Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) HThomas válasza gippazoid (#15449) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Igen.

(#15452) rothfb


rothfb
veterán

Egy kis érdekesség:
link

Kérdés mi igaz belőle.

(#15453) Pug válasza rothfb (#15452) üzenetére


Pug
veterán

Hat nagyon remelem, hogy fals.

(#15454) rothfb válasza Pug (#15453) üzenetére


rothfb
veterán

Ha ez igaz, az S25-ös széria mehet a levesbe. Kis túlzással. De legalábbis, aki S23-ról, főleg ultráról tervezett S25(Ultrára) váltani, az át fogja gondolni ezen tervét.

(#15455) klaya86 válasza HThomas (#15451) üzenetére


klaya86
senior tag

Nálam nem igazán van tervben az s25u. De ha mondjuk aksiban, töltési sebességben, még jobb kamerákban szintet tudna lépni, akkor még úgy voltam vele, hogy bár messze van még, de lehet elgondolkozok. (nem mintha az s23u bármire is kevés lenne) de ha valóban exynossal jön az s25u, akkor bármit is tud, felejtős. De szerintem ezzel nagyon sokan lesznek így.

(#15456) Monstersnake válasza HThomas (#15451) üzenetére


Monstersnake
tag

Akkor 25-ben cserélem a 23u-m 24u-a vagy még azt sem.
A 23U-m fél éves 2026-ban lesz 3 éves ,talán majd akkor lesz lecserélve.
Most is 21U-t váltott .

[ Szerkesztve ]

KRB

(#15457) L_ajos válasza Monstersnake (#15456) üzenetére


L_ajos
őstag

Kb én is pontosan így gondolkodom. :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15458) -Maci-


-Maci-
addikt

Srácok,

Anyósom telefonján van egy smart wallet tok. A tokon van egy kis ablak.
Ha be csukta a tokot, az zárolta a képernyőt és meg jelent az AOD a kis ablakban.

Valamit azonban el nyomhatott, mert se a képernyőt nem zárja, és az AOD sem a kis ablakban jelenik meg.

Mi lehet a gond?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15459) mgTerminator válasza -Maci- (#15458) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hiányzik a mágnes.

(#15460) -Maci- válasza mgTerminator (#15459) üzenetére


-Maci-
addikt

Az lehet, hogy táskában, zsebben meg nyomódott a tok és kuka lett? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15461) jcrk válasza -Maci- (#15460) üzenetére


jcrk
tag

Mágnes van a tokban, ami által érzékeli a telefon, hogy rá van hajtva. Ha ez kiesik vagy elmozdul stb akkor nem érzékeli.

(#15462) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Dex-el kapcsolatos kérdésem lenne, nem tudom ki használja esetleg?
Asztali gépen már nem egy mai darab és meg is adta magát, nyár vége felé tervezném az új vásárlását.
Ha egy S23 Ultra vagy egy S24 telefon mellé tennék egy dex padot (monitor, bill, egér rákötése miatt) mennyire lehet használható?
Amire használnám : Internetezés, néha-néha exel táblázat szerkesztése (minimális) Netflix, Disney+ stb.. nézésé.
Azt tudom, hogy letöltésre nem tudnám használni, de van egy NAS-om azzal megoldanám a dolgot!

Előre is köszönöm a választ.

(#15463) klaya86 válasza Xeon7 (#15462) üzenetére


klaya86
senior tag

Bár nem használok dexet, párszor próbáltam csak. De simán használható azokra a dolgokra, amiket írtál. Egy átlag PC-t átlagos felhasználással simán kivált. A letöltés dolgot nem értem. Miért ne menne. Én pl torrentre is használom a telefont, majd a filmeket tolom át tvre. Ha esetleg a tarhely a szűk keresztmetszet, azt esetleg értem. De minden más esetben miért ne tudnál letölteni?

(#15464) Xeon7 válasza klaya86 (#15463) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Szia,

Köszi a választ.
Torrentről szoktam töltögetni nem tudom, hogy az megy e telefonon? De azért írtam, hogy másodlagos megoldásként Nas-ra töltöm és onnan már tudom használni :)

(#15465) Frozen


Frozen
őstag

[link]

erre valakinek ötlet? Szerintem nem olyan szép tiszta a kép ,de nem tudom ez beálítás vagy lencse miatt van.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#15466) sixpak válasza Frozen (#15465) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát, itt semmi sem éles...próbáld meg manual focus használatával, akkor kiderül...de 100%, hogy az üveg miatt van....szerintem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15467) klaya86 válasza Frozen (#15465) üzenetére


klaya86
senior tag

Az üveg... 1000%

(#15468) Frozen válasza klaya86 (#15467) üzenetére


Frozen
őstag

és mit tegyek fel? Spigen kamera üveget vagy mit?

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#15469) klaya86 válasza Frozen (#15468) üzenetére


klaya86
senior tag

Semmit.

