Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#1) szepsy


szepsy
senior tag

Nem láttam a játékok közt.

(#2) szepsy


szepsy
senior tag

Problémám az lenne ha az első térképről átmegyek a másodikra és megnyomom az ,m, betűt a map-ot, fekete képernyő lesz és össze-vissza betűk.
Csak a játék bezárása segít feladatkezelőben.
Epic games szerint frissítve van.

[ Szerkesztve ]

(#3) Rakamaz válasza szepsy (#2) üzenetére


Rakamaz
tag

A mai frissítéssel elvileg megkaptad a javítást:
"Black screen when player opened map, could cause save corruption"

forrás: [link]

(#4) szepsy válasza Rakamaz (#3) üzenetére


szepsy
senior tag

Megnézem és köszi

(#5) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Xbox-on 10,7 GB a játék mérete. Indítanám, erre elkezd leszedni 10,27 GB frissítést. :F

(#6) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Kint van az első nagyobb frissítés (Season Pass része): Phase 1: [link] “Search & Recover”

Snowrunner Patch Notes 1.08

General:
[DLC] New map: Lake Kovd
[DLC] Players can obtain and use the Prototype Exploration Unit addon to explore this map [DLC] Players can find new trucks on this map TUZ 16 “Actaeon” Ford 750 4×4
[DLC] New skin is available for the Tayga 6436
Added new main menu background and music theme

Gameplay:
Number of fixes for achievements that some players did not receive when meeting their requirements Added option to disable beacon lights via the functions menu Fixed a bug when a player traveled by a gateway while using the winch connected to an empty truck, the empty truck was not usable anymore Fixed a bug when upgrades were not discovered with watchtowers on the Rift map Fixed the Kolob 74941 paint scheme Fixed Derry Longhorn 3194 paint scheme to work with bumpers Improved damage collision box for Kolob 74760 Fixed a bug when in co-op truck’s gearbox randomly did not shift to a second gear

UI:
Updated cargo icons Available cargo is now displayed in a map pop-up Fixed missing fuel station icon on the Rift map Supported option to hide crane controls UI Added an option to choose steering type depending on primary input device: gamepad or steering wheel

PC:
Added alpha version of the Game Editor that players can use to create new maps and vehicles Players can upload maps to mod.io and use them in custom scenarios menu

Consoles:
Improved texture loading speed on PS4 and Xbox One Improvements for Logitech G29 and G920 steering wheels

(#7) gaebriel


gaebriel
tag

Sziasztok! Coop módban a connection lost problémára van valamilyen ötletetek? Próbáltunk már port triggeringet, de nem változott...köszi előre is!

(#8) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Érdekes, hogy ennyire kihalt ez a topic.

Mindenesetre karácsony tiszteletére Epic games storeban kapott a Snowrunner is akciót. Alapból jár egy 10 eurós kupon mindenkinek, ezzel az alap Snowrunner 3000 forint alatt van, a Premium Edition a Season Pass-szal együtt 7000 forint környéke.

Ennyiért szerintem igazán jó vétel, főleg, hogy maga a játék is igencsak jól sikerült.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9) Corpuscle válasza KubanitoS (#8) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox-ra is akciós. Gondoltam rá, hogy beírom, de nem tudom mennyire olvassák ezt a topikot. Kola Peninsula kiegészítőig 100%-os a játék. Kanadát még nem próbáltam.

(#10) KubanitoS válasza Corpuscle (#9) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is az akció miatt húztam be. Olyan 50-50 órám biztosan van a Spintiressel és a Mudrunnerrel és eddig úgy érzem, hogy a Snowrunner übereli mindkettőt. Tartalomban és grafikában egészen biztosan.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Én Xbox-on tolom, nyár elején vehettem kb., az első akcióban. Majd az SP-t is behúztam hozzá. Előző részekkel nem játszottam, ebbe is véletlenül botlottam bele. Néztem a gameplayeket és azt éreztem, ez kell nekem. :)
Nem csalódtam benne, egy-két dolog kicsit érdekesen van megoldva, de belefér. Ha lecseng a Cod CW, folytatom a dagonyát. :)

(#12) Joccc07 válasza KubanitoS (#10) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is ez a helyzet. Csak utólag elrontottam a dolgot mert csak a sima verziót vettem meg. Nem voltam biztos abban, hogy jól fog-e futni a gépemen. Igazából mindegy. 500ft bukóval lesz meg így a season pass.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13) Freel


Freel
tag

Sziasztok.

