Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19101) C.Brigante válasza Sanci789 (#19094) üzenetére


C.Brigante
veterán

én azért az utolsó 50 oldalra szánnék időt!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19102) Weeman1 válasza dancsuri (#19097) üzenetére


Weeman1
veterán

Na ezt nem tudtam.
Spitya Miui 2.5.7 rom van rajta.

Xiaomi 11T Pro

(#19103) HUTCHDB válasza Weeman1 (#19091) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

WIUI UPDATE kapcsolók javítva!!!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19104) Varszegig válasza p87 (#19082) üzenetére


Varszegig
veterán

+1

(#19105) Weeman1 válasza HUTCHDB (#19103) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm. :R
De ma már nem rombolok,
majd talán holnap. :D

Xiaomi 11T Pro

(#19106) Rotate válasza tamasgal (#19098) üzenetére


Rotate
veterán

én sem látom használat közben, ennek ellenére be van égve, csak szerencsére még nem zavaró módon... és biztos vagyok benne, hogy mindenkié be van égve, csak max nem látja... olyan nincs, hogy az amoled kijelzők egy része más tulajdonságokkal rendelkezik... a Samsung maga vallotta be, hogy ezért pentile az S3 is... mert az egész technológiájuk egy szar...

persze a színek szépek, meg minden, de azért durva, hogy ezt így lehet árulni... ha nem imádnám a készüléket és zavaróan lenne beégve, és tudnék jobbat venni helyette, ami mindenben van ilyen jó, csak nem ilyen instabil a kijelzője, akkor biztos addig hordanám vissza amíg nem kapom vissza a vételárat...

de szerencsére még jól bírja :)

[ Szerkesztve ]

(#19107) HardRic válasza tamasgal (#19096) üzenetére


HardRic
addikt

S3? Inkább egy tökönszúrás.

(#19108) zack válasza Rotate (#19106) üzenetére


zack
nagyúr

Lefuttatnám én is ezt a kijelző tesztet, de a gyári tárcsázóba ahogy beírom az első karaktert csonttá fagy a Wanam ROM. :( Mégse olyan jó ezek szerint. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19109) Piwi válasza zack (#19108) üzenetére


Piwi
addikt

lehet kiszedte az lcdtest-et a romból

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#19110) ERPY válasza zack (#19108) üzenetére


ERPY
őstag

Marketen van jópár, szedjél egyet.

(#19111) C.Brigante válasza zack (#19108) üzenetére


C.Brigante
veterán

Nalam siman beveszi, nincs koze a romhoz, eddig nekem ezt a kodot az osszes rom bevette. A factory resettel fordul elo, h nemelyik rom nem reagal ra. Nalam sincs feltuno beeges.
Es csak a pirosnal latszik de nagyon halvany, abszolut nem zavaro. Masik 2. Szinnel semmi nem latszik.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19112) zack válasza ERPY (#19110) üzenetére


zack
nagyúr

Oké, ezt áthidalom, de azért nem túl kóser, hogy a gyári tárcsázó össszefosta magát. :F

Mod:

Nálam semmi beégés sincs. :B Többször is végigtoltam, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19113) ERPY válasza zack (#19112) üzenetére


ERPY
őstag

Mert valszeg a rendszerből hiányzik az a teszt vagy mi.

(#19114) andoneboy válasza zack (#19112) üzenetére


andoneboy
tag

Nekem a 11.3.1 volt ilyen.. bármilyen számot nyomtam a tárcsázóba, lefagyott, és leállt. A rom oldalán azt írták, hogy a wipe-ok segíthetnek, vagy az, ha a beállítások > alkalmazások > mind > tárcsázó tárhelyét üríted.

én nem kísérleteztem ezekkel, hanem felraktam mindeféle wipe nélkül a 11.4-et, az tökéletes eddig, mindenbe :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#19115) Arcanis válasza fecs (#19090) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Swype.com-on regisztrálj és töltsd le a legújabb bétát. Én azt használom aokp-n, tökéletes. Szerintem cm-on is megy.

