Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) tms+ válasza Plazmacucci (#15150) üzenetére


tms+
tag

Szerintem a matt felületnek sokkal kellemesebb a tapintása, mint a fényesnek.

Arról felesleges vitázni, hogy kinek mi az ízléstelen, neked a szürke S24, nekem a bumszli tokok, másnak meg más.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15152) Monstersnake válasza arcitec (#15149) üzenetére


Monstersnake
tag

Köszönöm a választ .
Minden így és jól működik ahogy leirtad végigmentem szokásos recepten.
2 éves az óra ,gari már nincs.
Kapcsolidik ez rendesen de néha mintha valami időtullépés lenne egyszerűen lekapcsolodik a bt és nem áll vissza .
Más eszközök kapcsolatban maradnak de az óra nem.
Ilyenkor újra párositom ,megkapja a 8 jegyű kóddal és minden ok egy darabig amit nem tudok mihez kötni mert változó az időintervallum ami után kezdheten újra .volt már ,hogy hetekig jó volt de volt ,hogy 1 órán belül újra kérte a kapcsolódást.
Most kilőttem az órából a Wi-Fit,egyelőre jó de attól tartok nem sokáig .

KRB

(#15153) Plazmacucci válasza tms+ (#15151) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor ne vitázz. Én leírtam a véleményemet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15154) tms+ válasza Plazmacucci (#15153) üzenetére


tms+
tag

És rajtad kívül más nem írhatja le a véleményét? :))
Én sem az ízlésedet kérdőjeleztem meg.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15155) Plazmacucci válasza tms+ (#15154) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most miről van szó? Miért adsz olyanokat a számba amiket nem mondtam? Nem bírod elviselni a tiédtől eltérő véleményt, vagy mi van? Miért kötöttél a mondandómba?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15156) arcitec válasza Monstersnake (#15152) üzenetére


arcitec
addikt

Nálam csak a BT. van, az órára elég az. Pláne, hogy nincs is bekapcsolva állandóan, csak ha az "új" mért adatokat frissítem a felhőre. Reggel és futás után. Na meg ha a fülest használom mert az is BT. Éjszakára pl. éjszakai módban van a telefon nem zavarnak az értesítések, ha nálad is így lehet, akkor a BT-t is kikapcsolhatod. Persze, ha sok kontaktot kapsz akkor indokolt.

[ Szerkesztve ]

(#15157) Monstersnake válasza arcitec (#15156) üzenetére


Monstersnake
tag

Igen,most megpróbálom WiFi nélkül .
Reggelente az alvást,HRV-t megnézem meg egy-két adatot és kb ennyi .
Értesitések offon vannak mert sok lenne meg szeretek félórákra inkognitóban lenni.
Edzések után van még mit nézni .
Instabil a kapcsolat és nem jövök rá ,hogy miért .
Egyelőre WiFi nélkül csak BT próbálkozom,most jó ,remélem igy is marad :R

KRB

(#15158) Gardaai válasza Plazmacucci (#15150) üzenetére


Gardaai
senior tag

Azért nem érted, mert lehet nem használtad csak dróton a boltban.
Ha használod 1-2 hetet, aztán megfogod az S23U-t, olyan utána mint egy játéktelefon. Nehéz, gagyi hatása van a gomboknak, szélei éppen hogy vannak, nincs fogása. :)
Dróton nekem sem tűnt nagy számnak. Mégis idővel annyira hosszá szokik az ember tudat alatt, hogy akkor tűnik csak fel, hogy a többi alumínium keretes telefon mennyire gagyi hatású amikor megfogja.
Jó a súlyelosztás, vékonyabb a telefon, mégis masszívabb/magasabb a széle. Kijelző szélesebb, az egész telefon alacsonyabb, a kamera kivágása is kisebb. Ezt se értékeli az ember a kiállított daraboknál, de nagyon sokat hozzáadtak számomra ezek az apró részletek.
A titánszürke számomra nagyon csajos. Inkább pezsgő színű mint szürke. Csicsás az egész, mégis az emberek 90%-a azt mondja telitalálat. Ízlés kérdése. :) Titánfeketére mentem rá, ez brutál jól néz ki, pedig nagyon aggódtam a grafit S23U után.
Képek, videók, kiállított darabok nem adják vissza, mennyire megcsinálták. :)
Ha pedig használtad huzamosabb ideig, akkor számodra ezek az apró részletek mit sem számítanak, ezért sem váltasz gondolom évente telefont. De lehet, hogy tévedek.