Megkaptam én is ajándékba a Prémium Edition-t. Most a 3000-es kuponnal 7073 HUF lett a vége.
Linux alatt játszom vele, Lutris-sal inditom az Epic-et és tökéletesen megy a játék, betonstabilan tartja a 60FPS-t. Akit érdekel, Prelati néven a
Lutris - Snowrunner topikban leirtam mit kell állitani, hogy stabilan menjen a játék.
6000 HUF-ért vettem egy Red Dragon kontrollert,
azzal játszom. Tényleg nagyon jó kontrollerrel játszani a játékkal, bátran ajánlom. Egyébként a kontrollert is. Árához képest nagyon massziv, strapabiró, tartós kis szerkezet.
A játék nagyon jó, hosszú, tartalmas, relaxálós kikapcsolódást ad, mindenképpen megéri az árát, bátran vegyétek meg, ne vacilláljatok rajta.
Az egyetlen gond ami felmerült számomra a Cruise Control (tempomat) hiánya. Valami megoldást kell keresni, mert nem szeretném a kontrolleremet tönkretenni azért, mert 200 órán keresztül folyamatosan kell tartani a jobb triggert, hogy menjen a járgány.
Eddig ezt találtam: Cruise Control script.
Egy script amihez kell az AutoHotkey program. Ha valaki esetleg kipróbálja, kérem jelezzen vissza, hogyan sikerült működésre birni és hasznos-e. Köszönöm előre is.

Egy kis szösszenetnyi magánélet: karácsonyra úgy néz ki megkapom a Cyberpunk 2077 dobozos változatát, már a szekrényben figyel jó mélyen eldugva. :DDD
De olvasva a topik hozzászólásokat és az értékeléseket, nem biztos, hogy az a játék lesz amire számitottam. Igy maradt B tervnek a SnowRunner. :C Ebben legalább biztosan nem csalódok. Anno mikor megjelent kipróbáltam és nagyon a kezemre kellett csapnom, hogy abba tudjam hagyni, mert tényleg jó játék lett és folyamatosan érkezik hozzá a rengeteg tartalom. Beszippant rendesen.
Szóval tényleg jó szivvel ajánlom akár karácsonyi ajándékként is. :R

(#14) Kvelstadt válasza KubanitoS (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

En pl még várok. Most épp van két indie amit mindenképp végigjátszom de aztán majd legközelebbi ps akcióban behúzom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ami eddig rendkívül zavaró, hogy a felborított pótkocsikat nem lehet helyreállítani, resetelni. Erre van valami megoldás, vagy mehet a kínlódás?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16) Corpuscle válasza KubanitoS (#15) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha küldetéshez tartozik a jármű, akkor újraindítod az adott küldit és visszakerül a kezdőpontra. Amúgy sem nagy szenvedés, csörlővel mozgatható a pótkocsi.

(#17) macy


macy
addikt

Röhej ez a játék. Pár napig toltuk haverokkal a coop-ot, 3 napja viszont nem működik, a barát listánál csak keres de nem talál senkit.

(#18) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok
Tudna nekem valaki segíteni?
Michigan-ben a talált járművel 5/8. Pedig megtaláltam, begyűjtöttem. Jó lehet eladtam 1-2 járgányt, hogy megtudjam venni az azov 6431-t.
Esetleg begyűjtsem az összes utánfutót is, és talán 8/8 lesz?
Az se stimmel nálam hogy 8 jármű van. Pedig 10nek kellene lennie?