(#15470) Frozen válasza klaya86 (#15469) üzenetére


Frozen
őstag

Nem lesz karcos a zsebemben? Eddig minden készüléken volt a kamerán lencse védelem.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#15471) klaya86 válasza Frozen (#15470) üzenetére


klaya86
senior tag

Még eddig egyetlen telefonomon sem lett karcos a kamera lencse. Annyi, hogy általában olyan tokot választok, aminél a hátlap nincs síkban a kamera lencsékkel. Én ezeknek a kamera védő üvegeknek nem sok értelmét látom. De ha mindenképpen rakni akarsz rá, akkor valóban valami nevesebb márkát válassz. Pl igen, Spigen. Talán azzal kevésbé romlik a kép minősége.

[ Szerkesztve ]

(#15472) Frozen válasza klaya86 (#15471) üzenetére


Frozen
őstag

köszi :R

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#15473) mgTerminator válasza Frozen (#15470) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem spiegen van fent, nem igazán tapasztaltam vele semmi problémát. Mostmár karcos de 11 hónapja van fent szóval... :U

(#15474) mgTerminator válasza Xeon7 (#15464) üzenetére


mgTerminator
veterán

Megy, én évekig töltöttem le telefonon. A legjobb azzal erre szerintem a tTorrent, magyar a fejlesztője

(#15475) Barnahalo


Barnahalo
tag

Sziasztok!
Az elkövetkezendő pár hónapban terveztem egy Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512 beszerzését.
Az akkumulátoruk mennyire gyorsan használódik el ezeknek a telefonoknak? Mennyire kell félnem a lassan 1 éves modellektől?
A használtpiacot elnézve (mióta megjelent az S24 széria) két hetente csökkennek az árak (280-400ezerig). Szerintetek meddig várjak a beruházással?
Vagy az árukeresőn lévő legolcsóbbat vegyem meg? (375ezer)

Köszi :)

(#15476) tms+ válasza tms+ (#15440) üzenetére


tms+
tag

Update: ma írtak jóvá pontokat, de nekem is csak 1X. Ment nekik a levél. :(

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15477) Ferenczi Áko válasza Barnahalo (#15475) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az enyémet használtan vettem, újszerű állapotban. Lassan 1 éves.. Az akksija? Röhögve kibír 1 napot 6 óra kijelzőidővel, nem tudom mennyi lehet a vége, mert 25 százalék alá még sosem merült. Ez reggel fél 9-től este negyed 11ig. Az enyém 12/512GB-os, 280ezer ft volt, itt a hardverapro.hu-n vettem. Ekörül már kapsz (bár lehet nekem volt mázlim)
Az, hogy 8 vagy 12 gb RAM van benne, (szerintem) mindegy, volt 8 gb-os verzióm is, semmi különbséget nem tapasztaltam.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15478) Sumptuous válasza Barnahalo (#15475) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szvsz. Mivel jól bírja a üzemidővel a készülék, így elég 2 naponta tölteni. Ebből adódóan az egy éves s23 ultra kb olyan állapotú akkuval rendelkezhet, mint egy másmilyen, naponta töltött fél éves készülék. Alapból nagy a szórás akkukapaciátst illetően. Sokaknak (nekem is) 5000 fölött van még a programok szerint, másoknak újonnan sem tudott 4900at.

Ne ezt tartsd szemelőtt, inkább a külső állapotot nézd.

(#15479) Pug válasza Barnahalo (#15475) üzenetére


Pug
veterán

Teljesen felhasznaloi szokastol fugg.

Ha konstans nullara van meritve es 100%-ra toltve, akkor hamarabb degradalodik.

(#15480) Frozen válasza mgTerminator (#15473) üzenetére


Frozen
őstag

:R köszönöm

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#15481) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Lehet vót má...Guglira jött frissítés, de maradt januári...

(#15482) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap én is beléptem a tulajdonosok táborába. Eddig tetszik a telefon, de vannak dolgok, amiben szeretnék tőletek segítséget kérni:

Ikonok
Nekem túl nagyok. Sehol nem találok opciót arra, hogy hogyan tudnám kisebbre venni őket. Témákat és témán belül letölthető ikonokat is nézegettem, de nem találtam megoldást.

Töltés:
Micro usb mindkét vége, így a korábbi telefonom kábelét fogadja csak el, de akkor nincs gyors töltés. Usb-c- s töltőfej megoldás?

Adatátvitel:
Laptophoz csak a saját kábelével tudom csatlakoztatni. Usb-c jack átalakítom van fülhallgatóhoz, de csatlakozásnál azt írja nem támogatott eszköz.

Mi a megoldás a fentiekre?

Köszönöm a válaszokat.

(#15483) habolcs


habolcs
csendes tag

Nekem ez az átlag. Egész nap mobilnet, a térerő jó.
Kb. két hónapja csináltam fr-t. Mit csinálok rosszul? :(

(#15484) habolcs válasza habolcs (#15483) üzenetére


habolcs
csendes tag

. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#15485) alcapone386


alcapone386
őstag

Kicsit szomorú lennék, ha igaznak bizonyulna.. :F s25 korai hír

(#15486) mgTerminator válasza habolcs (#15484) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak használd és etesd amikor kell... 20% alá ne merítsd sűrűn és 100%-ra se töltsd így hosszú lesz az akku élettartam. Már ha ez szempont.