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15159) HaliGab23 válasza gyuri81 (#15116) üzenetére


HaliGab23
senior tag

S22u és S23u is leesett Aramid Tactical tokban nekem, mindkettő kijelzője eltört. :C
Tetszetős tok, de kb. a szerencsén múlik, hogy törik vagy nem. Nekem kettőből kétszer sikerült. :DD

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#15160) arcitec


arcitec
addikt

Jó pofa megy itt a véleménycsere a színekről, oszt a 99% teljesen más színű tokban használja. Onnantól a tok fogása a döntő. Vagy tévedek?
Apropó, megnéztem az S24U-t és hát nem teljesen sík a kijelző az sem ám!

[ Szerkesztve ]

(#15161) S e t h válasza arcitec (#15160) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez részben igaz.

Én olyat színű telefont vettem, amilyen nem akartam, de hát az volt készleten és amikor megláttam, megfogtam, akkor egy pillanat alatt dőlt el, hogy csak átlátszó tokban lehet. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15162) bordi10 válasza Gardaai (#15158) üzenetére


bordi10
senior tag

"...S23U-t, olyan utána mint egy játéktelefon. Nehéz, gagyi hatása van a gomboknak, szélei éppen hogy vannak, nincs fogása. :)
Dróton nekem sem tűnt nagy számnak. Mégis idővel annyira hosszá szokik az ember tudat alatt, hogy akkor tűnik csak fel, hogy a többi alumínium keretes telefon mennyire gagyi hatású amikor megfogja."
Már bocsánat de ennyi baromságot összehordani :W
Ez játéktelefon?! :W

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#15163) gyuri81 válasza bordi10 (#15162) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Egy hónapja még ez volt az Android csúcs készüléke, most lecsúszott játéktelefonra ;]
Bele sem merek gondolni mi lesz vele kb 6 hónap múlva!
Lehet ezt adják majd a Happy Meal menühöz...;]

(#15164) sixpak válasza bordi10 (#15162) üzenetére


sixpak
nagyúr

Üdv.
Ez saját kép?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15165) bordi10 válasza sixpak (#15164) üzenetére


bordi10
senior tag

Neeem (sajna). Innen szerkesztettem ki anno [link]
...hogy legyen egy f*sza hátterem :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#15166) tms+ válasza Plazmacucci (#15155) üzenetére


tms+
tag

De, elviselem, ha másnak más a véleménye, épp erről szólt az eredeti kommentem, amire te adtál számomra érthetetlen reakciót. :F

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15167) tms+ válasza sixpak (#15164) üzenetére


tms+
tag

Google-ben egyik első találat: S23 ultra green promo pic
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15168) TODI1111 válasza Gardaai (#15137) üzenetére


TODI1111
addikt

(#15169) Richie86


Richie86
senior tag

Srácok, “elköszönök”, nem sokáig voltam a klub tagja. Röpke pár napos S23 Ultra használat alatt nem sikerült kiváltania belőlem a “megérkeztem” érzést, így visszatérek iPhone-ra. De be kell vallanom, vérző szívvel adom vissza az S23 U-t, mivel bámulatos az a kijelző, és egyébként is gyönyörű maga a telefon.

