válasza rauley (#38318) üzenetére


gpek
tag

Az alaplapot hívják fődarabnak. A telefon az telefon. a Töltő meg a tőltő.

Gpek

(#38320) rauley válasza gpek (#38319) üzenetére


rauley
tag

Pedig nem.
A baj az,hogy nincs pontos meghatározása még a fogyazstóvédelem honlapján sem a fogalomnak,így aztán különböző helyeken különböző értelme lehet,mindenesetre a saját tapasztalatom alapján (nem telefon),a fődarab a megvásárolt teljes áru,a kiegészítők nélkül.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#38321) mira72 válasza rauley (#38320) üzenetére


mira72
őstag

Pedig de...
Autóba is a fődarab a motor, váltó, nem az autó ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#38322) gpek válasza rauley (#38320) üzenetére


gpek
tag

Nézd meg a googleba.
Ha rohadt pontos akarok lenni akkor az az egység ami egyben van ragasztva, tehát az alaplap esetleg rajta a hangszórók ledek, árnyékoló. Ezért ez a fődarab mert ez egy egységet képez és a lelke a cuccnak. Siemensék régen pl ha fődarabot cseréltek (tehát nem az egész telefont) akkor + 6 hónap gari járt erre az alkatrészre, nem az egész telefonra. (tehát a kijelzőre nem.)

[ Szerkesztve ]

Gpek

(#38323) gpek válasza gpek (#38322) üzenetére


gpek
tag

Ezé szeretem ezt a fórumot, bazz, itt egyszer nem látom hogy valaki azt írná igen valóban hülyeséget mondtam v. rosszul tudtam, döbbenetes, tegnap is vagy 4 órán keresztül ment a civódás egy világi ökörségen, de csak azé is hajtotta a gyerek az igazát. (Gorilla Glass)

Gpek

(#38324) rauley válasza gpek (#38322) üzenetére


rauley
tag

A google is azt mondja,hogy nincs konkrét meghatározás a fődarab fogalmára.
Viszont azt is írja,hogy 2003 óta nem létezik és nem ismeri a jogszabály a fődarab fogalmát.
Mindenesetre találtam bizonyos utalásokat arra,hogy telefon esetén tényleg nem az egész telefont értik ez alatt,legalábbis az esetek többségében.Így lehet,hogy igazatok van,de csak lehet... :DDD
A saját tapasztalatom más mindenesetre.

Gpek:akkor most olvasd el itt feljebb,és te is lásd be esetleges tévedésed.
Én képes vagyok belátni,ha tévedek,de ebben nem fogunk egyenes ágra vergődni,a fent leírtak maitt. Mindenesetre az érdekes,hogyha a jogszabály szerint a fogalom 2003 óta nem létezik/nincs használatban,akkor egy 2011 után kiadott telefon garipapírjára miért írják ezt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#38325) dani993 válasza kecsetihunor (#38289) üzenetére


dani993
senior tag

működő 2110 érdekel? Vagy az már túl új? :D Van még egy Ericsson GH-388, meg egy 688 is :D

(#38326) gpek válasza rauley (#38324) üzenetére


gpek
tag

Van ezer téma amit rosszul tudok, de ebben egész biztos vagyok volt munkámból kifolyólag. De egy félnek elfogadom :D :R

Gpek

(#38327) rauley válasza gpek (#38326) üzenetére


rauley
tag

:C Oké,én is! :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#38328) gpek válasza rauley (#38327) üzenetére


gpek
tag

Gpek

(#38329) Rotate


Rotate
veterán

én meg leszarom mi a fődarab, csak cseréljék ki :D

(#38330) zack válasza gpek (#38326) üzenetére


zack
nagyúr

Én meg már nem is vitázom. Minek? ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38332) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Kéne egy kis HELP skacok, mit érdemes mobil odinnal most felhúzni (3 file-os) az I9100XWLPU előtt? CM10-ről megyek vissza... :R

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#38333) borg25 válasza zack (#38315) üzenetére


borg25
senior tag

Mindenkinek tudom javasolni ezt a szisztémát, hogy ott helyben mikor valaki leadja a telefonját bontassa ki, és kérjen véleményt az indikátorról. Annyi kellemetlenséget megér, hogy nem motoros futár jön érte, hanem neked kell elvinni, cserébe nem ugrik a 100ezres telefonnál a gari....
A barátnőm is így járt, bevitte a telefonját, azt egy hét múlva közölték vele, hogy az indikátor elszíneződött, mi voltunk a hibásak, gari megvonva, még képet is mellékeltek róla, mi meg csak néztünk, hogy és hogy történhetett? Ők csináltak valamit, vagy mert kis hazánkban mikor bevittük a szervizbe 90% körüli páratartalom is volt Budapesten este 9 után és akkor vizesedett be? Persze a szakma zsenijei lezárt zacskóban szállítják a telefont, hogyha nap végére lehül a hőmérséklet a zacsin belül mindenre kicsapódjon a nedvesség...

