Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15851) Monstersnake válasza Callmaster (#15850) üzenetére


Monstersnake
tag

Folytatódik .
Az utóbbi időben a sztatoszféráig lett felsz@pva a semmi:U mint a női napozóban.

KRB

(#15852) kuk@c


kuk@c
tag

Valaki próbálta már S24en a 6.1 újításait? Gondolok itt elsősorban az AI funkciókra?
Érdemes várni rá? :)

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#15853) Ferenczi Áko válasza kuk@c (#15852) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ezt nem értem.. Az S23 Ultra topikban kérdezed, hogy próbálta-e valaki S24-en a 6.1-es frissítés újításait? :F
Vagy úgy értetted, hogy S23 Ultrán próbálta-e valaki az S24-es 6.1-es frissítés AI funkcióit?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15854) kuk@c válasza Ferenczi Áko (#15853) üzenetére


kuk@c
tag

Biztos van itt olyan aki S23U mellett használ S24-et, vagy váltott S24re, de még figyeli a tipokot.

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#15855) TODI1111 válasza kuk@c (#15854) üzenetére


TODI1111
addikt

(#15856) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ha már itt tartunk.. Ha kapunk egy nagyobb frissítést, és szeretnék gyári visszaállítást csinálni, milyen programmal tudok teljes rendszer mentést csinálni a telefonról? Huawei-nél volt a HiSuite.. :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15857) TODI1111 válasza Ferenczi Áko (#15856) üzenetére


TODI1111
addikt

(#15858) tms+ válasza kuk@c (#15852) üzenetére


tms+
tag

Nekem S23U mellett van sima S24 is. Írásnál ötletes az írásasszisztens, ezt én hasznosnak érzem, szerintem jó az AI háttérkép funkció is. A weboldalak összegzése is elég frankó. A Circle to Search is jó, de egyelőre még nem jön rutinból. Nem gondolom, hogy egyelőre világmegváltó dolgok ezek, meg nem mindenkinek hasznosak, de szerintem jók. Tetszenek a zárképernyőre kirakható widgetek is.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15859) TODI1111 válasza tms+ (#15858) üzenetére


TODI1111
addikt

Alakul szép lassan és reméljük, hogy egyszer magyarul is megtanul.

(#15860) Ferenczi Áko válasza TODI1111 (#15859) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm a Smart switch tippet :R

Magyarul..? Szerintem nem fog megtanulni.. Bármilyen nyelvre előbb jön fordítás mint magyar nyelvre.. Egy Playstation játéknál is előbb van midnen cseh, ukrán, szlovák nyelv csak éppen magyar akad elvétve..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15861) TODI1111 válasza Ferenczi Áko (#15860) üzenetére


TODI1111
addikt

Elméletileg [júliusra] ígérték.

(#15862) golyós válasza tms+ (#15858) üzenetére


golyós
őstag

Erre a bekarikázva keresésre nagyon kiváncsi vagyok.
Gesztusvezérlésnél , hogy fog működni, mert home gomb kell hozzá.
De használja valaki gesztus nélkül??

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15863) tms+ válasza golyós (#15862) üzenetére


tms+
tag

Nekem S24-en gesztusvezérlés van beállítva, de a navigációt segítő csík ott van alul. Vagy én vagyok a béna, vagy tényleg így van, de azzal nehézkesebb elindítani a Cricle to Search-öt, mert sokszor úgy érzi, hogy felfelé húzom a képernyőt. Szóval egyelőre én azt tapasztaltam, hogy a legjobb a home gombbal használni ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15864) TODI1111 válasza tms+ (#15863) üzenetére


TODI1111
addikt

S24 ultránál szépen működik gesztusvezérlésnél. Tettem [ide] egy képernyő rögzítést. Egyszerűen a névjegyzék ikon alatt nyomva tartom a kijelzőt.