(#19116) zack válasza andoneboy (#19114) üzenetére


zack
nagyúr

Most mentegetek, és backupolok.
Aztán kipróbálom ezt a WIUI-t.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19117) andoneboy válasza zack (#19116) üzenetére


andoneboy
tag

próbáld ki a 11.4-et szerintem :) MINDENBEN tökéletes :D

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#19118) zack válasza HUTCHDB (#19103) üzenetére


zack
nagyúr

Fasza ez az update. Telepítés után nem tölt be a rendszer. :((( Samsung feliratnál megáll.
Igazi kókler aki így kiad egy javítást, hogy le sem teszteli. Még szerencse, hogy nem volt belakva a rendszer.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19119) Arcanis válasza zack (#19118) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Itt nézelődj (ha még nem tetted meg). Sajnos látszik, hogy nem sikerült fényesre a javítás... (idézek: "make it even worse for me")

Wipe-ok egyébként megvoltak? Egyáltalán nem indul a cucc?

(#19120) zack válasza Arcanis (#19119) üzenetére


zack
nagyúr

Az update.zip előtt megy a ROM. Ahogy felrakom az update.zip-et, kifagy a logónál.
Nem csak a Wipe-ok hanem a belső SD-t is formáztam előtte, és volt kernel cleaning script is. :U

Többet soha nem fogok nyúlni ehhez a WIUI / MIUI foshoz. Ez nem ROM. Ez egy bug halmaz. Nem is értem miért kell "futtatni" egy ilyen ROM-ot itt a topikban. Páran úgyis rászaladnak, és jobb esetben volt előtte CWM mentésük, mert fent hagyni biztos senki sem fogja ezt az ótvar romot. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19121) Arcanis válasza zack (#19120) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Pfff... Akkor ez az update egyelőre kapufa. Esetleg írj te is xda-ra (hogy minél hamarabb meg legyen oldva a dolog)

(#19122) zack válasza Arcanis (#19121) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt lehet megoldják, de ez a ROM jövő ilyenkor is tele lesz buggal. :U
Teljesen szét van hekkelve. Nem csoda hogy ennyi gond van vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19123) ToMmY_hun válasza zack (#19122) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én MIUI romot használok hónapok óta, de nem mondható rá az, hogy bughalmaz. Nálam stabil, szép és gyors is. Nincs benne a sok gyári samsung alkalmazás, jól gazdálkodik az akksival is. Én nem cserélném le másra. :)

A Wiui szerintem is elég rossz, két verziót próbáltam ki, mindkettő hibás volt. Az "official" miui viszont semmi problémát sem okoz nálam.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19124) Weeman1 válasza zack (#19120) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki ezt a Miui-t.
Nekem ezekkel még sohasem volt gondom. :)

Xiaomi 11T Pro

(#19125) HUTCHDB válasza zack (#19118) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

picit visszafogom magam.........
szoval akirol beszelsz, evek ota foglalkozik telefeonokkal, szerintem mikor neked meg nyomogombos nokiad volt, mar akkor pda-kat butykolt. (windows)
szoval pont o (wajk) az, aki nem szolgalt ra erre ....nezd meg az xda-n a velemenyeket.

amirol beszelsz rom, tokeletes, szombat ota hasznalom, hiba nelkul fut.
az update csak es kizarolag a redonykapcsolok esetleges beragasat javitja, amit nalam jovitott.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19126) fecs válasza Arcanis (#19115) üzenetére


fecs
senior tag

Köszönöm! Ezt már Swype-pal írom. :-)

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#19127) C.Brigante


C.Brigante
veterán

hmm, picit elgondolkodtam... teljesen rendben van!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19128) HUTCHDB válasza C.Brigante (#19127) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

jol nez ki!
kicsit hasonlit az s2-re :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19129) zack válasza Weeman1 (#19124) üzenetére


zack
nagyúr

Viszont a MIUI-ban meg nincs magyar nyelv tudtommal. :U Ezért választottam a WIUI-t, mert ez magyarított.