(#15170) Monstersnake válasza Richie86 (#15169) üzenetére


Monstersnake
tag

Van ilyen . Én is kipróbáltam tavaly a másik oldalt majd hamar menekültem vissza .
Legalább saját tapasztalatot gyűjtöttél, nem más tollával ékeskedsz.
Aki több ,akár 10 évet tölt az egyik oldalon annak nem való a másik :B

KRB

(#15171) migabi24 válasza Monstersnake (#15170) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így van, a megszokás az többet számít mint a speckók :K

(#15172) gretzky77 válasza Richie86 (#15169) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi az ami miatt visszamész iPhonera? Én tízen sok év Android után váltottam iOS-re, 2 hónapja használom, az elején nehéz volt megszokni, de lassan megvagyunk és egyelőre marad is.

Monstersnake : Igen, tízen év eltöltése után az egyik oldalon nehéz áttérni a másikra de sztem mindkét esetben kell időt hagyni a megszokásra, mert különböző a megközelítés. Én kicsit "ráuntam" az androidra ezért próbálkozom az iOS-el és igaz idő volt megszokni, de azért nem lehetetlen. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15173) Richie86 válasza Monstersnake (#15170) üzenetére


Richie86
senior tag

Hát igen, van ilyen. Egyébként az a durva, hogy korábban több évig voltam androidos, mint amióta huzamosabban használom az iOS-t. Azonban az utóbbi pár évben annyira megszoktam, annyira ez való a jelenlegi felhasználási szokásaimhoz, hogy visszatértem hozzá. Mindemellett az S23U egy remek készülék, megkockáztatom, hogy android vonalon a legjobbak között van. Azt sem mondom, hogy soha többé Samsung, mert tetszik, volt korábban is, szerettem. Inkább azt mondom, hogy a jelenlegi élethelyzetemben, a jelenlegi felhasználói szokásaimmal komfortosabb nekem az iPhone.

gretzky77: amiatt mentem vissza, mert bizonyos funkciók nem hozták az általam megszokott/elvárt szintet (pl. ujjlenyomat/arcfelismerés bőven elmarad a Face ID-től, Budapest Go alkalmazás nem olyan, nekem a kamera is lassúbb volt, bár a képek kicsit jobban tetszettek, de videóban alulmaradt) ilyen apróságok, de ha ezeket gyakran használja az ember, akkor fontossá válnak. Másban meg jobban tetszett a Samsung, illetve technológialiag előremutatóbbnak, sokoldalúbbnak tartom, de sajnos amiben jobb/több, azt rájöttem, hogy nem használnám ki.
Ja és sajnáltam volna az Apple Watch-ot is, hogy nem tudom használni. Nézegettem a Samsung Watch-ot, de sajnos nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#15174) gretzky77 válasza Richie86 (#15173) üzenetére


gretzky77
veterán

:R iPhone vonalon mire váltasz? Vagy megvan még a korábbi?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15175) gyuri81 válasza Richie86 (#15169) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nagyon sok ilyen embert ismerek, aki ájfonosként kipróbálja és pár nap múlva adja is el szépen. ( de főleg az S24U vonalon...) Szóval nincs ebben semmi meglepő már a számomra ;]

(#15176) Richie86 válasza gretzky77 (#15174) üzenetére


Richie86
senior tag

Megvan még a jó öreg 13 Pro, nem mertem eladni, tesztelni akartam előtte az S23U-t. :)
Nézegettem a 15 Pro-t/Pro Max-ot, de szerintem annyival nem adna többet a 13 Pro-nál, mint amennyit rá kellene fizetnem. Szerintem megtartom a 13 Pro-t amíg Apple-ék be nem vezetnek egy gyorsabb töltést, és akkor váltok majd az aktuális Pro-ra. Mert azt nagyon irigylem, amikor olvasom, hogy pl. a Xiaomi feltölt 20 perc alatt :))
Ha meg hamarabb meghal a mostani, mint ahogy Cupertinoban “feltalálják” a gyorsabb töltést, akkor is csere lesz az aktuális Pro modellre. Neked milyen készüléked van most? Olvastam feljebb, hogy hosszú android időszak után váltottál, bevált eddig?