(#15865) golyós válasza TODI1111 (#15864) üzenetére


golyós
őstag

Szuper, köszi. :R
Reméltem, hogy nem csak navi gombokkal fog menni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15866) mgTerminator válasza golyós (#15862) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én letöltöttem a Google lenst, csinálok egy screenshotot egyből nyomok a megosztásra kiválasztom a Google lenst és ott egyből van fordítás keresés minden. Nem kell az ai buziság ami ugyan ezt csinálja.

(#15867) tms+ válasza TODI1111 (#15864) üzenetére


tms+
tag

Akkor valószínűleg csak én vagyok béna még hozzá, hogy 100%-ban el tudjam indítani. :))

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15868) tms+ válasza mgTerminator (#15866) üzenetére


tms+
tag

Persze, meg lehet oldani, csak a CtS-csel sokkal egyszerűbb és kényelmesebb.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15869) TODI1111 válasza mgTerminator (#15866) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha csinálsz egy screenshotot ( például egy termék oldal 8 termékéről) és azt megosztod a google lens alkalmazással akkor ott is ki kell jelölnöd, hogy melyiket keresed nem? Esetleg az alkalmazás gondolatolvasó?

[ Szerkesztve ]

(#15870) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

ILO kapott egy 400MB-os, márciusi frissítést.

(#15871) iceQ! válasza d.tiborz (#15870) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen, már egye hete megkapta :K :K

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#15872) d.tiborz válasza iceQ! (#15871) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

:Y :Y
Nekem csak most jelzett.
Akkor bocs...

(#15873) MrCsiT válasza gyuri81 (#15800) üzenetére


MrCsiT
addikt

Én ezzel a tokkal (plusz Whitestone üveggel, igaz, az utolsót nem a legszebben tettem fel ) elégedett vagyok egy ideje:

TORRAS Guardian Series for Samsung Galaxy S23 Ultra Case 5G (Military Protection) Extremely Shockproof for Samsung S23 Ultra Case (with Removable Buttons in 3 Colours) Matte Black

Miközben pár Spigen-t nem szerettem, mert iszonyú csúszós volt, ez nem az..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#15874) mgTerminator válasza TODI1111 (#15869) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem tudom hogy hogy érted pontosan, de arról kell csinálni screenshotot amire rá akarsz keresni, utána már nem kell jelölgetni semmit...

(#15875) Muerte68


Muerte68
addikt

Üdv mindenkinek, most lettem 23 U -tulaj, s22-őt váltottam főleg a pen miatt amit mindig is értékeltem mikor volt.
Eddig bejött a telefon, kicsit szokni kell a méretét főleg a vastagságát, de egyébként jó fogása van csak nem mindig elég nagy a zsebem :D
Gyári bőrtokot hol érdemes keresni samsung mintabolt, vagy lehet máshol is kapni?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#15876) TODI1111 válasza mgTerminator (#15874) üzenetére


TODI1111
addikt

Screenshotot az egész képernyőről tudsz csinálni nem? Tehát ha a képernyőn van például 7 valami akkor az egészről tudsz screenshotot csinálni. Melyikre keres olyankor az alkalmazás?

(#15877) golyós válasza TODI1111 (#15876) üzenetére


golyós
őstag

Egyből rányomsz a szerkesztésre és kivágod azt a részt amit szeretnél, de tény, hogy macerásabb.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15878) tylerddd válasza Muerte68 (#15875) üzenetére


tylerddd
veterán

Én a speedshop-ból rendeltem, ill. a pcx.hu-ról. Akkor ezeken a helyeken 15k alatt volt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15879) mgTerminator válasza TODI1111 (#15876) üzenetére


mgTerminator
veterán

Egyszerűen ránagyítok a dologra amire keresni akarok és utána csinálok képernyőképet.
De én így nem szoktam keresni többnyire fordítani használom.

Igazából 2 ember létezik, aki a problémát keresi és aki a megoldást :U

(#15880) belashx válasza mgTerminator (#15879) üzenetére


belashx
senior tag

Az én értelmezésemben nem a problémát keresi, csak arra szeretne rávilágítani, hogy sokkal egyszerűbb a karikázós keresés, mint a "screenshot-megoszt-Lens kiválaszt-keres" - megoldás.