(#19125) HUTCHDB:

Persze. Fogd is vissza magad. Azért mert nálad jó, azért nekem nem kell agyon ajnároznom ugye? :U Nálad jó, dícséred. Nálam fos, szidom. Szerintem ebben semmi meglepő nincs. Az update.zip 3x próbálkoztam, de mind a 3 alkalmommal befagyott a Samu logónál. Ennél szűzebb telefonra nem is tudtam volna feltenni.
Tehát ha nálad jó, nálam meg nem, akkor csak van valami gond ezzel az update.zip-pel.

A végső pleff, hogy eddig a Nandroid mentéseimmel sosem volt gond. Most, amit a WIUI előtt csináltam, és WIUI után visszaraktam volna, valami hibát írt, így a lakhatok be egy új ROM-ot, és dobhatom ki a mentésemet. Lehet nincs köze a ROM-hoz, de eddig sosem volt ilyen, pedig jó pár ROM-ot mentettem, és állítottam vissza eddig. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19130) zack válasza zack (#19129) üzenetére


zack
nagyúr

Sztornó. Látom ez is magyar. :R Felpattintom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19131) zack


zack
nagyúr

Megcsinálom ezt a 3+1 fájlos Odinos mókát előtte.
Ebből a bizonyos pitből, ami nem a rootolásra való ( :DDD ) bármelyik GS2 romban levő jó, vagy ROM függő, és olyan ROM-ot kell keresnem amihez van pit?

mod:

Erre is megtaláltam a választ. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19132) trident1 válasza Weeman1 (#19124) üzenetére


trident1
tag

Feltoltam a MIUI romot de szerintem ez nem rootolt?Vagy rosszul látom?

(#19133) doongoo válasza Rotate (#19035) üzenetére


doongoo
addikt

törölt belőle még pár dolgot és skinezte, de valóban gyorsabb lett tőle.

(#19134) DBC válasza trident1 (#19132) üzenetére


DBC
tag

attól függ melyiket tetted fel.

(#19135) trident1 válasza DBC (#19134) üzenetére


trident1
tag

Bocs én néztem be.Kicsit fura ez a rom.Nem találom benne az alkalmazás fiókot,vagy lehet hogy nincs is benne.

(#19136) Varszegig válasza zack (#19129) üzenetére


Varszegig
veterán

rakd fel a romot, ami előtte fent volt, majd utána told vissza a nandroidot. Akkor mennie kell.

(#19137) zack válasza trident1 (#19135) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is most ment fel az ICS verzió...(MIUI.hu-V4-SGS2-2.5.11-Signed)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19138) trident1 válasza zack (#19137) üzenetére


trident1
tag

Nagyon stabilnak tűnik,lehet hogy nyüstölöm egy darabig és ez fog maradni.Csak mondom nekem kicsit fura.

(#19139) HUTCHDB válasza zack (#19129) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Fasza ez az update. Telepítés után nem tölt be a rendszer. Samsung feliratnál megáll.
Igazi kókler aki így kiad egy javítást, hogy le sem teszteli. Még szerencse, hogy nem volt belakva a rendszer.

"szoval akirol beszelsz, evek ota foglalkozik telefeonokkal, szerintem mikor neked meg nyomogombos nokiad volt, mar akkor pda-kat butykolt. (windows)
szoval pont o (wajk) az, aki nem szolgalt ra erre ....nezd meg az xda-n a velemenyeket."

3 dolog:

- ha valami nem stimmelne mondjuk darky, wanam, vagy az iphone JB csapata által kiadott javításban, akkor az már kókler?
hát erre írtam azt, hogy visszafogom magam!

-wajk romja nem samsung logóval, hanem a nexus s boot-jával indul!