gyuri81: ahogy írtam is, nem vagyok “ős iPhone-os” sőt okostelefonos pályafutásom 60-70%-át androidosként éltem meg. De ezek szerint öregszem, és fontosabbak már a megszokott/bevált dolgok, mint az újdonságok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15177) pitiless válasza Richie86 (#15173) üzenetére


pitiless
senior tag

Én a kínai csodák (Xiaomi, OnePlus, soha többet egyiket sem) vettem iPhone 13-at. Másfél évig használtam egy AW Series 7-el, de a feleségemnek odaadtam, mert utálta az A54-et. Az A54 tényleg idegőrlő volt, így S23 Ultra lett. Nekem simán hozza a megérkeztem érzést, egyedül az AW hiányzik. Egy Galaxy Watch 6-ost vettem, de fizetésnél csapnivaló. Valamikor egyből tudok fizetni, van, amikor 3 próba után sem.

(#15178) Richie86 válasza pitiless (#15177) üzenetére


Richie86
senior tag

Hát igen az AW egy jól eltalált cucc az biztos, rendesen hozzá lehet szokni :))

[ Szerkesztve ]

(#15179) gretzky77 válasza Richie86 (#15176) üzenetére


gretzky77
veterán

Mondhatom, hogy világ életemben droidos voltam, anno még Symbianról váltottam, minimális windowsPhone kitérővel. Voltak korábban iOS próbálkozásaim, de akkor nem nagyon tudtam megszokni. Jelenleg 15 ProMax van, decemberben vettem Telekomnál, kis idő után meghirdettem, de nem vitték el így volt időm megszokni és mostmár nem bánom, hogy maradt! Sokmindent szokni kell és van ami azért sztem logikusabb, jobb droidon, ugyanakkor az iOS kicsit leszoktatott sok felesleges"hülyeségről" is. A jobb testreszabhatóság kicsit hiányzik, de talán az iOS 18 fog ebben változást hozni.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15180) Gardaai válasza bordi10 (#15162) üzenetére


Gardaai
senior tag

Tapasztalatból beszélek. Próbáld ki 3-4 hétig az S24U-t és térjünk vissza rá. :)
1 fotó nem fog megváltoztatni 3 heti élményemet, főleg hogy S23U előrendelő is voltam/vagyok, látom/fogom/érzem egymás mellett a kettőt.
Nulla tapasztalattal én is úgy voltam vele, hogy mit számít.. ezt írtam is. Aztán elkezdtem használni. ;)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15181) Gardaai válasza TODI1111 (#15168) üzenetére


Gardaai
senior tag

Remélem eleje! :C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15182) golyós válasza arcitec (#15160) üzenetére


golyós
őstag

Ez is igaz, én ezért nem is foglalkozoma színével, fekete legyen és kész.
Középső lányom harcolt egy kék szifon -ért, örült neki, hogy milyen szép, majd vett rá egy rózsaszín tokot. Mondtam neki, hogy ügyes vagy , jár a keksz :P

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15183) Gardaai válasza arcitec (#15160) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem tévedsz. Én mint programozó szerencsére megtehetem, hogy a nap 90%-ban itthon tok nélkül használjam a telefonjaimat és több év után is olyanok mintha újak lennének. A maradék időben pedig átlátszó tokot dobok rá.
Nyilván ha nem tehetném meg, akkor ennyire nem izgatna és olyan színt választanék amit könnyű lesz majd eladni 1-2 év után. :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15184) mgTerminator válasza pitiless (#15177) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azért csapnivaló a fizetés a Watch 6-al mert nem tudod hogy működik :D Tudom mert az elején én is kínlódtam vele.

Állítsd be 2 gombra a Google walletet.
Csak 1 kártya legyen benne (lehet több is de akkor lassabb)
Fizetés előtt kB 10 másodperccel 2x gomb, amikor kiirja hogy érintheted akkor az óra felső részét tartsd oda tehát ne a full kijelzőt mert nem a kijelző alatt van hanem a tetejében az NFC chip. (Voltak ilyen telefonok amiknek a tetejeben volt az NFC chip így könnyebb is volt velük fizetni.)