Lehet nélküle élni? Nyilván.
Hasznosnak tűnik? Szintén.

Engem nem különösebben érdekel, de ott lesz a telón belátható időn belül, akkor meg miért ne használnám, ha szűkség lesz rá?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#15881) mgTerminator válasza belashx (#15880) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az Ai funkciók nem támogatják a magyar nyelvet így nekem semmi értelme nincs.
Ez a karikázós módszer se hiányzik annyira mert meg tudom oldani. Én próbáltam segíteni adni egy tanácsot egy megoldást hogy akinek ez a funkció nagyon hiányzik, kevésbé hiányozzon és kevésbé remegjen a frissítésért.
De akinek nem felel meg a módszerem, nyugodtan cseréljen S24U-ra vagy ácsingózzon a frissítés után.

Én jelenleg a fold 6-ra várok nem a frissítésre :D

(#15882) rothfb válasza mgTerminator (#15881) üzenetére


rothfb
veterán

Őszig várhatsz kb, meg lesz vagy 700 rugó. Ha nem 800.

(#15883) mgTerminator válasza rothfb (#15882) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja tudom, augusztusig várni kell. Elvileg olcsóbb lesz mint az előd aztán meglátjuk. Úgyis vagy 2 évre akarom kihozni. :U

(#15884) rothfb válasza mgTerminator (#15883) üzenetére


rothfb
veterán

Volt már foldable mobilod? Mert bár nekem nem, de van a családban Z Flip 5, közelről ismerem.
Az árazása meg gyakorlatilag attól függ mennyire lesz gyenge a forint.

(#15885) Muerte68 válasza tylerddd (#15878) üzenetére


Muerte68
addikt

Köszönöm megnézem, ez barátságosabb ár mint a samunál :R

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#15886) -Maci- válasza mgTerminator (#15881) üzenetére


-Maci-
addikt

Honor Magic V2-t nézted már? Eléggé rendben van az is.
Én is várom a Fold6-ot. Főleg ennek ismeretében.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15887) mgTerminator válasza -Maci- (#15886) üzenetére


mgTerminator
veterán

Láttam basszus.... Samsung lenne már meg is vettem volna....
A Huaweinél nagyon odatették magukat!

(#15888) -Maci- válasza mgTerminator (#15887) üzenetére


-Maci-
addikt

Ha toll lenne a készülék házban akkor én bizony meg is vettem volna! :U

Nem biztos, hogy Samu fold-ot veszek majd. Nagyon szidják gariztats szempontból. Pici karc a zsanéron és cseszheted a garit.
Meg egyébként is, itt is csak rosszat lehet olvasn, ha gari téma van.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15889) mgTerminator válasza rothfb (#15884) üzenetére


mgTerminator
veterán

Még nem volt, de valamikor el kell veszíteni a szüzességünket nemigaz? :DD

A YouTubeon már minden létező fold 5 videót megnéztem 2-3x.

Es milyen a fold 5?

En Angliában fogom venni itt sokkal olcsóbb mint Magyarországon. Anno amikor vettem az S23Ultra-t kb 600 körülre jött ki forintban, a szolgáltatóknál meg majdnem 700-on startolt, tudom tudom volt aki lekuponozta rákészült én meg felbaszódottan bementem a Samsungba hogy nekem ez kell most azonnal és kész. Kiakasztott a Xiaomi rendesen.

(#15890) mgTerminator válasza -Maci- (#15888) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja tudom, eddig nem kellett gariztatni a Samsung cuccokat bízom benne hogy azt se kell majd. :U

(#15891) TODI1111 válasza belashx (#15880) üzenetére


TODI1111
addikt

Látom valaki érti a mondandóm lényegét. :R

mgTerminator
"Igazából 2 ember létezik, aki a problémát keresi és aki a megoldást"
Általában a legjobb megoldást keresem. S23 ultráról váltottam S24 ultrára. Tapasztalatból említettem, hogy a karikázós módszer egyszerűbb. :R

(#15892) Pug válasza mgTerminator (#15890) üzenetére


Pug
veterán

Pedig a foldable Samu vonalon hullanak a zsanerok es a kijelzok...