- szerintem ne próbálkozz MIUI-val, mivel az összes fejlesztő wajk segítségét, tanácsait kéri és ő az , akit szinte az összes MIUI rommel első hozzászólásában köszönettel illet.

nem védeni akarom az updatét, (mert akár az lehetne rossz is) hanem wajk lehurrogása iszonyat túlzó volt!

az pedig egy természetes dolog, hogy több embernek nem jól működik....de ez már egy más tészta!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19140) Rotate


Rotate
veterán

mit le tudtok szenvedni ezekkel a manga romokkal :D:D

(#19141) zack válasza HUTCHDB (#19139) üzenetére


zack
nagyúr

Oké. Ebben egyetértünk. Lehet túlzó volt. :R
De eddig a MIUI-val semmi gond... :U

(#19138) trident1

Nálam is jó eddig. :K
Majd figyelgessük egymás véleményét, így könnyebb lesz áthidalni a nehézségeket. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19142) HUTCHDB válasza zack (#19141) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De eddig a MIUI-val semmi gond...

no ezt örömmel hallom! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19143) zack válasza Rotate (#19140) üzenetére


zack
nagyúr

Azt azért halkan megjegyzem... Az online témák egyedülálló minőséget tükröznek és mindegyik ingyenes. Valamit tudnak ezek a ferdeszeműek. ;)

(#19142) HUTCHDB

Mi több,egyenesen tetszik. ;)
Ha nem lesz vele gond, amit még korai lenne kijelenteni, akkor szinte biztos hogy maradni fog. Nagyon egyedi, és gyors is. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19144) philoxenia válasza zack (#19129) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha az egyik júzernél ugyanaz a ROM jó, akkor gyanús, hogy a másiknál ugyanolyan telefonon valami júzer error lehet..... Fordítva igen kicsi a valószínűsége. Úgy fölrakni valami hibás dolgot hogy megjavuljon szinte lehetetlen... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19145) rankesz válasza HUTCHDB (#19139) üzenetére


rankesz
veterán

"szoval akirol beszelsz, evek ota foglalkozik telefeonokkal, szerintem mikor neked meg nyomogombos nokiad volt, mar akkor pda-kat butykolt. (windows)
szoval pont o (wajk) az, aki nem szolgalt ra erre ....nezd meg az xda-n a velemenyeket."

Anno régen még HTC HD1(!!!) alatt használtam az ő romjait, ha valami nyűgöm volt, privátba mindig segített, sőt volt olyan feature amit az én konkrét kérésemre tett be...

Szóval respect to Wajk :R
Amúgy nézegettem már a miui romokat, de eddig nem vitt rá a lélek hogy felpakoljam

(#19146) zack válasza philoxenia (#19144) üzenetére


zack
nagyúr

Mégis milyen júzer error? :DDD WIUI-nál júzer error, MIUI-nál meg se híre se hamva? :U

MIUI:

Az alsó fix sávot hogy lehet 4 ikonról bővíteni? Mert nem találtam rá beállítást.
A launcher tetszik, de ha fix. 4 ikonos akkor sajnos dobnom kell.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19147) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!
Valaki tud valami megoldast MIUI ICS 4.0.3 romra, hogy miert nem kap az igo gps jelet? Probaltam a system/etc/gps.config alatt atirni lokalis helyre a dolgot, de sajnos semmi. A gps modulom jo, mert a google mappal megy a cucc, csak az igo nem veszi fel.Koszi

(#19148) Rotate válasza zack (#19146) üzenetére


Rotate
veterán

hogy egy iPhone-os szófordulattal éljek: "rosszul fogod" :D:D:D

(#19149) zack válasza Rotate (#19148) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD
Lehet. Pedig mondtam neki közben hogy "múúúkodj!" ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19150) rankesz válasza joy_k (#19147) üzenetére


rankesz
veterán

Erre itt nem fogsz választ kapni, mivel ez werez téma, amit az alapelvek tilt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.