(#15185) pitiless válasza mgTerminator (#15184) üzenetére


pitiless
senior tag

Dupla gombnyomásra van állítva. Engem az zavar, hogy érintés után dobja be a patternt, hogy rajzoljam le, megint érintem és nem minden esetben sikerül így sem. Ilyen az AW-al nem volt.

(#15186) Richie86 válasza gretzky77 (#15179) üzenetére


Richie86
senior tag

Igen most már átvesznek azért időnként pár dolgot :)

(#15187) mgTerminator válasza pitiless (#15185) üzenetére


mgTerminator
veterán

Valami nálad nem oké szerintem mert a fizetéshez nem kell pattern vagy pin kód.
Nekem pin van beállítva és amikor felveszem az órát akkor be kell írjam de utána már nem kell amíg le nem veszem újra. Aztán amikor. fizetésre kerül a sor csak dupla gomb várok kicsit és 10/10 működik. Szerintem próbáld meg te is a pin kódos védelmet.

(#15188) TODI1111 válasza Gardaai (#15181) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem mindegy, mert 24 ultrát használok ;] csak olvasom a híreket.

(#15189) Gardaai válasza TODI1111 (#15188) üzenetére


Gardaai
senior tag

Még én is! :P
De remélem, ahogy eladom, gyorsan jön is az update S23U-ra. :DD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15190) sixpak


sixpak
nagyúr

Az S21 Ultrával, ha néztem egy HDR videót, akkor felcsapta magától a fényerőt és nem is engedte módosítani...itt nincs ilyesmi?
Én nem állítgattam semmit, alapból így játszotta le az S21, nem értem itt miért nem így van....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15191) TODI1111 válasza Gardaai (#15189) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy hamarabb megkapja az S23 ultra a nagy frissítést mint az S24 ultra (európai régió). :D

(#15192) Plazmacucci válasza sixpak (#15190) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Talán nem hdr videót nézel :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15193) Monstersnake válasza migabi24 (#15171) üzenetére


Monstersnake
tag

Azért a megszokás mellett szégyenkezni sincs okunk:K

KRB

(#15194) sixpak válasza Plazmacucci (#15192) üzenetére


sixpak
nagyúr

Netfix hdr filmekkel próbáltam és YT hdr demo-val...nem tudom mi lehet a baj, ugyanezekkel a filmekkel az S21 Ultra nem engedi állítani a fényerőt, sőt ki is írja, amikor próbálkozok, hogy az alkalmazás állítja a fényerőt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15195) DeFence válasza sixpak (#15194) üzenetére


DeFence
tag

Most hogy írod én is emlékszek hogy s21 is csinált ilyet és itt nem, de ha nem írod én nem jövök rá hogy már nincs ilyen. :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15196) Plazmacucci válasza sixpak (#15194) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most néztem meg egy youtube hdr videót és maxra rántja a fényerőt. Ehez teljes képernyő módban kell nézni. Nincs itt hiba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15197) sixpak válasza Plazmacucci (#15196) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyszerű, link van?
Megnézném....

DeFence: :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15198) Plazmacucci válasza sixpak (#15197) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pl ez [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15199) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok, segítség kellene. Jelenleg egy Mate20pro telefonról szeretnék váltani, és s23 ultrát szemeltem ki magamnak. Plusz-on is gondolkodom, de ha jó áron találok inkább ultrát veszek. Főleg használtakat nézek, én valahogy képtelen vagyok 4 - 500 ezer forintot adni egy telefonért. Szóval ami a lényeg mikre figyeljek használt teló vásárlásnál, nyilván gari meg külső rendben, de vannak e olyan dolgok amiket érdemes megnézni? . Elsősorban 12 gigás verziót nézek, de a 8 gigásról mik a vélemények? Hosszú távra tervezek. Ha jól tudom még 4 évig kapok szoftver frissítést. Rejoy - al kapcsolatban vannak tapasztalatok? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#15200) sixpak válasza Plazmacucci (#15198) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, ezzel tényleg működik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.