(#15893) mgTerminator válasza TODI1111 (#15891) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nyilván egyszerűbb ha csak karikázol egyet és keres egyből, de ilyen nincs az S23U-n. Egyébként toll nélkül is működik?
Fordítani is tud magyarra a karikázással vagy jelöléssel?

Pug: hatodjára csak sikerül már csinálni nekik valami normálisat... A fold 5-el mi a helyzet? Sajnos nincs túl sok időm végigolvasni a topikját.

(#15894) TODI1111 válasza mgTerminator (#15893) üzenetére


TODI1111
addikt

Tettem [ide] egy rövid képrnyőrögzítést. Ezt úgy csináltam, hogy a tollat ki sem vettem a helyéről. :R

(#15895) zazenke válasza TODI1111 (#15894) üzenetére


zazenke
őstag

ugye amit látok a videón szemcséket az szándékosan az effekt része és nem a képernyőhiba amiről szó volt többször is. Gondolom az nem ennyire látható

(#15896) rothfb válasza mgTerminator (#15893) üzenetére


rothfb
veterán

Én azért mielőtt kiadsz egy rakás pénzt majd érte, kézbe vennék egy hasonlót legalább, hogy lásd, mivel lesz dolgod. Nálunk a Z Flip 5 azért lett véve, mert a felhasználója nagyon szerette anno a Motorola penge telefonját, a szétnyitható Razr-t.

(#15897) mgTerminator válasza TODI1111 (#15894) üzenetére


mgTerminator
veterán

Aha működik, nem rossz de mondjuk nekem nem tetszik amikor így külön ablakban van a szöveg, olyan fura lesz tőle.

Nekem így ebben a formában kicsit jobban átjön a dolog, persze tudom hogy ugyan az és lehet azért mert így szoktam meg 2 év alatt kB.

Tehát az eredeti szöveget lecseréli olyanra amire be van állítva.

(#15898) mgTerminator válasza rothfb (#15896) üzenetére


mgTerminator
veterán

Pontosan ezt akartam tenni, venni egy Fold 3-at (tudom teljesen más mint az 5 de nem is lett volna baj mert legalább nagy lett volna a kontraszt ami miatt mégjobban bejött volna a 6) használtan max 300 fontért ami jó állapotban van, és azt használni amíg meg nem veszem a 6-ot. De sajnos ilyen 550 fonttól kezdődik és annyit nem tudok most áldozni rá :U

(#15899) -Maci- válasza mgTerminator (#15898) üzenetére


-Maci-
addikt

Azért nézd meg ezeket élőben is.
Szerintem (kövezzetek meg) a Fold1-Fold4 nagyon nyomorék a külső képernyője. Márpedig a hétköznapokban, meló közben kell összecsukva is pötyörészni rajta. Nem lehet mindig széthajtani (szerintem). Összecsukva márpedig erősen kompromisszum. A kamera sem az igazi.
Szóval én a helyedben biztosan nem venném meg kipróbálni.
Ha lenne annyi keretem, inkább a Magic V2-vel próbálnám ki, hogy milyen az élet a Samsungon túl. Meg venném, de meg tartanám az S23U-t még 2-3 hétig, hogy össze szokunk e vagy sem.
Viszont most nem puposodik a bankkártyám a sok lóvétól, úgyhogy nem most lesz. :U :B (Illetve előbb a mocira veszem majd meg, ami szeretnék)
Egyébként meg biztos Te is tudod, hogy hardverapron mindig van 1-2 kolléga, aki be tudja szerezni újonan, de neki nem kell, ezért jó áron hozzá juthatsz, gyári garival is.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15900) mgTerminator válasza -Maci- (#15899) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen tudom, de a probléma hogy Angliában élek. Június elején megyek haza de akkor már minek vegyek fold 3-at vagy bármit amikor augusztusban jön 6 széria. Megnyomkodtam élőben is, akkor tetszett meg. De hogy milyen vele az élet....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.