Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14701) Leonardo91 válasza Pug (#14698) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Már megint itt (is) ez a madár? Engem privátba is zaklatott :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#14702) gretzky77 válasza Leonardo91 (#14701) üzenetére


gretzky77
veterán

És nekem tippem is van, hogy mely korábban kitiltott kolléga!
Érdeklődött nálam is korábban készülékkel kapcsolatban érdekes stílusban. Elengedtem. ;]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14703) bacus válasza anti1966 (#14695) üzenetére


bacus
őstag

Google maps le tud tölteni offline térképet. Ha egyébként azt használod, akkor nem kell új.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#14704) Ateszpapa válasza Kamarásss (#14693) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehetnél akkor már Kamerásss is. ;]

(#14705) Mike81 válasza Ateszpapa (#14704) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD :C

(#14706) rothfb válasza Kamarásss (#14699) üzenetére


rothfb
veterán

A Fold 4 mellé vegyél még egy szemüveget.:D;]

(#14707) S e t h válasza Kamarásss (#14699) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az is nyilt titok amit te csinálsz.
Egy ennyire friss regisztrációval ilyen iramban futkározni abban az erdőben figyelemre méltó "teljesítmény".
Bohóckodsz itt a nyomógombos telefonod dal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14708) tylerddd válasza anti1966 (#14695) üzenetére


tylerddd
veterán

Szintén Sygic.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14709) Ferenczi Áko válasza bacus (#14703) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14710) TTom65


TTom65
tag

Szíasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy van köztetek olyan akinek 8/256 telefonja van? Mik a tapasztalatai vele, mennyire jó a készülék hosszú távon? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#14711) kengyel válasza TTom65 (#14710) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azt mondom, teljesen jó választás. A mai napig is jönnek 8GB- szerelt készülékek, és semmi gond velük. Tesóm S23 Plust használ, nagyon jól pörög az is, és ott is annyi a ram. A tárhely más kérdés, neked elég e. Mindent a felhőbe mentek, így az 512 még sok is.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#14712) Plazmacucci válasza kengyel (#14711) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ebben igazad van, én sem állítottam mást. Amikor azt írom, hogy nem szép dolog, hogy 4 éve is többet adtak flagship kategóriában, az nem a készüléket minősíti, hanem a gyártót.
Jó az a 8 Gigás is, de ha meg lehet oldani, vegyen 12-est.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14713) kaisers


kaisers
aktív tag

Sziasztok.

Nova launcher-t használok és ma reggelre az edge panel nem működik.
A zárolt képernyőnél működik, de amúgy nem.

Nem állítottam semmit, nem is tettem fel új alkalmazást ami valamiért zavarhatná.

Járt hasonló módon valaki? Van megoldás?

(#14714) kengyel válasza Plazmacucci (#14712) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az utolsó mondatoddal, teljesen egyetértek. Előrendelésnél ugye a 12/512 volt egy árban, a 8/256- verzióval. Akkor nem volt min gondolkozni, melyiket vegyem. Most van köztük pénzbeli különbség, ez már pénztárcára van bízva.

kengyel

(#14715) $atirka válasza kaisers (#14713) üzenetére


$atirka
senior tag

Volt frissítés nován a napokban, lehet az zavart be nálad (nekem nem okozott gondot N20U-n).

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14716) golyós válasza Pug (#14694) üzenetére


golyós
őstag

Ezt a listát hagyjuk is, nem véletlen 18. igazából az első samu rajta.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#14717) kaisers válasza $atirka (#14715) üzenetére


kaisers
aktív tag

Erre gondoltam én is, csak az érdekelne valakinek esetleg van-e megoldás rá.

(#14718) Pug válasza golyós (#14716) üzenetére


Pug
veterán

Persze, h nem veletlen, mivel a Samu messze nem a legjobb fotozasra, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#14719) klaya86 válasza kengyel (#14711) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem is 8/256os van. 12gb ramos telefonról váltottam, semmi különbség. Az átlagnál szerintem jobban nyúzom a telefont. 3 esetben vennék a helyedben 12gb verziót. Ha több, mint 3 évig szeretnéd használni és nem csak a szokásos böngésző, messenger, insta stb dolgokra használod ( talán akkor már lesz valami érezhető különbség a 12gb javára). Ha kevés a 256gb háttértár. Ha nincs árban nagy különbség 256 vs 512 között. Minden más esetben szerintem lazán elég bármire a 8/256. Mondom ezt úgy, hogy nálam megy a torrent is gyakran ezen, streamelem tvre a filmeket, 3 email kliens megy a háttérben,gyakran nyomom a Codot full grafikán, heti szinten navigálok vele akár többször, néha még excelt is tolok ezen. Nem érzem, hogy bármiben is kevés lenne a 8gb.