[ Szerkesztve ]

(#19) Corpuscle válasza Bal0924 (#18) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem tudom aktuális-e még. Sajnos vannak kisebb bugok a játékban, lehet nálad is ez a probléma. Utánfutó biztos nem kell. Neten vannak fent térképes segítségek, hasznos tud lenni. [link]

(#20) Joci10 válasza Corpuscle (#19) üzenetére


Joci10
őstag

Nálam is hasonló a gond. 5/8, és biztos vagyok benne, hogy 3 megszerzett kamiont adtam el (az a 3 hiányzik is, a többi megvan a garázsban). Utólag próbáltam visszavásárolni, de már nem számít. Ez van, nem leszek 100%-os. Majd talán ha újrakezdem. :)

(#21) Corpuscle válasza Joci10 (#20) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én az acsi miatt ("szerezd meg az össze járművet"- vagy valami hasonló volt a neve) néztem rá annak idején, fura volt, hogy mindegyikkel mentem (a garázsba is tettem), de nem adta be. Eladtam mindet, majd egyesével az összeset behúztam. A végén megadta az acsit.

[ Szerkesztve ]

(#22) Joci10 válasza Corpuscle (#21) üzenetére


Joci10
őstag

Szerintem (most melóhelyről írok, tehát nem tudom ellenőrizni) az achi az más. Ott nem úgy számolják, mint a térképnél. Az achi-nál csak (úgy emlékszem, hogy) annyi a kitétel, hogy legyen meg az összes amcsi vagy orosz gép. A térképesnél meg lehet, hogy mást néz.
De majd egyszer biztosan kiderül. Engem annyira nem érdekel, csak 'bántja a szememet'. :) Vagyis majd csak túlélem valahogy. :D

(#23) Corpuscle válasza Joci10 (#22) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is azért vagyok bizonytalan, mert nyár óta nem játszottam. Kola Peninsula kiegészítőig megvagyok 100%-ra. Ami azóta érkezett azzal nem is toltam. Most Cod CW megy. :)

(#24) Joci10 válasza Corpuscle (#23) üzenetére


Joci10
őstag

Majd hazamegyek este, aztán ránézek. Egyébként én most vettem meg az Epic leárazásakor (az első, és lehet, hogy sokáig egyetlen Epic-es játék, amiért fizettem, és nem ingyen adták), mert bár ez a fajta stílus nem a kedvencem, de ez most valamiért nagyon megfogott (viszont túl sok időm nincs játszani vele). A játékban a múltkor megvettem az összes, korábban eladott gépet; hátha majd most, pár nap gondolkodási idő után elfogadja, és megadja. De csak a 100%-ért nem indítok most egy új játékot. Hátha csak egy kis bug, és javítják, vagy javítódik magától. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Esetleg ha valaki szeretne multizni írjon rám :)

(#26) Tegla80 válasza Corpuscle (#23) üzenetére


Tegla80
addikt

Snowrunner
Pedig Canada/Yukon nem piskota es adtak melot benne boven foleg,h van amit mar gyartanod kell.Plusz Alaszka es Taymyr is kapott par feladatot es vannak uj jarmuvek plusz megjott a mod mods is,szval tortent par dolog miota nem jatszottal vele. :DDD (es a 3.es 4. fazis meg csak most jon majd ugye.)

En napi szinten jatszom es segitem a baratlistam vagy csak ugy az idegeneket.Nagy bajom is ez miatt a dilettans mecsméking dolog.Berak utalom palyakra ,xar pingre stb,stb... jo lenne ha raknanak egy rohad szerverkeresot amiben lathato lenne,h milyen map es,h normal vagy mods e a server.Jelenleg csak normalba rak random ez az okos rendszer,de ha nyitsz mod co-op partit akkor a baratlistad beengedi,igy akar jatszhato a teljes jatek mods modban, vagy Te most csak a veget is jatszhatod igy,de vannak mods palyak is dogivel.

Plusz ha mar irok ide: adatlapon a psn id-m ,nyugodtan kereshet az aki ps-en jatszik mert szivesen segitek ha epp raerek.Van snowrunner kozosseg is letrehozva igy masokhoz is lehet csatlakozni akik tagok es jatszanak ep. Szval akit erdekel kuldjon baratkerest es dobjon itt egy uzit,h Ő lenne az innen.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27) Corpuscle válasza Tegla80 (#26) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jó hallani, hogy van benne tartalom! :) Kola annyira nem tetszett. Sokszor az volt az érzésem, direkt szívatás az adott küldi. Ment az agyalás nem egyszer, hogy oldjam meg.