Boccs, hogy offoltam, de ha én ezt a szisztémát előbb tudom, tuti nem vonják meg a garanciát. (Vagy akkor biztosan tudom, hogy a rendes használat alatt tett be a telefonnak a magyar időjárás. )

(#38334) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Srácok, a Bluetooth nevét hol lehet átnevezni?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#38335) migabi24 válasza runner 125 (#38334) üzenetére


migabi24
nagyúr

bluetooth beállításokba

(#38336) Endless


Endless
aktív tag

Feldobtam tegnap a 4.0.4 LPT NEE ROM-ot az normàlis ha 10%-ot esett az akksi az este alatt?Wifi szink. bekapcsolva

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#38337) runner 125 válasza migabi24 (#38335) üzenetére


runner 125
nagyúr

Thx, megoldódott. Kolléganő S2-jén kellett átnevezni, én évek óta iOS-t használok, elsőre nem lett meg.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#38338) Rotate válasza borg25 (#38333) üzenetére


Rotate
veterán

de hol az indikátor? mert én direkt kerestem is, de nem láttam az aksi alatt körül sem sehol...

szét kell hozzá szedni a telefont...

más téma... a futár keltett reggel, el is vitte a telefont :( remélem javítva hozza vissza

(#38339) [DE2JAY] válasza Rotate (#38338) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Hajrá! 3 fileos kérdésre valaki? Lehúztam el XXLPQ-t de az 1 fileos sajna :D

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#38340) borg25 válasza Rotate (#38338) üzenetére


borg25
senior tag

Sajna széjjel kell szedni. :(

(#38341) Blinti


Blinti
csendes tag

"A telefon felteszi a rootolt kernelt. Újraindulás után lesz egy „Superuser” ikonunk. Ez a frissítés másodpercek alatt lefut. A telefonunk rootolt. Amennyiben zavar a bekapcsolásnál lévő sárga háromszög, töltsük le az újonnan feltett rom „gyári” kernelét, és tegyük fel a telefonra ugyanazzal a módszerrel, ahogy a rootolást csináltuk. Ezzel eltűnik a sárga háromszög, de a root természetesen megmarad."

Kipróbáltam és eltűnt a SuperSU ikon. Ha azt vissza akarom kapni le kell tölteni a Marketból egy Superuser alkalmazást? Tehát a telefon rootolt, csak a gyári kernel visszarakása miatt eltűnt a SuperSU igaz?

(#38342) Rotate válasza [DE2JAY] (#38339) üzenetére


Rotate
veterán

van belőle 3 fájlos is, volt linkelve is valahol a poszthalomban :)

(#38343) [DE2JAY] válasza Rotate (#38342) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

keresem :D :R

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#38344) Muffi


Muffi
aktív tag

Gyerekek...ez az uj cMIUI 2.8.24-es (JB) nagyon durva :DD
Ami legjobban tetszik benne hogy semmilyen körülmények között nem melegszik a telefon! Se netezésnél se játéknál se hívásnál! ez egy nagyon nagy + szvsz
minden működik benne kivéve bármilyen weather widgetet kiteszek megáll az idő..nem megy tovább! :/ Ez mitől lehet?

De2Jay: ne keresdd! itt van! ;) 3 fájlos LPQ

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38345) [DE2JAY] válasza Muffi (#38344) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Már túl sokszor leszedték innen

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#38346) Muffi válasza [DE2JAY] (#38345) üzenetére


Muffi
aktív tag

ja tényleg..:/ bocsánat

és felrakhatom pl dropboxra csk akkor segíts h hogyan kell XD mert sosem csináltam iylet :D

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38347) Weeman1 válasza Muffi (#38344) üzenetére


Weeman1
veterán

Aksiidő milyen?

Xiaomi 11T Pro

(#38348) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Bedobod a zipet a dropboxos mappába, majd jobb gomb > Copy public link > és elküldöd a linket PMben (CTRL+V) :D :R

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#38349) Muffi válasza Weeman1 (#38347) üzenetére


Muffi
aktív tag

hát aksiban nekem ugyanoolyan mint a többi MIUI habár talán egy kicsit lassabban merül.. ma 100%ról 1 óra kijelzővel + wifivel olyan félóra netezéssel most van 88%-on..

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#38350) GazRic


GazRic
senior tag

LPUhoz valaki tudna adni root-kernel linket?

Ha megvan a root már mehet wipe is? Nem kell téglától félnem?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.