(#14720) dragon1993


dragon1993
őstag

Berakom ide Orionhilles akció találatát.

#akció
Samsung GP-XVU021SAQBW Professzionális kameralencse szűrő okostelefonokhoz - 2k
Euronics: https://euronics.hu/mobiltelefon-kiegeszito/samsung-gp-xvu021saqbw-professzionalis-kameralencse-szuro-okostelefonokhoz-p273726
sestoreban 13k

(#14721) Rise17


Rise17
tag

ha szépen megkérlek tudsz mutatni 1 ram használtatot mennyit eszik 8gb ram-al a rendszer? Énis most rendeltem a telekomtol,de most nézem hogy még a note 20 ultrában is volt már 12gb ram,az s22 Ultra 256-ban is volt 12gb ram,de itt a samsung nem értem hogy rakhatott 8gb ramot 256 mellé .Telekomnál viszont ez volt akciós,igy kivancsi vagyok . Ha kevés lesz visszaküldöm

[ Szerkesztve ]

(#14722) gretzky77 válasza dragon1993 (#14720) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ez jó lehet, de én nem tudok budapesti üzletet kiválasztani átvételhez!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14723) klaya86 válasza Rise17 (#14721) üzenetére


klaya86
senior tag

Megnyitottam pár alkalmazást. Látod, semmit nem tölt újra. Nem hiszem, hogy életszerű még ez sem, hogy folyamatosan 6-7-8 alkalmazás között váltogat valaki.
[link]

(#14724) baladam86 válasza gretzky77 (#14722) üzenetére


baladam86
aktív tag

Sajnos a futárszolgálatos szállítást sem engedi, pedig még azzal együtt is megérné..

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#14725) Ferenczi Áko válasza Rise17 (#14721) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Egyébként most már hivatalosan is sziasztok :) Pár napja van meg a telefon, ipari jó.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14726) S e t h válasza dragon1993 (#14720) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy a többiek is jelezték csak bolti átvétel van amit sajnálok, mert kipróbáltam volna, azért köszi a megosztást!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14727) bordi10 válasza baladam86 (#14724) üzenetére


bordi10
senior tag

Dettó, így olyan, mintha nem is lenne a termék. Semmi értelme.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#14728) TFSi válasza Plazmacucci (#14712) üzenetére


TFSi
őstag

Egyetértek, Note20 Ultrámban 12 volt... Van egyébként olyan mai helyzet ahol kevés a 8GB ésszerű keretek között?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#14729) Pug válasza bordi10 (#14727) üzenetére


Pug
veterán

En rendelek aruhazi atvetellel, aki szeretne, hogy neki is lojjek, az keressen meg privatban :R

(#14730) Plazmacucci válasza TFSi (#14728) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem nincs. Van olyan alkalmazás ami akarva, akaratlanul is kilökődik a ram-ból. Nekem pl a youtube mindig újratölt, ha meg monduk 15 percet pörgetem a reddit appot, a samsung böngésző biztosan bezár. De ez minden telefonon így volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14731) Monstersnake válasza anti1966 (#14695) üzenetére


Monstersnake
tag

Sygic de online-ra is

KRB

(#14732) TFSi válasza Plazmacucci (#14730) üzenetére


TFSi
őstag

Igen, de ezek inkább op. rendszer sajátosságok és ramkezelési hibák. Edge böngészővel (Chrome) még nem volt gondom telón. A Samu böngészője nem mindig kompatibilis bizonyos kiegészítőkkel, amúgy nem lenne rossz.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#14733) Kleroo válasza Rise17 (#14721) üzenetére