(#28) Tegla80 válasza Corpuscle (#27) üzenetére


Tegla80
addikt

Lake Covd es Imandra nekem sem tetszett,de nem a feladatok miatt hanem mert a ho es havas kozlekedes xar lett.Canada sokkal emeszthetobb,de sokkal nehezebb.Nem a talaj miatt hanem mert osszetettebb a feladat.Mert limitalt lett a darabszam es nincs vegtelen aru a gyarban/kereskedesben.Pl kell 2lakokontener amit 2cargo kontener es 4fa ad ki vagy kell 3kozepes cső amit 3femtekercs ad ki,vagy 1nagy betontabla ami 2cement vagy a kicsi betontabla 1cementbol jon ki. Helyenkent kell soxor 6 vas ,8tegla,3kozepes cső,2nagy betontabla es 2lakokontener.Lakokontener osszesen 15kell ami 15cargo kontener es 30fa.
Szval erdekes,de letudhato ez is 100%-ra. :)

Plusz ha jol ertesultem akkor februar kozepe a phase3 eljovetele.

Sony® & PlayStation®

(#29) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Updéééééét

Valakinek valami infó róla?

A játékról annyit, hogy most az orosz részt tolom és továbbra is nagyon pozitívan tudok nyilatkozni az egészről.

Járművek tekintetében az Azov 64131 hihetetlen jó választás. Van is belőle kettő darabom, eddig mindent meg tudtam oldani velük. Scoutban az YAR 87 visz mindent.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#30) Joccc07 válasza KubanitoS (#29) üzenetére


Joccc07
addikt

Egy kis infó az updateről link

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31) yodamester10


yodamester10
őstag

Sziasztok!
érdeklődök,hogy minden jármű modot át lehet húzni a játékba?Most tervezem megvenni.
Innen: [link]

(#32) Joccc07 válasza yodamester10 (#31) üzenetére


Joccc07
addikt

Van ingame mod browser. Szerintem ezek mind benne vannak.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok. Nemrég játszok ezzel a játékkal. Hogyan lehet módosított járműveket betenni? Amiket láttam videókat a témáról, mindegyiket kipróbáltam, de nem működik. Nem jelenik meg egyik sem a játékban. Köszi.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#34) Joccc07 válasza tatabike (#33) üzenetére


Joccc07
addikt

Van a játékban egy mod browser. Azon keresztül letöltöd a kiszemelt modot és ha van elég pénzed a játékon belül akkor megveheted. A külsős modok nem tudom, hogy működnek.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35) yodamester10 válasza tatabike (#33) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt egy videó ami tökéletesen bemutatja.
Ami fontos,hogy csak eredeti játékkal működik!
A másik,hogy előbb ide be kell regisztrálnod egy e-mail címmel amit majd a játékban is meg adsz utána fog működni.
[link]
és itt a videó: [link]

(#36) tatabike válasza yodamester10 (#35) üzenetére


tatabike
őstag

Joccc07, köszi, azt ismerem. :R

yodamester10 köszi, megnézem. Az a helyzet, hogy megvan az eredeti játék, amivel normálisan játszok a nagy gépemen, és van egy "másolata" a kis gépemen, amin ki akarok próbálni ilyen külsős állatságokat, mint buggy és társai, meg ha úgy adódik, én is csinálnék mod járműveket, mint régen az Eurotruck Simulatorban.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#37) tatabike


tatabike
őstag

Megoldódott.