(#15487) tylerddd válasza habolcs (#15483) üzenetére


tylerddd
veterán

Mit csinálok rosszul?

Dupla hozzászólást és képek beszúrása. ;]

@donnie.d Az ikonok mérete a rácselrendezés módosításával változtatható Beállítások/kezdőképernyő alatt. GoodLock-ban is tuti lehet vagy másik launcher.

Töltésnél igen, kell az USB-C-s töltő, azzal tudod kimaxolni ilyen téren a képességeit, 45W+5A-es kábel. Tehát a kábel sem mindegy. A dobozban 3A-s van.

Nem értem mid van és mit akarsz csinálni. Adatot átvinni vagy zenét hallgatni?! Adatátvitelhez a hozzá kapott kábel jó. Ha a gépen nincs usb-c, akkor egy usb-a <> usb-c kábel kell, filléres tétel, de lehet van is otthon. A fülhallgatót nem értem hogy jön ide.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15488) -Maci- válasza donnie.d (#15482) üzenetére


-Maci-
addikt

Ikonok:

Töltsd le a GoodLock appot. Azon belül vannak letölthető modulok, amikkel sok mindent tudsz variálni. Az ikonokhoz a HomeUp! modul kell. Azon belül könnyen megtalálod.

Töltés:

Én a gyári töltő fejet vettem meg hozzá. Az adatitígy fejből nem vágom, de délután meg tudom nézni. :B

Adatátvitel:

A legnagyobb sebesség érdekében a gyári kábelt használd. :K

Szerk.

Beelőztek :B

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15489) tylerddd


tylerddd
veterán

Lehet hülyeség (mert nem igazán használtam még ezeket, de most belőttem egy helyzetalapút), de van-e valami hatása az üzemmódoknak/rutinoknak az üzemidőre? Köszönöm a tapasztalatok megosztását!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15490) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem tudom mit csináltak a youtube alkalmazással, de lezárt képernyő mellett is iszonyatosan szívja az akkut. Mit érdemes megpróbálni? Ha lekorlátozom, nem fog szólni a háttérből.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15491) golyós válasza donnie.d (#15482) üzenetére


golyós
őstag

Usb - jack nekem is van , valami kinai, Samsunggal nem működik, de van erre gyári átalakító, valaki a Face csoportban is küzfött ezzel és csak a gyárival , egy.
Gyári töltőfej sajnos kell.
A 45w szerintem felesleges, a teljes feltöltésnél gyorsabb 15 perccel.
Good Lock-ot töltsd le, rengeteg hasznos modul van hozzá.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15492) vlesi69 válasza donnie.d (#15482) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én nem használtam a gyári kábelt, töltőt Huawei, Baseus, Blitzwolf, kábelt meg szintén Blitzwolf 2m-es, és ha laptopra is dugtam azzal a kábellal és nem volt gond vele de csak a képeket, letőltéseket átvinni.

(#15493) bcl válasza golyós (#15491) üzenetére


bcl
senior tag

Olyan USB - jack konverter kell, amiben van DAC.
Van sok ilyen, de persze erre oda kell figyelni.

Egyszerűen a Type-C szabvány ilyen: lehet rajta analóg jelet is, ezt a gyártó dönti el, hogy mit akar. A Samsung így döntött...

(#15494) Kleroo válasza Plazmacucci (#15490) üzenetére


Kleroo
veterán

....revanced "verzio" az szépen duruzsol :) :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15495) Leonardo91 válasza Kleroo (#15494) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Tudnál dobni hozzá egy legutolsó telepítőt?:U

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#15496) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Asszonynak vettem tavaly s23u-t egy note 10-et váltott, de eddig nem is figyeltem, hogy ezek is mind sd procival vannak. Csak most, hogy a 25-röl olvastam, túnt fel. Bár ő használja, nekem mindegy.

(#15497) Plazmacucci válasza dkovizoli (#15496) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nagyon örülünk.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15498) TFSi válasza alcapone386 (#15485) üzenetére


TFSi
őstag

Miért, az Exynos 2400 rosszul sikerült?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#15499) tylerddd válasza TFSi (#15498) üzenetére


tylerddd
veterán

Én örülök, hogy az S23U-ban SD van, de a Note 9-cel sem volt bajom, amiben Exynos volt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15500) Lajmund válasza TFSi (#15498) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mindig gyengébb mint az aktuàlis sd. De nem is ez a fő probléma hanem hogy nincs minden olyan jól optimalizálva mint az elterjedt sd-re. Szóval hiába papiron az erő nincsnek rà jól megirva az appok. Ez olyan mint az nvidia amd videokártya. Papiron erős az amd de mégis mindenki nvidiàt hasznàl. Mindenki alatt nem a költségvetési otthoni pc-re gondolok hanem aki dolgozik vagy bàrmi. Egyik nagy streamer se hasznàl amd-t. Ha meg annyira jo lenne az exifos akkor a samsung azt tenné az amcsi meg az otthoni mobiljaiba is de nem csak az eut tisztelik ezzel meg... Szóval szerintem dugjàk fel maguknak. :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.