Kleroo
veterán

Ezt a 8vs12g ram difit felejtsemáN :D el mindenki. Akinek jó a tudat, hogy 12 van benne, az király, ízlések és pofonok.
De én se DeX-szel, se sima poweruserkedéssel soha nem tudtam még érdemileg megfektetni a rendszert. Hosszú évek óta 8G a default, és nem véletlen, hogy szinte egyre ritkább/nehezebb a nagyobbat behúzni...mert nincs vele előny. A vásárlók pedig erre nem ugranak már(ha ugranának, akkor 24G-nél járnánk minimum)
PC-kből kiindulva max a játékoknál lehet baj idővel. De alsó hangon vagy 5év mire ide eljutunk, mert senki nem fog olyan játékot fejleszteni ami a telefonok 90%án nem fut. Ekkorra viszont a HW többi része úgyis vicc lesz, szóval mindegy. Ha netán, esetleg minden appod egyszerre vam megnyitva, és pörgetsz köztük(hasracsapok 50db), akkor legrosszabb esetben 0.1 helyett 0.8mp lesz a megnyitása.
Nincs valós értelme 8G fölé menni. 3év múlva sem lesz. Hasracsapok, 6év múlva is el fog benne férni minden fontosabb app egyszerre. Sőt, elég sok app amúgy is bezáródik különböző okok miatt ram mennyiségtől függetlenül.... pláne minek a több.
Egyetlen aspektust látok, ahova kell. DeX. Oda az 1terás 12G cumó jöhet, ha valaki több monitoron keményen nyomja vele az ipart.
Droid hőskorban Froyo környékén amikor 256 helyett 512mega Ram volt, aztán 1 giga, hiperugrások voltak. Az valódi enabler/blocker különbség volt. Most ilyenről nincs szó.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14734) Szellem. válasza Kleroo (#14733) üzenetére


Szellem.
nagyúr

RAM Plus nálad be van kapcsolva, vagy kikapcsoltad?

(#14735) Kleroo válasza Szellem. (#14734) üzenetére


Kleroo
veterán

OFF instant, csak bajt okoz. :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14736) vlesi69 válasza Pug (#14694) üzenetére


vlesi69
senior tag

Honor Magic 5 Pro 152 pont. Az S24 Ultra csak 18.

(#14737) TODI1111 válasza vlesi69 (#14736) üzenetére


TODI1111
addikt

Az megvan, hogy az előzményekben samsungokról volt szó? Hogyan jön ide a honor?? :F

(#14738) Rise17 válasza Kleroo (#14733) üzenetére


Rise17
tag

én csak azért keveslem mert maga az one ui elég sok ramot zabál .Igazából mind1,ha megjön Odin-al szépen megy a legújabb fw fel rá,letörlöm a sok felesleges appot és megnézzük hogy muzsikál. Én azért használok facebook,tiktok,messenger,instagram párost,ezek azért zabaljak a ramot rendesen.Ha kevés lesz visszaküldöm és veszek 12/512-t. Ram Plust én biztos nem fogom bekapcsolni,az csak lassítja a telefont meg szépen nyirbálja meg a tárhelyet. Nekem 88+ 17 ezer forint online kedvezmény volt rá a telekomnál,így jött ki 377-re,havi 17re ennyiért én bevállalom,max elállok tőle ha nem jön át. Mondjuk besírnék hogyha kevés lenne,mikor az Iphone 13-ban ami most van nekem kemény 4gb ram van és pörög rendesen(igaz az Ios jobban optimalizált)
Félek kicsit a samsungtol , legutolsó élményem 1 Galaxy s8+ Exynos-al 4gb ram-al na az veszedelmesen laggolos volt....

[ Szerkesztve ]

(#14739) jeni válasza Kamarásss (#14690) üzenetére


jeni
félisten

A Fold 4 ha használod jó ha kibír 1 évet és utána az LCD kampec lesz vagy a nyitómechanika adja meg magát.
Egyetlen előnye lesz annak,hogy nagyobbnak látod a világot és kész.

(#14740) Szellem. válasza jeni (#14739) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt meg tudom erősíteni. Feleségem Fold2-je egy év után megadta magát. Pontosabban a kijelzője a hajlításnál. Gariba cserélték, de akkor is na...

(#14741) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!