Egyébiránt nekem nagyon bejön a játék, de van egy kis hiányérzetem. Nincs hókotró, meg földmunkagép, ilyesmi. Pedig jó lenne egy-két utat kicsit kezelésbe venni, pl. elkotorni a köveket az aranybányához vezető úton a Yukon térképen.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#38) KubanitoS válasza tatabike (#37) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt én sem értem, hogy miért nem oldották meg. Ebben lenne potenciál. Talán majd egy fizetés kiegészítőben. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#39) Corpuscle válasza KubanitoS (#38) üzenetére


Corpuscle
őstag

A Season Pass-on felül már nem hiszem, hogy kiadnak plusz fizetős tartalmat. Majd a következő részben. Oda is kell az újdonság. :)

(#40) yodamester10


yodamester10
őstag

Valaki esetleg tud segíteni hogy lehet-e az időt lassítani?Nem szeretek éjjel menni és midig át nyomkodom 13 órára, csak unalmas :DDD

(#41) tatabike válasza yodamester10 (#40) üzenetére


tatabike
őstag

Én reggel 6-ra nyomkodom mindig. Nem tudok róla, hogy lehetne lassítani az időt. Beállításokban nem találkoztam ilyesmivel. Szerintem azért van ez, mert vannak küldetések, amiket időre kell megcsinálni.

KubanitoS, nem tudom, lehet beteszik majd valamikor. Jó lenne. Lehet kipróbálom, fogok egy konténert, és végighúzom magam után az úton... :)

Ja, sikerült megbuherálnom a Bandit felfüggesztését, meg terpesztését, és nagyobb üzemanyagtartályt is csináltam neki, meg erősebb motort,

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#42) tatabike


tatabike
őstag

Pár járgány, amiket átalakítottam. Magasabb/szélesebb felfüggesztés, tayga kerekek, fix difi.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#43) centrino


centrino
aktív tag

PC-n 100+ óra után (maxolt Season 1 és 2) váltottam PS5-re, nullázva az eddigi progresst.

Nagyon szeretem a játékot, kikapcsol, szinte "pihentet", ezért PS-re is megvettem.
PC-n mindent alapon játszottam, semmi modolás, semmi "könnyítés", de arra gondoltam, hogy PS-en kicsit "meggyorsítom" a haladást, legalább mire elérek a season 3, season 4 területekig és kipróbálok pár moddolt autót.

Tesztelés után megvan a négyes "flotta": Hellion scout és az alapjátékból a három kedvenc Azov kicsit "megtuningolva" (64131, 73210, 4220 Iceberg)

Persze jelentősen könnyebb így, de élvezettel csinálom újra a már ismert mission-öket, szinte "új" lett a játék számomra.

(#44) yodamester10


yodamester10
őstag

Tudja valaki mikor jön az update?

(#45) centrino válasza yodamester10 (#44) üzenetére


centrino
aktív tag

Season 1 Phase 4 - május 18.

[link]

És van már leak róla, hogy jön a season 2 is...

[ Szerkesztve ]

(#46) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Year 2 Pass megvásárolható. Az alábbi ütemezéssel várhatóak a tartalmak.

“As such we expect Season 5 to launch around August 2021, Season 6 around November/December 2021, Season 7 in February/March 2022 and then finally Season 8 in May/June 2022.”

(#47) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
A haverom gépén kexdtem pár hete játszani vele, de most a GamePass megkapta, így itthon is tudnák játszani.
Hogyan tudom folytatni?
Az övé steam-es verzió, az enyém MS store.
Meg van a save file, de hova kell bemásolnom, vagy mit kell csinálnom?

(#48) Corpuscle válasza Tegla80 (#28) üzenetére


Corpuscle
őstag

No! Belekezdtem Kanadába (Phase 2). Most már értem miről beszéltél. :K :)

(#49) centrino válasza Corpuscle (#48) üzenetére


centrino
aktív tag

Haladok, haladok én is PS5-ön újrakezdve: Mitchigan már 100%, Alaska 80% fölötti.
Azt hittem a számomra újdonság logging részek szenvedősek lesznek, de kifejezetten élveztem... :D Eljátszottam a gondolattal, hogy "gyorsan felkapom" az új pályán a Zikz-et, de inkább haladok szépen sorban, ha megvan a 100% akkor jön a következő régió.

Hard mode nem hoz lázba, nem ezer plusz órát akarok azért beletolni :)

[ Szerkesztve ]

(#50) Corpuscle válasza centrino (#49) üzenetére


Corpuscle
őstag

A hard mód engem sem érdekel. Így, hogy szépen sorban haladok térképről térképre, pont elég a kihívás. Beteszek valami zenét és mehet a dagonya. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.