Bemásolnám ide, mit írtam a Samsungnak, és ha nektek lenne rá ötletetek, akkor ne tartsátok magatokban. :)

"
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Tavaly volt két javításra szoruló telefonom (2x S20 FE, az egyiket önöknél, a másikat az Aqua-ban vásároltam). Az Allee üzletben a a kollégájuk azt tanácsolta, hogy van egy olyan programjuk, aminek keretében 100.000 forint javítési keret áll rendelkezésre, ha veszek egy új telefont. Egy héttel később meg is vásároltam (S23 ultra) az Etele plázában, ahol direkt azzal kezdtem, hogy a vásárlásom szándéka a szervizelés. Sajnos azomban utólag derült ki, hogy a kollégájuk elnézte, és nem sokkal, de sajnos lecsúsztam, és csak szétnyithatós telefonra vonatkozott volna már a promóció. A mostani megkeresésem apropója, hogy tok és fólia használata ellenére sajnos megsérült a kijelző. Habár csak az üveg része, a kép hibátlan, az önök szervize egyben vállal cserét, ami 120.000 forint körüli összeg (maszekban 20.000 az üvegcsere, de akkor érvényét veszti a garancia). Nem tudnánk esetleg olyan megoldást találni, ami megoldaná a kellemetlenségeket?
"

Köszi, ha tudtok valami okosat.

(#14742) gretzky77 válasza megint én (#14741) üzenetére


gretzky77
veterán

Erre sajnos sztem nem fogsz tudni okos választ kapni! A Samu jófejségből nem fogja neked kedvezményesen javítani! Jól értelmezem, hogy az S23U kijelzője sérült meg!?
Annyit tehetsz esetleg, hogy valakitől megveszed a regalaxy kupont, akinek nincs rá szüksége, bár lehet azt S23U-ra nem is használhatod fel!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14743) jeni válasza megint én (#14741) üzenetére


jeni
félisten

Valahogy valamilyen módon biztosítást kell kötni a törött telóra.

(#14744) megint én


megint én
őstag


gretzky77
Ahaa, a kupont megvenni nem rossz ötlet, de az a baj, hogy szerintem 50% alatt senki sem fogja adni, és akkor már talán jobban megéri, ha lemondok a gariról (ami amúgy csakszoftverre szól, ha jól tudom), és valahol megoldom, hogy csak az üveget cseréljék.

jeni
Igen, ez egész jó ötletnek tűnik, elsőre azt néztem, hogy az OTP Simple-n lehet közni 35.500/ év, ha jól emlékszem, és erre rájön 20% önrész. Ez akkor szintén kb 60.000.

Harmadik opció:
Veszek egy S24-et, amire most van 50.000 kedvezmény (legalábbis a westendben), így 550.000, de akkor ezt a mostaniS23-at kellene apróznom, ami kb 290.000, de akkor elég bukóban jövök ki, mert kb fél éve vettem 520-ér.

(Amúgy mennyibe számít be S23 ultrát a Samsung márkabolt?)

(#14745) Pug válasza megint én (#14744) üzenetére


Pug
veterán

30K kornyeken mennek a kuponok.

(#14746) klaya86 válasza megint én (#14744) üzenetére


klaya86
senior tag

Sérült üveggel biztosan nem kapsz érte 290-et. Szerintem max 250.

(#14747) megint én


megint én
őstag


Pug
Köszi!

klaya86
Igen, de ezt a már megjavított készülékre értettem.

Hol érdemes ilyen kupont keresnem?

Nem tudja valaki, hogy mennyibe szokták beszámítani az S23 ultrát a márkaboltban?

Köszike! :R

(#14748) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sziasztok! Jól látom, hogy az S23 Ultra és az S23 Plus között csak a kamerák, az s-pen és a nagyobb akkukapacitás a különbség (ami nem sokat számít az U magasabb felbontása miatt)? A két készülék között vacilálok és nem vagyok benne biztos, hogy az U megéri a felárat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14749) Trolee válasza megint én (#14741) üzenetére


Trolee
aktív tag

ReGalaxy-val tudod javíttatni az S23U-t. De átveszem ha nem szeretnéd :))

(#14750) bcl válasza Rigormortiis (#14748) üzenetére


bcl
senior tag

Végül is egy Mecedes, meg egy Opel között is csak a motor, meg pár apró designbeli különbség van :DDD
Komolyan: szerintem ezek elég nagy különbségek. Az akksi elég rendesen bírja, a pen (ha használja az ember, persze) gyakorlatilag nélkülözhetetlen (és más ilyen telefon nem is nagyon van a piacon!), a kamerák megint igény kérdése, de elég nagy különbség.
De igaz, a kijelző hasonlóan jó, a CPU ugyanaz, szoftver ugyanaz. Talán a Plusból nincs 12GB ramos opció - de ez megint elengedhető.
Itt a GSMArena összehasonlítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.